Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70801) madgie válasza jozsi252 (#70800) üzenetére


madgie
titán

Remélem ezért nem kapott pénzt a szerző, mert ingyen is különbet hányok vasárnap reggel.

(#70802) paci88


paci88
tag

Sziasztok. Melyik alkalmazással tudom kihasználni az 5s tudását? Arra gondolok, hogy figyeli mennyit megyek egy nap pl.

(#70803) -secret- válasza paci88 (#70802) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mondjuk ő... ha minden igaz magyar nyelvű is.

(#70804) Castfire


Castfire
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám, hogy amikor csatlakoztatom a telefont a géphez az iTunes-ban megáll a szinkronizáció.
(csak szinkronizál és szinkronizál az örökkévalóságig) Szóval nem csinálja végig...

Már újratelepítettem a készüléket is, de ezt a hibaüzenetet írja ki az iTunes:
"Az iTunes nem tudta betölteni a Sync Services szinkronizáló szolgáltatás adatosztály információit. Csatlakozzon újra, vagy később próbálja meg újból"

Nem nagyon találtam rá megoldást az interneten/fórumokon.
Eddig nem volt semmi gond... Nem változtattam semmit sem a telefonon sem pedig a számítógépen.
Ha esetleg tudjátok mi a megoldás, privátba szívesen várom a javaslatokat!

Köszönöm!

(#70805) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Az altalanos menuben az alkalmazasfrissites hatterben ugye az hogy kikapcsolhato az automatikus appstore programfrissites? Kulfoldon vagyok es nem szeretnem ha egybol lefrissitene pl a Real Racing 3-at mobilneten :D

(#70806) TheMarci válasza ForRedGlory (#70805) üzenetére


TheMarci
addikt

Kapcsold ki az adat roamingot.

Do You Dream?

(#70807) nord_ válasza TheMarci (#70806) üzenetére


nord_
veterán

Ami ugye alapból ki van kapcsolva. :)

(#70808) ForRedGlory válasza TheMarci (#70806) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Megis miert kapcsolnam ki, ha netezni akarok? Arrol nem beszelve hogy alapbol ki van kapcsolva.

(#70809) TheMarci válasza ForRedGlory (#70808) üzenetére


TheMarci
addikt

Hát, én az 1000ft/ 1 Mb ár miatt kapcsolnám ki.

Do You Dream?

(#70810) Kicsirics77 válasza ForRedGlory (#70808) üzenetére


Kicsirics77
veterán

én inkább a beállítások-->általános-->alkalmazás frissítés a háttérben kapcsolnám ki illetve a
beállítások-->mobiltelefon-->mobil adatforgalom használata alatt néznék szét

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#70811) g0n21 válasza TheMarci (#70809) üzenetére


g0n21
senior tag

Van csomag, amiben van adatroaming napijegy, vagy havi XXX MB roaming mobilnet..

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#70812) ForRedGlory válasza TheMarci (#70809) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Bocs, de nem a kokorszakban elunk. Keress mar ra a neten vagy a telekom.hu oldalon a travel&surf csomagokra. Feltettem egy vegtelenul egyszeru kerdest, kettobol ketszer hulyeseget irtal, a harmadik nem erdekel.

[ Szerkesztve ]

(#70813) TheMarci válasza ForRedGlory (#70812) üzenetére


TheMarci
addikt

Nem írtad, hogy vettél kiegészítő csomagot, én meg még nem vagyok gondolatolvasó. Az a te szerencséd, hogy a topikban kérdezőknél jóval okosabb vagy, mert 10 emberből, aki kérdezget 9-nek fogalma sincs róla, hogy mi az az adat roaming, és hogy lehet kikerülni. Félinformációkkal meg nem tudunk mit kezdeni.

Do You Dream?

(#70814) ForRedGlory válasza TheMarci (#70813) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nehogy mar neked alljon feljebb. Kerdeztem valamit, total masra valaszoltal, amit meg meg is kontraztal egy hulyeseggel. Tema reszemrol lezarva, kozben megkaptam a valaszt :)

[ Szerkesztve ]

(#70815) Tanbá-apó


Tanbá-apó
tag

Srácok! Kicsit láma kérdés: hol tom kikapcsolni hogy üzeneteknél ne jelölje ki automatikusan a számokat?! Nem kevés ideje keresem de NINCS MEG. Aaaaaa ;) :W

iPhone 12 ProMax; Asus ROG Strix 3

(#70816) VoidXs válasza jozsi252 (#70800) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Jót röhögtem, ez olyan, mintha egy AMD processzorra azt mondanád, hogy jobb az Intelnél, mert több a mag és a gigaherth. A valóság ennél összetettebb, és ha az AMD-nek nem lenne papíron ennyi előnye, valószínűleg élet-halál harcot vívna, és nem tudná magát eladni a hozzá nem értőknek, ahogy én is bedőltem anno, akárcsak a droidnak. Aztán rájöttem, hogy a "sokkal gyengébb" iPhone 4 akkoron még simán szétverte a csúcs kukarobit. Rendszert kellene optimalizálni, és legfőképpen a bugok és vírusok ellen harcolni, nem pedig "PC-gyilkos" hardvereket beléjük pakolni.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#70817) erdoke válasza Kicsirics77 (#70810) üzenetére


erdoke
titán

Igen, az éppen nem az, amit ő szeretett volna...
A Beállítások -- iTunes & AppStore alatt van az automatikus frissítés kapcsoló.

A legjobb aláírás a héten

(#70818) Tomi13


Tomi13
aktív tag

Sziasztok
Egy amatőr kérdésem lenne, az itunes-al kapcsolatban. Szerettem volna egy csengőhangot létrehozni,majd átmásolnia telefonra. Ezt a műveletet sikeresen vettem 1-2 óra alatt, bár nem jöttem rá az itunes logikájára.
A gondom az lenne, hogy szerettem volna szinkronizálni a hangot hogy átkerüljön a telefonra,de mielőtt megtette volna elkezdett felpakolni a telefonra 172db játékot. Azt tudni kell, hogy a kislányom játszik a telefonnal és gyakran tölt le az app store-ból. Persze egy idő után szoktunk törölgetni, amivel nincs is gond, csak most a szinkronizálásnál vissza akarta rakni a letörölteket is. Van arra mód, hogy ezt a lépést kihagyjuk vagy hogy alkalmazást ne is szinkronizáljon egyáltalán esetleg ne is másolgasson kénye-kedvére a telefonra? Amit nem értek, hogy az itunes-ba is vannak játékok amik fent vannak a telefonon, de van olyan is ami a telefonon van,de az itunes-ba nincs,szóval olyan összevisszaság az egész számomra.

(#70819) TheMarci válasza Tomi13 (#70818) üzenetére


TheMarci
addikt

iTunesos problémára nem tudok megoldást, alternatíva lehet az iTools program, kipróbáltam, annyi az egész, hogy rámegyek a tones fülre benne, belehúzom a csengőhangot (mp3-ban!), és rárakja a telefonra, mindenféle egyéb nélkül.

Do You Dream?

(#70820) insight válasza Tomi13 (#70818) üzenetére


insight
aktív tag

Igen, a szinkronizálásnál tiltsd le az automatikus szinkront, minden lapon (appok, zenék, stb) állítsd kézi szinkronra. Így csakis az általad kijelölt zenék, appok, stb. mennek a telefonra, úgy hogy pl. ráhúzod az egérrel....

Az automatikus szinkronizálás bizony elég nehezen követhető dolog, elszemetesedik tőle a telefon.

aka Coyote2000 ('05-'13) / S24 Ultra / Flip 5 / QE75QN90A / Q5'20 / Corvette'81 / 944 '86 / Wrangler '97 / A3 e-tron '15 / Scott e-bike

(#70821) dAnky


dAnky
aktív tag

Sziasztok, milyen progival tudom lejatszani ios-en a feliratot a filmhez ami ingyenes is?

(#70822) joey04 válasza jozsi252 (#70800) üzenetére


joey04
titán

Azért néhány pozitívumot is meg kell említenem, mielőtt elfogultsággal vádolnának meg :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#70823) Tomi13


Tomi13
aktív tag

Köszönöm a válaszokat, kipróbálom.

(#70824) naksys


naksys
senior tag

Tudnátok ajánlani valami appot amivel tudnék időzítve exponálni?

(#70825) M@te


M@te
senior tag

Megint nem megy az imessage az ujonan beirt kontaktokkal. De rohadt bosszanto

így van berendezve a Világ..Minden energia a Nagy Mágnes szeszélyei szerint működik. | Regisztrált 2004-06-23 13:35 :)

(#70826) erdoke válasza naksys (#70824) üzenetére


erdoke
titán

Camera+, Genius Cam, stb.

A legjobb aláírás a héten

(#70827) Tibee86 válasza M@te (#70825) üzenetére


Tibee86
veterán

Add meg a számod, letesztelem, hogy nálad a hiba, vagy globális. :))

(#70828) Danny750


Danny750
őstag

Hali, lenne egy 2g-m amit magyarosítanèk, de ugye a cydia már kilöve...mi lenne a megoldás? Thx

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#70829) Plebi válasza Danny750 (#70828) üzenetére


Plebi
senior tag

Sziasztok!

Lenne két iphone 5-ös készülék. (Anya és lánya készülékei) Az egyik független a másik függő. A két készüléket külföldi munka miatt ki szeretnénk cserélni, hogy a függetlenben a külföldi és hazai simet tudják cserélgetve használni.

A kérdésem az, hogy ahhoz, hogy mindketten a saját dolgaikat (alkalmazások, telefonszámok, emailek, beállítások, sms-ek stb..) használhassák tovább, elég biztonsági mentést csinálni és azokat visszamásolni a felcserélt készülékekre?

Ilyen esetben, hogy családon belül két telefonról szeretnénk biztonsági mentést csinálni, elég egy pc és itunes? A backupok telefonnév szerint lesznek mentve?

Előre is köszönöm!

Bocsi nem válasznak szántam

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#70830) Krisz79


Krisz79
őstag

Leadható hétvégén garanciás mobil az Aréna Plázában található iCentre-be?
Foglalkoznak ilyennel,vagy csak hétköznap van szerviz?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#70831) TheMarci válasza Krisz79 (#70830) üzenetére


TheMarci
addikt

Aréna nem szervíz, mindegyikből a Bécsi útiba viszik el. (Tudtommal, macbookkal tuti így van)

[ Szerkesztve ]

Do You Dream?

(#70832) Krisz79 válasza TheMarci (#70831) üzenetére


Krisz79
őstag

Igen,beszéltem ma a Bécsi úti üzlettel,de nem értem oda 17.30ig. Hétvégén meg nincs nyitva.
Azért gondoltam,hogy leadom máshol.
Gondolom ahol leadom,ott fogom tudni átvenni a készüléket.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#70833) TheMarci válasza Krisz79 (#70832) üzenetére


TheMarci
addikt

Igen, csak nekem azt tanácsolták, hogy ha tudom, adjam le a bécsi úton, ha sietek, mert +1 nap odavinni, +1 visszahozni.

Do You Dream?

(#70834) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nektek szokott olyan lenni, hogy az iCloudba fellőtt képek nem tötlődnek le automatikusan a gépre csak, ha kilépek visszalépek az accból?? :((

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#70835) Nescafé


Nescafé
őstag

üdv
Uj wifis routerem van , csatornát melyiket szereti az iphone?

 iPhone 15 Pro

(#70836) vadászcsiga válasza Nescafé (#70835) üzenetére


vadászcsiga
félisten

1-7-ig bármelyiket. Inkább a környékbeli wifiket lesd meg melyiket használják és keress olyat amielyiket senki, vagy kevesen

[ Szerkesztve ]

(#70837) Nescafé válasza vadászcsiga (#70836) üzenetére


Nescafé
őstag

Okés mert most automatikusan van...

 iPhone 15 Pro

(#70838) TheMarci


TheMarci
addikt

Használ valaki a T-nél Netplusz L internet csomagot? Az lenne a kérdésem, hogy az LTE képes? Eddig NetnRoll LTE 1gb-ot használok, az értelemszerűen tudja, de semmi máshoz nincs odaírva, hogy hogy van.

Do You Dream?

(#70839) hdanit610 válasza Plebi (#70829) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Ennek így, ahogy leírtad bizony működnie kell. Az iTunes telefonnév szerint mentegeti a telefonok tartalmait, úgyhogy két lépésben megoldható.

Én annyit tennék mindenképpen, hogy mind a két telefont kinulláznám a művelet előtt (és természetesen CSAK a biztonsági mentés UTÁN!!).

(#70840) vmiki4


vmiki4
tag

Melyik iOS megy még rá a 3G-re?

Privátra illik válaszolni!

(#70841) Nescafé válasza vmiki4 (#70840) üzenetére


Nescafé
őstag

Szerintem a 6.1.6 ami nemrég jött ki...
De majd megerősitik..

 iPhone 15 Pro

(#70842) ForRedGlory válasza TheMarci (#70838) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Max 60Mbit, az LTE sebesseg.

(#70843) vadászcsiga válasza vmiki4 (#70840) üzenetére


vadászcsiga
félisten

4.2.1

(#70844) chatran


chatran
őstag

Az Igo Primo app navigálás közben egyre gyakrabban idegesít azzal, hogy a "GPS vétel megszűnt". Ilyenkor el is veszti a jelet és pár másodperc mire ismét megtalálja. Úgy vettem észre, hogy főleg városban szenved ezzel. Mi lehet a probléma? Az app vagy a telefon (I5) gps-e?

(#70845) vadászcsiga válasza chatran (#70844) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Városban magas épületek közt gyakori ez.

(#70846) Tibee86 válasza vadászcsiga (#70845) üzenetére


Tibee86
veterán

Soha egyik iPhone-ommal se volt ilyen gond, hogy eldobta volna a jelet, városban sem. A 10 évvel ezelőtti gps-ekre volt ez jellemző. (Meg ahogy olvasom a G2-re is. ;] )

[ Szerkesztve ]

(#70847) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Alaplapot cserélt/cseréltetett már valaki 4S-ben? Ha igen kis segítséget kérnék privátban hogy találjak egy megbízható embert.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#70848) vadászcsiga válasza Tibee86 (#70846) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szelektíven olvasol? Tekintsd már meg mire válaszoltam, illetve olvasd el az általad ide citált topikban mit irtam

(#70849) Tibee86 válasza vadászcsiga (#70848) üzenetére


Tibee86
veterán

Szerinted tök normális, hogy városban dobálja a jelet, én erre válaszoltam, hogy márpedig nem normális..
Hol írtam, hogy te panaszkodtál a G2 topikban a gps-ről? Nem is feltételezném, mivel foggal körömmel véded, hisz nálad minden tökéletes, a többiek nem értenek hozzá... :P

[ Szerkesztve ]

(#70850) atirag


atirag
őstag

Használja valaki külföldön az adat roaming-ot?
Gondolok itt arra ha nem veszek travel and surf csomagot. Mert eddig akárhol voltam hiába kapcsoltam be.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.