Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21601) plus44


plus44
veterán

Üdv!

Kérdésem a következő lenne: Hogyan tudok a megszokott módon (külön applikáció nélkül) csengőhangot szerkeszteni egy dalból az új iTunes 11-ben? Eddig ugye annyi volt, hogy az adott számot átszerkesztettem 30 másodpercesre, acc verziót csináltam belőle, átneveztem m4r kiterjesztésűre, kitöröltem a a duplikált fájlt, és összeszinkronizáltam a telefonnal, a ringtone fülön meg is jelent, bepipa, apply és kész is. Na most nem hozza létre a plusz fáljt, tehát semmi sem történik. Erre rájött már valaki?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#21602) privacy99 válasza Totheground (#21511) üzenetére


privacy99
senior tag

Köszönöm! És Keksz-nek is!

Az mennyire jelent problémát, hogy nekem még a 6.0.1-el is zöld folt van feloldás előtt sokszor, és egyre nagyobb?:D Pedig ezt javították a .0.1-ben..

(#21603) Tibee86 válasza plus44 (#21601) üzenetére


Tibee86
veterán

Ma is csináltam vagy 3 csengőhangot az iTunes-al. Ugyanúgy működik, ahogy eddig is.

(#21604) plus44 válasza Tibee86 (#21603) üzenetére


plus44
veterán

Leírnád nekem (akár privátban is) hogyan csináltad? Mert mint fentebb is írtam, nekem így egyáltalán nem működik. A bibi ott van (szerintem), hogy mikor rákattintok, hogy create acc version, akkor bár a kovertálá lefut, de nem történik semmi, ugyanúgy mp3 kiterjesztésű marad, az m4a helyett...

[ Szerkesztve ]

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#21605) Möhe válasza plus44 (#21604) üzenetére


Möhe
addikt

iRinger-t szedd le,a meglévő mp3-at beolvasod (csak azt a 30mp-t játsza le ami lesz majd a csengőhang) és ha exportálod nem is kell tovább mókolni vele.Mehet a telóra . Mindenki hepi.

(#21606) Tibee86 válasza plus44 (#21604) üzenetére


Tibee86
veterán

Itt egy leírás pl., de ahogy olvastam, te is ezt írtad le nagyjából.
Ha létrehozod itunes-ba az aac verziót, akkor ott kellene lennie az .m4a verziónak az \Tunes\iTunes Music mappába.

Möhe: Ebbe a progiba be lehet állítani, hogy emelkedő legyen a csengőhang hangereje? ébresztő hangnak kellene olyan, hogy szinte 0-áról induljon, és nagyon lassan hangosodjon, mert sajnos hiába húzom le a hangerőt az iTunes-ba, akkor is elég hangos marad.

[ Szerkesztve ]

(#21607) Möhe válasza Tibee86 (#21606) üzenetére


Möhe
addikt

Azt hiszem nem,bár nem nyúlkáltam bele.Elég egyszerű maga a progi (az már más hogy nekem jutúbból nem olvassa be a linket, lehet valami kodek hiányzik nekem) ,de állítsd be ébresztőnek a Nothing else matters-t ,nekem az van belőve és kellemesen kezd. :D

(#21608) Tibee86 válasza Möhe (#21607) üzenetére


Tibee86
veterán

Az a baj, hogy nem azzal van a gond, hogy ne lenne kellemes ébresztőhang amit berakhatnék, hanem hogy mivel szinte maxon van a telefon hangerő, így az ébresztő is egyből úgy zendít rá. iTunes-ba meg a hangerő állítás egyenlő kb a nullával... :(((
Azért köszi.

(#21609) privacy99 válasza Tibee86 (#21608) üzenetére


privacy99
senior tag

A megvágott hangot az Audacity nevű ingyenes hangszerkesztő progival tudod módosítani ha gondolod. Ami neked kell az a felkeverés, kijelölöd az egész hangot, és felkeverés, és akkor 0-ról hangosodni fog, elmented(ismer minden formátumot), és mehet a telóra.

[ Szerkesztve ]

(#21610) Tibee86 válasza privacy99 (#21609) üzenetére


Tibee86
veterán

Ezer köszönet. :R
Már régóta keresek megoldást erre, de sajnos nem igazán értek a hangszerkesztéshez, mikor megláttam a felületét ennek a proginak, kicsit megijedtem, hogy össze fog e jönni, de sikerült. :C
Sajnos mostanság ismét elég gyakran kell ébresztőre felkelnem. :(((

(#21611) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Miért van az hogy WIFI n keresztül az itunes
hol látja hol nem a telót? :U

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#21612) Totheground válasza DonThomasino (#21611) üzenetére


Totheground
addikt

Dugd töltőre. Néha nekem is kell, hogy lássa, máskor nem.
Ki érti ezt.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#21613) Kurzuh


Kurzuh
aktív tag

Mit jelent az, hogy?:
Szolgáltató: Carrier Lab 12.0

(#21614) DonThomasino válasza Totheground (#21612) üzenetére


DonThomasino
veterán

Sajnos azon van. :)

MOD bigdady : meg volt az is :)

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#21615) bigdady válasza DonThomasino (#21614) üzenetére


bigdady
nagyúr

akkor húzd ki

(#21616) vadászcsiga válasza Tibee86 (#21603) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ajánlhatnátok pár jó csengőhangot, olyanokat mint a gyáriak. Azok már elcsépeltek.

(#21617) Tibee86 válasza vadászcsiga (#21616) üzenetére


Tibee86
veterán

Én a Sleep Cycle app.-ból szedtem ki az ébresztőhangokat, egész jók vannak benne. Ha nincs meg az app, elküldhetem emailben a hangokat, ha gondolod.

szerk.: Jah, most nézem, hogy csengőhang kellene. :DDD Elég régóta ez van nekem :D

[ Szerkesztve ]

(#21618) vadászcsiga válasza Tibee86 (#21617) üzenetére


vadászcsiga
félisten

10 Hours Version :DDD de beteg.

Nem ilyet keresek, köszi. Zedge.net már meg volt.

(#21619) Maxximus válasza urban racer (#21578) üzenetére


Maxximus
őstag

15-ért vettem, ebayről rendeltem új akksit meg fóliát, így van 17be
Nekem nem is lenne igényem többre, nem akarok játszani, stb, csak: telefonálni, sms, net, facebook, viber, néha kis zene..

Hali.
Én az android világából jöttem át kicsit körül nézni miért olyan nagyon dicsért az IOS (azért megvan az S3-am is)....ez az első hozzá szólásom itt, szóval...
Szerintem ha csak chat kell javaslom az "IMO Messanger"-t ,tudja a FB,Gtalk,MSN,Skype fiókokat kezelni és lehet fut IOS 4.3-tól.
Nagyon furcsa ez IOS android után....de eldöntöttem adok pár hetet mindenképpen, mert úgy nem lehet véleményt alkotni, hogy az ember nem ismeri meg.
Apple ID, Itune,g-mail levelezés (kontaktokat még nem mertem szinkronizálni google fiókból ahhoz még olvasok el ne csesszem), androidból jól ismert app-ok (viber,skype,tune in, Chrome, IMO, DroopBox, Fb, Youtube, stb) már megvannak...lassan megy a belakás.
Találtam egy progit amivel könnyen fel dobom az mp3-akat wifin keresztül gépről telefonra EZMP3 Player, nagyon fafa, nagyon nem szimpi az ITune-s kötöttségek.
Ami nagyon hiányzik az a rolóban a gyors kapcsolók. (tudom olvastam a BSS Settingről a Cydiaról, de az enyém nem Jb-s) Esetleg tudnátok ajánlani valamilyen progit még ha fizetős is.
UI.: Az nagyon nem volt szimpi, hogy csak akkor enged az APP Store-ba ha rögtön kártyával regisztrálok. Hideg ráz az ilyen vér profizmustól,hogyan húzzák az embert minél jobban....mind1,meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#21620) vadászcsiga válasza Maxximus (#21619) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Lehet kártya nélül is regelni a store-ba, majd valaki elmondja hogyan.

(#21621) Lacc88


Lacc88
senior tag

Sziasztok !

Az lenne a kérdésem , hogy ha USA-bol vásárolok apple iphone 5-ös terméket , akkor az normálisan fog működni itthon ?

Tehát ez alatt azt értem hogy ha belerakom a T-s kártyámat akkor nem lesz vele gond ?

UNLOCKED i5-öt veszek .

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#21622) vans? válasza Lacc88 (#21621) üzenetére


vans?
őstag

A garancia nem ervenyes, plusz nem is szallitanak ide.

hábm bábm

(#21623) Maxximus válasza vadászcsiga (#21620) üzenetére


Maxximus
őstag

Ok, kíváncsi leszek rá,bár őszintén szólva kíváncsian várom az év végi akciókat az appstore-ban, mert jó áron (1-2 dollárokért) nem szoktam szarakodni a vétellel.
Apropó van itt olyan, mint a play-on, hogy akció figyelő progi ami nézi az appstore akcióit és küld naponta egy összesítőt ezekről? (be lehet állítani hány %-os OFF-tól jelezzen)

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#21624) Lacc88


Lacc88
senior tag

Az nem probléma , hogy nem szállítanak ide , mert én szállítom magamat oda (: (Januarba)

A Garancia az nem világgarancia ?

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#21625) Maxximus válasza Lacc88 (#21621) üzenetére


Maxximus
őstag

A töltő sem lesz jó. Venni kell átalakítót (ok, pár ezer forint csak)
Egyébként hol veszed? (akár privátban)
Én ősszel appel store-ban csak 4 db szolgáltatósat láttam és mikor megkérdeztem van e "network free"? , értetlenül néztek. Nem sok időt tudtam rá szánni a témára,de a walmarkt-ban sem voltak vonzó árak (4S),főleg ugye mindenütt nettó árak vannak és rájön 11% TAX (általában)

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#21626) Ragnar95 válasza Lacc88 (#21624) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem, iPhone-ra csak EU garancia van.
Amúgy tökéletesen fog működni a teló, mivel GSM modellt árulnak, csak nem lesz rá gari + venned kell egy új töltőt vagy átalakítót hozzá
Maxximus: ha neked a világon a legolcsóbb kártyafüggetlen árak sem vonzóak, akkor ne az iPhone-t válaszd :DDD

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#21627) Maxximus válasza Maxximus (#21623) üzenetére


Maxximus
őstag

Találtam közben: App Sale Hunter , ez valami ilyesmi lesz.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#21628) Tibee86 válasza Maxximus (#21623) üzenetére


Tibee86
veterán

Pl. appsfire, appshopper.

Ragnar95: Appsfire-t próbáltad már? Nekem sokkal jobba tetszik, mint az Appshopper.

[ Szerkesztve ]

(#21629) Ragnar95 válasza Maxximus (#21627) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

AppShopper a legjobb ilyen program, mivel az jelez minden leárazást és amiket bejelölsz appokat,h szeretnéd őket, azokról értesítést is küld.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#21630) vadászcsiga válasza Maxximus (#21623) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Appshopper

...öregszem

[ Szerkesztve ]

(#21631) Maxximus


Maxximus
őstag

Köszi, akkor az előzőt már törlöm is.
tényleg jó :K ;)
Még egy kérdés: aminek ára volt és most free,abban mi a trükk? :B :F (Playen ilyen nem volt)

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#21632) Lacc88 válasza Maxximus (#21631) üzenetére


Lacc88
senior tag

Ment pü ! off vége !

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#21633) szentkuti11 válasza Maxximus (#21631) üzenetére


szentkuti11
addikt

Van amiben nincs trükk, rengeteget kaptam ki így. De volt olyan is, amit telenyomtak reklámmal.

(#21634) Ragnar95 válasza Maxximus (#21631) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nincs bennük trükk, csakk valamilyen ünnep vagy az app/fejlesztők évfordulója alkalmából teszik ingyenessé/árazzák le, illetve ami örökre ingyenes lesz, abba általában reklámokat raknak.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#21635) superecneB


superecneB
őstag

Egy Amerikából hozott AT&T-s hálózatot használó iPhone 3G-t sehogy nem lehet itthon itthoni hálózaton használni?

(#21636) jimhun


jimhun
senior tag

Aki csengohangokat keres, ajanlom ezt az oldalt: Audiko
Csak beirod a keresojebe hogy mit keresel es letoltod. kapasbol olyan formatumba tolti hogy fel lehet rakni Iphone-ra.(Akinek Android van az le tudja tolteni mp3-ban is...)

(#21637) szentkuti11 válasza superecneB (#21635) üzenetére


szentkuti11
addikt

Valószínűleg lehet, de az már túlmegy a fórum keretein.

(#21638) superecneB válasza szentkuti11 (#21637) üzenetére


superecneB
őstag

Legális útra gondoltam. Van egy telefonja, de most egy jó ideig nem megy vissza az USA-ba, nincs rajta se gari se hűség se semmi.

(#21639) szentkuti11 válasza superecneB (#21638) üzenetére


szentkuti11
addikt

Ezesetben a szolgáltatót lenne érdemes megkérdezni a hivatalos függetlenítés menetéről.

(#21640) vadászcsiga válasza jimhun (#21636) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az ilyen zenék nem jók telefonra szerintem, en legalábbis nem szeretem. Idetlennek tartom ha valaminel megszólal mondjuk a maroon5. Valami jófajta hangeffektek kellenének, olyan mint a gyáriak.

(#21641) PredatorNo1


PredatorNo1
aktív tag

Hali

Valaki nem tudja véletlenül, hogy az iTunes-ban, ha több lejátszási listát szeretnék, hogy "autofill" legyen az hogy oldható meg?
Mert egyet ki lehet jelölni, de akkor minden mást letöröl a telefonról az iTunes, nekem pedig 5-6 listám lenne, amit ha az iTunes-ban módosítok, örülnék ha hozzáadná a telefonhoz is.

Másik témában pedig, pár zavaró hibára keresek megoldást:

1., Amikor épp telefonálok, és a fülemnél van a telefon, közben jön egy sms, igen zavaró, hogy végignyomja az sms hangjelzést, miközben telefonálnék. Pláne ha ez többször is előfordul egymás után.

2., Ha telefonálok, szeretnék elmenteni egy számot gyorsan, mert épp bemondják a másik oldalon, rámegyek hogy "Keypad" beütöm a számot, majd próbálnám másolni, ahogy a normál call menüben is rajtatartom az ujjam és "copy", azonban ez a funkció itt nem aktív. Megszakítjuk a vonalat, a "keypad" simán eltűnik, a számot pedig már sehonnan sem tudom előkeresni! Van erre megoldás?

3., Kihangosítón beszélek sokszor, de van hogy szeretném átkapcsolni: Tárcsázok, átállítom, hogy a telefon szóljon, és ahogy elkezd kicsörögni visszakapcsol automatikusan a BT kihangosítóra, és nekem megint át kell állítanom a telefonra, igen zavaró "bug".

SMS-ek zárolására keresek még mindig programot, tweaket bármit. Apple adott ki erre valami fizetős módosítást? Találtam almamolyos megoldást, 1$-ért, de paypal kell hozzá :\

Üdv

(#21642) Mela Kehes válasza jimhun (#21636) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Ilyen a zedge.net is.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#21643) ZooLee válasza PredatorNo1 (#21641) üzenetére


ZooLee
őstag

Nem biztos, hogy jól értettem, hogy mit szeretnél, de talán ez segít:

- A daloknál, be tudsz jelölni több lejátszási listát, hogy szinkronizáljon. Ezeknek bármikor módosul a tartalma, akkor azt a következő alkalommal rárakja.
- Többfajta "objektumot" is be tudsz jelölni szinkronizálásra, albumot, lejátszási listát, előadót, ezeket is viszi fel utána automatikusan.
- Nekem nagyon sok zeném van, ami nem férne el a telefonon, ezért úgy szoktam csinálni, hogy azokat a dalokat, amelyeknél szeretném, hogy felkerüljenek, a "Grouping" mezőbe beleírom, hogy "iPhone". Csináltam egy Smart Playlistet, ami ez alapján a mező alapján szelektál, és ez van bepipálva a szinkronizálásnál. Így ha bármi kell, azt csak javítom a tageket, és azonnal fent is vannak. Vagy lehet a "Sync only checked songs and videos" checkboxot is használni, de azt csak egyesével tudod beállítgatni (vagy scriptet írni rá)

2. ...Megszakítjuk a vonalat, a "keypad" simán eltűnik, a számot pedig már sehonnan sem tudom előkeresni! Van erre megoldás?

Igen, van, nem ide kell írni a bármit, hanem megnyomod a menü gombot, és a névjegyzéket, jegyzeteket, vagy egyéb programot elindítva abba írod bele. Telefonálás közben csak a DTMF kóokra jó a billentyűzet.

3., Kihangosítón...

Ezt nem sikerült reprodukálnom. Bármikor kapcsolom át, azon marad, és nem váltogat vissza. (Mondjuk most csak egy sztereó BT headsettel tudtam kipróbálni)

(#21644) PredatorNo1 válasza ZooLee (#21643) üzenetére


PredatorNo1
aktív tag

Az Autofill-nél kijön egy legördülő menü, ahol ott vannak az iTunes-ban beállított listáim, meg a Music mappa ami mindent felrakna listákba szedés nélkül.
Előzőt szeretném megoldani, hogy mondjuk 5 listám van azt másolja fel, és szinkronizálja ha változás van.
Viszont nem enged csak egy listát kijelölni, CTRL sem segít ezen.

Üdv

(#21645) Keksz válasza PredatorNo1 (#21644) üzenetére


Keksz
senior tag

Itunes 11?

Ez az autofill nem az egesz Library-t szikronizalja?

Nekem a telefonra es zenere klikkelve ott az osszes PLAYLISTem es ki tudom valasztani h melyikez rakja fel..
Az ipodomnal vedig a legfelso van es igy arra mindent felrak, ami a gepen is van.

[ Szerkesztve ]

(#21646) Möhe válasza PredatorNo1 (#21641) üzenetére


Möhe
addikt

1.- ezzel nekem is bajon van,azt hiszem még az email is becseng a fülembe,miért nem tudja ezt a beszélgetés utánig tartani?

(#21647) ZooLee válasza PredatorNo1 (#21644) üzenetére


ZooLee
őstag

Te melyik Autofill-re gondolsz, nem erre a checkboxra?:

Azt akarod elérni, hogy ami szabadon marad hely az iPhone-on, azt teletolja zenével? Mert akkor azt kellene, hogy a szinkronizálásnál bejelölöd az 5-6 lejátszási listádat, és utána becsekkolod ezt.

Z.

(#21648) krain


krain
tag

Sziasztok, még mindig ugyanazon a névnapos dolgon nyavajgok, bocs. fent van. de többször. rohadtul idegesít(h ilyen béna vagyok) h többszor kell a naptárban látnom azt a nyamvadt névnapot, mire lejutok a konkrét tennivalókig, naptárbejegyzésekig. Hol/hogy lehet kitörölni, hogy csak egyszer jelenjen meg? Még egyszer bocs a lámaságért, de kéne a segítség. kösz!

(#21649) Fecogame


Fecogame
veterán

Ha elküldtem néhány üzenetet iMessage használatával, de később SMS-ként továbbította, az bug vagy feature?

Mindkét iPhone-n be van kapcsolva az iMessage, a küldőn pedig aktív volt a wifi kapcsolat a küldés idején.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#21650) Scoobyka


Scoobyka
addikt

Sztettek meger egy t-fuggo i4s white 32gigas meg 2013novemberig garis+20k egy s3at vagy az sok erte? Csak mert szivesen kiprobalnam az s3at mindenhol csak jot hallok rola...

En valtanek i4srol...a keszuleken mar nincs huseg. A masik isvaci uj 0perces 2ev samsung garis.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.