Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#154001) SkiDev


SkiDev
senior tag

Sziasztok! Egy jó női barátomnak keresek gépet. Eddig a HP Pavilion 14 / Asus ScreenPad 2.0 tetszett neki a Telekomból, illetve Asus S530FN, ez utóbbi kifogyott. Akár több ajánlat is jó, hátha a kinézet is döntő lehet.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Minél hamarabb.
(2) A gépre szánt összeg forintban?
250-300k, viszont csak részletre 0% THM-mel tudná kihozni (Telekom, egyéb boltok).
(3) Felhasználás?
Magasabb szintű Excel/Word (diplomamunkához), kisebb programozás, netezés, videózás.
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Nem fontos tényező
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
13-14-15 colos, FullHD, matt és IPS
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Heti 2-3x, vonatúton használná is.
(7) Operációs rendszer?
Win 10 előny, de ha nincs, nem probléma
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
8-16 GB RAM + 256 SSD. Legjobb lenne, ha beleférne 1 TB HDD is, viszont ha nem, akkor külső HDD-vel megoldja.
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
Megbízható, strapabíró gép hosszú távra, mivel korábbi gépeivel mindig volt valami....
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is?
Csak új gép, minél több garanciával és részletre.

Köszönöm előre is! :R

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#154002) mcdennis


mcdennis
tag

Sziasztok!

Már írtam korábban, hogy notebookeot szeretnék venni és kérjek tanácsot.

Azóta leszűkítettem 4 db-ra a választható modelleket.
Nagyon basic felhasználó vagyok szóval, nem kell egy erőmű.

Lássuk:

[link]

[link]

[link]

[link]

Igen bekerült egy sima HD-s laptop is. Azért mert félek attól, hogy a hardverek nem tudják fagyoskodás és laggolás nélkül kihozni a FHD-t.

(#154004) Neuler válasza Wizard1 (#154003) üzenetére


Neuler
csendes tag

Ez valóban egy jó vétel csak sajnos a színbeli elvárásainak nem tesz eleget. :D Az pedig NAGYON fontos ... :D

(#154005) Wizard1 válasza mcdennis (#154002) üzenetére


Wizard1
csendes tag

120eFt egész jó használt dell ,hp laptopokat lehet kapni...amiket kinéztél az nem jó semmire sem.

8GB , SSD, I5 -t érdemes megcélozni...Full HD felbontással...

(#154006) Wizard1 válasza Neuler (#154004) üzenetére


Wizard1
csendes tag

piros vagy kék az jobb lenne...? :F :D

(#154007) Neuler válasza Wizard1 (#154006) üzenetére


Neuler
csendes tag

Ezüst vagy fehér. Ennyire azért nem kell rikítónak lennie. :D
Szépen átszűrve a listát azért akad még benne jó
https://www.digiprime.hu/laptop?low-price=150000&high-price=200000&laptop_processzortipus=Intel%20Core%20i7|Intel%20Core%20i5&laptop_kijelzotipus=Matt&laptop_memoria=8&laptop_szin=Ez%C3%BCst|Feh%C3%A9r&laptop_merevlemeztipus=SSD|SSD-HDD

Mint ez az (megint csak Asus):
https://www.digiprime.hu/laptop/asus-x540ub-46217-elado

A hölgynek fontos a szín. :D
Mindenesetre a linket már csak az üzlet miatt is köszönöm mert én eddig ezen nem kutakodtam de jó gépek vannak fent.

[ Szerkesztve ]

(#154008) Wizard1 válasza Neuler (#154004) üzenetére


Wizard1
csendes tag

ACER A515 Ezüst 197eFt.

+ 4 GB DDR4 2400 RAM 6eft
+ Adata 256GB Nvme SSD 16eFt.

Ha ezt veszed és belerakod a plusz dolgokat akkor egy nagyon gyors laptopja lesz a Windows 10 5ms alatt betöltődik és használatra kész lesz..

vagy

HP 250 G7 - i5-8265U, 15.6FULL HD, 1000 GB+128 GB, 8GB, UHD Graphics 600, DVD RW, Win10

[ Szerkesztve ]

(#154009) Neuler válasza Wizard1 (#154008) üzenetére


Neuler
csendes tag

Csak az már szépen megy 200k fölé és az mx250 igazából filmezéshez netezéshez nem kell, szóval szunnyadna szerintem és az integrált HD akármi lenne használva. :D

+ Mivel nincs optikai meghajtó így az SSD nem tudom hogy belefér-e vagy winchester helyére kerülne ami így fele lenne az Asusban alapból meglévőnek. Ha mellé fér az tök jó de a terás vinyó nem lenne kiaknázva és csak az árat dobja felfele.
Tömegre is kicsit több, de ez is jó gép. Továbbítom azért a tippet, köszönöm (y)

Az Asus-t nagyon kerüljük itten a tippeknél. Rossz tapasztalat az oka? :D

[ Szerkesztve ]

(#154010) Wizard1 válasza Neuler (#154009) üzenetére


Wizard1
csendes tag

gyenge a műanyag és a billentyűzet fapados, .erősen tud kopni használat esetén.. :( Azért nézelődjél....

(#154011) Akosch:.


Akosch:.
csendes tag

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Szeptember eleje, közepe
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
200.000Ft
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
Tanulás (mérnökinfón kezdek szóval későbbiekben prpgramozás + word, excel, ppt), játék
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Guild Wars 2 ( kedvenc perpill, jó lenne 1080p lowon stabil fps ), cs:go, lol
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
14-15.6", fullhd, matt ipst preferálnám, de ha minden más stimmel matt tn is jó
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Ha lesz kolim akkor nem használnám utazás közben, ha nem akkor lesz napi 2-3 órám a vonaton. Vinném magammal suliba is ha van értelme.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Win10 / FreeDos
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
Nem kell nagy tárhely, asztalimon elvagyok 150-200gb-tal, inkább az ssd sebessége kéne. 8gb ram minimum. Optikai meghajtó nem kell.
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
hdmi, 2 usb legalább, ethernet jó lenne
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Új

Amiket eddig néztem:
Lenovo Ideapad 330
Lenovo Ideapad 530s
Utóbbi megjelenése nagyon bejön, num padot úgyse használok és tök jó vékonyabb kávás.

[ Szerkesztve ]

(#154012) Khelben válasza Neuler (#154007) üzenetére


Khelben
nagyúr

A boltnak érdemes utánaolvasni, mielőtt otthagysz egy csomó pénzt. X-es Asus meg felejtős a gyenge anyagminőség miatt. HP 15 is van fehérben.

(#154013) mcdennis válasza Wizard1 (#154005) üzenetére


mcdennis
tag

De nem akarok használtat mert félévig nem leszek itthon és ha vmi garanciális baja van akkor beszívom (westnotebookon 6 honap van). 100 ezer a keret. Netezésre film és meccsnézésre kell nekem. Játékra ott a PS. Félév után lehet eladom mert ez csak a külföldi időszakra kellene. (6-7 honap)
Ezért kérdeztem h ezek közül melyiket választanátok.

(#154014) Tikakukac válasza mcdennis (#154013) üzenetére


Tikakukac
titán

Akkor első körben kérdezd le milyen feltételek mellett kapod a garit ezekre a gépekre odakint. Ez az első.

Utána meg szem becsuk és vedd meg bármelyiket. Egyforma szemét lesz mind, ennél gyorsabb pénzégetést nehezen tudok elképzelni, de ez van :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154015) RazielZ


RazielZ
csendes tag

Sziasztok,
Hamarosan egy új laptop vásárlása lenne esedékes, otthoni használatra: netezés, film, sorozat. Nem igazán van preferenciám márka terén, de nyílván elkerülném a problémás egyedeket/szériákat.
Egyedüli kívánság, SSD megléte és/vagy SSD+HDD bővítési lehetőség.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
1-2 hónapon belül.
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
~260 ezer ft
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
Böngészés, sorozat nézés. Szoftverek közül leginkább: Office
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Nem lenne játékra használva.
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
13-14"
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Pár havonta 1-2x
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Nem fontos.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
A legjobb lenne egy 500GB HDD + 256GB SSD, illvetve SSD mindenképp legyen benne. Memória terén 8GB elég.
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
nincs
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Csak új jöhet szóba.

Válaszotokat előre is köszönöm.

(#154016) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

A dell latitude 5500 és dell latitude 5591 között van különbség vagy mi a számozásbeli eltérés jelentősége? Bocsánat de nem ismerem a dell számozásait.

(#154017) mcdennis válasza Tikakukac (#154014) üzenetére


mcdennis
tag

Nem arról van szó hogy külföldön (koszovóban) garanciát akarnék érvényesíteni de ha hazajövök lesz rá lehetőségem. Míg ha fél év a garancia akkor nem.

De amúgy magyarázzátok már meg hogy miért ekkora szemetek ezek a gépek? Nem lehet velük netezni, filmezni?

(#154018) Tikakukac válasza mcdennis (#154017) üzenetére


Tikakukac
titán

Jah, akkor valóban semmi értelme ilyen hulladékokat venni.

Netezni, filmezni lehet velük. Jó, oké, a filmekből sokat nem látsz, mert egy szögben nézve is invertál a kép, mint a barom és egy fotóról sem tudod megmondani mi milyen színű, akkor hulladék, de képet ad, max a HD-s panel miatt még oldalra is kell scrolloznod, de hát van aki szereti az ilyesmi kínzást.
Ezen kívül a jellemzően használhatatlanságot súroló touchpad és billentyűzet van csak hátra, a tortára a habot pedig a nagyjából önmegsemmisítő ház teszi fel.

Nagyjából ennyi.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154019) Tikakukac válasza bozsozso (#154016) üzenetére


Tikakukac
titán

Van, egyszerű: gugliba beírod a két gépet és már adja is ki neked a táblázatokat, hogy melyik milyen konfiggal volt elérhető/lesz elérhető.

A Dell most odavágott a számozásoknak rendesen, az tuti.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154020) Tikakukac válasza RazielZ (#154015) üzenetére


Tikakukac
titán

Probook 430 G6 lesz a te géped. Ritka amikor valakinek minden álma összejön az árkerettel, de neked sikerült :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154021) SkiDev válasza SkiDev (#154001) üzenetére


SkiDev
senior tag

Nem szeretnék tolakodni, de a hölgynek nincs valami ajánlható, mivel sürgős neki? :D

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#154022) mcdennis válasza Tikakukac (#154018) üzenetére


mcdennis
tag

Értelek! Ez már hasznosabb info számomra. Világ életembe PC-ztem.

Most ezzel szemezek: https://www.felujitottpc.hu/notebook/4539-hp-elitebook-745-g3.html#product-details

Vélemény?:D

(#154023) Khelben válasza SkiDev (#154021) üzenetére


Khelben
nagyúr

HP Probook 4xx G6 sorozat, 430-440-450, mérettől függően.

(#154024) Tikakukac válasza SkiDev (#154021) üzenetére


Tikakukac
titán

Kéne a lista akkor a 0%-os THM-es boltokról. Az a gond, hiába mondok típust, szinte tutira annyira mocsok drága lesz 0%-os hitelre az adott helyen, hogy veszett fejsze az ügy.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154025) Tikakukac válasza mcdennis (#154022) üzenetére


Tikakukac
titán

Biztosan jó, fehér hollós gépállat. 80k-ból azért van a placcon pár Inteles verzió amiből raklapszám tele az apró és boltok. Akár egy 840 G1 is.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154026) mcdennis válasza Tikakukac (#154025) üzenetére


mcdennis
tag

Fehér hollós gépállat?:D ezt nem értem :D

(#154027) Tikakukac válasza mcdennis (#154026) üzenetére


Tikakukac
titán

Az. Nem látom miért kéne ilyet venni, bármi gondod lenne és kéne help/alkatrész, az Inteles verzióból tele a piac és fórumok, ebből meg pár cég vásárolt be és most azt pörgetik ki a boltosok, nyilván mert tényleg bagóért megvették.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154028) mcdennis válasza Tikakukac (#154027) üzenetére


mcdennis
tag

Értem. Tudsz még olyan weboldalt ami ad minimum 1 éves garanciát a használt laptopjaira is?

(#154029) Tikakukac válasza mcdennis (#154028) üzenetére


Tikakukac
titán

Felárért 99%, hogy adnak neked plusz garit, ez nem probléma. Hogy melyik boltot választod, az egy velősebb téma. Nem nagyon szólhatok bele vagy írhatok le neveket, abból mindig csak a baj van/volt.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154030) mcdennis válasza Tikakukac (#154029) üzenetére


mcdennis
tag

AZért ha privátba ajánlanál nekem üzleteket én megköszönném. Nyilván én döntésem hogy végül mit választok

(#154031) t.imi válasza Tikakukac (#154024) üzenetére


t.imi
addikt

Notebookponthu OTP 0%
Edigitál Cetelem 10-15-20 hónap 0%

(#154032) Tikakukac válasza t.imi (#154031) üzenetére


Tikakukac
titán

Egy, a fentebb említett 430 G6-ra nézve akkor ez egy 20k-s felár az elsőnél, Edigi meg rohadt drága, meg sem nézem :B

Tehát a 0% az itt 20k. Ezt akkor mindenki leoszthatja THM-re ízlés szerint.

Ezerszer leírtuk: ingyen semmi sincs.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154033) t.imi válasza Tikakukac (#154032) üzenetére


t.imi
addikt

210-320 között van, kérdés, Te melyikre gondolsz :)
[link]
Y540 fapadot rendeltem be tőlük 290-ért.

(#154034) SkiDev válasza Tikakukac (#154024) üzenetére


SkiDev
senior tag

Köszönöm a segítséget Neked és Khelben-nek is! Írtam neki, egyelőre holnap benéz a Telekomhoz. (Gondolom a könnyebb részletrendezés miatt) Jelenleg 21 laptop van ott, egyáltalán nincs ajánlható abból? Legalább tanácsként, hogy mit ne hozzon el onnan. Annyit tudtam segíteni neki, hogy az Asus X szériát kerüljék a melegedés miatt.

Mod: ingyen semmi sincs. kivéve a magentánál, de ugye ők nem is bankolnak

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#154035) Tikakukac válasza t.imi (#154033) üzenetére


Tikakukac
titán

Első mondat bakker. Olvasd már el :B

Hogy milyen egyéb szutyok van jó árban nem érdekel, a poszternek nem levonó gémer kell.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154036) Tikakukac válasza SkiDev (#154034) üzenetére


Tikakukac
titán

Most fogunk Magenta1-re váltani, megnéztem a gépparkot :N Jahj. Hát biztosan van az a 30 darab teló meg TV vagy valami előfizu, amivel kapsz annyi kedvezményt, hogy ezek jól jöjjenek ki, egyébként teljes bukó.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154037) t.imi válasza Tikakukac (#154035) üzenetére


t.imi
addikt

Én meg a notiponthut nem néztem, egyforma árban vannak a g6-ok.

(#154038) Akosch:.


Akosch:.
csendes tag

Sziasztok!
Lassan esedékes lenne a vásárlás sulihoz / könnyebb játekhoz.
kérdőív kitöltve

(#154039) Khelben válasza Akosch:. (#154038) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nem lesz erre épkézláb megoldás. Hordozós gép játékra, ráadásul ilyen szűk keretből nem fog menni. Vagy max olyan vackok, mint azok a Lenovok.

(#154040) Tikakukac válasza t.imi (#154037) üzenetére


Tikakukac
titán

Jajaja, ott is 260k 240 helyett. Ez is remek dealnek tűnik. Nnnnope :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154041) Akosch:. válasza Khelben (#154039) üzenetére


Akosch:.
csendes tag

Mit ajánlanál miből vegyünk visszább? Vagy mi lenne opció kicsit feljebb?

(#154042) kekesj


kekesj
tag

sziasztok!
egy szaküzletben i5-3-as használt üzleti gépek vannak akciósan, de csak egy hónap garanciával? vajon megérheti egy ilyen, vagy a kevés gari miatt bármilyen áron felejtős?

(#154043) Tikakukac válasza kekesj (#154042) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha jó az ár, megvehető. Minden ezen múlik. Én gari nélkül vásárolok, de ezt tükrözi az ár is. Valamit valamiért.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154044) Wizard1 válasza Akosch:. (#154011) üzenetére


Wizard1
csendes tag

ACER I5-8300H Nvidia 1050 8GB RAM, üres M.2 , 1 TB HDD 219eFT

+ ADATA SX8200 PRO 256GB SSD NVME 16eFT

Összesen :235eFt,, 2.36kg a súly., Simán lehet ezzel játszani is egy pici kompromisszummal.

[ Szerkesztve ]

(#154045) RazielZ válasza Tikakukac (#154020) üzenetére


RazielZ
csendes tag

Köszi szépen a gyors választ! Valóban tökéletesen megfelel az elvárásoknak, azt hiszem tényleg ritka az ilyen. :D

(#154046) Chereiose


Chereiose
addikt

Sziasztok!

Olyan notebookot keresek, amit napi szinten hordoznék jegyzetelése, tehát kicsi (10-12 col) és nagyon könnyű, lehetőleg 1kg legyen. Semmi extra hardver nem kell, de azért egy SSD jó lenne ha lenne benne, meg esetleg 8gb RAM. Túl sok pénzt nem áldoznék rá, ezért használtban gondolkodom 100k környékén. Esetleg lenne valamilyen ajánlásotok?

Köszi előre is! :R

(#154047) Firehand válasza Khelben (#153946) üzenetére


Firehand
tag

Köszönőm a választ.

Közben nézelődtem és rájöttem hogy elég lesz a 15.6 kijelző, nem tetszik a 17-es (Del g3 17")

MM-ben nézelődtem ott a Lenovo Legion-on akadt meg a szemem, de kezdek rájönni hogy felesleges túl brutál gépet venni a WoW-hoz.

Beestem Kecskeméten az egyik boltban és beszélgettem az eladóval aki szerint tökéletes választás lehet ez a gép nekem. [link]

Ez egy 7 generációs i5-ös laptop, nem tudom hogy érdemes e ilyet venni még?

Cél hogy 3-4 évig játszak rajta és mellette használnám exel/net/videó nézésre, szóval általános használat plusz WoW/WOT.

A gép amúgy külsőre tetszik, jó a 3 garancia is.
Elméletileg Dell-t helyben is szervizelnek.

Kérek egy kis tanácsot :-) Köszi

Ha kicsi a tét a kedvem sötét....

(#154048) Tikakukac válasza Chereiose (#154046) üzenetére


Tikakukac
titán

Nem tudok ilyenről. 1.4kg körül vannak 12" subnotik. Ami alatta van jellemzően nem jegyzetelős lesz. Esetleg macbook air használtan, csak hát abban háttértár-RAM-kijelző necces részletek.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154049) Khelben válasza Firehand (#154047) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ez a Dell kb. 50k-val van túlárazva, főleg ennek fényében: [link]

(#154050) Khelben válasza Chereiose (#154046) üzenetére


Khelben
nagyúr

Erre tabletet vegyél, ami kezel tollat.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.