Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 10:40:06

LOGOUT.hu

iPhone felhasználók szakmai topikja
Kérek mindenkit, hogy a topikban kulturáltan kommunikáljunk: [link]
Archívum #1
Archívum #2

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#159951) lugosi válasza Wucky (#159942) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A névjegyeket minden további nélkül szinkronizálja le-fel gmaillel.

(#159952) Endii válasza agabe (#159938) üzenetére


Endii
tag

Köszi a tippet!

(#159953) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Hi! Hogy tudom resetelni a BT beállításokat i7-en legújabb ioson? Összepárosítottam múltkor egy mpos termilánnal, ment rendesen, utána meg nem tudott csatlakozni. Folyton azt írja ki hogy csatlakozás sikertelen, de úgy hogy BT képernyőn folyamatosan dobálja fel az ablakot. Meg se mutatja a My Devices/Other devices alatt a cuccot, de dobálja fel hogy sikertelen másodpercenként... Mikor a szerkezetről párosítani akarom, látja a telefont, utána feljön hogy okézzam le a telefonon. Ekkor feljön az ablak de továbbra is sikertelen... reseteltem a network settingset, amit egy tech oldal ajánlott, de reboot után is ugyanaz (és nem felejtette el a BT-ket sem). Jelentem, elfelejtettem mind2 eszközön a párosítást, de semmi.

[ Szerkesztve ]

(#159954) Caaabi válasza nord_ (#159950) üzenetére


Caaabi
senior tag

Kiprobaltam hogy 2D nezetet hasznalok, de ugyanaz a problema fennall, remelem valamelyik frissites a helyere teszi a dolgokat!

(#159955) Diokhan válasza whitezo88 (#159953) üzenetére


Diokhan
addikt

"reseteltem a network settingset, amit egy tech oldal ajánlott, de reboot után is ugyanaz (és nem felejtette el a BT-ket sem" - Akkor valami ott nagyon nem sikerült jól, mert ha a hálózati beállításokat reseteled, akkor abban az esetben BT, wifi beállítások eltűnnek elvileg...

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#159956) whitezo88 válasza Diokhan (#159955) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Közben megoldódott, elég banális dolog volt: a kütyün is kellett zöldet nyomnom párosításkor :D (bár azt nem értem múltkor miért kért PIN-t most nem, csak OK-t)

(#159957) szezso15


szezso15
addikt

10.3.2 beta 3! :)

*Hajrá Loki!* i15+

(#159958) oszy


oszy
veterán

Haverom i5S-én minden karakter nagyobb lett a kelleténél. Még a szolgáltató betűi is. Mit nyomhatott el? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#159959) VoidXs válasza oszy (#159958) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Beállítások, kijelző és fényerő, szövegméret.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#159960) Diokhan válasza VoidXs (#159959) üzenetére


Diokhan
addikt

Annál a beállításnál a felső értesítési sávon lávő szolgáltató megjelenítés nem nő meg, de Kolléga Úr elmondása szerint az is nagy lett... :F :F :Y

(#159961) VoidXs: Emberünk postja nem tér kis a JB-re, még az is lehet, hogy van rajta.

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#159961) VoidXs válasza Diokhan (#159960) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Azt szerintem csak JB-vel növelheted meg.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#159962) -secret- válasza VoidXs (#159959) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Kisegítő lehetőségekben is van mód a nagyításra, nagyítóra, félkövér szövegre, nagyobb szövegre ilyenek...

(#159963) oszy válasza Diokhan (#159960) üzenetére


oszy
veterán

Pedig a térerő mögé került a szolgáltató első két betűje. Nincs JB a telefonon.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#159964) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Hol tudom megnézni, hogy lopott e egy iPhone vagy sem? Tehát hogy tiltva van e??

[ Szerkesztve ]

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#159965) -secret- válasza norberto_th (#159964) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tudsz vele telefonálni?

(#159966) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Nemtom, mert egyik haverom venne használtam, de megkérdezem tőle, hogy tud e telefonálni vele, mert akkor nincs tiltva.

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#159967) -Ben- válasza norberto_th (#159966) üzenetére


-Ben-
veterán

Szerintem nem kellene ennyire bátran vásárolni használt iPhone -t, ha nem ért hozzá a haverod.... :N

(#159968) Noxy válasza norberto_th (#159966) üzenetére


Noxy
veterán

Még. Nem akkor fogják eladni amikor tiltva van. Kb 1hónap után, miután nem megy törlesztés.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#159969) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Ilyen adaptert keresnék, de olyat, ami MFI-s. Tud valaki itthoni boltot ajánlani?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#159970) kerti008


kerti008
aktív tag

Az 5S-em elkezdetde hivas kozben torzitani a hangot. Elosszor autopalyan egy bizonyos terileten kezdodott dl a hivott fel elkezdett panaszkodni a recsegesre. Most meg kapott egy magneses tokot azota hatarozottan rosszabb. Egyszeruen nem tudom eldonteni a tokban levo magnes okozza a rossz hangminoseget vagy szoftveres problemaja van. Esetleg hardver. A tok yan jol sikerult ha le van zarva akkor csak hangposta van. Valakinek volt hasonlo problemaja?

(#159971) -secret- válasza HUTCHDB (#159969) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Resellernél nincs?

(#159972) HUTCHDB válasza -secret- (#159971) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Konkretan mire gondolsz?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#159973) -secret- válasza HUTCHDB (#159972) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

iStyle, kiegészítők

(#159974) TheShow válasza HUTCHDB (#159969) üzenetére

[link]

Igaz, egy nagyságrenddel drágább, mint amit linkeltél. De tutira működik :-)

(#159975) oszy válasza oszy (#159963) üzenetére


oszy
veterán

A nagyítás volt a ludas.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#159976) HUTCHDB válasza -secret- (#159973) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nincs fekete szinu, es nekem az kellene.

TheShow!
Sajnos, ahogy fentebb is irtam feketet keresnek.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#159977) Lazika válasza HUTCHDB (#159976) üzenetére


Lazika
senior tag

(#159978) KillerATi


KillerATi
tag

Sziasztok!

Köszönöm a tanácsokat, végül váltottam, 6S-ről 7Plusra. Egyelőre... Hát. Nagy az biztos. Gyönyörű ebben a JetBlack színben, de gyorsan el is dugtam egy tokba. Elsőre az fura, hogy jóval lassabban tölt fel, mint a 6S. Remélem ennyivel lassabban is merül majd.

(#159979) col válasza KillerATi (#159978) üzenetére


col
addikt

Üdv a "klubban" :)
Igen az aksija (is) brutál jó, szóval bízhatsz benne, lényegesen hosszabb a készenléti ideje. (Persze ez használattól és felhasználótól is függ.) De ha közel azonos módon fogod ezt is használni, mint a 6S-t, akkor számolhatsz bátran hosszabb aksi idővel.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#159980) Kbali válasza kerti008 (#159970) üzenetére


Kbali
nagyúr

A mágnes nem igazán tesz jót neki.

(#159981) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok!

Esetleg ha valaki nem olvasná az iOS alkalmazások topicot, ide is be teszem!

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#159982) HUTCHDB válasza Lazika (#159977) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

:R

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#159983) buvartacsko válasza Diokhan (#159981) üzenetére


buvartacsko
addikt

Ezek mégis mitől a legfontosabbak? :S Amúgy 2013 óta ingyenesek. 2017 van. Elég kevés ember van mar sztem a világon akinek nem volt ingyenes mar egy jo ideje.

[ Szerkesztve ]

(#159984) ittakary válasza buvartacsko (#159983) üzenetére


ittakary
nagyúr

régebbi készülékek tulajdonosainak lehet ez fontos

(#159985) Diokhan válasza buvartacsko (#159983) üzenetére


Diokhan
addikt

Abban az esetben ingyenes az iMovie és a GarageBand pl, ha újonnan vásárolt készülékkel kapod, egyébként ha veszel egy használt telefont, csinálsz egy új apple ID-t, és úgy akarod letölteni, akkor fizetős volt mindig is. Az Pages, Numbers és Keynote is csak azóta ingyenes, amióta van iCloud verziója.
Hogy miért a legfontosabbak, az pedig szubjektív, én sokat használom őket, nekem azok.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#159986) buvartacsko válasza ittakary (#159984) üzenetére


buvartacsko
addikt

szerintem aki 2013 óta nem vett új telefont, és i5 vagy az alatt nyomul, annak teljesen mind1, ilyen régi készülékeken már nem futnak ezek a szoftverek túl jól.

Diokhan tegnap írtad hogy elkezdted letölteni őket, hogyan használod sokat ha eddig meg sem voltak? :U

[ Szerkesztve ]

(#159987) vasi89 válasza TheShow (#159974) üzenetére


vasi89
addikt

Apple ide vagy oda, de nehogymá' 3500ft egy vacak átalakító csak azért mert apple :U

@HUTCHDB: Egyébként nekem van olyan ami nem gyári, egészen a 10.3as frissítésig működött. Ugyan ennek a gyártónak az MFI töltőkábele pedig hibátlan, úgyhogy nem értem viszont egyenlőre szerintem csak óvatosan a nem gyárival.

[ Szerkesztve ]

(#159988) Diokhan válasza buvartacsko (#159986) üzenetére


Diokhan
addikt

Az iMovie és GarageBand eddig csak telefonra voltak meg, azok is az angol store-ból, az iWork már megvolt minden platformon. Az iMovie helyett használtam FCP10-et de ahhoz nem elég erős a gépem, ezért is örülök most az iMovie-nak.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#159989) buvartacsko válasza vasi89 (#159987) üzenetére


buvartacsko
addikt

Nem kötelező megvenni. Amúgy meg iPhone 7-el adják a dobozban.

(#159990) -secret- válasza vasi89 (#159987) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Egy töltőkábelért normális a 6-7000 ft?

(#159991) TheShow válasza vasi89 (#159987) üzenetére

Ugye erre nem tőlem vársz választ? :)
Egyébként de, annyi. Nem írtam át a linken szereplő árat, az Apple ennyit mond rá. :)

(#159992) vasi89 válasza TheShow (#159991) üzenetére


vasi89
addikt

nem tőled csak a hsz-re írtam választ :)

Amúgy a töltőkábelre sem normális a 6-7e ft, de abból elég olcsón vannak sokkal jobb alternatívák viszont jack-ligtning átalakítóra nincs jelenleg totál bevált még. plusz a töltőkábel kezdetektől fogva totál más volt az applenél mint a többieknél de a jack elhagyása az aztán nagy innováció, amire értelmes magyarázatot nem tudtak adni.Tudom akkor nem kell i7-et venni, de hosszútávra mégis inkább ez mint a 6s.

Én azt használom ami a dobozban van de semeddig nem tart elhagyni és azért nem akarok enélkül maradni.

(#159993) -Ben- válasza vasi89 (#159987) üzenetére


-Ben-
veterán

Szerintem is nevetséges.. Egy ilyen vicikvacak kis átalakítót - ami ráadásul csak egy színben készül - max. 999 Ft -ért kellene árulni, ahogy pl. a gyári kábel is irreális 7eFt -ért. :N

[ Szerkesztve ]

(#159997) kezman


kezman
őstag

Üdv, kapok egy iPhone 5-őst rokontól, a készülék Észak Írországból származik ahol vodás előfizetéssel ment, most Telekomos kártyával megy, tehát elvileg független, de azt mondja rokon hogy vodás kártyával nem megy, és itthon nem szabad gyári visszaállítást végezni mert akkor a magyar beállítások aktiválódnak és letilt mindent, mondjuk én ezt kétlem de szakértelmetekre támaszkodva tanácsotokat kérném, kösz előre is. :R

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#159998) Diokhan válasza buvartacsko (#159995) üzenetére


Diokhan
addikt

Használd légyszives a szerkesztés funkciót, nem véletlenül van ott.

(#159994) buvartacsko: Így tudsz válaszolni másik HSZ-re ugyanabban a hozzászólásban. ;)

(#159997) kezman: Én az iPhone 4S-t angliából hoztam haza, voda függő volt, kértem kódot emailben majd vissza írták, hogy mivel lejárt a hűség róla, automatikusan függetlenítették. Bele tettem a Telenor kártyát és működött. Ha odakint vodás volt, majd ment másik kártyával is, akkor annak oka van, hogy most nem megy. Az is lehet, hogy csak a kártya rossz, vagy mondjuk időközben tiltotta a szolgáltató a készüléket (bár ha már egyszer függetlenítve lett kérdés, hogy hivatalosan-e, akkor ezt nem tartom valószínűnek.)

[ Szerkesztve ]

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#159999) kezman válasza Diokhan (#159998) üzenetére


kezman
őstag

Rokon elmondása szerint kint független telefonokat ad a szolgáltató, viszont ha nem hosszabbítasz szerződést a saját hálózatáról letiltja, ezért van az hogy Telekom és Telenor megy Voda meg nem, csak azt nem értem ha resetelem a telefont akkor ez változik vagy nem, szerintem nem kéne mert nem függ össze a kettő. :F

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  iPhone topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.