Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#158951) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

iPhone SE 64GB:

iOS 10.2.1: Kapacitás: 59,24GB Elérhető: 52.16GB (40 fotó, 18 alkalmazás)
iOS 10.3: Kapacitás: 60,43GB Elérhető: 52,88GB (46 fotó, 18 alkalmazás)

Nem annyira jelentősen több a tárhely de no. Azért több lett. Viszont lehet egy teljes tiszta telepítéssel rakom fel holnap, mert kicsit összeszakadt indítás után nem sokkal, bár amióta megszereztem nem volt az előző tulaj után se tiszta rendszer csak egy minden adat és cucc törlése.

Smoke some weed nigga!

(#158952) szekfizsolt válasza Wiz Khalifa (#158951) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Az első merevlemezem 4Mb-os volt, amit egy 386SX 25Mhz-es proci "töltött meg". :K
Ha jól emlékszem a DOS 6 mellé épp csak hogy ráfért a Win 3.1-es verziója. ;)
Fejlődünk.... ....Kicsi is számít. :R
És ez "csak" egy telefon szoftver. :U

[ Szerkesztve ]

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#158953) lugosi válasza szekfizsolt (#158952) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

40 lehetett az, nem 4, mert arra nem fért rá a DOS mellett a win.

(#158954) B-L-A-C-K válasza lugosi (#158953) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen, mivel az első merevlemez amúgy is 5Mb volt, és 971kg-ot nyomott...:)

(#158955) Chiftain


Chiftain
aktív tag

Na tegnap felment a 10.3. Nagyon szép nagyon jó, csak nem értem minek kell minden egyes frissítésnél szétcseszni a zenéimet? Ilyenkor kicsit megértem amikor egyesek azt állítják hogy az apple se a régi már...
De ezt leszámítva nincs semmi gond, eddig legalábbis.

(#158956) lugosi válasza B-L-A-C-K (#158954) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Pláne, meg az jutott még eszembe hogy azért is elírás lehet, mert 1.2-es vagy 1.44-es floppyk mellett egy 4 megás hdd-nek nem lett volna értelme.

(#158957) jani70


jani70
aktív tag


I7+ 10.3!
Elég siralmas eredmény született,háromszor mértem le vele,de ennél feljebb nem sikerült menni!Minden formában próbáltam,bezárt alkalmazások után,nyitott alkalmazások után(akkor csak 154-ezret produkált),újraindítás után,stb!
És az is feltűnt hogy hol szaggat a videó a teszt során,hol pedig szépen folyamatosan fut.
10.2-vel hozta a minimum 175-180 ezret!

[ Szerkesztve ]

(#158958) -secret- válasza jani70 (#158957) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Oké, na de ez a pontszám érezhető a használat során?!

(#158959) B-L-A-C-K válasza jani70 (#158957) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tedd kicsit a fagyóba, majd utána próbáld,...:)

(#158960) jani70 válasza -secret- (#158958) üzenetére


jani70
aktív tag

Néha 1-2 alkalmazásnál szaggat,vagy amikor megnyitom a mappát amiben több alkalmazás van ott is akadozik

(#158961) galaxys80


galaxys80
veterán

Tegnap este feldobtam én is a 10.3-at.
Hát egyelőre le a kalappal. Az mondjuk elvárható volt , hogy az I7 hasítson vele. Viszont azt nem gondoltam volna, hogy a Mini2 így megtáltosodik. IOS 9 óta kikapcsoltam az animációkat, mert zavaróan szaggatott. Most viszont gyönyörűen, akadás mentesen fut. :) Ráadásul nyertem több, mint 1 gb tárhelyet. Jó látni, hogy még sokáig ki fog szolgálni ezzel a szoftverrel. :)

Az új fájlrendszerrel viszont akadt némi problémám. Az egyik biztonsági kérdésre nem volt hajlandó elfogadni a választ. Gyanítom az az oka, hogy ékezetes betű van a válaszban. Ezt meg tudom változtatni?

Illetve az új menüpontban (legfelül) megdöbbenve vettem észre, hogy a januárban eladott I6-om megjelent. :Y
Pedig eladáskor töröltem is az iCloud fiókomból. Mindenesetre most eltávolítottam innen is.
Viszont kiírta, hogy vegyem fel a szolgáltatóval a kapcsolatot a sim kártya deaktiválása miatt. :Y What?

[ Szerkesztve ]

(#158962) B-L-A-C-K válasza galaxys80 (#158961) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem is megjelent egy volt i6-om ugyan így, és nekem is írta ezt a szolgátatósdít, ne foglalkozz vele.

(#158963) agabe


agabe
addikt

Elso ranezesre i7 es air2 sem valtozott, gyorsabb nem lett egyik sem, igaz mindketto viszonylag frissen belakott nem voltak rajta ezer eves maradvanyok, i7-nel nem tudom a tarhelyet, de ipad-nel kicsit szabaditott fel. Akinel sok hely lesz hirtelen annal tuti regota gyulemlett lomok tuntek el amit sehogy sem lehetett volna csak itunes visszaallitassal es ujra belakassal eltuntetni.. Kerdes, hogy most is gyulni fognak toredekek mint eddig, vagy itt sikerult kikuszobolni jobban.
Na meglatjuk a heten milyen, es ha nincs nagy gond vele nem kell visszaterni korabbi verziora.

(#158964) California1 válasza galaxys80 (#158961) üzenetére


California1
őstag

Tegnap én is feltettem a Mini3-ra. 1,1Gb-al több lett a szabad hely és itt is észrevenni a gyorsulást. Sokkal gyorsabban reagál mindenre .Előtte 10.1.1 volt fent . Hogy ne legyek off eddig a telómon (iSE) is ok a 10.3

(#158965) vasi89 válasza agabe (#158963) üzenetére


vasi89
addikt

Nálam az segített mindig hogy kb fél évente visszaállítottam a telefont gyári állapotba majd visszaállítás icloud mentésből és miután visszaállt volt h 1 gb-al is több szabad helyem lett.

(#158966) B-L-A-C-K válasza vasi89 (#158965) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez egy ideig megoldás valóban, de 1-2 hét és ugyan úgy lemegy az a + 1GB-t.

(#158967) vasi89 válasza B-L-A-C-K (#158966) üzenetére


vasi89
addikt

Nálam nem volt gond mert, ki szoktam próbálni nagy méretű játékokat is aztán elég hamar megunom őket. Szerintem azoknak a szemete nem kerül már vissza később sem. De igazából Én képeket sem tárolok nagy mennyiségben a telefonon így a 16os is elég volt, a 32 meg bőven most már.

[ Szerkesztve ]

(#158968) Damage válasza r3dsnake (#158902) üzenetére


Damage
senior tag

:F Tisztában vagyok vele, hogy bármilyen eszközről tudom távolról törölni az adatokat (MacBook esetén csak zárolni a készüléket).
Tudom, hogy kinél van az eszköz és vissza tudnánk szerezni jogi úton, de előtte zároltatni szeretném pont emiatt, hogy ne tudja törölni az adatokat! Pont ez a problémánk, hogy jelenleg csak az az ember tudja törölni, akinél a készülék van és ezt szeretnénk elkerülni. Adatokkal együtt szeretnénk visszakapni.

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#158969) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Egyedi csengőhang akkor nem állítható már be csak JB-vel?

Smoke some weed nigga!

(#158970) -secret- válasza Wiz Khalifa (#158969) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

De.

(#158971) danilla válasza Wiz Khalifa (#158969) üzenetére


danilla
őstag

Nem. JB nelkul is lehet.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#158972) Diokhan válasza Wiz Khalifa (#158969) üzenetére


Diokhan
addikt

Van GarageBand-ed? Ha van, azzal 3/c alatt csinálhatsz csengőhangot.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#158973) vasi89 válasza Wiz Khalifa (#158969) üzenetére


vasi89
addikt

Vagy a legegyszerűbb megoldás, valamivel megvágod a zenét 40mp-re, van sokféle netes konvertáló, átkonvertálod .m4r-be aztán elvileg ha simán elindítod mondjuk commanderből a konvertált filet már alapból az itunes játssza le csengőhangként és onnantól pedig automatikusan fel is szinkronizálja telefonra ha rádugod.

(#158974) Diokhan válasza vasi89 (#158973) üzenetére


Diokhan
addikt

Még az sem kell. GarageBand tökéletesen alkalmas erre.
Új track létrehoz, hosszúság automatára állít, zene bedroppol, megfelelő rész kiválaszt (tologatni kell a tracket addig, amíg a kellő rész lesz az elején), majd megosztás ikon és csengőhang. Ekkor figyelmeztet, hogy max 30mp lehet, okéz, és megcsinálja, aztán ezt exportálni kell csengőhangnak és kész.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#158975) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Windows-os iTunes-al nem tudom egyszerűen sehogy sem betenni. Megvan a zene ami m4r-es és nincs 30mp se. 29.5 vagy mennyi.

És beteszem a zene mappába azon belül az iTunes-os mappába hogy ha elindítom az iTunes-t akkor tudjam szinkronizálni a telóval de nem szinkronizálja le. Olyan mint ha nem is létezne az a hang.

De mondjuk most a fotókkal is bassza a tökét ez a vacak... Nem másolja át. Elvileg meg igen, mert a csík végigmegy, stb... de a gyakorlatba rajta sincs...

Smoke some weed nigga!

(#158976) Diokhan válasza Wiz Khalifa (#158975) üzenetére


Diokhan
addikt

Távolítsd el a hang tualjdonságait (ilyen hogy előadó, stílus meg ilyen baromságok) és csak a címe maradjon benne. Ezután látni fogja az itunes. Ha így sem, akkor dokuentumok/zene/itunes/itunes media/automatikus hozzáadás az itunes-hoz (vagy valami ilyesmi) ide is be lehet másolni, de előtte ki kell lépni az itunesból. De elvileg az első módszerrel tuti jó.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#158977) H0r1


H0r1
tag

Sziasztok!

Vitt vissza közületek mostanában valaki 6S-t az akkuvisszahívás miatt? Istyle-ban azt állítják hogy azonnal cserélik az akkut, ami szimpatikus, de pár helyen (igaz januári írások) azt mondják, hogy 1-2 hétig nélkülözni kellene a telefont.

Alá tudja valaki támasztani vagy megcáfolni? Köszönöm!

:R :R

(#158978) B-L-A-C-K válasza H0r1 (#158977) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"style-ban azt állítják hogy azonnal cserélik az akkut"

Ezt hol hallottad? Csak mert nekem is esedékes lenne, de én úgy tudtam 1-2 hét mire visszakapod.

(#158979) Wiz Khalifa válasza Diokhan (#158976) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nincsenek tulajdonságok. És sehogy se megy.

Kezd felcseszni hogy ilyen vacak legyen valami... Hogy egyik fajta írással se működik...

És nem is képes rendesen szinkronizálni az iTunes...

Amúgy maga azt az m4r fájlt egy Tone mappába hozzá adja elvileg a zenékhez, de nem látni sehol és ha szinkronizálom a telót akkor se látni a telón...

Szerk.:
A fotókat azért nem szinkronizálta mert az iPod Photo Cache ki kellett törölni.

A hangot meg azért nem mert az nem a Zene részen van az iTunes-ba hanem a Hang részen. Bénasági faktor fennállt azért. :DDD

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#158980) H0r1 válasza B-L-A-C-K (#158978) üzenetére


H0r1
tag

Westendben mondta a srac 3 hete kb, hogy abban a negyed oraban amire foglalsz idopontot ki is fogjak cserelni. Mar ott is jeleztem, hogy ez lehetetlennek hangzik. 2 hetre nem tudom nelkulozni sajnos egyelore.

(#158981) B-L-A-C-K válasza H0r1 (#158980) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha valóban így van az nem rossz.

(#158982) domojko válasza Wiz Khalifa (#158979) üzenetére


domojko
senior tag

Syncios-el próbáltad? Nem kell vágni, nem kell konvertálni.
Itunes ne fusson közben.
Igen, pc progi. Szerintem a leg egyszerűbb módja a saját egyedi csengőhang hozzáadásnak. Nem kell vagni sem, lehet teljes hosszuságú mp3, simán berakja teljes hosszuságú csenghangnak.

[ Szerkesztve ]

(#158983) Wiz Khalifa válasza domojko (#158982) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

PC progi gondolom. :)

Smoke some weed nigga!

(#158984) Diokhan válasza Wiz Khalifa (#158979) üzenetére


Diokhan
addikt

Bakker én azt hittem, hogy ezzel tisztában vagy, mivel már volt sokáig iOS telefonod... Na akkor most már jó minden?

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#158985) Wiz Khalifa válasza Diokhan (#158984) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hátt. :DDD

Csengőhangot sose módosítottam így nem tudtam hogy az a Hang részen van. :)

Smoke some weed nigga!

(#158986) Diokhan válasza Wiz Khalifa (#158985) üzenetére


Diokhan
addikt

Értem. De én még mindig a GarageBand-et ajánlom, a legegyszerűbb módja az egyedi csengőhang készítésnek, én legalábbis mindig azzal csinálom.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#158987) Wiz Khalifa válasza Diokhan (#158986) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Mivel elég gyakran használok vágó programokat így van egy eléggé fasza zene vágó és módosító progim is. Így én azzal vágom meg a zenét, meg ha kell mentem m4r-be ha úgy van. :)

Smoke some weed nigga!

(#158988) galaxys80 válasza B-L-A-C-K (#158962) üzenetére


galaxys80
veterán

Köszi.

Erről esetleg van tapasztalat:
Az új fájlrendszerrel viszont akadt némi problémám. Az egyik biztonsági kérdésre nem volt hajlandó elfogadni a választ. Gyanítom az az oka, hogy ékezetes betű van a válaszban. Ezt meg tudom változtatni?

Sosem csináltam még ilyet.

(#158989) Kobor


Kobor
aktív tag

Sziasztok,

A hangposta számát amit az ikonra bökve hív át lehet állítani valahogyan, mert nem találom, köszönöm.

Üdv,

(#158990) zuioch


zuioch
aktív tag

5C, 10.2.1. Azt írja ki hogy az ön szoftvere naprakesz. Őőő, ezt nem ertem :/

(#158991) -secret- válasza zuioch (#158990) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

H+P.

(#158992) zuioch válasza -secret- (#158991) üzenetére


zuioch
aktív tag

3x volt

(#158993) Diokhan válasza zuioch (#158990) üzenetére


Diokhan
addikt

pedig elméletileg meg kell kapnia 5C-nek is...
Van béta profil? iTunes-ra dugva sem talál frissítést?

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#158994) zuioch válasza Diokhan (#158993) üzenetére


zuioch
aktív tag

Beta nincs, iTunes kozelben meg nem vagyok, majd megnezem akkor otthonrol, egy fejlesztoi alkalmazas van felteve, lehet hogy az a gond?

(#158995) Diokhan válasza zuioch (#158994) üzenetére


Diokhan
addikt

Nem hinném, hogy az a baj. Szerintem majd az iTunes megoldja neked, csak csatlakoztasd fel, frissítsd le a az iTunes-t, mert anélkül nem frissít 10.3-ra, majd szerintem simán frissíteni fogja a telefont is.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#158996) zuioch válasza Diokhan (#158995) üzenetére


zuioch
aktív tag

Oks, koszi

(#158997) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Srácok, a menüben van már feketelista a nem 64 bites alkalmazásokról? Vagy csak megnyitáskor jelez?

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#158998) _ ĐanieL™


_ ĐanieL™
tag

Sziasztok!

Ki milyen email klienst használ Gmail-hez iOS-en? :)

Lényeges lenne, hogy működjön a push lehívás...

Én elég régen már az Outlookot használom, de az úgy egy hónapja szörnyen elrontották és az azóta érkezett frissítések sem segítettek rajta: sokszor egyáltalán nem (vagy fél órás késésekkel talán) jönnek le rá a mailek, kézi szinkronizálásra semmit sem csinál... stb.
Kár érte, mert jó kis app.. írtam is nekik, de úgy csinálnak mintha új és egyedi hiba lenne.. pedig még az app véleményezésénél is sokan írják ezt egy ideje.

Szóval, ki milyen klienst ajánlana?
Fizetős is jó lehet.. olyan max. 5 EUR a lélektani határ.. éves előfizus változatnál pedig olyan 3 :)

:R :R

(#158999) sutyesz96


sutyesz96
őstag

sziasztok,

Lidl-ben árult SilverCrest-es MFI szabványos adatkábelről mik a vélemények? 2500-ért jó vételnek tűnik, ha valóban MFI-s.

[link]

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#159000) -Ben- válasza _ ĐanieL™ (#158998) üzenetére


-Ben-
veterán

gmail app?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.