Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#76001) Graben91 válasza Graben91 (#75823) üzenetére


Graben91
újonc

Az említett laptopon kívül felmerült még a sokat emlegetett Lenovo Z50-70 (i3-as procival) is, melyik lenne jobb választás? Más alternatívák is érdekelnének, köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#76002) Khelben válasza Tibee86 (#75999) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ennyiért újonnan szükségmegoldás van, ami se nem megbízható, se nem jó és főleg nem minőség.
Használtból viszont ilyen meg ilyen csodákat kaphatsz garanciával, megbízható helyről.

(#76003) spyduck válasza ZavaBalazs (#75997) üzenetére


spyduck
nagyúr

Itt vmi nem stimmel, én ilyen konfigról még életemben nem hallottam.... Az X550 a GT840 +i5 U párost is alig bírja el. Ez vagy elírás vagy vmi hihetetlen gagyi gép.

(#76004) spyduck válasza Khelben (#75985) üzenetére


spyduck
nagyúr

Maradjuk a LifeBook A544-nél inkább mint minimum, az elmúlt időszakban B590 is nagyon sok hullott nálam :(

(#76005) Gedeon31 válasza spyduck (#76004) üzenetére


Gedeon31
addikt

A B590 mi a baj ennyire nem ajánlod? Olvastam korábban többet vettél vissza.

(#76006) Khelben válasza spyduck (#76004) üzenetére


Khelben
nagyúr

Fujitsuval az a baj, hogy aki 100k-ért keres gépet, annak nem lehet 130-ast ajánlani.

(#76007) ludmilla88


ludmilla88
újonc

Kicsit visszavettem az árral kapcsolatos terveimből, mert nagyon elszaladt velem a ló, és a filmnézés/videózás/néha kis játék/pár irodai program kombóra lehet nem kéne 200k felé közelítenem.
Ez a kettő maradt most a terveim között: Lenovo és Hp. Ha a garanciális háttér elemzésétől eltekintek, akkor mi az ami egyik irányba tudná dönteni a mérleg nyelvét? Köszönöm :)

(#76008) rizso válasza Khelben (#76006) üzenetére


rizso
addikt

Viszont 100-120-at írt, és abba még beleférhet :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#76009) Khelben válasza ludmilla88 (#76007) üzenetére


Khelben
nagyúr

A HP lényegesen jobb minőség.

(#76010) Dhampir válasza ZavaBalazs (#75979) üzenetére


Dhampir
félisten

Megerősíthetem.

(#76011) dehecked


dehecked
tag

Helló mindenkinek, kis segítségre szorulnék laptopvásárlás ügyileg :)

Rövid időn belül (1-2 hét).
Maximális összeg 500 font (nagyjából 200K HUF).
Internetezésre, és filmnézésre lesz használva.
A minőség a fontos, szeretem sokat hurcolni a gépem (nem, nem a kezemben nyilván, de a mindkét eddigi laptopom megsínylette a sok cipelést, sajnos)
Kijelző mérete: 12"-14", lehetőleg matt, de szerintem ezt buktam is ekkora összegből.
SSD nem szükséges, DE fontos, hogy legyen mSata/M2 foglalat.
Oprendszer ha van, jó, ha nincs, akkor veszek külön, nem kell belekalkulálni ebbe az árba.
Fontos még: NE érintőkijelzős legyen. Nyilván angol billentyűkiosztás. USB3 foglalat legyen rajta legalább 1. Bővíthető memóriának örülnék szintén. Használt gépet csak akkor veszek ha nagyon muszáj.

Más hirtelen nem jut eszembe, szóval ennyi :D
Előre is köszi minden segítségért!

Ui.: ha lehet akkor angol boltot is írjatok, ahonnét be tudom szerezni a gépet :)

(#76012) Khelben válasza dehecked (#76011) üzenetére


Khelben
nagyúr

Dell Vostro E5470, Dell Latitude E5440. 13-asból HP Probook 430, de abban asszem nincs msata.

(#76013) norbi9701


norbi9701
csendes tag

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?2-3 héten belül
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 140ezer
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…) általános használat, net, filmezés, néha egy kis játék
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?Fifa 15, minél jobb felbontásban
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? Teljesítmény
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped! nem
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? 15,6; felbontás hd, lényegtelen
(8) Notebook tömege? nem lényeges
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? nélkül
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?500-1000 GB, 4-8GB, Igen
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) webkamera
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? Fifa 15
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
http://www.radium.hu/legjobb-ajanlatok/lenovo-ideapad-z50-70.html
http://www.digiprime.hu/laptop/lenovo-ideapad-z50-75-17863-elado

(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? csak új

(#76014) Konyika


Konyika
senior tag

Nagy itt a pörgés :)

Esetleg valaki erre?

(#76015) Khelben válasza norbi9701 (#76013) üzenetére


Khelben
nagyúr

Már kaptál választ és a boltról is leírták a véleményt.

(#76014) Konyika : felejtsd el gyorsan és töltsd ki az összefoglaló kérdéseit.

[ Szerkesztve ]

(#76016) forzaroma


forzaroma
tag

Sziasztok!

Laptopot szeretnék a 17 éves lányomnak venni.
Nekem egy 2 éve használt Lenovo Z575 van, amivel tökéletesen meg vagyok elégedve, ezért ez a márka az egyik kiszemelt.
Vásárlás pár héten belül
Keret 120-125K
Netezésre (facebook, youtube), HD filmnézésre, játékra nem igazán
A minőség az árhoz képest fontos lenne
SSD nem fontos
15,6 kijelző
Tömeg, op. rendszer nem szempont
Tárhely 500gb elég

Két gépet néztem eddig Fujitsu és egy Lenovo. Ez utóbbi felé húz a szívem,és a színe miatt a lányomnak is jobban tetszene- de várom a véleményeteket, tippeket.
Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Realme GT2

(#76017) Tibee86 válasza Khelben (#76002) üzenetére


Tibee86
veterán

Köszi szépen!

(#76018) rizso válasza forzaroma (#76016) üzenetére


rizso
addikt

A Fuji tökéletes lesz neki.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#76019) Konyika válasza Khelben (#76015) üzenetére


Konyika
senior tag

Mikor lenne esedékes a vásárlás? Most
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban? Kb 200 ezer Ft
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…) torrent, video szerkesztés
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni? Nem
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? Is-is
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped! Igen, de nem azonnal
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? Nem lényeges
(8) Notebook tömege? 10 kilogramm alatt
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? Szükséges az op. rendszer.
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? 1TB/ 8GB ODD nem fontos
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) HDMI, VGA, USB3.0, Bluetooth
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? Igen 4K video
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)http://www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/asus/ASUS_K551LN_XX031H_Intel_Core_i5_4200U_8GB_1TB_NVIDIA_Windows_8_Ezust_/_Grafitszurke_fedlap_90NB05F2-M00320_13190.html
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? Csak új.

[ Szerkesztve ]

(#76020) xLt`


xLt`
tag

Sziasztok!
Inkább játékra szeretnék egy lapit: LOL,WOT,CSGO szintű játékokhoz.
Mit ajánlotok inkább?
Intel Pentium(3000 esetleg i3-4000) vagy AMD A6-A8 proci?
Ehhez még jönne egy egyszerűbb vga is természetesen.

Kiindulópontnak melyiket választanátok?

(#76021) spyduck válasza Gedeon31 (#76005) üzenetére


spyduck
nagyúr

Minden 5. pixelhibás, minden 7-8-9. eleve hibás (HDD, alaplaphiba, repedt burkolat stb..) és ha az ügyfél kicsúszik a 3 napos cseréből akkor 1-1,5 hónap múlva lesz megjavítva. Vicc az egész :(

Vettem apukámnak egy B590-et, mert jó árban tudtam megszerezni. Már a Telemaxnál van és várom a csereigazolást. Nagyon jó cimborámnak is hoztam egyet, azt fel se tudtam telepíteni, szinteén csereigazolásra várok. Most már lassan minden barátom és rokonom üzleti HP-t vagy Fujitsu-t használ. Azokkal persze nincs gond, utóbbival az ég adta világon semmi, azt se tudom, hogy működik a szerviz pedig elnyomunk pár készüléket egy évben :)

szerk: Nemsokára befejezem az EliteBook 840 tesztet. Gyerekek, erre szívesen lecserélném a MacBook-om :))

[ Szerkesztve ]

(#76022) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Helló!

CAD-re milyen notit ajanlotok? Ha jól tudom egy 8440p-t váltana.
Precisionok macbook prok esetleg?

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#76023) forzaroma válasza spyduck (#76021) üzenetére


forzaroma
tag

Az utóbbi időben ilyen selejteket gyárt a Lenovo vagy csak ez a típus ennyire gáz?
A Z50-70 sorozat sem ajánlott?

Realme GT2

(#76024) spyduck válasza spyduck (#76021) üzenetére


spyduck
nagyúr

A Dell-ek is nagyon jók és ezzel a kör be is zárult.

(#76025) spyduck válasza forzaroma (#76023) üzenetére


spyduck
nagyúr

Régen ha probléma volt egy termékkel akkor az ügyfél bement bármelyik Ideapad szervizbe (mint csepp a tengerben) és pár nap alatt megjavították. Utána átkerült az egész a lengyelekhez, ami a kezdeti nehézségek után szerintem egész jó színvonalt biztosított a nagy átlaghoz képest. Amióta hazakerült a szerviz nincs megcsinálva 1 készülék sem. Mit csinál az ügyfél? Fel akarja jelenteni a viszonteladót. Ezzel azt akarom mondani, hogy elképzelhető, hogy hasonló hibaarány volt, viszont most többen balhéznak, hozzáteszem jogosan. Egy dolog viszont biztos, 2 évvel ezelőtt ennyi eleve hibás, karcos, törött, pixelhibás készülékkel nem találkoztam. Nagyon durva minőségromlás történt!

Nem tudom mit hoz a jövő, a múlt pedig nem érdekes. Ha a jelent vizsgáljuk, aki jót akar magának csak Dell, HP és Fujitsu gépet vásároljon, meg persze Apple, egy bizonyos rétegnek :) . A Fujitsu egyébként azért ennyire megbízható, mert a Japánoknak más az üzletpolitikájuk. Túl büszkék ahhoz, hogy belemenjenek a consumer harcba. Lásd: az alsóbb kategóriát is a Németek gyártják, a felső-kategóriát pedig a japánok. Nekik az a lényeg, h amit eladnak az jó legyen. Egyébként ez minden Japán termékre igaz. A kivételekbe ne menjünk bele, ott is emberek terveznek, gyártanak, mindenki hibázhat.

A kérdésedre válaszolva: Az első Z50 amit kibontottam GPU hibás volt, a második pixelhibás. Én nem vennék :)

[ Szerkesztve ]

(#76026) Bdanyy válasza spyduck (#76025) üzenetére


Bdanyy
addikt

FuSi idején azért elég hírhedt volt a márka pár szeriaja :)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#76027) rizso válasza Bdanyy (#76026) üzenetére


rizso
addikt

Hál'istennek már csak Fujitsu :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#76028) Gedeon31 válasza spyduck (#76021) üzenetére


Gedeon31
addikt

Köszi :)

Egyik nap volt rá -15% akció gondolkodtam anyukámnak veszek egyet jó árban volt ,aztán eszembe jutott írtad egyik nap van vele gond, így nem vállaltam be.
Fujitsu-t most főleg egész jó árban is van. Érdemes bevállalni. :)

(#76029) adequate_cou válasza spyduck (#76025) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Kár, hogy csesznek IPS panelt rakni a notijaikba, legalábbis MO-n nem találtam...

(#76030) Grembore


Grembore
csendes tag

Sziasztok!

Újra laptop vásárláson töröm a fejem és ebben kérném a segítségeteket.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? 1-2 hónap
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 200-250, minél feljebb annál jobban fáj:)
(3) Felhasználási kör? Játék, Excel, kis film, weblap szerkesztés
(4) Játékra használnád-e? Igen, World Of Tanks, Guild Wars 2, (pár régebbi). Legyen játszható és kicsit tetszetős, de nem kell fullon
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? Teljesítmény (de ne haljon be, ne törjön darabokra:))
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped! ha belefér igen
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? --
(8) Notebook tömege? --
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? nélkül
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? 500-1000 GB, min 8 GB, Igen
(11) Egyéb kívánság? --
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? Játék, Excel (nagy Excelek, de tényleg nagyok:))
(13) Eddig kinézett notebookok? -- Lenovom van, ami bejött (Y570)
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? csak új

Köszönöm a segítséget!

Grem

[ Szerkesztve ]

(#76031) Tamás008


Tamás008
tag

Sziasztok új laptopot vennék, a keret: 125ezer max. Ebben az ársávban már igen nagy a választék és nem tudok dönteni ezét kérném a segítségeteket.
Felhasználási kör: internet, irodai felhasználás, filmezés. (játék nem).
Amit szeretnék, hogy a képernyője legyen 15 colos. Legyen viszonylag masszív jól összeszerelt gép, tartós házzal. Csak új gép érdekel.
Kinézett gép még nincs.
Mit tudnátok ajánlani? Melyek a legjobb vételek most ennyiért?

(#76032) Tikakukac válasza Tamás008 (#76031) üzenetére


Tikakukac
titán

Annyira nagy a választék ennyiből, hogy Fuji A544 amit haza tudnál vinni különösebb szopók nélkül és kész.

3542 lenne a másik tippem, de ott azért messze nem tartós és erős a ház.

Hát ennyire ezy a dolgod :K :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#76033) Khelben válasza Tamás008 (#76031) üzenetére


Khelben
nagyúr

A keretedbe a belépő szintű gépek legalja fér bele, ahol se masszív ház, se tartósság nem lesz és az irodai munkát sem fogja bírni, ha az meghaladja a napi 1 órát. Használt üzleti gépet kellene venned ennyiért (boltból, garanciával), azok százszor jobban megfelelnének a felhasználásodra, mint az ennyiért kapható új gépek.

(#76034) Fittike92


Fittike92
csendes tag

Még mindig nem sikerült döntenem. :S Pedig maholnap már szeretném megrendelni valamelyiket.
Probook 450 G1 ill. Asus N56JN
Minőség a teljesítménnyel szemben (ha mondhatni így).
Könnyen megbánhatom az erősebb hardverrel rendelkező Asus-t? Vonzó a full hd ips kijelző.

(#76035) spyduck válasza adequate_cou (#76029) üzenetére


spyduck
nagyúr

ElitBook-ban van TN és IPS, Macbook gyönyörű, Latitude-ból van IPS. Melyikre gondolsz pontosan? Fujitsu? Ott is van tudomásom szerint egyes modellekben, méghozzá IGZO.

(#76036) Khelben válasza Fittike92 (#76034) üzenetére


Khelben
nagyúr

Azt még nem írtad le, hogy mire fogod használni. Teljesítményben olyan sok nincs közöttük (játéknál 5-25%, játéktól függően).
Minőségben az N-es Asust már szokták ajánlani. De az biztos, hogy egy 840M-ért nagyon sok pénz ez. Oké, hogy IPS, de ilyen hardverrel már 150-ért is kapsz gépet, ha főleg játékra kell.

[ Szerkesztve ]

(#76037) adequate_cou válasza spyduck (#76035) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Fujira gondoltam, itthon még nem láttam IPS-est sajnos.

(#76038) spyduck válasza adequate_cou (#76037) üzenetére


spyduck
nagyúr

Sajnos nincs sok modell az EU-ban. Japánban viszont van mindenféle, de ezt meg akarják maguknak tartani. Ugyan ez lesz a VAIO-val is.

(#76039) premete válasza spyduck (#76035) üzenetére


premete
veterán

Mondjuk az sem mindegy, hogy milyen TN vs milyen IPS: találtam egy E6520-ast, lg-philips lgd02d9 panellel (Precision M4600-asban már láttam ilyent), mellétettem az asus IPS-es óccóságát, verte, mint Bayern a Romat. :)
A végén megveszem asztali gépnek az E6520-ast ezzel a panellel, annyira megtetszett (plusz 100-ért mit kap az ember?).
Kevésbé tájékozottabbak miatt írom, az e6520-as és az M4600-as is többféle FHD panellel van, a többi nem ilyen. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#76040) Fittike92 válasza Khelben (#76036) üzenetére


Fittike92
csendes tag

Mindennapi általános használatra lenne, film/sorozat nézés, mindennapi hírek, zenehallgatás, kommunikáció, játszani is szoktam ugyan, leginkább csak a World of Warcraft, Hearthstone (jövőben tervezem Diablo 3-at illetve Cabal 2-t is) nevű játékkal, de szívesen kipróbálnám az újakat, 3-4 órára leszoktak kötni a single player játékok is, főleg az fps és rpg játékok.
Nincs túl nagy difi a kijelzők közt? A hp minősége és supportja/garanciája illetve ezzel az árral járó win 8 nagyon vonzó, de nem tudok kellene-e félnem a sima HD megjelenítéstől. Asushoz ezen ár mellé még mindenképp megvenném az oprendszert.

(#76041) zorrobomber válasza Tikakukac (#75918) üzenetére


zorrobomber
tag

Köszönöm a választ! Más képernyő méretben sincs alternatíva(ahhoz nem ragaszkodom)?

hello english friends! whatwhatwhaaat

(#76042) Zanik


Zanik
addikt

Erre valaki? :F

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#76043) Tamás008 válasza Tikakukac (#76032) üzenetére


Tamás008
tag

Akkor az ajánlatok alapján megvannak azok a gépek amik szóba jöhetnek:
Fuji lifebook A512[link]
Fuji lifebook A544[link]
Dell 3542 [link]

A két Fuji közül melyiket? Melyik a megbízhatóbb A512 vagy A544?
Még tetszik ez a Dell is és a 3 év garancia nagyon csábító. A Dell mennyire lehet jó választás? mondjuk azt figyelembe véve hogy vigyázok rá nagyon, nem ütöm vágom, legtöbbet író asztalon használom és csak ritkán hurcolom.
Ebben a hónapban lenne esedékes a vásárlás.
Mit javasoltok így? Illetve ha ne adj isten előáll valami hiba és garanciázni kell a gépet melyik gyártónak jobb a szerviztámogatás a Fuji és a Dell közül?

[ Szerkesztve ]

(#76044) Wa2x_ válasza Zanik (#75971) üzenetére


Wa2x_
veterán

Én az M5400-at vinném a helyedben.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#76045) Grembore válasza Grembore (#76030) üzenetére


Grembore
csendes tag

Ebben tudtok segíteni? Tanácstalan vagyok

(#76046) Khelben válasza Grembore (#76045) üzenetére


Khelben
nagyúr

Mi is :)
Esetleg egy Asus N551, de csak hallomások és az adatlap alapján, mert konkrétan nem ismerem a gépet. 200k Ft pont egy szakadék, a belépő játszós gépek véget érnek 150k-nál (van 200ért is, csak nem éri meg, mert ugyanazt kapod, mint 150-ért), a következő szint meg 250-től felfelé kezdődik.

(#76047) Wa2x_ : a Probookok gyengék, a Lenovoba meg tök felesleges az i7, ha csak egy 840M van mellette. Pont erre írtam, hogy 200-ért is ugyanazt kapja, mint 150-ért, mert az i7-es Lenovo sem lesz gyorsabb játék alatt, mint a 150ezres pentiumos.

[ Szerkesztve ]

(#76047) Wa2x_ válasza Grembore (#76030) üzenetére


Wa2x_
veterán

HP ProBook 450 G1 E9Y42EA vagy ugyan ez HD+ kijelzővel.

Illetve Lenovo.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#76048) Khelben válasza Wa2x_ (#76047) üzenetére


Khelben
nagyúr

Kieg: 1366x768-on meg nagy élmény lesz az excel :)

(#76049) Wa2x_ válasza Khelben (#76048) üzenetére


Wa2x_
veterán

Kímélni kell a szemet. ;]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#76050) Dhampir válasza rizso (#76027) üzenetére


Dhampir
félisten

Amit Németországban, Augsburgban gyártanak. :K

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.