Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71351) TheMarci válasza Chiftain (#71350) üzenetére


TheMarci
addikt

(#71352) bigdady válasza Chiftain (#71350) üzenetére


bigdady
nagyúr

Whatismyip.com nem jó?

(#71353) pr0bi


pr0bi
senior tag

Belehet állítani valahol, hogy zárolt képernyő feloldása után ne tűnjenek el az olvasatlan emlékeztetők, értesítések ha újra visszazárom? Nagyon zavaró.
Ezen kívül nem tudom hol tárolja a telefon a mentett jelszavakat. Hiába törlök minden safari előzményt utána is automatikusan kitölti a mezőket.

(#71354) erdoke válasza pr0bi (#71353) üzenetére


erdoke
titán

Nem tűnnek el, ott vannak az értesítési sávban, ami zárolt képernyőnél is lehúzható.
Beállítások - Safarit megnézted?

A legjobb aláírás a héten

(#71355) insight válasza erdoke (#71354) üzenetére


insight
aktív tag

a lehúzható értesítési sáv meg az ikonjelvény rohadtul nem ugyanaz, mint a zárolt képernyőn az értesítés... én is hajlamos vagyok elfelejteni nem fogadott hívásokat, stb, és ebben az iphone nem jó partner...

Tényleg ki kéne írnia minden "szemetet" a zárolt képernyőre addig, amíg konkrétan meg nem néztem. Ez lehetne állítható is...

De mit várunk, ha a control center gyorshivatkozásait sem tudjuk változtatni... Röhej.

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#71356) Vgabor92 válasza Ombi5 (#71339) üzenetére


Vgabor92
tag

(#71357) madgie válasza insight (#71355) üzenetére


madgie
titán

Úgy csinálsz, mintha nem lehetne minden iPhone-t jailbreakelni (jelenleg még)...

(#71358) insight válasza madgie (#71357) üzenetére


insight
aktív tag

nem kell a jailbreak, ennyi pénzért tudhatná alapból...

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#71359) madgie válasza insight (#71358) üzenetére


madgie
titán

Vegyél androidot, az mindent tud out of box.

Várjál, mégsem.

(#71360) erdoke válasza insight (#71355) üzenetére


erdoke
titán

Átlagos munkanapon fél óra alatt kapok annyi emailt, üzenetet és naptár emlékeztetőt, hogy nem győzök lefelé görgetni a zár képernyőn. Teljesen értelmetlen lenne, ha ott tartaná, miután beléptem a telefon menüjébe. Pontosan erre való az értesítési sáv két hátsó füle, meg kell tanulni használni...
Ha fontos visszahívni valakit, azt egy mozdulattal meg tudod tenni a zár képernyőről. Nem értem, hogy lehet elfelejteni. :F
A kihagyott emailek, üzenetek és egyéb értesítések pedig továbbra is ott vannak az értesítési sávban és/vagy az ikon sarkában szám formájában.

A legjobb aláírás a héten

(#71361) insight válasza madgie (#71359) üzenetére


insight
aktív tag

van az is (S3), valóban flexibilisebb, csak épp a laggolása basz fel, meg az egész egy megbízhatatlan, ronda, ócska fos iOS után...

az iOS-nek olyan kevéske hiányzik a tökéletességhez... már az iOS 4 óta könyörgök egy adatforgalom és 3G gyorskapcsolóért... jailbreakelve volt, de nem jött be, nem akarok piszmogni vele.

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#71362) insight válasza erdoke (#71360) üzenetére


insight
aktív tag

az email épp az a kategória, amiről nem kérek értesítést, mert abból nekem is naponta száz érkezik... de az sms, hívás, emlékeztető jó lenne...

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#71363) erdoke válasza insight (#71361) üzenetére


erdoke
titán

EDGE kapcsolót hiába vársz (szerintem fasság lenne, de ezt már kitárgyaltuk párszor), adatforgalom kapcsolót nem is értem. Annyi adatot fizetek elő, ami kényelmesen elég. 3e Ft-ért +5 GB-ot lehet kapni LTE sebességgel. Én éppen ezzel nem akarok piszmogni, havi 1700 Ft a kényelem (1 GB-hoz viszonyítva).

A legjobb aláírás a héten

(#71364) W h o z Z y válasza Ragnar95 (#71346) üzenetére


W h o z Z y
tag

és vzarmo Köszi szépen!

bigdaddy Igen,sajnos még az,de ha tanul,akkor jó megoldás,csak jelenleg nincs időm tanítani :)) :D

Killed by WhozZy!

(#71365) insight válasza erdoke (#71363) üzenetére


insight
aktív tag

Nekem sincs konkrétan bajom az adatforgalommal, mert havi 7GB a limit, viszont az akku kímélése és a jobb térerő miatt szeretem 2G-n használni a telefont, ha pl. hosszabb útra megyek.

Az EDGE kikapcsolásának meg abban a ritka esetben láttam hasznát, amikor a privát Domino kártyámat raktam be. Annál 1 kbyte esetén már levon 195 Ft-ot Domino Net napidíjra, amiért tök feleslegesen kapok 10 MB-os keretet.

Ízlések és pofonok, ha benne vannak ezek a kapcsolók akkor én örülök, téged meg nem zavar, tehát rosszul senki sem járna.

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#71366) bundli válasza erdoke (#71363) üzenetére


bundli
tag

Fasság lenne, ha a 3G nem enné jóval látványosabban az akksit, mint az Edge. Van, hogy sokat számít az a pár óra + is, amit evvel nyerek, push-ra, emailre bőven elég az edge is. Torrentezéshez és FHD videó nézéshez persze már kevés.......

Én a mobilnetet is szoktam kapcsolni, amikor ki akarom kapcsolni az értesítéseket és csak a telefonhívásokat akarom megkapni, akkor jól jön.

(#71367) #75376384 válasza insight (#71365) üzenetére


#75376384
törölt tag

Habár egyetértek veled és tényleg jó lenne egy adatforgalom kapcsoló, de azt beláthatjuk, ha a vezérlőközpontba ilyen opciókat tennének az számos biztonsági rést eredményezhetne. Ujjnyomatos téren nincs tapasztalatom, de a régebbi telefonok esetén pillanatok alatt el lehetne szakítani a külvilágtól és szart sem érne a keresés opció.
Eleinte én is furán néztem, hogy mi alapján válogatták ki az ottani ikonokat, de jobban belegondolva mi mást tennénk oda, ami egy gombnyomásra teljes mértékben a rendelkezésünkre áll.

(#71368) erdoke válasza insight (#71365) üzenetére


erdoke
titán

De, engem zavarna, ha kétszer-háromszor annyi kapcsoló lenne a CC-ben. Valószínűleg az Apple is úgy gondolja, hogy a többségnek elég annyi. A ritábban használatosak úgyis megtalálhatók a beállítások között.

SIM-et cserélgetni iPhone-ban? Az egyenesen a mazochizmus témakörébe tartozik... Ha utazok, be szoktam dobni egy E52-t a táskámba, butafonnak az is sok.

(#71366) bundli
Szerintem a 3G nem fogyaszt többet, ha nem pörög az adat. Ha pedig pörög, az EDGE felejtős.
Vettem egy mophie juice Pack Heliumot, ha durván használom a telefont, és nem vagyok töltő közelében, belepattintom a telefont egy órára, és kényelmesen kibírja késő estig.

(#71367) vzarmo
Hasonló megfontolásból a CC-t konkrétan kikapcsoltam a zár képernyőn.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#71369) insight válasza erdoke (#71368) üzenetére


insight
aktív tag

Szerintem a 3G nem fogyaszt többet, ha nem pörög az adat. Ha pedig pörög, az EDGE felejtős.

Akkor fogalmad sincs a 3G hálózatokról... Még szép, hogy többet fogyaszt, sima készenlétnél és beszélgetésnél is. Nézd csak meg a térerőt bekapcsolt meg kikapcsolt adatkapcsolattal...

Az EDGE pont arra elég, hogy megkapjam az iMessaget vagy egyéb üzenetet, netezéshez meg lehet kapcsolni a 3G-t (sőt, nekem LTE van).

engem zavarna, ha kétszer-háromszor annyi kapcsoló lenne a CC-ben.
azt kértem, hogy választható legyen, nem azt, hogy több...

Valószínűleg az Apple is úgy gondolja, hogy a többségnek elég annyi. A ritábban használatosak úgyis megtalálhatók a beállítások között.
Kivéve, ha valakinek a ritkán használatos épp a gyakran használatosak közé tartozna...

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#71370) bundli válasza erdoke (#71368) üzenetére


bundli
tag

A "szerinted" tökéletes megfogalmazás, mert érezhetően többet eszik 3G-vel még stand by üzemmódban is.

Külső akksit meg had ne kelljen magammal vinni mindenhová, borzasztó kényelmetlen...

(#71371) erdoke válasza insight (#71369) üzenetére


erdoke
titán

Teszt mérések szerint a 3G kevesebbet fogyaszt készenlétben. Persze ha 56 push cucc fut, mert rettenetesen fontos ember vagy, akkor nincs valós készenlét, viszont illik viselni a következményeket. Fontos ember = rövidebb üzemidő. ;)
Arról pedig nem a telefon gyártója tehet, ha felétek jobb EDGE térerő van, mint 3G.

Én nem akarok kapcsolgatni semmit, használni akarom arra, amire való. Írj az Apple-nek, hogy nálad az a gyakori, ami náluk ritka, változtassák meg...

(#71370) bundli
Mi a "borzasztó kényelmetlen" a külső akksiban? Könnyebb, mint a telefon, a kabát megoldással pedig ugyanúgy használható. Max. nyáron, egy szál rövidgatyában okozhat gondot, de a telefonnal ellentétben az akksi mehet a kulcs mellé, vagy éppen a farzsebbe. Nyilván én is csak akkor viszem, ha számítok rá, hogy szükségessé válhat.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#71372) bundli válasza erdoke (#71371) üzenetére


bundli
tag

Imádom az olyan embereket, aki mindenkinél mindent jobban tud. Fenébe a pontos mérésekkel, "az van amit én mondok és kész".

Nyáron is hordok magamnál pótakksit persze, biztos kva kényelmes.

[ Szerkesztve ]

(#71373) joey04 válasza erdoke (#71371) üzenetére


joey04
titán

ha baromi erős 3g hálózat van, akkor nem fogyaszt többet. de ez nagyon ritka, még városban is. viszont ahol gyengébb a jel, ott akksi szempontjából valóban érdemesebb átkapcsolni. Ettől függetlenül én megbolondulnék ha kapcsolgatnom kéne, mert sűrűn használom a mobilnetet. néha csak másodpercekre amíg mondjuk végigpörgetek 1 órányi twittert a megállóban, de akkor is. Egyszerűbb bekapcsolva hagyni. Szóval nem hiányzott a cc-ből a kapcsoló, de a fogyasztásban igaza van. nagyon optimális körülmények szükségesek ahhoz, hogy addig bírja 3G-n is.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#71374) erdoke válasza joey04 (#71373) üzenetére


erdoke
titán

Nem lehetséges, hogy azért, amit említettem? Ha valójában nem tud lemenni "pihizni" a készülék, mert be van kapcsolva egy vagon push, ill. tül rövidre van állítva a fetch, akkor jobban merül. Érdemes esetleg átgondolni, mennyire fontos, hogy bizonyos dolgok push jöjjenek, mások pedig 15-30 perces fetch-csel. Kevés ember van, akinek tényleg minden percben kell a mail, üzenet, stb, akkor is, ha úton van.

(#71372) bundli
Én meg azokat az embereket imádom, akik nem bírnak kikapcsolni egy k..va telefont, mert annyira fontosnak gondolják magukat. Simán kinyomom órákra is, örülök, ha békén hagynak, amikor pl. eszek, vagy éppen sétálok egy jót. Nem nagy meglepetés, hogy jól bírja az akksi...

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#71375) joey04 válasza erdoke (#71374) üzenetére


joey04
titán

tényleg nézegesd a térerőt... 3G-t kikapcsolva szinte mindenhol fullon van, azt bekapcsolva már közel sem. és az alacsonyabb térerő az bizony beleharap az akksiba.
offra: szerencsére nem mindenkinek munkaeszköz, és mivel csak a barátaim és ismerőseim, családom keresnek rajta igenis fontos hogy ők bármikor elérjenek. a mai akksik sajna kevesek. ez van. az ilyen nagy batár gépekbe mint a nótom bele tudnak rakni akkorát amivel aránylag simán elketyeg egy napot, de ez a méret meg értelemszerűen keveseknek opció.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#71376) insight válasza erdoke (#71374) üzenetére


insight
aktív tag

Nincs semmi pushra kapcsolva, csakis manuálisan töltök le maileket is.

Azzal kiegyeznék, ha lenne "On Demand 3G/LTE" azaz csakis akkor kapcsolódna, ha mondjuk "kinyitom" a telefont és használom, amúgy maradna EDGE-n.

Az üzemidő kérdéséről nem vagyok hajlandó még csak vitát sem nyitni, mert annyira egyértelmű és köztudott tényről beszélünk. De álljon itt a legjobb példa az iOS 6-ból, csak hogy lásd, az Apple is felhívta erre a felhasználók figyelmét:

Using 3G loads data faster, but may decrease battery life. (Nem csak májusban :DDD )

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#71377) Chiftain válasza bigdady (#71352) üzenetére


Chiftain
aktív tag

Köszi a választ. Nem ismertem ezt az oldalt. De teljesen jó lesz. Kösz még1x.

(#71378) erdoke válasza insight (#71376) üzenetére


erdoke
titán

Ha értelmezted, amit írtam, az általad idézett szöveg annak semmiben nem mond ellent. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#71379) atirag


atirag
őstag

Egy kis iPhone 5 üzemidő. Reggel 4 kor kezdtem napot. 5 kor mar a reptéri váróban voltam ahol 1-1.5 orat iMessage -eztem a párommal majd zenet hallgattam a repulon majd kint 3G-n szintemn beszelgettem egy 1.5 órát( szinten iMessage )a buszon és kb. 11 órakor 15%-on voltam. Ilynekor ha kicsit vigyazok akkor kibírja meg 1-2 órát. Es ebben eleg keves szóbeli beszelgetes volt.
Raadasul mikor külföldön 3G-zek akkor érezhetően gyengébb a hálózat es ezert ahhoz kepest sokat szakadnak a hivasaim.
Nekem ha kibírna estig akkor egy szavam sem lenne.

[ Szerkesztve ]

(#71380) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

mi a rák van az apple-el kb 6x próbáltam a szifont visszaállítani itunes-al és állandóan hálózati kapcsolat időkorlátja lejárt hibaüzenettel kilép
WTF? :F

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#71381) insight válasza atirag (#71379) üzenetére


insight
aktív tag

esetedben a másfél óra imessagezés szívta le a kakaót, mert a beszélgetés alig fogyasztja az akkut, leginkább a kijelző szopja le. A kijelzőhöz képest sajnos tényleg gyenge akkut raktak bele, de ezt már a 4-esnél is észrevettem. 3GS-nél nem panaszkodtam soha, az akku jól bírta, egy napig bőven.

Szerintem a retina display fogta meg a lendületet, akkut meg nem fejlesztettek hozzá... Érthetetlen és idegesítő dolog, mert az SGSIII-asomon sokkal nagyobb a kijelző, és nap végén még bőven van ereje, ha sokat nyomkodom, akkor is. Jó nagy méretes akku került bele, meg persze nem retina felbontású a kijelző sem...

Na nem mintha az lenne a követendő példa, de az Apple összeszedhetné már magát ezügyben. iPodoknál és iPadeknél olyan szépen megtalálták az egyensúlyt.... iPhone-nál miért nem...

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#71382) Rage47 válasza insight (#71381) üzenetére


Rage47
veterán

reméljük a 6-osnál erre is koncentrálnak

(#71383) Tibee86 válasza Rage47 (#71382) üzenetére


Tibee86
veterán

Az 5s azért már jobb ebből a szempontból.

(#71384) kali válasza insight (#71376) üzenetére


kali
legenda

nem annyira egyértelmű és köztudott az, legfeljebb az mondja ezt, aki nem követi a technikai változásokat/fejlődéseket, mert régebben volt valami alapja, de lassacskán okafogyottá válik.
az a baj, hogy sokan általánosságban beszélnek a 3g kapcsán, pedig az sem teljesen mindegy, hogy milyen 3g hálóról van szó; 3g, h, h+
fontos megjegyezni, hogy jó térerő mellett áll a dolog, ahol nagyon gyenge a 3g, ott nyilván problémásabb lesz a használata, de ahol jónak mondható, ott nem feltétlenül mutatkozik érezhető eltérés, pláne az újabb típusú készülékek esetén, amiket már az újabb szabványokra hegyeznek ki.
az sem véletlen, hogy a komolyabb tesztek is csak 3g hálón készülnek beszélgetés és adatforgalom tekintetében is.
igaz, részemről letudva a dolog azzal, hogy lte hálón használom a telefonomat, ami minden szempontból jobb bármelyik 2g/3g módozattól, még akkumulátoros üzemidő tekintetében is, és többnyire olyan helyen mozgok, ahol van is lte, tehát minden okés.

[ Szerkesztve ]

(#71385) erdoke válasza kali (#71384) üzenetére


erdoke
titán

Mióta engedélyezte a Telekom a HD hangot, elég durva a minőségbeli különbség, ha mindkét fél 3G hálón van. Öcsémnek is i5 van, és csak a FT Audio versenyzik vele. Bár az talán még jobb is.
Szerintem az egész statisztika abban gyökerezik az Apple számára, hogy az iPhone felhasználók többsége városlakó, ahol általában jó a 3G lefedettség.
Apropó, öcsém egy 1700-as lélekszámú faluban lakik, ahol HSDPA+ van... Esze ágában nincs EDGE-re kapcsolgatni.
Nyilván alig van olyan ember, akinek ne jönne jól hosszabb akkus üzemidő, de akinek tényleg fontos, és gyakran van elektromos hálózattól távol, az vesz egy külső akksit.
Ha megoldják a fontosabb funkciót egykezes kezelhetőségét, veszek nagyobb kijelzős iPhone-t, abba nagyobb akksi fér. Kétkezes telefon nem kell, arra sokkal jobb az iPad Air.

A legjobb aláírás a héten

(#71386) Vasinger! válasza erdoke (#71385) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Én szerintem azért 1 napot még kemény használat mellett, értsd 3G-vel is kibír egy iPhone. Legalábbis nekem 4 és 5c volt idáig, még nem volt olyan, hogy mielőtt lefeküdtem volna ne lett volna 5%-om még. (Pedig nem este 8-kor fekszem :) )

A többkezes iPhone hatalmas baklövés lenne az Apple részéről, mert véleményem szerint, ha phabletet akar venni valaki akkor nem iPhone-t fog, mert olcsóbban kap droiodos és WP-s telót, akár jobb hardverrel. Szoftveresen meg már nincs akkora difi. Nagyobb kijelzőmérettel meg már nem hiszem, hogy megoldható lenne az egykezes dolog, legyen szó bármilyen szoftveres újításról.

szerk.:

3G lefedettségről: Én Vodás vagyok és bár azt mondják, hogy Ők a legjobbak Mo.-n nem nagyon tapasztalom ezt. Metrón tényleg fullos a térerő, de a városban mozogva, házon belül már nem igazi. Szerintem még nem tartunk ott, hogy a 3G kiváltja az Edge-t, pedig valóban jó lenne már. (Speciel ahol én lakom 3G sincs, pedig Pesttől nem messze lakom)

[ Szerkesztve ]

(#71387) Lmh


Lmh
őstag

Hi mindenkinek!

Tudnátok ajánlani Budapesten olyan megbízható boltot, ahol tudnék használt, fekete, kártyafüggetlen Iphone 4-et venni számlára (8gb is elég)?

Előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#71388) madgie válasza Vasinger! (#71386) üzenetére


madgie
titán

Reggel fél nyolckor szedtem le a töltőről az i5-öt, délután 4-kor már 5%-on volt. Nuku játék ,csak wifis net, munka közben. Ez azért szomorú, még a végén többet kell dolgozni :DDD

(#71389) Vasinger! válasza madgie (#71388) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nem tudom, de ez elég fura. 5 és 5c között ekkora difinek nem kéne lennie. Én elég sokat nyomkodom és akkor sem merül le. Pedig nem ritka, hogy játszok vele, de inkább internetezek és push, ami leviszi. Nem lehet, hogy egyszerűen már csak régi az akksitok, vagy valami más szívja a háttérben?

(#71390) Scholes9 válasza madgie (#71388) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:( :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#71391) domerator válasza madgie (#71388) üzenetére


domerator
veterán

Hát tényleg fura... nálam 3 email push, 1-2 óra zenehallgatás, napi kb 1 óra mobilinternet (vagy wifivel vegyes net), napi 6-8 telefon ami összesen szerintem több mint félóra és estére 30-50% között vagyok általában. :U

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#71392) kali válasza erdoke (#71385) üzenetére


kali
legenda

így igaz, más előnyei is vannak a (minimum) 3g hálónak, és a 3d hang is ilyen.
nekem ezek annyira természetes dolgok már, hogy eszembe sem jut mindig külön említeni.
amikor még a 3g háló és a régebbi telefonok mellett, valóban látványos különbség volt akkumulátoros üzemidőben a 2g és a 3g háló között, már akkor is beáldoztam azt a 3g használata miatt, mostanság meg már nem is kell kompromisszumot kötni, lte óta meg pláne.
igaz, még csak hétfő óta van meg az iphone 5s, de úgy látom, ez is jól/jobban bírja lte hálón - ahogy a gyártói leírásban is szerepel, meg ahogy a korábbi lte képes telefonjaimmal is tapasztaltam -, erre vannak már ezek kihegyezve, bár aránylag ritkán is vagyok nem lte lefedett területen.

[ Szerkesztve ]

(#71393) joey04 válasza kali (#71392) üzenetére


joey04
titán

hát nálam zuhant az i5 akksija ha bekapcsoltam az lte-t...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#71394) polonic válasza kali (#71392) üzenetére


polonic
félisten

Amiatt is birhatja jbban lte-n, hogy az alacsonyabb frekvencian megy itthon, mint a 3g. Jol gondolom?

(#71395) kali válasza joey04 (#71393) üzenetére


kali
legenda

akkor ott valami gond volt...

(#71396) joey04 válasza kali (#71395) üzenetére


joey04
titán

jó, ne úgy képzeld el mint a mostani akksi gondokat ios 7-nél azért, de érezhetően kevesebbet bírt úgy a készülék.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#71397) csacsi67 válasza kali (#71395) üzenetére


csacsi67
addikt

Ez a téma sok mindentöl függ nálam pl a kert egyik végében 3g van a másik végén 2g a lakásban meg raptorral lehet telefonálni.Akkor gondolod hogy váltogathat a telefon. Sajnos ezeket a telefonokat nem hazánkba tervezték elsödlegesen ahol ilyen térerö gondok vannak.

(#71398) madgie válasza domerator (#71391) üzenetére


madgie
titán

Nálam sokat megy a kijelző, gondolom az zabálja meg. Mikor nincs időm nyomkodni a péháfórumot, akkor nekem is eldöcög egy napot (de többet akkor sem sajnos).

(#71399) nord_ válasza csacsi67 (#71397) üzenetére


nord_
veterán

Pontosan. Ezért kapcsolom ki otthon az adatforgalmat, mert az ablak közelében hajlamos 3G / edge közt váltogatni...

(#71400) amulet


amulet
senior tag

ezt ismeritek? vertex kiegészítőt

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.