Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#114001) Tikakukac válasza Wiz Khalifa (#113998) üzenetére


Tikakukac
titán

Elviekben linkelhető, legalábbis múltkor még így volt.

2 eset lehet: rossz driver vagy valami egyéb szoftver kavar. Én erre tippelnék, azért 4-5 gép elég nehezen lesz VGA hibás, főleg integrált vagy bármi is okozza. De azt meg nem oldja meg egy ilyen trükk.

Ha pedig mégis ez ilyen tartós dolog, akkor mégis mi a jó fikkfarakk fenéért nem képes ezt jelezni a hirdetésben? Meg úgy eleve is. Úgy jelenteném befelé, mint a huzat. Első körben, mert instant hazugság amit állít. Második, hogy a hirdetés messze nem korrekt, megtévesztő. Harmadjára, mert a tök is ki van már azzal, hogy 50 kört kell lefutni mindennel aprón, mert képtelen leírni az eladó mit is árul, úgy kell belőle kihúzni minden rohadt részletet.

Nem te járatod le amúgy. Ő saját magát.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#114002) moddingR


moddingR
aktív tag

Sziasztok!

Használt gépet keresek az alábbi paraméterekkel:

1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? A következő 2 hétben
(2) A gépre szánt összeg forintban? 50-85 ezer
(3) Felhasználás? netezés, szövegszerkesztés, excel, nyomtatás, képnézegetés, néhány régebbi játékra ill. filmnézésre
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? 12"-15"
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) Elsősorban Win7, Linux
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? Alapból 4GB ram ill. később tudjam bőviteni 8GB-ra, SSD-t tudjon fogadni, esetleg SSD+1HDD
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) HDMI, 2-3 USB, 3-4órás akksi, magyar bill., elfogadható hűtés

E6220-at nézegettem jó ára miatt, viszont azt olvastam róla, hogy nyáron hajlamos melegedni.

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#114003) hallador válasza Wiz Khalifa (#114000) üzenetére


hallador
addikt

Figyelj olyan dolog, hogy a Windows 7-hez adott első driverekkel voltak problémák, ezt a kékhalál jelezte nem egyszer. Akkor olyan cégnél dolgoztam (2011/2012), ahol ezekből 400 volt. Akkor valóban kellett válogatni a driverek között. de 2014-ben ezen a HP óriásit javított, a BIOS frissítés is kell a gépnek, de azóta nincs probléma a driverekkel, és ezzel kora legkiforrottabb darabjává vált. Ezzel már nincs ilyen probléma, és az újabbakkal sem.

Azt tudom elképzelni, hogy valamilyen nagyon elcseszett driver packal próbálkozott, valamilyen régi BIOS-al, vagy a rosszabb eset ezek a gépekkel valami nem stimmel.

Sajnos ha alaplapos, akkor az a legszemetebb hiba, azt nem tudod mérni, minden mást nagyjából ha nem is nagy sikerrel de tudsz vizsgálni.

Ez a trükközés 2 - 2,5 éve nem igaz.

(#114001) Tikakukac

Plussz egy

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#114004) Wiz Khalifa válasza hallador (#114003) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Viszont azt is említette hogy a HP oldalán is le van írva ez a módszer amit ő mondott. Hogy pár kattintás és a hiba megszűnik. Akkor lehet erre gondolt csak nem fejtette ki eléggé. :)

Amúgy korrektnek tűnt telefonhíváson keresztül szóval mindent amit akartam elmondott szépen, mindent amit kérdeztem szóval azzal nincs gond. Csak akkor lehet ez a hiba van "nála" amit te is írtál most. Lehet régi driverekkel dolgozik meg hogy lehet a bios sem frissített.

Smoke some weed nigga!

(#114005) Magnum_ válasza Wiz Khalifa (#114004) üzenetére


Magnum_
nagyúr

En eladokent biztos vegigzongoraznam ezt...

I humbly and respectfully decline™

(#114006) Tikakukac válasza Wiz Khalifa (#114004) üzenetére


Tikakukac
titán

Amennyiben az megoldás, hogy energiasémákat nem tudsz használni, akkor respekt, rohanok megvenni mindet.

Telefonhívás megint kutyát nem érdekli. Ugyanott vagyunk, hogy már az van leírva, ami jó, ami nem az csendben majd stikiben.

1-2 tucat ilyen gépen túl vagyok, semmiféle új driver meg bios nem kell neki, alap sokéves win telepítő magától is szépen megoldotta mindig.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#114007) hallador válasza moddingR (#114002) üzenetére


hallador
addikt

A 12,5"-os Dellek mindig is melegedtek, illetve ez sem igaz, hogy mihez képest. Az a gép, amúgy elég jó masina. Ha kicsit nehezebb vastagabb gép is belefér, akkor HP EliteBook 2560/70p.

Ha pedig 14/15"-os mellett döntenél, akkor Dell Latitude E64/520, HP EliteBook 84/560p, HP ProBook 64/560B esetleg picit többért ProBook 64/570B.

Ezekkel egyikkel sem annyira tudsz mellélőni.

(#114006) Tikakukac

1-2 tucat ilyen gépen túl vagyok, semmiféle új driver meg bios nem kell neki, alap sokéves win telepítő magától is szépen megoldotta mindig.

Az első generációknál nem a fenét. Én több tucattal találkoztam, mind ProBook 6460B/8460p esetében, a belsejük ugyanaz. Nem egyszer kellett drivert válogatni. A Gyári HP VGA driverrel nem egyszer volt baj, Az Intelt pedig válogatni kellett. 2013 év vége 2014 után nem ez igaz, előtte azért voltak problémák....

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#114008) B.Ricsike


B.Ricsike
őstag

Sziasztok.

Páromnak szeretnék venni egy jó kis laptop-ot, ami 13-14 colos, és Object Finder játékokra, filmezésre, Office-ra meg kis netezésre használná. Szóval egy csajnak tökéletes gép kellene. Kicsi, könnyű, halk, sok üzemidővel.
Kinéztem ezt az ASUS x302UJ típust, ami tök jó konfig lenne, ha az aksija nem 2 cellás lenne. Szimpatikus benne a dedikált videókártya, főleg ebben az árban, illetve az SSD.
Kérdés, hogy lehet ebben aksit cserélni valahogy?
Esetleg van ettől jobb alternatíva hasonló árban? Mert ettől többet nem igazán akarok rászánni!

Először ezt az Acer-t néztem, de mondom, akkor már az ASUS nem kerül sokkal többe, viszont sokkal jobb hardverek vannak benne, tovább tudja használni, időtállóbbnak tűnik.

Jó logika mentén gondolkodok?

[ Szerkesztve ]

(#114009) Tikakukac válasza B.Ricsike (#114008) üzenetére


Tikakukac
titán

Jó logika mentén gondolkodok?

Ennyiből a logika jó lenne, hogy jó is legyen, meg dVGA meg nagy akku meg könnyű meg minden.
Ez így egyben kicsit sok lesz. Az első gondolat ami a gépekről lejött, az az a hang, amikor hallod, hogy valami kattan nyitáskor. A következő pedig mikor látod, hogy szép lassan külön életet kezd a fedlap és az alsó fél. Ha érted mire gondolok.

hallador: Passzolom, nálam 2 image van egy sima meg egy egymásba oltott win, első perctől mai napig elvitt minden integráltat hibamentesen.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#114010) B.Ricsike válasza Tikakukac (#114009) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Értem, de ha ennyi van rá, ennyi van rá. Szivem szerint MacBook-ot vennék neki, de arra nem futja az eklézsia. Szóval, lehet aksit cserélni az Asusban valahogy?

(#114011) Tikakukac válasza B.Ricsike (#114010) üzenetére


Tikakukac
titán

Mindent lehet cserélni, csak akarni kell.

A gond az lesz, hogy ha akkut cserélsz esélyesen nem rakod össze ugyanúgy azt a gépet. Plusz ha a 130k sok pénz, akkor készülj rá, mert elég sűrűn fogod ezt kifizetni.

Jaaa, hogy te nagyobb akkut akarsz bele. Felejtsd el :K

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#114012) Luiapple válasza QwErTy42 (#113993) üzenetére


Luiapple
csendes tag

thx

Lui

(#114013) Khelben válasza B.Ricsike (#114010) üzenetére


Khelben
nagyúr

Vegyél neki Asus K501-et, 180 körül már van és az nem fog elkopni fél év alatt.

(#114014) yanna válasza B.Ricsike (#114010) üzenetére


yanna
őstag

Hallgass a szakember/ek/re, és nem lesz csalódás!

(#114015) B.Ricsike válasza yanna (#114014) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Hallgatnék, csak igazából semmit nem mondott. Azzal amit írt, sokat nem léptem előre. Épp a lényeget hagyta ki, hogy valami más alternatívát ajánljon.

(#114016) Tikakukac válasza B.Ricsike (#114015) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha egyszer amit szeretnél az irreális, akkor nem azért nem írok semmit, mert rossz napom van, hanem mert nincs.

Igen, tudom, nehéz megérteni, meg a környéken ez is sok pénznek tűnhet. Nem az, nagyon nem az. Lehet próbálkozni ennyiből kihozni amit szeretnél, de Carpe diem életérzés nélkül nem fog bejönni. Amit ennyiből ki tudsz váltani az egy jegy a hullámvasútra, amire felülsz egy korlátlan zabálós ebéd után. Vagy bejön vagy nem. De inkább nem.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#114017) B.Ricsike válasza Tikakukac (#114016) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Tisztában vagyok vele, én nemrég vettem az Inspiron 7559-et, cirka ~360ért.

Viszont azért, hogy a párom facebook-ozzon meg megnézzen 1-2 filmet, meg word-özzön, nem akarok 200 ezret fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#114018) yanna válasza B.Ricsike (#114015) üzenetére


yanna
őstag

Vissza kellene olvasni 2-3-6 oldalt és tisztában leszel az ajánlott gépekkel, nincs annyi (sajnos), hogy elvesznél közöttük. Méretenként néhány db.

(#114019) Tikakukac válasza B.Ricsike (#114017) üzenetére


Tikakukac
titán

Némi kereséssel 50k-ból csodát lehet venni, nem vicc, 50-ből.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#114020) Magnum_ válasza Tikakukac (#114019) üzenetére


Magnum_
nagyúr

De 85-bol tutira. Es akkor meg ssd is belefer.

A heten ketszer konyorogtem a csajomnak, h csereljuk le a feher consumert nem feher nem consumerre, de gondolom, kitalalod, hogy feher consumer marad. Mert feher.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#114021) B.Ricsike válasza Tikakukac (#114019) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Számlásan?
Vagy hardverapró-ra gondolsz?

(#114022) Magnum_ válasza B.Ricsike (#114021) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Akar hardveraprorol es szamlasan.

I humbly and respectfully decline™

(#114023) Tikakukac válasza B.Ricsike (#114021) üzenetére


Tikakukac
titán

Háát, ha nagyon akarod még talán megÁFA árazva még az is kijöhet. Mondom, 45k-ért vettem 2560p-t, de fóliásat, új gyári akksival.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#114024) B.Ricsike válasza Tikakukac (#114023) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Elhiszem. De most rohadtul nem fog az agyam.

Ha van még türelmed, szivesen veszem a tippedet, akár privátban is.
Köszönöm!

(#114025) Tikakukac válasza B.Ricsike (#114024) üzenetére


Tikakukac
titán

68-ból van most fél év garis 8470p csak így gyorsan benézve. De a végtelenség a lista, ezt így árban láttam ami mondjuk kiadja a keret felét, mégis más klasszis.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#114026) Magnum_


Magnum_
nagyúr

8460p és 8470p-nél az alkatrészek mennyire egyeznek? burkolatok (fedlap, alsó burkolat, palmrest, kijelző, stb), hűtés, kijelző...? Nem az alaplapra, processzorra, stb gondolok... pl 8470p fedlapja felmegy-e 8460p-re?

I humbly and respectfully decline™

(#114027) hallador válasza Magnum_ (#114026) üzenetére


hallador
addikt

Ilyet még meg sem próbáltam, de ha nagyon érdekel, a HP-nak van a legjobb Spare Parts doksija ma is, ez megmaradt a Compaq világból ha van időd nézd végig:

HP EliteBook 8460p Notebook PC - Spare Parts

HP EliteBook 8470p notebook - Cserealkatrészek

Ezeknek van úgynevezett Maintenance and Service Guide pdf-jük is na ott a légyszar is le van vezetve az utolsó bütykön is :D Azt nézd meg.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#114028) Magnum_ válasza hallador (#114027) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Koszonom :R

I humbly and respectfully decline™

(#114029) adika4444 válasza Tikakukac (#114023) üzenetére


adika4444
addikt

Az brutál...
Grat hozzá:)

üdv, adika4444

(#114030) csatacsita válasza Kbali (#113987) üzenetére


csatacsita
tag

Köszönöm szépen. Egy apró probléma van vele: nem kapható. :(

(#114031) dugo_ válasza csatacsita (#114030) üzenetére


dugo_
veterán

Nem? Vagy ott van a frissebb 5559, ugyanaz, csak amd dvga-kkal.
A kívül matt, belül gumírozottakat keresd: leírás

Igazából a leírt felhasználásra már az i3+integrált modell is elég.

Amúgy biztos hitelre akarnak venni egy könnyen összetörő, ellopatható, gyorsan avuló elektronikai cuccot? Ha kevés a keret, akkor használtból már féláron is vannak bőven komolyabb gépek.

(#114032) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Laptop táska (nem cserélhető) szíja nagyon vág. Van valamilyen megoldás, amit utólag rá lehet tenni? Tépőzáras párna vagy valami hasonló.

[ Szerkesztve ]

(#114033) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Na írtam a 8460p eladónak kíváncsiságból akinél szétesik a kép. Tuti akkor régi bios-t használ ahogy írtátok is hogy azzal volt kezdetben gond meg a rossz driverrel. Mert konkrétan ezt írtam neki:

"De ezt a HP 2013/2014 évbe kiküszöbölte új bios-sal meg friss driverekkel. Te akkor ezek szerint régi bios-sal vagy régi driverekkel telepíted őket?"

És ez volt a válasza:

"Az elképzelhető, mert ezt konkrétan a controll center generálja, a helytelen alapértelmezett beállítások végett, ha azokat átpipálod, soha többet nem lesz ilyen gondod. De tőlem már úgy kapod meg, hogy nem kell állítgatni semmit, és ezt csak win-7el csinálja.
Ha valakit ez zavar, futtathat bios frissítést nyugodtan, én is tisztában vagyok vele, hogy az megoldja."

Akkor az általa árult gépeknek ez a baja csak hogy elavult a bios meg szerintem a driver.

Smoke some weed nigga!

(#114034) Khelben válasza pinnacle (#114032) üzenetére


Khelben
nagyúr

Hátizsák. Hidd el, kísérletezgettem eleget oldaltáskával, volt nálam 30ezres darab is, mind kényelmetlen. Most van egy 6000 forintos HP hátizsákom és ezerszer jobb, mint bármelyik oldaltáska.

(#114035) Magnum_ válasza Wiz Khalifa (#114033) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Miert nem tol ra akkor uj biost???? :U

I humbly and respectfully decline™

(#114036) Tikakukac válasza Wiz Khalifa (#114033) üzenetére


Tikakukac
titán

Továbbra is ott a kérdés. Ezt luxus beleírni? Fájdalmas? Nem fért ki? Nem lényeges? (lol)

Nyugodtan tessék frissíteni, mert ha a user elkottázza lehet gariztatni majd, utána meg megy a veszekedés az üzletes topikban, hogy ki miért mit adott el és hogyan és ki a felelős a rejtett "hibáért". Ha megoldja a frissítés, hajrá. Megéri inkább 30 privátot váltani mindenkivel, kocáztatni a későbbi vizes lepedőt és telefonálgatni, mint átadni egy normálisan működő gépet? Esküszöm nem értem mi megy az aprón manapság.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#114037) Magnum_ válasza Tikakukac (#114036) üzenetére


Magnum_
nagyúr

A tegnap altalad emlitett 8470p-t felhivtam ma 2x, 10 ora utan, honlapjuk alapjan 10-tol vannak ma nyitva. Mindketszer elutasitotta a hivasom. Irtam neki privatot, nem valaszolt.
Akkor nem akar eladni? :D

I humbly and respectfully decline™

(#114038) Wiz Khalifa válasza Tikakukac (#114036) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Mindenben igazad van. :)

Kíváncsiságból kértem egy bios verziószámot már csak azért is. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#114039) Televan74


Televan74
nagyúr

Sziasztok!

1. Jövő hét.
2. 70.000 - 90.000 között.
3.Otthoni internetezés és iskolai tanuláshoz.
4. Játék nem lesz.
5. Matt lenne a legjobb.
6. Csak az iskolába,meg esetleg nyári gyakorlatra ha megy.
7.Win7
8.500GB HDD,4GB ram.
9. Webkamera,
10. Új és használt is jöhet.1 év garancia jó lenne,ha használt.Bár a használtak aksija nem tudom mennyire bírják.

Nem nekem lesz,hanem az öcskösnek.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#114040) Tikakukac válasza Magnum_ (#114037) üzenetére


Tikakukac
titán

Ez van.

Syd2012: Többet nem tudok hozzárakni, mobilt konkrétan lehetetlen már venni, karcmentes telefonra mentem havernak, mikor megláttam eltűnt a vérnyomásom kb. Elképesztő.

Televan: Panel méret kell még azért :K .

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#114041) Televan74 válasza Tikakukac (#114040) üzenetére


Televan74
nagyúr

13,3" - 14,1" Gondolom a 15" felettieket már nehéz egyetemre behurcolni.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#114042) hallador válasza Wiz Khalifa (#114038) üzenetére


hallador
addikt

Kérjél is, mert abból minden kiderül, például, ha friss bios-al 2012-es drivereket használ ott is lehet bibi, és fordítva is, Nem értettem mit nyomogat a Control Centerben és hova?
A Bios frissítés ezen a gépen kb 6 - 8 perc maximum, de ebbe benne van az is ha csináltatsz a géppel egy biztonsági fat32-es partíciót, amire a régi bios-t kimásolja ha jól emlékszem akkor talán 2 gb-os partíciót gyárt (ez nem biztos) ha elcseszi a bios frissítést, akkor a régit vissza tudd szedni, persze csinálhatod pendrive-ra is, ha nem akarsz a hdd-n adni neki helyet. Semeddig nem tart a frissítés kb.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#114043) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Fiúk/lányok, a PCX.hu nevezetű oldal mennyire megbízható?

EZT néztem ki, viszonylag olcsóbb a többi oldalhoz képest, plusz van rajta WIN10, szóval ezzel sem kell szórakozni.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#114044) hallador válasza LendvaiFeri1 (#114043) üzenetére


hallador
addikt

Azért olcsóbbak, mert jellemzően semmi nincs náluk készleten, csak megrendelésre dolgoznak, nekem nem volt velük még bajom, mondjuk én csak személyes átvételben bízom, ami nem tettszik, azt nem veszem meg. Alapvetően ŐK majdnem úgy működnek, mint egy webáruház, csak bérelnek egy helységet, ahol át tudod venni a terméket.

(#114036) Tikakukac

Megéri inkább 30 privátot váltani mindenkivel, kocáztatni a későbbi vizes lepedőt és telefonálgatni, mint átadni egy normálisan működő gépet? Esküszöm nem értem mi megy az aprón manapság.

Mi menne a magyar ügyeskedés, az megy, nem az a baj ezzel, hogy elad, valamit, hanem, hogy nem ért, nem akar érteni hozzá döntse el mindenki maga, azt Te is tudod mennyi ezen egy bios frissítés, a 10 gép megvan egy óra alatt, a driverekket ugyanez a helyzet.
Trükközni próbál, nem érdekli, nem akar vele foglalkozni, csak pénzt keresni röviden ennyi. Nem új dolog ez, a 90-es években a vargáné és társa volt ilyen, a 2000-es években a nagykerek voltak ilyen felfogásúak, most hogy nincs annyi pénz az embereknél, hogy új gépet vegyenek 3 - 500 000 Ft-ért jönnek az ügyeskedők, csak miért ilyen ócskán kell ezt előadni azt nem tudom, nem értem, és nem is nagyon fogom ezt én már megérteni....

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#114045) Wiz Khalifa válasza hallador (#114042) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Intel 2089

Ezt adta meg...

De ez VGA bios verziója nem a lapié. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#114046) Tikakukac válasza Televan74 (#114041) üzenetére


Tikakukac
titán

T420 még nem dögnehéz, egész fürge, SSD is belefér mSata helyre, akár 900p-vel is.

LendvaiFeri1: Nem vészes, eddig max az fordult elő, hogy nem az jött amit írtak, de pótolták.

hallador: T420s-t árulnak kis karccal. Konkrétan a base plate egyik sarkából egy 2 centis darab hiányzik, amit betoldottak a bekeverős szürke ragasztóval, aztán kb elegyengették és mehet a piacra. Nem kis pálya dolgok vannak.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#114047) Magnum_ válasza LendvaiFeri1 (#114043) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nekem eddig pozitiv, par vasarlasom volt mar ott.

Televan: dell E6420 pl.

I humbly and respectfully decline™

(#114048) hallador válasza Wiz Khalifa (#114045) üzenetére


hallador
addikt

Ehhez a géphez az utolsó bios F.61 Rev.A(11 jún. 2015).
Az elsők között F.25-F.26 volt. 2012 F.28, 2013 F.40

Ilyet adjon meg a jó ember.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#114049) Wiz Khalifa válasza hallador (#114048) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Írtam neki már.

Kíváncsi leszek milyet ad. Ha F.40 vagy újabb, stb... akkor kizárható szerintem a bios hiba.

Smoke some weed nigga!

(#114050) kromatika válasza LendvaiFeri1 (#114043) üzenetére


kromatika
veterán

Én is vettem már tőlük.Készleten ne volt ,de kivártam.Amúgy minden rendben volt.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.