Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#154451) Szab02 válasza Tikakukac (#154449) üzenetére


Szab02
aktív tag

De most komolyan, a G5-nek nincs egy alternatívája jobb kijelzövel? LIghtroom-ra is gyakran volna használva.
GPU nem kell erös, egy 1050ti-vel beérem. ìgy 400E keretig hajlandó vagyok elmenni. Valami irányvonal mit érdemes még megnézni?

http://www.panoramio.com/user/szab02

(#154452) #78600448 válasza IMIIKE1998 (#154450) üzenetére


#78600448
törölt tag

Ha nincs hc use, bőven elég az i3 alap dolgokra. 4. genes van itt a családba nem is 1, teszi a dolgát mai napig, igaz nem 1080P, de alapokra elég.

(#154453) khalox válasza Szab02 (#154451) üzenetére


khalox
őstag

Annak is örülni kell, ami van. Előbb találsz 10+ olyan külső monitort, ami megfelel a célnak, mint 1 olyan laptopot, ami az egyéb, korábban támasztott követelmények mellett kijelzőben IS hozná azt, amit kell egy képfeldolgozáshoz - és akkor az árát még ne nézd. (Tudom, hogy a 400k baromi sok pénznek tűnik, de azok a vasak sajnos nem is ott kezdődnek még.)

(#154454) user26


user26
aktív tag

Sziasztok!

[(#154276)]

Az elmúlt pár napban nézelődtem, olvastam, figyeltem, laikusként 3 laptopot szedtem össze ami szerintem nekem megfelehetne, de nem vagyok biztos benne teljesen.
Véleménnyel tudna valaki segíteni ? Árban nem egy kategória, keresgélések alatt rá jöttem sajnos, így a limit 180 -ig ugrott fel.

1, Acer Aspire 5
2, HP Envy 15j,
3, Acer Aspire Vx 15

[ Szerkesztve ]

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#154455) Szab02 válasza khalox (#154453) üzenetére


Szab02
aktív tag

Külsö monitor adott, azt nem is cserélném, de nehogy már egy 60% sRGB-t tudjon. Végignézve a többi notit, azért ebben az árkategóriában jóval többet tudnak. :U

http://www.panoramio.com/user/szab02

(#154456) Khelben válasza Fasirt19 (#154441) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ennyiből nem lesz ajánlott játékgép. Vagy a keretet tolod fel 300k körülre a Dell G5-ért, vagy lemondasz a GTX kártyákról és veszel MX150-nel egy Acer Aspire 5-öt. A kettő között olyan pusztulatok vannak, mint amiket betettél a hozzászólásodba.

(#154457) Livius válasza Tikakukac (#154448) üzenetére


Livius
őstag

Valahogy ez nálam úgy nézne ki, hogy az egyszerű hozzászóló irányárának meglefelő legjobbat visszaírnám ajánlottként, és utána le lehet írni a negatív vélemenyeket, miben kell engedni. Te ebből sokat itt nem valósítasz meg, csak a nagyképüsködés, és a másik lenézése megy ezerrel.
Gratula ehhez a magas minőségű segítséghez. És ha amúgy téged ez zavar, hogy ilyen igények jönnek nap mint nap, és nem tudod kezelni és fikázás mentesen véleményt írni a nem létező ajánlataid után, szerintem hagyd az egészet másokra, nem neked való ez a közösségi munka.

Speciel én se azt várnám el 150 ezer forintért, hogy fémburkolatos legyen egy notebook, de azért azt elvárnám, hogy a műanyag burkolata ne recsegjen-ropogjon, vagy épp már gyári állapotába a csavarok ne lazulva legyenek benne.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#154458) Executioner válasza Livius (#154457) üzenetére


Executioner
tag

Pont ez a probléma, hogy 150 ezer magyar forintért még elvárásaid is vannak. A kínálatnak ez a legalja!
A 150 ezres gépnél örülsz, hogy van benne egy butácska i3 meg talán egy SSD. A kijelző szar, a burkolat recseg, ropog és törik - még akkor is ha vigyázol rá.
Lehet hogy neked még nem tűnt fel, de a dollárt 300 ért az eurót pedig 330-ért mérik.

Peace :R

Exec

(#154459) Akosch:. válasza Akosch:. (#154412) üzenetére


Akosch:.
csendes tag

Thinkpad t440p: i7 4700mq, nvidia gt 730m, 16gb ram, 500gb ssd - 100k
Thinkpad t450: i5 5300u, 8gb ram, 180gb ssd - 75k
Ezek közül valamelyik?

(#154460) Khelben válasza Livius (#154457) üzenetére


Khelben
nagyúr

Az, hogy te mit vársz el és a gyártók mit adnak, ezek szerint nagyon távol áll egymástól. Nem hiszem, hogy ezért minket kellene okolni.

az egyszerű hozzászóló irányárának meglefelő legjobbat visszaírnám ajánlottként

Pont ezt tesszük. De van, amikor nincs megfelelő gép. Olyankor nem fogunk olyat ajánlani, amiről tudjuk, hogy egy rakás sz..r.

(#154461) endib


endib
tag

Sziasztok!

Tud valaki ajánlani erre? 154317

Ezeket néztem: 840 G2, 840 G3, E7470

Illetve ZBook mennyire ajánlott?

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#154462) Khelben válasza endib (#154461) üzenetére


Khelben
nagyúr

Arra számíts, hogy az U-s cpu némileg visszalépés lesz teljesítményben. A Zbook is jó és amiket kinéztél, azok is. Viszont a Zbookban van egy dedikált vga is, emiatt akkuidőben valószínűleg verik a 840-esek. A Zbook 14 valójában egy 840, erősebb házban, dedikált vga-val. Sok alkatrész ugyanaz, pl. kijelző, billentyűzet.

[ Szerkesztve ]

(#154463) Tikakukac válasza Livius (#154457) üzenetére


Tikakukac
titán

Valahogy ez nálam úgy nézne ki

Na, itt az idő! Hajrá, lépj a tettek mezejére! Eddig csak OFF-ok gyártása sikerült és mások értelmetlen pocskondiázása. Mindezek ON-ban, tegyük mellé.
Engem abszolút nem zavar a dolog, egyetlen embert zavar most is, hogy elvárja a csodatevést: ez pedig te vagy. Amit te lenézésnek meg nagyképűsködésnek tartasz, az valójában nincs, ezt csak te szeretnéd rádobni valakire, mert neked nem gyártanak 150k-ért álomgépet.

Speciel én se azt várnám el 150 ezer forintért, hogy fémburkolatos legyen egy notebook, de azért azt elvárnám, hogy a műanyag burkolata ne recsegjen-ropogjon, vagy épp már gyári állapotába a csavarok ne lazulva legyenek benne.

Elég rendesen leírtam, hogy miből adj le és miért nem sikerül ez az elképzelés. Hogy neked mi az elvárásod és mit szeretnél vagy mit nem, ahhoz zéró közöm van. Nem tudom feltűnt-e: nem én vagyok a burkolat gyártó (sem), ha ilyen gondod van, írj a Quanta megfelelő csatornájára. Ha nem tudod ezt elfogadni és továbbra is a személyem gyalázásában látod a megoldást, ami végül laptophoz juttat: csináld bátran, el sem hiszed mennyire nem érint meg.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154464) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Üdv!

Hátha valaki fejből tud egy típust, így hát rákérdezek mit ajánlanátok. :)

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Most a héten

(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
150-250 nettó vagy olcsóbban ha van.

(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek
munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
Irodai felhasználás, 1-2 ingatlanos program/katalógus. IGP elég.

(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
nem

(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
15.6" mindegy milyen, lehet 1366x768 is vagy FHD.

(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Nem lesz hordozva.

(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Windows 10

(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
DVD író kell, 4gb memória is elég lehet, ha csak úgy van, de 8 jobb lenne. SSD + HDD is kell.
Emiatt teszem fel igazából a kérdést. Gyorsaság miatt muszáj SSD, viszont nagy tárhely is fontos.

(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
Semmi
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Új

Várom a választ, köszönöm előre is.

[ Szerkesztve ]

(#154465) Khelben válasza Grave_444 (#154464) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ritka az olyan gép, ami gyárilag ssd+hdd felállásban jön. Érdemesebb hdd-s gépet venni és külön bele ssd-t, úgy jössz ki a legolcsóbban. HP Probook 450-et keresnék ennyiből.

(#154466) user26


user26
aktív tag

Sziasztok!

Legyetek szivesek nekem is válaszolni, ha valamit még mindig nem jól írtam, szólj és javítom, pontosítok, megpróbálok további infót adni.
[[(#154276)]]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#154467) Tikakukac válasza user26 (#154466) üzenetére


Tikakukac
titán

136k-ért van, de most jegelték le: E7450 840M-el. Na, ilyet keress. Azzal bőven túllőjük a követelményeket tartósság és minőség körből, hardver is elég kell legyen, 740M ahogy nézem az, ami alatt abszolút semmit sem érdemes venni. Nyilván a gépek sora nem ennyi, csak hirtelen ez jutott eszembe. Nem sok ilyen van a placcon, régi gémerebb gépekből akad, de azokat végképp nem venném meg.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154468) user26 válasza Tikakukac (#154467) üzenetére


user26
aktív tag

Szia!

Köszi szépen végre valamin elindulhatok.
És más gyártó, alternativájában valami hasonló akadhat ?
PL.: Acer Aspire 5, Acer Aspire Vx 15 vagy ezek felejtőssek ? (Áron utóbb gondolkodok még, ha úgy alakulna...)
Csak kérdem! Laikus vagyok!

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#154469) Dhampir válasza Dhampir (#154292) üzenetére


Dhampir
félisten

Úgy láttam, hogy csak az 5501-nél van ez így. Majd erősítsétek meg, ha már többet tudtok.

(#154470) Tikakukac válasza user26 (#154468) üzenetére


Tikakukac
titán

Bármi lehet, de amiket sorolok azok 450-500k-s konfigok voltak újonnan, teljesen más világ, mint egy alap Acer.
T450 is jó 940M-el akár. Csak ezekkel is az a baj, hogy 50-ből mondjuk 1 ilyen van.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154471) Beri78


Beri78
őstag

Sziasztok!

Cégre vennék Dell G5-öt(i7, 1050ti). Kérdés, hogy így is 3 év garancia van, vagy csak 1?
Laptop.hu bolt mennyire megbízható szerintetek?
Köszi

Dell fórumban is feltettem a kérdést, de nem kaptam még választ.

[ Szerkesztve ]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#154472) Akosch:.


Akosch:.
csendes tag

Valaki ötlet?

2 használtat néztem eddig:
T440p: i7 4700mq, nvidia gt 730m, 16gb ram, 500gb ssd, 1600x900p - 100.000
T450: i5 5300u, 8gb ram, 180gb ssd. - 75.000

(#154473) #78600448 válasza Akosch:. (#154472) üzenetére


#78600448
törölt tag

Én T450-t pártolom.

(#154474) Goya


Goya
csendes tag

Sziasztok!
Egyetemista lányom számára keresek egy korrekt, megbízható, kisebb méretű laptopot.
(Intel i3 vagy i5, 8 GB RAM, integrált VGA
1. Azonnali vásárlás
2. kb. 350.000 Ft +/-10%
3. Böngésző, irodai programok, film nézés
4. játék nem
5. 13"-14", full HD, lehetőleg matt IPS
6. Hordozva lesz, de az utazás közbeni használat nem lényeges
7. Windows 10
8. 512 (esetleg 256) GB SSD, DVD nem kell
9. lányos színek, kecses kialakítás előnyben :)
10. csak új gép
Amit néztünk: Asus ZenBook, Dell XPS 13, HP Envy 13, de sajnos csak a kínálat alja fér a keretbe.
Mit javasoltok ezek közül, vagy más alternatívát is mondhattok?
Jobban jövök ki, ha a méretet felemelem 15.6"-re, a választék biztosan nagyobb?
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#154475) #78600448 válasza Goya (#154474) üzenetére


#78600448
törölt tag

XPS a nyerő, de ha tetszik ott a HP Elitebooo 830-840.

(#154476) user26 válasza Tikakukac (#154470) üzenetére


user26
aktív tag

Szia!
Ez is jó lehet még szerinted ?
E5450 i7-5600U procival és Nvidia 840M 2 GB kártyával.

Xiaomi fan I 12T Pro I

(#154477) Tikakukac válasza user26 (#154476) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha az ára jó, ez is olyasmi lenne, igen. De ebből sincs tele a market.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154478) Tikakukac válasza Beri78 (#154471) üzenetére


Tikakukac
titán

Ööö, cégen belül a jogi osztály azonnal adja neked a konkrét választ :K
Nem egyszerű, amennyire én tudom 1, nem hivatalosan meg 3 így is.
A bolt megbízhatóságát egy kis cégjegyzék gyorsan kideríti, nem árulok el titkot, hogy nekik Dellért nem kell messzire menni :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154479) instantwater válasza Goya (#154474) üzenetére


instantwater
addikt

XPSnél figyelj, mert egy időben alulra rakták a kamerát, ami igencsak előnytelen képet mutat.

Kb mint telefonon a notch. Aki kitalálta..... :W

(#154480) Beri78 válasza Tikakukac (#154478) üzenetére


Beri78
őstag

Köszi a választ.
Bárcsak lenne jogi osztály;), ezért is tettem fel a kérdést, mert az előzőnél minden rendben ment...és nem tudom, hogy az elmúlt pár évben változott vagy sem a hozzáállás....

Cégjegyzékben minden rendben vele, a Ti véleményetekre vagyok kíváncsi.

[ Szerkesztve ]

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#154481) Tikakukac válasza Beri78 (#154480) üzenetére


Tikakukac
titán

Bármi változhat bármikor. Az én legjobb jogi tudásom szerint, ami szerencsére nem up-to-date, eddig is 1 éved volt. Az, hogy 3 éve gariznak így meg úgy, az extra jófejség, hiszen az ország 60% felett vásárol mindent cégre, hiába nem tehetné meg :B De igen, mivel nem természetes személy a vásárló, egy raklap jogod úszik ezzel. Ezt azért érdemes felvésni, ezen nagggggyon sok dolog múlik.

Az én véleményemet leírtam. Nem írok többet, ha picit beljebb túrsz szerintem rájössz, hogy a bolt mögött milyen kaliberű cég áll. Súgok: nem kicsi.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154482) Grave_444 válasza Khelben (#154465) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Igen én is gondoltam rá, de szerettem volna megúszni a szerelést.

Ez például m.2-vel bővíthető ha jól látom. [link]

(#154483) Tikakukac válasza Grave_444 (#154482) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha 250 nettó a plafon, akkor gondolom a bruttó 250 belefér. Azért meg kapsz 450-est is. Más világ.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154484) Grave_444 válasza Tikakukac (#154483) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Tudom, de azt nettó ~230-ért tudom beszerezni, próbálom olcsóbban megoldani.

Az említett típus bővíthető m.2-vel igaz? :)

(#154485) Immy


Immy
őstag

Sziasztok,
Tudtok ajánlani olyan 17" lenovo vagy dell gépet, amiben nincs dedikált vga és bátran javasoljátok?

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#154486) Tikakukac válasza Grave_444 (#154484) üzenetére


Tikakukac
titán

Igen, elvben igen. Kérdés, hogy láttad-e már az olcsóbb megoldásod billentyűzetét. Ha pedig a képek nem győznek meg róla, próbáld is ki.

Na utána vedd meg irodai gépnek :B Nem tudom mekkora tételek pörögnek a cégben, de teljesen biztos lehetsz benne, hogy forintosítható lesz a bevételkiesés, ha ezen kell gépelgetni és touchpad is használatban lesz :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154487) Grave_444 válasza Tikakukac (#154486) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Ha az ügyfél nemet mond a drága probookra nekem aztán mindegy mikor esik szét neki. ;]

(#154488) Tikakukac válasza Grave_444 (#154487) üzenetére


Tikakukac
titán

Nem a szétesés a gond, mondom, nézzétek meg a billentyűzetét :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154489) csibabu


csibabu
tag

Üdv! Érdekelne hogy a telekom által kínált laptopok/notebookok közül melyik az amelyik esetleg elbirná normálisan a cs go játékot és nem kerül több száz ezer forintba :D gondolok ezek alatt olyanra hogy 200 körül tudnék e venni ilyen laptopot :D

https://www.telekom.hu/shop/egyeb-keszulekek/laptopok#/N-10792/contractType-list_price/paymentType-FULL/No-0/Nrpp-12

iPhone 14 Pro

(#154490) instantwater


instantwater
addikt

Miért vesz mindenki laptopot a Telekomban?
Még akcióban is drágább, mint egy műszaki boltban vagy webshopban.
:F

(#154491) csibabu válasza instantwater (#154490) üzenetére


csibabu
tag

Akkor pl mediaban vagy edigital vagy euronicsban tudnék venni ennyiért esetleg erre alkalmas laptopot? Ha igen tudnál linkelni?

iPhone 14 Pro

(#154492) instantwater válasza csibabu (#154491) üzenetére


instantwater
addikt

Árukeresőn nézelődtél már?

(#154493) csibabu válasza instantwater (#154492) üzenetére


csibabu
tag

Nem, mert inkább csak szeretnek konkrét laptopot ami talán elbírja normálisan a fent említett játékot aztán utána néznem meg az arat l:D csak annyira nem értek hozza

iPhone 14 Pro

(#154494) karlop


karlop
csendes tag

Sziasztok, úgy döntöttem hozzátok fordulok, szakértőkhöz.

előzmény: Dell G3 3579, GTX1050i, i7-8750, SSD-500gb, 16Gb ram
sajnos 6 hete küzdök a garanciális szervízzel miután kb 2hónapot ment rendesen... de ez egy másik történet szóval:

munkacélra kell hasonló (ígéretes :F ) konfiggal gép AMI MEGBZÍHATÓ!!!!!

köszönöm a válaszokat.

esetleg szempont: 15,6", és a hordozhatóság

:R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#154495) Tikakukac válasza csibabu (#154489) üzenetére


Tikakukac
titán

Nincs T-nél értelmezhető gép, főleg értelmes árban. Pont ebben vagyok benne, durva kedvezményem lenne telóra és minden másra is, de egyszerűen nem éri meg. Nincs választék, ami pedig van, drága. Viszonyításképpen: mikor én utoljára vettem onnan valamit az konkrétan 50%-os BF-es akcióban futott. Na úgy volt a piaci ár alatt 30k-val egy teló és megérte már a 2 év hűség. Felejtős.

Definiáld a CS futtatásodat. 30fps-től 200-ig stabilan bármi lehet.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154496) Tikakukac válasza karlop (#154494) üzenetére


Tikakukac
titán

Nincs is fent a G3 az ajánlott listán, mondjuk 6 hét alatt nem tudom mit lehet rajta tekeregni, nem egy hú, de ritka gép, hogy valami ritka darabot kelljen bele rendelni.

Megbízhatóbbat nem nagyon tudok én sem, ha olyan a szerencséd akkor bármi tönkremegy. Lásd, hogy nekem milyen gépeim mentek garira mennyi hibával. 15,6" meg hordozhatóság megint fura. G3 árában hasonló konfig nincs. Nem véletlenül vetted szerintem ezt sem.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#154497) Ronyman


Ronyman
aktív tag

Sziasztok!

Gépvásárláshoz kérnék egy kis segítséget!

Egyik ismerősömnek szeretnék segítséget kérni, mert grafikus suliba készül, így a gép felhasználási területe főleg a grafikai programok használata lenne.

- Szeptemberben szeretné megvásárolni.
- Elmondása alapján főleg Adobe Illustrator, illetve Photoshop programok használata a cél.
- Maximális összeg 250.000Ft.
- Kijelző méret: preferált a 17", de ha ettől kisebbet ajánlotok azt is meghallgatjuk, preferált a full HD felbontás IPS
- Operációs rendszer nélkül (van saját win 10)
- SSD preferált, esetleg mellé HDD
- RAM méret... nem tudom mennyi az ajánlott ilyen esetben
- Optika nem szükséges

Ha valamit kihagytam, akkor kérlek jelezzétek!

Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv:
Ronyman

(#154498) geryyyy válasza geryyyy (#154137) üzenetére


geryyyy
tag

Sziasztok!

A saját üzenetemre válaszolok, kinéztem egy laptopot. Tudnátok esetleg erről véleményt mondani? Volt már vele valakinek dolga? Egyezik az általam leírt specifikációkkal.

HP 250 G7 15,6"FHD 6BP40EA3

(#154499) Khelben válasza geryyyy (#154498) üzenetére


Khelben
nagyúr

Minecrafton kívül ezen semmilyen játék nem fog menni.

(#154500) geryyyy válasza Khelben (#154499) üzenetére


geryyyy
tag

Igen valahogy sejtettem, néztem egy dedikált VGA-s gépet is, néztem róla teszteket a VGA-ról, ami őt érdekelhetné játékok, azokat vinné szerintem.

Erről lenne szó.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.