Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43751) Ribi válasza #71562240 (#43748) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ahol leírtad a nagy semmit? Értem, szóval csak azok szava számít akik magukat kikiáltják hifimesternek és elég hangosan mondják. No comment. Ne folytassuk inkább... Tényleg.

(#43752) Tamoo válasza RetepNyaraB (#43747) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Az egyik dugózott (pár) ár, a másik pedig méterár.
Pl. itthon: [link] [link]
Nekem egyszer egy ebből készült tápkábelem volt. :DDD

+ha már tápkábel. Ezzel a Neotech-el van valakinek tapasztalata?
(bár nekem inkább eladni kellene már cuccokat, nem venni)

[ Szerkesztve ]

(#43753) #71562240 válasza Ribi (#43751) üzenetére


#71562240
törölt tag

"Értem, szóval csak azok szava számít akik magukat kikiáltják hifimesternek és elég hangosan mondják." Ezt nem tudom (de te se), hogy miféle előzményből vontad le, semmi jel nem utalt ilyen értelmezhetőségre, sőt éppen az ellenkezőjéről beszéltem. Szinte arról, hogy senkinek a szava nem számít, csak a sajátod, magadnak. A fenti mondatod szerinti viselkedésmódra inkább a te kiindulómondatod utalt, amelyre először reagáltam. Márminthogy nyilván aszerint a te szavad számítana, kinyilvánítandó, hogy ki ért az elektronikához és számítástechnikához és ki nem. Újfent azzal a javaslattal kell éljek, hogy ne csak olvasd a szöveget, hanem értsd is, és arra reagálj, ami le van írva, ne arra, amit bele akarsz képzelni.

(#43750) robi-k Procinema

[ Szerkesztve ]

(#43754) Tamoo válasza #71562240 (#43753) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Procinema már évek óta zárva nem? :F Az ott lévő árak régóta nem aktuálisak.

(#43755) #71562240 válasza Tamoo (#43754) üzenetére


#71562240
törölt tag

Ha zárva, akkor nyilván "aktuálisabbak" például az általad linkelt KáCsa árai. Nyilván nem véletlenül magasabbak az általam linkeltnél, de a nagyságrend természetesen nagyjából ugyanaz - bár 35-40% ártöbblet azért persze számít..

[ Szerkesztve ]

(#43756) 7294 válasza AMDFan (#43730) üzenetére


7294
csendes tag

Kiragadnám az alábbi mondatot:
(Bitveszteségre van esély, de annak semmi, hogy pattanáson, torzuláson kívül hatással lehetne a dinamika vagy frekvenciaátvitel érzékelésére.)
Lehet hogy rosszul értelmezem a mondatot,de ha "csak"annyi a külömbség hogy pattog,torzul,nekem az is bőven
sok! .)

(#43757) RetepNyaraB válasza #71562240 (#43748) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Megrendeltem a Type 4-et 16,50-ert meteret. Ha nem tetszik, majd küldöm az ukran barataim sok szeretettel megbeszelni a problema gyökeret. Biztonsagos?? :B

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#43758) Tamoo válasza RetepNyaraB (#43757) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Majd írd meg milyen! (én "fölösleges" túlköltekezésnek gondolnám)

[ Szerkesztve ]

(#43759) #71562240 válasza RetepNyaraB (#43757) üzenetére


#71562240
törölt tag

Minekutána felhívtam a figyelmet, hogy földi halandóknak, botfülűeknek csak személyes meghallgatás után szabad megvenni, reklamáció esetén inkább majd én küldöm a jó öreg német barátaimat (dr. Zell), firtatni a "probléma" gyökerét. Biztonságos?! Biztonságos?! Biztonságos?! No persze fogak nélkül még lehet maratont futni...

[ Szerkesztve ]

(#43760) xtremetuning válasza #71562240 (#43759) üzenetére


xtremetuning
addikt

Bírom az ilyen netes izomcsókokat.... :D

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#43761) #71562240 válasza xtremetuning (#43760) üzenetére


#71562240
törölt tag

Te úgy ellenőrizheted, hogy versenysúlyodnál vagy-e, hogy ha beférsz az Utopia mélyhangszórójának nyílásán, akkor még igen. De a múltkori fénykép alapján már rég nem.

(#43762) xtremetuning válasza #71562240 (#43761) üzenetére


xtremetuning
addikt

Azóta hangsugárzót cseréltem Maczkó..... :))

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#43763) bajnokpityu válasza gorbep (#43742) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ezt ne reklámozzuk,mert több ilyen nem lesz.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#43764) robi-k


robi-k
őstag

Hogy egy kicsit eltereljem a topikot más irányba: új OPPO jövevény (OPPO fanoknak kötelező portéka lesz :DD ): OPPO HA-1 Headphone Amplifier

(#43763) bajnokpityu
Pedig egyszer én is szívesen meglátogatnálak. Valamikor még ebben az évezredben :B :R

[ Szerkesztve ]

(#43765) #71562240 válasza xtremetuning (#43762) üzenetére


#71562240
törölt tag

És ezt eddig titkoltad? Nem sikerült az Utopia átkábelezése?

(#43766) xtremetuning válasza #71562240 (#43765) üzenetére


xtremetuning
addikt

Mondhatjuk úgy is, hogy át lett kábelezve :B :K :K

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#43767) RetepNyaraB válasza #71562240 (#43759) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Hol a szarban hallgatnám meg; jútyúbon?? Ez itt a puszta szellemi szempontból. Viszont két hétig visszaküldhetem. Pesten is tömör kábel van (persze egész más környezetben). Ha ez erősíti a közepet/magasat és vasal valamit az összképen, esetleg térleképzésen az nekem már jó és megérte. Majd sírdogálok és megveszitek tőlem a drága német terméket áfátlanul occsóé' :U

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#43768) #71562240 válasza RetepNyaraB (#43767) üzenetére


#71562240
törölt tag

Düsseldorban nincsenek hifi szaküzletek? Vagy a környéken? Kölnben biztos van, az kultúrváros.

(#43769) RetepNyaraB válasza #71562240 (#43768) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

De en mint gyökeres düsszeldorfi rühellem a kölnieket es eszem agaban sincs odaig elmenni ;]
Sokkal egyszerübb szidni majd a sekelyes izlesedet, csipas füllel kombinalva. De szerintem minden rendben lesz, a 128kbit/s mp3-rol hallgatott Akela meghalalja a hangfal kabelt! :K

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#43770) AMDFan válasza gorbep (#43742) üzenetére


AMDFan
addikt

Nem tudom, hogy ki látna szívesen egy ilyen eretneket mint én, aki még abba is "hisz" hogy ha egy filet átmásolunk hálózaton egy másik számítógépre, akkor az a file bitpontosan ugyanaz lesz. A mérnökarccal szerintem jóval kevesebb gond van mint az ezotériaarcokkal. Amit pedig pláne nem értek, hogy mérnöktanárként hogyan hagyhatsz szó nélkül olyan dolgokat mint például kammerer fórumtársunk orbitális tévedései amiket ráadásul meg is oszt a nagyközönséggel. Erre egy nagyon jó példa pár nappal ezelőttről ez a hozzászólása, amit érdemes teljes egészében elolvasni, de kiragadnék belőle egy részletet ami a legszánalmasabb:

"Azért én is csak úgy vagyok vele, hogy ha megdobnának azzal a kábellel, bizony kipróbálnám, illetve ha UTP kábelt kéne vennem, abból is lehetőleg "minőségit" vennék. Mert természetesen a hibajavítás sem csodaszer (sőt, pótszer), és az adott felhasználási-sebességkövetelményi-átjátszási körülmények között bőven el tudnak veszni-torzulni a jelek helyreállíthatatlanul is, és igen, mindezt akár internetezés közbeni képminőségen is észrevenni, akár a színeken is.
Mégegyszer: a számítástechnika valós működése alapvetően valószínűségszámítás-statisztika, nem pedig 2+2=4.
Másokkal együtt én is azt mondom, előbb ki kéne próbálnod, mielőtt kategorikus kijelentéseket teszel. Én már például próbáltam, és természetesen nem lepődtem meg, hogy akár az UTP kábel cseréjétől is milyen sokat tud változni a monitoron a képminőség, akár egyszerű állóképen is, nemhogy mozgóképen - természetesen internetezés közben is, akár a színek is. Lehetsz naív, de nem szerencsés alulról lehülyézni azt, aki nem naív, hanem tapasztalt. Nem X-akta, hanem logikus, másrészt természetes tapasztalat, hogy a TCP/IP protokollon se tökéletes az adatátvitel. Hogy is lehetne az, a mai eszközeink versus követelmények között?"

Vagy te mit mondanál annak a diákodnak, aki órán elkezdi neked ecsetelni, hogy igazából nem is lehet bithelyesen átvinni hálózaton tetszőleges mennyiségű adatot mezei gigabites UTP-n? Mert én azt, hogy ülj le fiam egyes.

(#43771) Toobee válasza AMDFan (#43770) üzenetére


Toobee
veterán

"Vagy te mit mondanál annak a diákodnak, aki órán elkezdi neked ecsetelni, hogy igazából nem is lehet bithelyesen átvinni hálózaton tetszőleges mennyiségű adatot mezei gigabites UTP-n? Mert én azt, hogy ülj le fiam egyes."

Ez egy pillanatig nem volt kérdés és nem vitatta senki. Gorbep a digit kábelek hangminőségre gyakorolt hatásairól beszélt, azt meg hallja, aki elfelejti egy pillanatra, hogy ő mekkora nagy császár mérnök és kiveszi a két ujját a füleiből :)

https://barbieripnk.hu/

(#43772) eclipse006


eclipse006
őstag

Az lehetséges, hogy a Windows 8.1-en jobb minőségben szól a zene, mint Win 7-en? :F :B

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#43773) blattida válasza eclipse006 (#43772) üzenetére


blattida
nagyúr

Igen, de már a 8-as is jobb ebből a szempontból.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#43774) cekkk válasza gorbep (#43742) üzenetére


cekkk
veterán

Rám gondolsz-e? ;] :DDD

(#43775) #71562240 válasza RetepNyaraB (#43769) üzenetére


#71562240
törölt tag

A' kell a'!

(#43776) eclipse006 válasza blattida (#43773) üzenetére


eclipse006
őstag

Azt nem tudtam, mert kihagytam azt a rendszert. Azért jó, hogy egy operációs rendszer váltás is eredményezhet javulást. :DDD

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#43777) #71562240 válasza Toobee (#43771) üzenetére


#71562240
törölt tag

Hadd támasszam alá csak a "hecc kedvéért", hogy valóban nem az volt a téma, nem csak Gorbep, hanem én se arról beszéltem, amit AMDFan jó szokása szerint interpretálni szándékozott belőle.

Ez az egyik tipikus csúsztatásuk ("nekik"): ha az ember arról próbál beszélni, hogy mi hogyan szokott megvalósulni a gyakorlatban, azazhogy mi a gyakorlati tapasztalat a készülékek valóságos működéséről, akkor úgy csinálnak, mintha az ember arról beszélne, hogy mit lehet, mit nem lehet. Mert ugyebár ott sem arról volt a szó, hogy lehet-e átvinni "tetszőleges mennyiségű" adatot "bithelyesen" az adott protokollú hálózaton, hanem arról, hogy mi a szokása annak a konkrét mindennapi hálózatnak és mindennapi adatnak a mindennapi gyakorlatban a mai technológiai követelmények és technológiai körülmények együttállásában - lásd például a hibák egy lehetséges okaként a folyamatosan túlforszírozott működésmódot a technológiai körülményekhez képest. Arról volt szó, hogy a digitális készülékek működésének sem csak két szélsősége szokott lenni, azaz a tökéletes működés vagy a meghibásodás, hanem aközött még számtalan árnyalat szokott lenni a mindennapi valóságban általában. És ezt a figyelmes ember tapasztal(hat)ja, ha egy kicsit felnéz a képleteket tartalmazó papírjai mögül - aztán kínjában keresgélheti a tapasztalataira vonatkozó lehetséges magyarázatokat. Miközben "ők" mondogatják, hogy olyan tapasztalat nem lehet, aki hallja, látja, az hülye. Persze nehezebb lehülyézni az embernek a tanárát szemtől szembe, mint például az e célra mindig rendelkezésre álló Kammerert.

[ Szerkesztve ]

(#43778) #71562240 válasza #71562240 (#43777) üzenetére


#71562240
törölt tag

A végén nem azt akartam írni, hogy "rendelkezésre álló", hanem hogy "az e célra mindig kéznél levő Kammerert" - merthogy szándékom szerint én ehhez nem állok rendelkezésre, csak elviselem szelíden - a hazugságfolyamot.

[ Szerkesztve ]

(#43779) gellei


gellei
aktív tag

Sziasztok!

Az alábbiakból melyiket vennétek?
- YAMAHA CDX-560
- DENON DCD-615 CD
- ONKYO DX-7110
- SONY CDP-XE510 CD
Dance, rock

Üdv

„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

(#43780) RetepNyaraB válasza gellei (#43779) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

A zenék lekicsinylése nélkül úgy gondolom a legolcsóbbat. Vagy a szóló hangszer, vagy a nagyzenekar, esetleg kifejezetten akusztikus zene (jazz is), ami érzékeny egy szint alatt/felett a forrásra. Nem flémnek szánom, mielőtt rám ugrik a lakosság...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#43781) gellei válasza RetepNyaraB (#43780) üzenetére


gellei
aktív tag

Digit kimenet számít?

„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

(#43782) RetepNyaraB válasza gellei (#43781) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ez attól függ digitális, vagy analóg módon akarod kiküldeni a jelét. Ha analóg erősítőd van, akkor nem számít. Egyébként az Onkyo tűnik legjobbnak a társaságból, bár én szeretem a Yamahák kicsit hideg hangját.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#43783) blattida válasza gellei (#43779) üzenetére


blattida
nagyúr

Szerintem a yamaha vagy denon, ha ezekből lehet választani.

A digit kijárat számít, amennyiben van külső dac.

RetepNyaraB
Szerintem a yamahák hangja minden, csak nem hideg, inkább pont az ellenkezője az igaz, főleg, ha általánosságban értjük.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#43784) gorbep válasza AMDFan (#43770) üzenetére


gorbep
senior tag

Ezeknél a digitális átviteleknél háromt probléma van:

1. az átvitelek egy része nem rendelkezik hiba jelzéssel illetve hiba javítással, és hibás minták kerülhetnek be a rendszerbe még a digitális oldalon!

2. A tökéletesen átvitt digitális minták is a változó csomagkésleltetések, illetve az architektúra egyéb feladatai feladatai miatt időben bizonytalanok, amelyek a konverzió után szintén zajként jelentkeznek ( és ezen teljesen a bufferelés sem segít 100%ban az állandó erőforrás megosztás miatt)

3.Az átvivő digitális rendszer által keltett zavarok (p.l indukált 0 középértékű zavar) amik egy nagysebességű csomagkapcsolt hálózat esetén elég jelentősek is lehetnek, befolyásolják a DA konverzió utáni jelet, ilyen esetben egy szintén zajként mérhetőek az analóg kimeneten, és nagyságát az ethernet kábel anyaga és kialakítása (jellemzően az árnyékolás minősége és a csatlakozó kialakítása) befolyásol. Egy 24 vagy 32 bites felbontásnál ez bőven a kvantálási zaj felett lehet.

Mielőtt 1-est adnék, azért fontos kérdés, hogy milyen protokoll...... sok esetben a sebesség oltárán feláldozzuk a hibabiztonságot, vagy a csomag újraküldést.... különösen, ha az adatsérülés nem kritikus... és a hang és videoátvitel gyakran ez a kategória.

Ha visszakeresel párszor már kifejtettem, hogy a csomagkapcsolt javítással felvértezett szinkron adatátvitel lenne az ideális, de még a HDMI-n is hiába van 1.4-nél Ethernet csatorna, nem használja senki. :Y Még a stúdiókban is dúl az SPDIF (igaz ott legalább van WordClock)

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#43785) #71562240 válasza gellei (#43779) üzenetére


#71562240
törölt tag

Ha csak ezen négy közül lehetne választani, én nagyjából éppen ebbe a sorrendbe helyeztem volna őket, ahogy leírtad.
A Yamaha a legsokoldalúbb hangú, kicsit tompa.
A Denon a leglátványosabb hangú, kicsit túl zsezsegős.
Az Onkyo a legnyugodtabb hangú, kicsit túl jellegtelen.
A Sony a legtisztább hangú, kicsit túl műanyagos-digitális.

A digit kimenet később bármikor jól jöhet, még ha most esetleg nincs is hozzá külső DAC-d.

[ Szerkesztve ]

(#43786) nebulo5 válasza blattida (#43783) üzenetére


nebulo5
senior tag

Az elmúlt néhány évben, igen sok cd játszó megfordult nálam. Ha nem is mindegyiknek voltam a tulajdonosa, de legalább néhány napot tesztelhettem. Yamahából volt talán a legtöbb, most is egy 890-est nyüstölök.
Én sem mondanám hidegnek a hangjukat. Valamivel "keményebb/markánsabb" mint pl. egy 63-as Marantz, de a Pioneer és a Technics (kivétel a "D" jelzésű), izgágább és hűvösebb a Yamitól.
Főleg jazzt hallgatok, de nekem bevált hozzá a Yamaha hangvilága. Talán, azokat a tipusokat, amin nincs digi coax kijárat, én hanyagolnám egy analóg erősítőhöz, mert úgyis ha rákap a jó hangvilágra, előbb - utóbb egy DAC-t kerít hozzá majd.... ;]

Maci is majdnem ugyanígy vélekedik! :D Szerintem, nem tompa a Yami hangja. Öregszel inkább.... :P

[ Szerkesztve ]

Üdv: nebulo

(#43787) RetepNyaraB válasza nebulo5 (#43786) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Akkor megint rosszul fogalmaztam, lehet, hogy a kemény a megfelelő szó. De nekem arról a hideg minőség is beugrik :B
Manapság számít még a középre tolt mechanika? Régebben ott kezdődött a minőség általános vélekedés szerint.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#43788) gellei válasza #71562240 (#43785) üzenetére


gellei
aktív tag

Nálam a Denon lett volna a befutó, arra gondoltam volna elsősorban.
Köszönöm a sok véleményt, akkor szerintem Denon lesz.

„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

(#43789) blattida válasza RetepNyaraB (#43787) üzenetére


blattida
nagyúr

Attól nem lesz valami kemény, ha nem olyan puha, mint a kocsonya...

Rezgésmentesség szempontjából ugyanúgy számít, nyers fizika.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#43790) #71562240 válasza nebulo5 (#43786) üzenetére


#71562240
törölt tag

Lehet, hogy túlzásokba vertem magam, és a kicsit tompa helyett azt kellett volna írnom, hogy icinke-picinkét-pindurit-hangyányit tompácska-szerűséges utalásokra jellemző tónusos gyanú fordul elő a hangjában. Vagy még így is túlzás lenne? Túl öreg vagyok már ehhez?! :Y

[ Szerkesztve ]

(#43791) RetepNyaraB válasza blattida (#43789) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Rezgésmentesség szempontjából ugyanúgy számít, nyers fizika.

Ebben az esetben egyedül a Sony középmechanikás ebben a körben, szvámidzsi :R

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#43792) nebulo5 válasza #71562240 (#43790) üzenetére


nebulo5
senior tag

"Vagy még így is túlzás lenne? "

Csak hogy ne sírj fel álmodban! Így megfogalmazva, igazat adok. :K Főleg, ha egy Sony-t hallgatsz utána, akkor igenis "fénytelen" a hangja. Rövidebbek a lecsengések.

Üdv: nebulo

(#43793) blattida válasza RetepNyaraB (#43791) üzenetére


blattida
nagyúr

A sony mindig is mérnöki produktumokat alkotott, tisztességes tervezés és kivitelezés jellemzi őket, de általában semmi több.

Köszönöm, de nem vagyok swami. :R

nebulo5
Igen, van tescoma, van fiskars és van hattori hanzo is a ligában.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#43794) #71562240 válasza RetepNyaraB (#43787) üzenetére


#71562240
törölt tag

Én úgy mondanám, hogy az alábbi tendencia érvényesül (kivétel a kivétel): minél feljebb megyünk a minőségben, a Yamahák hangja annál "letisztultabb", analitikusabb jellegű, és minél lejjebb megyünk, az analitikusság mellé annál inkább megjelenik bennük egy kis felmelegedés-mélytónusosodás. Szerintem ennek a megfogalmazásnak mindketten igazat adnátok - ami persze természetszerű, hisz én mondtam.

(#43793) blattida Érdekes, hogy fej-/fülhallgatók tekintetében rendszeresen hajlamosak áthágni a tipikus Sony karaktert, és azzal ellenkező, feldúsított, "felmélyített" karakterűeket létrehozni.

(#43792) nebulo5 Köszönöm, így nyugodtan alhatok - legalább ma éjjel.

[ Szerkesztve ]

(#43795) #71562240


#71562240
törölt tag

Azért figyeltétek, végre egy karakán tanácskérő! Volt három Yamaha első hely (abból egyik holtversenyes), volt egy Onkyo első hely, és volt egy szottyadt, holtversenyes Denon első hely, mindebből Gellei kolléga levonta a következtetést, hogy mivel nála a Denon lett volna a befutó, ezért az lesz. Ezt nevezem, kard ki kard! Mi meg elkulloghatunk a tanácsainkkal az alvégre... :Y

(#43787) RetepNyaraB Általánosságban manapság is a középmechanikánál kezdődik a minőség - s a szabályt erősítik a kivételek.

[ Szerkesztve ]

(#43796) blattida válasza #71562240 (#43794) üzenetére


blattida
nagyúr

Mivel a sony hangsugárzó eszközeinek tervezésében és gyártásában jelentősen benne vannak az angolok, ezért nem meglepő az elmozdulás és pontosan ezért én nem is veszem egy kalap alá ezen cuccaikat a többi termékükkel.

Nincs semmi gond a denonnal, amúgy is az ő ízlése és véleménye számít.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#43797) nebulo5 válasza #71562240 (#43795) üzenetére


nebulo5
senior tag

"mivel nála a Denon lett volna a befutó, ezért az lesz. Ezt nevezem, kard ki kard! Mi meg elkulloghatunk a tanácsainkkal az alvégre... "

nincs ezzel semmi baj! Legalább pezseg a használt piac, bőséges a kínálat! :D

Üdv: nebulo

(#43798) Claark


Claark
csendes tag

Sziasztok. Szerintetek ez valami ragasztó, vagy a lötty, ami kifolyt a kondenzatorbol?

(#43799) blattida válasza Claark (#43798) üzenetére


blattida
nagyúr

Műgyanta, javításgátló, a szavaiddal élve ragasztó.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#43800) nebulo5 válasza Claark (#43798) üzenetére


nebulo5
senior tag

:K dől a lé... hiszen azért "elektrolit" az elektrolit kondenzátor.
vagy most éppen elárultam, hogy valójában mekkora elektronikai antitalentum vagyok... :F

[ Szerkesztve ]

Üdv: nebulo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.