Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#50001) freaghill válasza freaghill (#49963) üzenetére


freaghill
őstag

Valakii

AxBattler: Nem akkor lesz aktuális, hanem fél éven belül. Azaz a most következő fél évben meg KELL venni. Ami annyit jelent, hogy akár holnap rendelné a gyerek.

[ Szerkesztve ]

(#50002) AxBattler válasza LógaGéza (#50000) üzenetére


AxBattler
félisten

Lenovo IdeaPad B590
Dell Latitude E6420

(#50001) freaghill
Kérdezd meg fél év múlva, amikor aktuális lesz!

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#50003) LógaGéza válasza AxBattler (#50002) üzenetére


LógaGéza
addikt

Köszönöm, de sajnos 100ezertől csak nagyon kevéssel tudok eltérni, ezért a E6420 felejtős... Meg amúgy is szeretném minél több garanciával.
Lenovo B590 mennyivel jobb a 3521-nél? Azt látom, hogy processzorerőben jobb, viszont a garancia külföldi, és ha bajom van vele, akkor nem tudom több hétig nélkülözni.

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#50004) pittbaba


pittbaba
aktív tag

Sziasztok, két notebookra van szükségem, darabonként 170 000 Ft-os maximális áron.
A két notebook között annyi lenne a különbség, hogy az egyiknél szempont hogy ne legyen túl nagy, de azért nem is netbookra van szükség, szóval 13"-os méretben keresünk.
A másiknál ez nem szempont, arra írtam is lent példát, hogy mit találtam, ha ajánlott, akkor az meg is van.

Ti mit ajánlatok a kitöltött kérdőív alapján? :)
Előre is köszi a segítséget!

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Két héten belül (karácsonyra)

(2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
170 000 Ft

(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
Photoshop, Corel, Irodai meló, videó,

(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
Néha játékra is használnánk, de ez nem elsődleges szempont. Azért legyen benne videokártya normális.

(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
Ízléses arányban, ne essen szét, de nem kell full fém kasztnis vízálló pimp notebook

(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
Igen! Ezek a hibrid megoldások nem tudom mennyire jók.

(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
13"-tól érdekel

(8) Notebook tömege?
Mind1

(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
Nélküle

(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
1Tb jó ha van, de 500Gb is elég, SSD rendszertárhely 160Gb, 4-8GB RAM, ha belefér a megadott árba akkor az SSD winyó javára döntök az optikai meghajtó ellenére. Ha nem fér bele az SSD, akkor legyen Optikai benne persze.

(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
-

(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
Igen.

(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
http://laptop.hu/termek/lenovo-ideapad-g500-black-59-390066-fd-lnvb2

(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
Újra van szükségem.

[ Szerkesztve ]

PH Konfigom: Gigabyte GA-H97M-D3H, i7 4790K,GTX 960, Seasonic SS-620GM

(#50005) AxBattler válasza LógaGéza (#50003) üzenetére


AxBattler
félisten

Szerintem jobb összeszerelés, és állítólag jövőre megint itthon lesz az Ideapad-ok szervize. De psszt... ;)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#50006) Chris78


Chris78
aktív tag

Tudom ,hogy nem itt téma de nemrég vettem 1 g500s-t és az normális ,hogy a színeiben sokkal fakóbb mint az asztali 6 éves Fuji lcd monitorom színei? vagy valahol be kell állítani?

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#50007) Chaser válasza Chris78 (#50006) üzenetére


Chaser
titán

Sajnos normális.

szerk: LógaGéza: Az a dell 3525 itthoni garis, de csak szervizgar. Ez gyakorlatban annyit tesz, simán több hétig is vackolhatnak vele. Ha nem laksz vmelyik jó szerviz környékén akkor beüthet ilyen is, saját tapasztalat. B590 matt kijelzős, jobban össze van rakva, szebb a felülete. 3521 dellnél jelenleg a legalja kategória.

xrvman: A legtöbb 17-es ilyen, ott van hely.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#50008) xrvman


xrvman
őstag

Létezik olyan 17" laptop amelyikben belefér SSD, HDD, DVD?

(#50009) krisi047 válasza AxBattler (#49999) üzenetére


krisi047
aktív tag

Köszi a tippet. Bár egyébként csak a processzor miatt gondoltam a drágább verzióra. Ez az i3-4010u vajon milyen lehet az i3-330m-mel szemben? Hozná legalább azt a szintet? Azt szokták mondani, hogy irodai munkára bőven elég egy Celeron is, de én pl. egy Pentium P6100-zal próbálkoztam nagyon alap irodai dolgokkal, de csak agyvérzést kaptam tőle.

(#50010) btudos válasza krisi047 (#50009) üzenetére


btudos
veterán

Az i3-mal semmi baj (ez a táblázat az i3-330m elé rangsorolja a 4010U-t), a nagyobb proci árát inkább SSD-re, meg esetleg +4 GB RAM-ra érdemes költeni ahogy előttem is írták.

A gép rendben van, de nem fog annyit profitálni az i5-ből (érdemben nem gyorsabb tőle a gép), mint amennyit az SSD hoz.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#50011) zsambek


zsambek
aktív tag

Sziasztok,

Ismét egy másik ismerősömnek lenne szüksége notebookra, szóval gondoltam írok, hátha tudtok benne segíteni! :)

Az illető egy NP300E5X-et nézett, de gondoltam, hogy mielőtt megvásárolná kikérem a tanácsotokat.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Pár hónapon belül
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 150.000Ft
(3) Felhasználási kör? netezés, filmezés, otthoni felhasználás, office.
(4) Játékra használnád-e? Nem igazán
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? Arany közép
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped! Ha belefér a keretbe
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? 15,6
(8) Notebook tömege? 3kg-nál kevesebb.
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? Nélküle is tökéletes
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? max 400GB, több nem nagyon kell.
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) Webkamera
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? Nem
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? Csak új

Előre is köszönöm a válaszaitokat,
zsambek`

[ Szerkesztve ]

(#50012) btudos válasza zsambek (#50011) üzenetére


btudos
veterán

Ha nincs játék, Fujitsu Lifebook A532 a legjobb vétel szerintem 150-ig.

SSD-t utólag érdemes venni.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#50013) Tikakukac válasza xrvman (#50008) üzenetére


Tikakukac
titán

A 17-es gépek többségében van 2 hely plusz az optika, de ez erősen gépfüggő, láttunk már csodákat.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#50014) runner 125 válasza Tikakukac (#50013) üzenetére


runner 125
nagyúr

Sajnos egyre kevesebben van meg a fizikai 2 hely. G700-ban, 3721-ben pl nincs.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#50015) zsambek válasza zsambek (#50011) üzenetére


zsambek
aktív tag

Valakinek meg esetleg van a Fujitsu LifeBook A532 M i3 2Y NoOs-n kivul mas alternativaja, hogy legyen mi kozul valasztani? :D Vagy ez a bestbuy?

[ Szerkesztve ]

(#50016) Tikakukac válasza runner 125 (#50014) üzenetére


Tikakukac
titán

Hát ezaz, azt hinné az ember csodák nincsenek, erre tessék már a böhöm 17"-os gépek is kicsik 2 meghajtónak, pedig elég sok embernek ez elég durva plusz volt.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#50017) btudos válasza zsambek (#50015) üzenetére


btudos
veterán

Mesélj, mi a gondod vele? Van még más használható gép, de ahogy írtam, ez a legjobb, második legjobbat ritkán szoktam elsőre ajánlani, csak ha az első valami miatt nem felel meg :)

runner 125: Ebben tényleg van mSATA? :Y

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#50018) runner 125 válasza zsambek (#50015) üzenetére


runner 125
nagyúr

mSata és a fém alsó, felső borítás miatt én tuti az U510-et venném.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#50019) xrvman


xrvman
őstag

Runner 125, Tikakukac: köszi
Erre valaki?
http://prohardver.hu/tema/milyen_notebookot_vegyek_3/hsz_49953-49953.html

(#50020) LógaGéza válasza AxBattler (#50005) üzenetére


LógaGéza
addikt

AxBattler és Chaser

Köszönöm, meg is rendeltem :R

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#50021) runner 125 válasza Tikakukac (#50016) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ennek egyszerű oka. Annó a 17,3"-os kategória nagyon nem tartozott a consumer szegmensbe, nem lehetett occsóé nagy gépet venni. Vásárlói igényekből adódóan azokból is egyre több olcsó, beugró készül, ahol nyilván nem fér bele a büdzsébe a 2 HDD hely.

xrvman

A 3737 Inspiron nagyon a beugró kategória. Ha, minőségibb gépet szeretnél, 5737 alá ne add. Itt már megjelenik a fém palmrest és fedlap, ami sokkal masszívabb házat és jobb minőséget eredményez
Pl.

Alternatívaként egy G710 is működhet.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#50022) Chaser válasza runner 125 (#50021) üzenetére


Chaser
titán

Akkor ezt benéztem. Főleg régebbi 17-esek jártak nálam, de majdnem mindnél volt 2. HDD hely.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#50023) runner 125 válasza btudos (#50017) üzenetére


runner 125
nagyúr

Tényleg, és működik is hibátlanul.

xrvman

Az előbb véletlenül pirosat linkeltem, ez a szürke.

Chaser

Hjah, de akkor nem volt br 115-ért 17,3"-as gép. :)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#50024) pittbaba


pittbaba
aktív tag

Kimaradtam (?) http://prohardver.hu/tema/milyen_notebookot_vegyek_3/hsz_50004-50004.html

[ Szerkesztve ]

PH Konfigom: Gigabyte GA-H97M-D3H, i7 4790K,GTX 960, Seasonic SS-620GM

(#50025) runner 125 válasza pittbaba (#50024) üzenetére


runner 125
nagyúr

15,6"-os méretben a G500-nál minőségibb választás a Z510 (van belőle barna fedlappal szerelt is).

Illetve az 5537 Inspiron, ami ennek a kategóriának egy népszerű darabja.

13,3-14"-on ekkora pénzmagért nem sok dGPU-s gépet találni.

170-ért a ez a Travelmate i3-ral, GT630-cal, 3 év garral korrekt vétel.
Aztán, ha elég az iHD4400 teljesítménye is, akkor az új Vostro 5470 szintúgy jó vételt képvisel. Fém palmrest, fém fedlap, nagyon vékony ház, és 3 év helyszíni gari.
(mSata bővíthetőség talán holnap kiderül, de tippem szerint van benne az is.)

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#50026) Chris78 válasza Chaser (#50007) üzenetére


Chris78
aktív tag

Köszi a választ. :)

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#50027) xrvman válasza runner 125 (#50021) üzenetére


xrvman
őstag

Köszi

(#50028) eddie17


eddie17
addikt

Sziasztok!
A 100 ezres kategóriából két versenyzőt néztem ki.
Lenovo G500
Toshiba C55
Ezeken kívül van még értelmes alternatíva?
Skype, böngészés, zene, film. Csupa átlagos dolog. De azért napi 6-8 órát menne a gép, szóval a tartósság sem utolsó szempont. Win nélkül leginkább.
Nincs HC felhasználói igény.

(#50029) Mercutio_ válasza eddie17 (#50028) üzenetére


Mercutio_
félisten

Lenovo B590

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#50030) xrvman válasza runner 125 (#50021) üzenetére


xrvman
őstag

Előbbi linkedből ezt néztem ki, Lenovo IdeaPad G710 és közben ott megakadt a szemem Asuson. Igaz régebbi proci, de gyorsnak tűnik.
ASUS X75VB
Az az Instant On (azonnali bekapcsolás), 2 másodperc alatt, vagy az IceCool technológia csupán marketing?

(#50031) Tikakukac válasza xrvman (#50030) üzenetére


Tikakukac
titán

Asus szeret mókázni meg a többiek is. Instant marhaság, hűvös lehelettel.

runner 125: Pedig a plusz 1 csati az sokat dobna a dolgokon.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#50032) eddie17 válasza Mercutio_ (#50029) üzenetére


eddie17
addikt

Most lehet én vagyok sík hülye, de amit linkeltem G500 egy fokkal jobbnak tűnik. :)

(#50033) Balázzs


Balázzs
senior tag

Sziasztok, noti vásárlásban kérnék tanácsot:

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? max két héten belül
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 220.000 Ft
(3) Felhasználási kör? alapvetően irodai - office- net+film+játék
(4) Játékra használnád-e? időnként
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? Arany közép
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped! Ha belefér a keretbe
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? 15,6, matt
(8) Notebook tömege? nem szempont
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? Nélküle is tökéletes, ha van hozzá az csak előny
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? 4 giga ram minimum,odd nem szükséges, de legyen 2. hdd hely
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) e-sata, webkamera, ha lehet háttérvilágításos bill. (angol nem kizáró ok) és ujjlenyomat olvasó
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? max játék
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? garanciális igen

+1 Ha lehet minnél több garanciával venném.

Előre is köszönöm a válaszaitokat,
Balázs

(#50034) Succor


Succor
csendes tag

Sziasztok egy ilyet néztem ki:
[link]

Legfőképpen utazni, meg játékra.
Vélemény?

(#50035) Carryboy válasza Succor (#50034) üzenetére


Carryboy
tag

A fórumtársak nem ajánlják az Acer-t. Van ebből Dell alternatíva. Itt: [link]
Én is ezt a Dell-t használom játékra és cipelve is van hátizsákban, nem vészes a súlya.
Van még a Lenovo, amit ajánlanak: [link] Fel lelhető még fehér színben is.

[ Szerkesztve ]

(#50036) premete válasza Carryboy (#50035) üzenetére


premete
veterán

A mostaniakat nem ismerem, de a régebbi Acerek nagyon szerettek utazni.
Igaz, csak Brno irányába. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#50037) Carryboy válasza premete (#50036) üzenetére


Carryboy
tag

Van a családban egy 6 éves Acer és még megy :)

(#50038) Succor válasza Carryboy (#50035) üzenetére


Succor
csendes tag

Szia.ISP kijelző miatt venném főleg szóval a dell nem alternatíva.
Igazából acerről eddig csak jókat hallottam(Hallottam azért negatívot is), de ha megnézzük bármely márkából lehet jó meg rossz széria.Erről a szériáról csak jó revieweket olvastam és ajálják.
2Év gari +kiterjeszteném még 2 évet.Szerintetek?
Ti ugye csak jobban értetek hozzá,mit javasoltok?

(Rendeltetés szerűen használnám,vigyázva rá)

[ Szerkesztve ]

(#50039) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

Sziasztok!

Melyiket választanátok a kettő közül:

Samsung NP535U3C-A01HU
ASUS X402CA WX011D

Film, internet, szövegszerkesztés, erre kellene.

Köszi.

(#50040) Carryboy válasza Succor (#50038) üzenetére


Carryboy
tag

Ebben a cikkben szereplő hőmérsékleti értékek miatt nem ajánlják: [link]
Egyébként a Dell-nek is jó a kijelzője, jók a betekintési szögek. Minden márkáról lehet jót és rosszat hallani.

[ Szerkesztve ]

(#50041) Succor válasza Carryboy (#50040) üzenetére


Succor
csendes tag

Csak hogy ez nem ugyanaz a széria.
A cikkben:
V5-573G-54208G50aii

Az enyém meg ez lenne:
V5-573G-54204G1Tai

Szóval felesleges más típussal összehasonlítani mert ez a kettő bizony nem ugyan az :P

(#50042) Carryboy válasza Succor (#50041) üzenetére


Carryboy
tag

Tudom, hogy nem ugyan az. Én is néztem ezt a típust, mert megvettem volna. Ami a megvételt illeti "Próba cseresznye" Este nézz vissza ide akkor már lesz itt szakavatott ember is aki tud ebben segíteni neked.

(#50043) Succor válasza Carryboy (#50042) üzenetére


Succor
csendes tag

Rendben köszi :)

(#50044) Pocok256 válasza Succor (#50041) üzenetére


Pocok256
veterán

Ettől meg a két gép tök ugyanaz csak van isp vel szerelt meg anélküli,de a kaszni attól független tök ugyanaz. Toltsd ki qz 1 hsz ben lévő kérdéseket es akkor tudunk segíteni.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#50045) premete válasza Carryboy (#50037) üzenetére


premete
veterán

Megy a szomszédé is, de többet volt Brnoban, mint Pesten. :)
Egyébként a kommersz gépek között nincs sok különbség: Az Acereket ugyanabban a gyárban, ugyanazon a gépsorokon, ugyanazok az emberek rakják össze Kínában, mint a Macbookokat. :)
Max. annyi a különbség, hogy az Apple kifizeti a kért összeget, az Acer lefarag az árból, ami természetesen a felhasznált összetevők rovására megy.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#50046) Chaser válasza Succor (#50038) üzenetére


Chaser
titán

IPS. És nem olyan nagy eresztés se a panel se a gép.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#50047) Succor válasza Chaser (#50046) üzenetére


Succor
csendes tag

Tehát ha jól értem acert ne vegyek.

(#50048) kicirain


kicirain
tag

A kovetkezo kerdessel fordulnek hozzatok:
Samsung ativ book 4 i5-3230-al es radeon 8750-el es 8 giga rammal mire eleg jatek szempontjabol? Valaszokat elore is koszonom

(#50049) LógaGéza válasza LógaGéza (#50020) üzenetére


LógaGéza
addikt

Pixelgaranciát mennyire érdemes igénybe venni? (15 nap +3990Ft) Szokott lenni alapból hibás darab? Esetleg nehogy úgy járjak, hogy eleve egy hibásat kapjak, mert úgyse kértem garanciát :((( Mondjuk webshopból rendelés esetén úgy is van 8 napom visszaküldeni, ha baj van, nem?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#50050) Csocsesz75 válasza Succor (#50047) üzenetére


Csocsesz75
őstag

2 emberről tudok akik konkrétan ilyen gépet vettek, eddig megvannak vele elégedve.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.