Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#159251) atees


atees
őstag

Sziasztok! Egy alap dologgal kapcsolatos kerdesem lenne, szivat az itunes. Ujra telepitettem a legfrisebb van fent win7 64bit. Az istenért nem tudom kikapcsolni, win inditas utan elindul az itunes. Mar a winbe is letiltottam, de csak elindul. Eleg idegesito h az indulas utan egybol az arcomba tolja magat az itunes. Van a programban vmi trukk erre?

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#159252) danih válasza agabe (#159250) üzenetére


danih
addikt

Hát ez érdekes. Nem akarom zugboltból venni azért, de akkor legalább tudom hogy ne az MM-ben vegyem meg. GSM boltban vett gari is Apple szervízbe szól, vagy ezek ilyen "boltos" garik ("majdelintézzük")?
Amúgy nem hiszem hogy engem meg tudnának húzni, mint vásárlót, ha gsm bolt saras.

[ Szerkesztve ]

(#159253) Sys85 válasza atees (#159251) üzenetére


Sys85
veterán

Üdv a klubban!Nekem is ez a gondom egy ideje,win 10 alatt sehol sem találom hogy hol lehet letiltani,pedig aztán már mindent átnéztem.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#159254) Ragnar95 válasza danih (#159252) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Minden iPhone-ra van 1 év Apple világgari, tehát a GSM boltosat is viheted gond nélkül hivatalos szervizbe. Annyi csupán a GSM boltos hátránya, hogy nem lesz 2. évi szavatosságod és csere esetén a gari nem indul újra.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#159255) danih válasza Ragnar95 (#159254) üzenetére


danih
addikt

Ja értem tehát ezt jelenti náluk az 1+1 év második évi "szavatossága": szoftverhibákra írják :)
Mindegy, legyen akkor iStyle, most 120k ott - leglepattantabb GSM boltokban is 110 körül van.

[ Szerkesztve ]

(#159256) atees válasza Sys85 (#159253) üzenetére


atees
őstag

Sokat nem hasznalom, de akkor kuka lesz, mert rohadt idegesito!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#159257) univerzita válasza atees (#159251) üzenetére


univerzita
addikt

Nálam Windows 8-alatt nemindul automatikusan. Általában a aplikációk telepítésnél fel ajálja hogy induljon a program vagy nem. Akkor kell kiválastani. De lehet hogy valahogy le lehet tiltani.

(#159258) B-L-A-C-K válasza agabe (#159250) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nincs közte, így nem, Sony meg nem Apple, így lehet eltérés.

(#159259) agabe válasza danih (#159252) üzenetére


agabe
addikt

Ha maganszemelykent veszed akkor NAV nem tud cseszegetni. Cegkent vasarlas eseten ha pl. zuggsm nem fizetett afat, akkor NAV azon hajtja be akin tudja, es ha a zuggsm felszivodott akkor akar a vasarlo cegtol is ami furan hangzik de ez van.
Mi az ami 120ezer iStyle-ban es 110 gsm-ben ?
Ja megvan. Az SE.
Hasznalt arak rohelyesen magasak ezt figyelembe veve.

[ Szerkesztve ]

(#159260) B-L-A-C-K válasza agabe (#159259) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mondjuk erre elég kicsi az esély ha te pont veszel cégre egy telefont a NAV majd rajtad hajtja be.

(#159261) agabe válasza B-L-A-C-K (#159260) üzenetére


agabe
addikt

Pont mindenkin behajtja aki attol a cegtol vett ami esetleg felszivodik, ha jelentos adohatraleka volt a felszivodott cegnek.
Mondjuk se bevallast nem adtak be, se nem fizettek semmi adot es utana NAV szepen megy azokhoz akik a szamlajukat befogadtak es elszamoltak. Sima keresztellenorzes, es a vasarlo cegeket azert buntetik, mert nem korultekintoen jartak el, azaz nem vizsgaltak meg, hogy akitol vasarolt az velhetoen teljesiti-e a kotelezettsegeit. Nonszensz es megis van ilyen. Nem mondom, hogy most aztan mindenki feljen aki kisebb gsm-bol cegre vasarol, de elofordulhat rossz esetben ilyen is.

(#159262) B-L-A-C-K válasza agabe (#159261) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem azt mondtam nem létezik ilyen, de ritka, hallottál már itt valakitől ilyet hogy megtörtént, mert én sem ismerősi körben sem itt a sok év alatt.

(#159263) agabe válasza B-L-A-C-K (#159262) üzenetére


agabe
addikt

Komkretan mi cegunket is buntettek mar, pedig nem egy bt vagy kft szoval eleg nagy a a szamlaforgalom is, de nem nalunk keresgeltek, hanem akitol vettunk annak a szamlain (mer ugye azok lesz@rtak, hogy azzal az adohatosag utana mit csinal es otthagytak minden iratot egyben) mentek vegig.

(#159264) B-L-A-C-K válasza agabe (#159263) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De gondolom nem telefon témában, lényeg a lényeg én pont emiatt nem izgulnék...

(#159265) StLui válasza agabe (#159261) üzenetére


StLui
veterán

Ez igy nem igaz, van néhány dolog amire figyelni kell, de nem te felelsz a tartozásáért cégként sem

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#159266) lugosi válasza B-L-A-C-K (#159262) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Gáz ez az egész és hihetetlen is, de tényleg van ilyen sajnos. :/

(#159267) bandras0226


bandras0226
aktív tag

Ma délelőtt sikeresen elhagytam az iPhoneomat. Próbáltam felhívni, természetesen ki van kapcsolva. Find my phone-ba Windowson nem tudok bejelentkezni mert a Kaspersky nem engedi. Macen sem tudok bejelentkezni mert nem emlékszem a biztonsági kérdésekre. Mondjuk arra sem hogy megadtam volna ilyesmit.

Holnap talpalhatok rendőrségre, szolgáltatóhoz stb, letiltatni. :O

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#159268) Black Dragon válasza bandras0226 (#159267) üzenetére


Black Dragon
addikt

Addig is megnehezítheted az illetéktelen tulajok dolgát egy IMEI lockal.

(#159269) B-L-A-C-K válasza bandras0226 (#159267) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

BP-i vagy? Ha igen facebookon a "Pesten hallottam", és "Pesten találtam" csoportokat keresd fel, gyakran szoktak berakni talált telefonokat.

(#159270) bandras0226 válasza B-L-A-C-K (#159269) üzenetére


bandras0226
aktív tag

Győri vagyok. Hogy megy ez az imei lock.

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#159271) radi8tor válasza bandras0226 (#159270) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szolgáltatónál bejelented, hogy elvesztetted a telefont.

⭐ Stella

(#159272) generic


generic
senior tag

Hali, paramnak nem tudok sms-t kuldeni a kovetkezo okok miatt.
iPhone-ra szeretnem ha megkapna, viszont be van lepve ugyanazzal az ID-vel iPadra, illetva macbookra is, es iPadra jonnek meg neki az sms-ek. Ezt ki lehet valahogyan kapcsolni?

(#159273) bandras0226 válasza bandras0226 (#159267) üzenetére


bandras0226
aktív tag

Szerencsés fordulat. N+1. hívásra felvette egy rendőr. Becsületes megtaláló leadta. :R

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#159274) leslieke válasza bandras0226 (#159273) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

:C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#159275) Rage47 válasza bandras0226 (#159273) üzenetére


Rage47
veterán

wow ez is ritka :) :C jó ilyenről hallani azért manapság

(#159276) danih válasza agabe (#159263) üzenetére


danih
addikt

Nem találok szavakat. Jóhiszeműen jársz el, megveszel egy terméket utána megvágnak. Hihetetlen...

Néhány kérdésem volna az iPhone-nal kapcsolatban.
1. Migráció Androidról - Androidon van egy "Move to IOS" app amelynek szinte csak 1* és 5*-os értékelése van, közte semmi, ami nem igazán megnyugtató. Van ennél jobb mód? Kontaktok, sms-ek, esetleg kalendárium migrációjára lesz majd szükség. Viber nem tudom hogy működik, hogy az online tárolja-e az adatot vagy esetleg azt is lehet migrálni?
2. Védőfólia és tok - hol lehet Budapesten jó minőségű fóliát (esetleg felhelyezéssel) és tokot kapni megfelelő áron? Nem a BMW logós 30k-s kategóriára gondolok, hanem valamire ami párezerért azért valamennyi védelmet ad.
3. E-mail kliensből mit ajánlanátok? POP3/IMAP kezeléssel, Exchange nem kell. Androidon az aszzony a Kaiten Mailt használja - valamilyen hasonló "filozófiájú" appra gondolnék.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#159277) StLui válasza danih (#159276) üzenetére


StLui
veterán

Pont ezért biztos, hogy nem vágták meg őket.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#159278) dmad válasza bandras0226 (#159273) üzenetére


dmad
aktív tag

:C
Az hogyan sikerült.??
Nem azt írtad, hogy hívtad, de ki van kapcsolva?
Akkor hogy tudták bekapcsolni??

[ Szerkesztve ]

Élj úgy, hogy.......

(#159279) danilla válasza dmad (#159278) üzenetére


danilla
őstag

Lehet epp csak terero nem volt.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#159280) dmad válasza danilla (#159279) üzenetére


dmad
aktív tag

Lehet, de gondolom nem egyszer hívta. :)

Élj úgy, hogy.......

(#159281) tomcsi23 válasza dmad (#159278) üzenetére


tomcsi23
veterán

Lehet, hogy töltőre rakták. ;)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#159282) GaborGh válasza danih (#159276) üzenetére


GaborGh
őstag

Én androidon Google fiókba mentettem mindent, ezzel bejelentkeztem iOS-re és mindent szépen leszinkronizalt.
Levelező programból a Gmailt és a gyári iOS mailt használom.
SpeedShopban jó minőségű tok és fólia.

[ Szerkesztve ]

(#159283) GaborGh válasza danih (#159276) üzenetére


GaborGh
őstag

Viber mentést sajnos nem lehet áthozni iosre. 🙁

[ Szerkesztve ]

(#159284) rothfb


rothfb
veterán

Sziasztok.
Biztos volt már hasonló kérdés, de rengeteg a hozzászólás. Arról lenne szó, hogy hogyan lehet teljesen kikapcsolni a helymeghatározást? Tudom, hogy hol a menüpont, de szürke és be van kapcsolva. Nem lehet módosítani. Mit kell tenni, hogy elérhető legyen és ki tudjam kapcsolni? A fő ok akkumerülés.

(#159285) oszy válasza rothfb (#159284) üzenetére


oszy
veterán

Inkább az alkalmazások hozzáférhetőségét kapcsold ki. Meg nézd meg, hogy csak akkor használják, ha épp futnak. Pl. navigáció.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#159286) ittakary válasza bandras0226 (#159273) üzenetére


ittakary
nagyúr

ehhez a történethez annyit fűznék hozzá, hogy ha a kollégának lett volna SIM-PIN a telefonján, akkor újraindításnál nem is lép fel hálózatra, és nagy eséllyel HÓNAPOKRA búcsút mondhat a telójának (rendőrségen mire átmegy egy talált telefon az minimum heteket jelent)

én évek óta nem használok SIMPINt mert minek?

ez a régi félelem hogy "letelefonálják az egyenlegemet" már rég nem valós... ha pedig ellopják és tényleg összetelefonálnak valami emeldíjas szart, akkor az megelőzhető azzal hogy az elhagyáskor AZONNAL rendőrséghez fordulsz, bejelented, és ezzel a papírral már kártalanít a szolgáltató (nem kell kifizetned a számládat)

(#159287) feloman


feloman
aktív tag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni, a párom iphone telefonja mindig jelzi, hogy nincs tárhelye. Az alábbi fotóm látszik, hogy a dokumentumok mappa a nagy méretű, de nem tudjuk megnézni, szerkeszteni, hogy mi lehet amire gondol a rendszer. Egy biztonsági mentés van a telefonon, az 250 mb körüli. Más találkozott már ilyennel?

Előre is kösz a segítséget!

felo

(#159288) univerzita válasza feloman (#159287) üzenetére


univerzita
addikt

Ha megnyitod a iCloud for Windows - ban a tárhely kezelést akkor bal oldalon kellene látni mik vannak benne. Több mint valószínű hogy ezek a dokumentumok esetleg a iCloud Drive - ban vannak. Vagy nyisd meg aszt és nézd meg.

(#159289) feloman válasza univerzita (#159288) üzenetére


feloman
aktív tag

Sajnos az Icloud drive teljesen üresnek írja. A windowsos programban pedig nincs a tárhely kezelésben, vagyis nem látom... :(

felo

(#159290) univerzita válasza feloman (#159289) üzenetére


univerzita
addikt

A képen a megnyitot iCloud for Windows aplikáció képe van?

(#159291) feloman válasza univerzita (#159290) üzenetére


feloman
aktív tag

Igen, az az a program :)

felo

(#159292) shaggy


shaggy
aktív tag

Van egy 6s plusom tegnap befrisitettem ios 10.3ra es azota semmilyen hang nincs se messenger, se uzenet, hivasnal sincs masnal van ilyen illetve hogy lehetne helyre hozni?

[ Szerkesztve ]

(#159293) univerzita válasza feloman (#159291) üzenetére


univerzita
addikt

És a telefonon megnéztétek hogy a Általános -Tárhely és iCloud használt -Tárhely kezelése -és itt megnyitni minden egyes alkalmazást és megnézni azoknak a Dokuments részük mennyit foglal.

(#159294) feloman válasza univerzita (#159293) üzenetére


feloman
aktív tag

Megnéztük, kikapcsoltuk a programokat ahol írtad, de sajnos nem csökkent csak nagyon keveset a méret

A windowsos programban látni hogy a dokumentumok mappa sok helyet foglal, de nem tudunk rájönni, hogy ennek tartalmát hol lehetne megtekinteni vagy hogy mi lehet.... köszi azért a segítséget :)

[ Szerkesztve ]

felo

(#159295) univerzita válasza feloman (#159294) üzenetére


univerzita
addikt

Furcsa hogy a Dok és adatok neked csak 3 appot mutat és alatt nincs kékkel Összes megjelenítese mert nálam ( iPaden) van és megjelennek a appok.

(#159296) feloman válasza univerzita (#159295) üzenetére


feloman
aktív tag

Azt a három programot is töröltük telefonon, most már ez látszik a windowsban:

és ez a telefonon:

de hogy a dokumentum rész mi lehet, s mitől ekkora, nem tudjuk kideríteni...

felo

(#159297) univerzita válasza feloman (#159296) üzenetére


univerzita
addikt

Érdekes mert nálam a Windows program mutassa mi van a Dokument alatt. Sajnos már nincs ötletem.

(#159298) feloman válasza univerzita (#159297) üzenetére


feloman
aktív tag

Köszi azért, googlizok még, hátha találok vmit, ami közelebb vihet még a megoldáshoz :)

felo

(#159299) anderledani válasza shaggy (#159292) üzenetére


anderledani
őstag

Home+power gombot nyomva tartod amíg újra nem indul

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

(#159300) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali
Apple watch az iphone értesítési központját tükrözi? Vagy jelvényt is képes jelezni a telóról? Kösz (mert facebook app nem tesz nekem semmit értesítési sávba sem zárolt képernyőre, csak kizárólag jelvényem van...)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.