Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#122001) bitafter


bitafter
csendes tag

Sziasztok!

Gépet kellene vásárolnom, egy laptopot. ~15 colban gondolkoznék, FHD, és legyen benne normális VGA (pl 960m). Játékra lesz/lenne használva. A keret 200-260k körül van.

A gépben legyen SSD és HDD is, vagy legalább mind a kettőt lehessen bele tenni egyszerre.

Köszönöm a segítségeteket.

(#122002) hawrlantb


hawrlantb
tag

Sziasztok, új notebookot szeretnék vásárolni. Segítenétek?

(1) 1-2 hónapon belül

(2) Max. br. 400k (max. 420k)

(3) Renderelés, AutoCAD, ArchiCAD (3D modellezés), látványtervezés. (Ritkán játék)

(4) Nem elsődleges, de ha igen: FIFA16, COD, BF

(5) Na itt meg vagyok lőve. Ha macbook, akkor a max 13" jöhet szóba az ár miatt. Ha nem mac akkor 17".

(6) Az idő 30%-ában nincs áram.

(7) Mac vagy Win10 (nem szükséges, hogy az árban benne legyen.)

(8) Otpikai nem kell. És SSD, min 250 Gb

(9) Hdmi

(10) Csak új

Köszönöm :R :R :R

(#122003) sztikac


sztikac
őstag

Ha valaki 15"-os _numpad_ nélküli laptopot szeretne, ami bírja a mindennapos hurcolást, akkor a T530-on kívül szóba jöhet még valami?
Keret 100-120e HUF.

(#122004) frenkye válasza Khelben (#121994) üzenetére


frenkye
csendes tag

Megnézem őket, köszönöm!! :R

(#122005) Lark


Lark
újonc

Üdv Urak!

Olyanban kérném a segítségeteket, hogy a szóba jöhető laptopok számát háromra csökkentettem. Ezek közül ki melyiket választaná? Mi egyik másik gyengéje erőssége?

https://www.usanotebook.hu/laptop/hp-pavilion-15-ab224nh-v4m09ea/P49081

http://www.mysoft.hu/details.aspx?pn=5559_210769

https://www.laptopszalon.hu/all/dell-inspiron-5559-212755-laptop_24016-adatlap

Elsősorban általános használat mellett hobby szinten 3D rajzolás lenne a feladat. Inventor, SolidWroks

Elsőre is köszönöm a segítséget!

(#122006) Khelben válasza Lark (#122005) üzenetére


Khelben
nagyúr

A Paviliont venném. Az 5559 nekem nem tetszett felépítésében, anyaghasználatában és a AMD-s vga-t is elkerülném.

(#122007) zozzoo


zozzoo
csendes tag

Sziasztok!

Egy kis keresés után a HP 250 G5 W4N14EA-ra esett a választásom. Szerintetek megéri az árát, és elég a szoftverek alá(AutoCAD, Altium deisgner)? Benchmarkok alapján nem jutottam sokkal előrébb.
HP 250 G5

Válaszotokat előre is köszönöm.

(#122008) Edom


Edom
újonc

Sziasztok,
Szeretném a segítségeteket kérni laptop vásárláshoz.
Előzetesben annyit, hogy egy Lenovo SL500 at használok már 6 éve, ami kifogástalanul működik csak már olyan lassú, hogy a szemöldökömet tépkedem tőle.
Tehát egy hasonló igáslóra lenne szükségem, ami megbízható, strapabíró, és zökkenőmentesen napi 12-14 órát képes üzemelni, túlmelegedés és egyéb érdekes meglepetések nélkül.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?November végéig
(2) A gépre szánt összeg forintban?280e-360eFt
(3) Felhasználás?Munka, irodai programok, internet, filmnézés
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?Nem
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?15" vagy 17" matt, 1920×1080
(6) Mennyit lesz hordozva a gép?Havi 8-10 alkalom
(7) Operációs rendszer?Windows
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?SSD 128GB, legalább 4GB RAM, optikai meghajtó nem kell
(9) Egyéb kívánság, speciális igények?HDMI, webkamera
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is?Csak új

A segítséget hálásan köszönöm!

(#122009) Dhampir válasza sztikac (#122003) üzenetére


Dhampir
félisten

T520, vagy ami bírja a hurcolást is, de_numpados_; a HP EliteBook 8570P.

[ Szerkesztve ]

(#122010) Bkrisz9 válasza zozzoo (#122007) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Az attól függ milyen bonyolultságú rajzokkal dolgozol.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#122011) salidani


salidani
csendes tag

Szerintem nyugodtan vedd meg a HP-t, jó választás! :)

(#122012) zozzoo válasza Bkrisz9 (#122010) üzenetére


zozzoo
csendes tag

Általában kb. 20 átlagos/egyszerübb alkatrészes összeállítás, ebböl rajz. Esetleg egy-egy, ami tele van alaksajátossággal. Altiumról pontosat nem tudok, nagyjából 5ic, meg kisebb alkatrészek, ~150 vezeték. 3D-vel egyik esetben sem akarom leterhelni, arra van otthon asztali gép. Remélem ezekkel hasznosat mondtam, szerintem nem bonyolultak a rajzok.

(#122013) Bkrisz9 válasza zozzoo (#122012) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Ezzel elbír szerintem, de tutira nem mondom úgy 80%.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#122014) sztikac válasza Dhampir (#122009) üzenetére


sztikac
őstag

Miért lenne jobb választás a T520? Van valami gáz az 530-assal amiért inkább érdemes a régebbi vasat választani?

(#122015) Dhampir válasza sztikac (#122014) üzenetére


Dhampir
félisten

A burkolatát és a billentyűzetét sokan nem tartják jónak, de nekem nem volt probléma a T530-al. Csak a numpad hiánya miatt említettem a régebbit, mert hirtelenjében nem tudtam más hasonlót mondani 15,6" kijelzővel. A 14" kijelzős gépeken nincsen numpad, ha az a kijelzőméret is megfelelne, akkor már bőséges a választék.

(#122016) Rataxes


Rataxes
csendes tag

Sziasztok!
Régi asztali gépem megdöglött, szeretném leváltani egy kompakt kis laptopra, ami nagyrészt a fiókban "dokkolna" egy 22-es full hd-s monitorra, illetve egy 32-es szintén full hd-s tv-re kötve, és csak néha hurcolnám magammal. Jelenleg átmenetileg egy jó régi hp probookot használok ugyanerre a célra, azonban szegényt már megizzasztja a dupla hd kijelző, és néha túlmelegszik/leáll. Ezen kívül amióta megvan elégedett vagyok vele.
A kérdésem az lenne, hogy az alábbi linken található gépezet elbír egy két full hd-s monitor meghajtásával, esetenként kiteresztett módban, azaz 3840*1080-as felbontásban használva?
http://www.notebook.hu/hp-probook-430-g3-n1b06ea
Köszi a segítséget előre is!
G.

[ Szerkesztve ]

(#122017) Khelben válasza Rataxes (#122016) üzenetére


Khelben
nagyúr

Fiókban tartva minden gép túl fog melegedni.

(#122018) Rataxes válasza Khelben (#122017) üzenetére


Rataxes
csendes tag

A fiókot csak képletesen értettem :) Értsd: lecsukott fedéllel az asztal alatti kispolcon, viszonylag azért jól szellőző helyen. A mostani gép pl. így helyezkedik el: kép
Amúgy max. madden nfl 2008-al játszom, szóval netezést, esetleg a két hd-s képernyőn két külön hd stream lejátszását kéne bírnia izzadás nélkül a kicsinek :)

[ Szerkesztve ]

(#122019) ludi85 válasza Dhampir (#121636) üzenetére


ludi85
tag

Megjott a gep!!

De hatalmas szerencsem volt, ket napra ra mar 100 font-tal emeltek az alaparat.

Mindenhol jó fiatalon, Kivéve a ravatalon!

(#122020) r0b1


r0b1
tag

Sziasztok!

Nyáron kértem segítséget notebook vásárlás ügyében, akkor az alábbi feltételekre a Dell Latitude 5470-et ajánlottátok. A vásárlás végül csak most lett esedékes, ezért a kérdésem az, hogy továbbra is ez a legmegfelelőbb vagy vannak azóta újabbak/jobb ajánlatok? Még annyi, hogy viszonylag ne legyen nehéz.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Hétvégén, hacsak nincs valami a közeljövőben amit érdemes megvárni.
(2) A gépre szánt összeg forintban?
Max 300000 Ft.
(3) Felhasználás?
Netezés, irodai programok, számítások (MATLAB, Mathematika).
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
~14" hd-fhd, inkább matt IPS, de ez nem különösebben lényeges
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Leginkább házon belül és munkahely-otthon között lesz hordozva, néha utazás közben is használva.
(7) Operációs rendszer?
Linuxal (Ubuntu)-val lesz hansználva.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
SSD (128 GB) és HDD (500 GB) együtt lenne a legjobb, ha ez elfér a gépben és belefér a keretbe.
Ha csak SSD az minimum 256 GB, ha csak HDD az min 500 GB legyen.
8 GB RAM (vagy 4 GB, de bővíthető)
Optikai meghajtó nem kell.
(9) Egyéb kívánság, speciális igények?
HDMI jó lenne. Jó touchpad. Megbízható hazai szervízhálózat.
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is?
Csak új.

Köszönöm!

(#122021) Killerlaca


Killerlaca
senior tag

Sziasztok

Tudnátok ajánlani érintős laptopot amin egyszerre 2 stream + böngésző normálisan akadozás nélkül el megy?
Esetleg egy Fifa 16 vagy 17 nem baj ha elfut rajta.
Méretben 13-15.5 " elég.
Árat nem írok mert nem tudom mennyibe kerelhet egy ilyen.
Nyílván a legolcsobb még jó lehetőség érdekel.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#122022) Alex91


Alex91
félisten

Notit keresek:

Ar: bruttó 200 000,- Ft max.
CPU: Intel i5
Memoria: 4 vagy 8 GB
Hattertar: 240-250 GB SSD
Kijelzo: 14 - 15,6 coll 1440x900 vagy full HD (1920x1080)

A tobbi parameter annyira nem lenyeg, esetleg a minel kisebb tömeg jo lenne.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#122023) Khelben válasza Alex91 (#122022) üzenetére


Khelben
nagyúr

HP 250 G5

(#122020) r0b1 : most se nagyon tudok jobbat.

(#122021) Killerlaca : Dell 7559 érintős változata.

[ Szerkesztve ]

(#122024) Killerlaca válasza Khelben (#122023) üzenetére


Killerlaca
senior tag

Azta ...életbe. Ennyire drágák? :U

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#122025) Khelben válasza Killerlaca (#122024) üzenetére


Khelben
nagyúr

A Fifa17 minimális gépigénye notebookban kb. a GTX 950M. Az érintőkijelzővel pedig nagyon leszűkíted a szóba jöhető gépeket. Ha lemondasz az érintőkijelzőről, akkor lemehetünk kb. 240k köré (Asus N551).

(#122026) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Sziasztok!

HP 15-ac129nh V2H60EA Az alábbi laptop jó választás lenne szerintetek 119.000Ft -ért ?

Netezésre,filmnézésre lenne használva , illetve Sims 4 játékra.

Köszönöm! :R

(#122027) Khelben válasza AsusBoy (#122026) üzenetére


Khelben
nagyúr

Inkább ezt vagy ezt. Az M330 alig erősebb, mint a HD5500, cserébe lehet szívni a driverekkel és plusz hibaforrás.

(#122028) AsusBoy válasza Khelben (#122027) üzenetére


AsusBoy
senior tag

köszönöm!
és ha az nvidia vonalába mozognánk ?

Lenovo 80QQ00F5HV például ez.

Bár ez nem full hd.

Erről mi a véleményed ? :)


Khelben

Rendben.
Akkor a 120ezres körülbelüli ár értékben ez a két laptop lenne a legjobb választás ?

[ Szerkesztve ]

(#122029) Khelben válasza AsusBoy (#122028) üzenetére


Khelben
nagyúr

Gyorsan felejtsd el.

(#122030) Tikakukac válasza AsusBoy (#122028) üzenetére


Tikakukac
titán

Első reakció: the beast :DDD

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#122031) Madwe


Madwe
nagyúr

Sziasztok, tudtok esetleg olyan laptopról, ami gtx 1060at használ, de nem gsynces monitort? (optimus kellene neki h normális üzemideje legyen normál használat mellett, otthon meg úgyis van egy 144hzes gsynces 24 colosa)

Eddig csak a gigabyte aero 14ről találtam ilyen infot, de az még kint se jelent meg, itthon meg még az elődje se nagyon volt forgalomban ahogy néztem... Fontos lenne a magyar bolt, mert céges lapos lesz majd, kell az áfa:D
Jó lenne ha karácsonyra már meglephetném ezzel a főnit...

[ Szerkesztve ]

(#122032) Tamyra


Tamyra
tag

Kérlek ne nézzetek le mostani kérdésem miatt, nem hiperszuper gépet keresek de jó lenne ha segítség hogy keresgéljek illetve ha lenne ilyesmi valakinek kérem írjon privit :)

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Decemberig
(2) A gépre szánt összeg forintban?
30.000-35.000 forint
(3) Felhasználás?
Internetezés(+flash játékocskák), youtubozás(lehetőleg 720p vagy HD minőségben),talán kis játék
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
WOW, AION, gyengébb grafikájú mmorpg vagy Hack&Slash, alacsony részletességgel kb olyan felbontásban mint a kijelző alap felbontása
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
még a 14"-17" felbontás amilyen van kijelző típusa mindegy
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Semennyit, csak otthon rossz aksis is jó
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
WIn7 legalább
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
160GB HDD - akármeddig ami belefér.
RAM az mindegy de legalább DDR3-mas legyen (najó elég a DDR2 is talán...)
Optikai meghajtó mindegy...

(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
HDMI jöhet ha van és persze valami jobb vga akár ha régebbi is van benne
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Szerintem ilyenek használtan vannak csak :)

Köszönöm :R :)

Kívülről lehet, hogy szőke vagyok, de belül sötét!!!

(#122033) dudu98


dudu98
tag

Üdv mindenkinek! Ezek a szempontok alapján szeretnék gépet vásárolni:

1. Karácsonyi vásárlásra gondoltam.
2. Jelenleg most egy Asus gépem van, amit cserélnék, de azon kívül az összeg az nem több 250 ezer forintnál.
3. Tanulásra, Word, internetezésre.
4. Maximum Minecraft ha kicsit szórakozni szeretnék.
5. Lakk, IPS, legalább fullHD legyen, abból is a 13" körüli méret.
6. Sokat hordoznám, emiatt fontos, hogy vékony legyen, könnyű és hosszú üzemidő (10-12 óra).
7. Az operációs rendszer mindegy.
8. Csak SSD, abból is legalább 120GB, 8GB RAM, nem kell optikai meghajtó.
9. Ha van érintőképernyő benne az plusz pont, de a legfontosabb, hogy legyen benne 4G képes modem, ugyanis mobilnetet használok. Emellett legyen háttérvilágításos a billentyűzet és magyar nyelvű.
10. Új gép jobb lenne a garancia miatt, de ha használtban van garanciás, akkor az is jó :)

Előre köszönöm a segítséget! ;)

[ Szerkesztve ]

“Felix, qui potuit rerum cognoscere causas”

(#122034) szaszab válasza Tamyra (#122032) üzenetére


szaszab
aktív tag

Ha nem hordozod, én a helyedben PC-ben gondolkodnék.

(#122035) Tamyra válasza szaszab (#122034) üzenetére


Tamyra
tag

PC nem jó mert kevés a helyem nincsen helyem PC-nek a szobában ahova elférne egy gép. Most egy Albacomp laptopom van és kicsit már nem bírja,xp-vel működik mert nincs már hozzá frisebb driver és annyira a játékok is lassan futnak rajta ez már szinte csak böngészni jó olyan oldalakat amik még nem fogják le(pl forge of empires lefogja nagyon). Ezt akarom lecserélni és nem gondolkodni se pc-ben se űrhajóban se semmiben. Azért tettem fel itt a kérdést.

[ Szerkesztve ]

Kívülről lehet, hogy szőke vagyok, de belül sötét!!!

(#122036) Tikakukac válasza Tamyra (#122032) üzenetére


Tikakukac
titán

Szerintem a mostanra felpatchelt wow simán kinyír egy 35k-s gépet.

Csak, hogy elhelyezzük magunkat a piacon: ezért nem, hogy új, de még a használtak közül is a porból kell kutatni. Első genes i procis gépeket lehet kikapni nagyon nagy mákkal nem kiflibe hajtva 35k-ért.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#122037) Khelben válasza Tamyra (#122032) üzenetére


Khelben
nagyúr

Második generációs, 60k Ft körül mozgó gépeken (i5 2520M, stb) sem megy már játszhatóan a WoW (legalábbis az újabb és a népesebb területek).

(#122038) Lajos65


Lajos65
tag

Sziasztok! PC-PLANET .hu -rol véleménye, tapasztalata van akinek. Kineztem Dell Inspiron 5559-41-et. Az Árukereső szerint náluk a legjobb az ár, de a webáruházukban nincs híre semmilyen Dell notebooknak. 163k+1,5k

[ Szerkesztve ]

(#122040) Killerlaca válasza Khelben (#122025) üzenetére


Killerlaca
senior tag

Köszönöm.
A Yoga 500 vagy 510 nem ajánlott?

Asus Z170 pro Gaming, i7-6700K, GTX 1060 6GB, OCZ 60GB, Corsair 8GB, Sharkoon 500W

(#122041) Bluesummers válasza Killerlaca (#122040) üzenetére


Bluesummers
őstag

Yogaban nincsen GTX

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#122042) Khelben válasza Killerlaca (#122040) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nem. A Lenovo úgy általában nem ajánlott a garanciája miatt.

(#122039) dantre : nem kék az usb3, hanem rá van írva, hogy SS

[ Szerkesztve ]

(#122044) PREM1Z


PREM1Z
tag

Sziasztok!
Nem vagyok benne mostanaban a laptopok teren a dolgokba, ezert kernem a segitsegeteket.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Karácsony tájéka
(2) A gépre szánt összeg forintban?
Max 100k.
(3) Felhasználás?
Internet, néha játék (Sims és hasonlók)
(4) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
Mindegy, 15", hogy könnyen hordozható legyen
(5) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Hordozva lesz munkába
(6) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Windows 10 lesz rátelepítve bármilyen is a laptop
(7) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
Optikai nem lényeg, lehetőleg HDD, min 4GB RAM
(8) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Mindkettő

Köszi előre is a segítségeteket! :R

[ Szerkesztve ]

(#122045) Bluesummers válasza Lajos65 (#122038) üzenetére


Bluesummers
őstag

Árukereső nem mindig korrekt. Fel kell őket hívni

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#122046) Khelben válasza PREM1Z (#122044) üzenetére


Khelben
nagyúr

HP Probook 650 volt legutóbb a laptopszalonnál 105k-ért. De ha sürgős, akkor egy generációval lejjebb pl. HP 8570p van ennyiért.

(#122047) Dhampir válasza Lajos65 (#122038) üzenetére


Dhampir
félisten

Az Árukereső adatbázisa másnapra frissül többnyire.

(#122048) RWD


RWD
tag

Nem szeretnék kötekedni, csak egy gyors kérdés.
A Lenovo üzleti kategóriában is kerülendő? Gondolom igen, a rossz support az rossz support minden szinten. Csak mert akkor egyáltalán nem nézegetem a belépő T-ket.

(#122049) Lallerboy85


Lallerboy85
tag

Sziasztok!

Notebook vásárlásban kérnék segítséget!(CSAK ASUS)

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
-Sürgős nagyon, külföldre történő utazás miatt, röviden 1,5 hetem van!

(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
-Max keret 150e Ft

(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
-Internetezés,filmnézés,letöltés, minimális játék

(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
-Nem tudok konkrétat kiemelni, mert nem a játék a cél...

(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
-IPS 15,6 méretű Matt

(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
-Nem lesz sokat hordozva!

(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
-Op rendszer semmi!

(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
- HDD egyenlőre elég de lehessen SSDre bővíteni, Memória minimum 4 de inkább 8 ha belefér,Optikai meghajtó nem fontos!

(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
webkamera
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)

Csak Új gép jöhet szóba, és csak ASUS!

Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

(#122050) jeremyfisher


jeremyfisher
újonc

sziasztok,
csak egy dologban szeretném a segítségeteket kérni. Premier Pro-t szeretnék használni a laptopomon, és ehhez úgy tudom, hogy egy 2gb-os videókártya és egy i5-ös processzor már nem rossz, azonban ha minden igaz, a program rendszerigénye hivatalosan egy HQ-s processzor,így azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek elbírja-e kényelmesen egy U-s is amennyiben az i5-ös és 2 gigás videókártyája van?
Nagyon köszönöm!
üdv
Szandi

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.