Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44051) blattida válasza xtremetuning (#44049) üzenetére


blattida
nagyúr

Baladelius? Az meg mi fán terem?

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#44052) xtremetuning válasza blattida (#44051) üzenetére


xtremetuning
addikt

Igazad van. Legyen Bladelius.... :R

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#44053) RetepNyaraB válasza xtremetuning (#44052) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

-mi a neved zsidó?
-Brian, uram.
-Blájen?
-nem uram, Brian. :DDD

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#44054) xtremetuning válasza RetepNyaraB (#44053) üzenetére


xtremetuning
addikt

Mentségemre legyen mondva, miközben írtam, fejjel egy porsche motorterében lógtam... :D

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#44055) blattida válasza xtremetuning (#44054) üzenetére


blattida
nagyúr

Legalább saját polsche? ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#44056) xtremetuning válasza blattida (#44055) üzenetére


xtremetuning
addikt

Szerencsére nem. :N Nem favorizálom őket egészen a 991-es szériáig. (kivéve a boxstereket)

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#44057) RetepNyaraB válasza xtremetuning (#44056) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

igazad van, én is rühellem az Audikat, egészen a 8-as szériáig :C

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#44058) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

mai első hangfal kérdésem :B : Criterion T 120? Még a méretét se találtam meg hirtelen, de képről jó nagynak tűnik :U
Szokás szerint a Jamo s606-ot cserélném le.

szerk: megvan. Bazi nagy dög :Y

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#44059) blattida válasza RetepNyaraB (#44058) üzenetére


blattida
nagyúr

A jamo egy picit magasabb és könnyebb, mint a t+a, viszont a német doboz szebb és jobb hangú, igaz, kevesebb a mélye és érzékenyebb a helyzetére és a hallgatási pozícióra, mivel elég irányított a hangja.
Mindenképp zeneibb, mozizni viszont nem annyira jó.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#44060) RetepNyaraB válasza blattida (#44059) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Itt van a városban, elmegyek meghallgatni. Nem kisebb ám, mint a Jamo, sőt!! Ha kevesebb a basszus, az nem baj. Az most túl sok.
Közben találtam T110E jelűt is, na erről végleg nincs használható info az ebay hirdetésen kívül.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#44061) blattida válasza RetepNyaraB (#44060) üzenetére


blattida
nagyúr

Jamo: 1080x190x345 mm 23,3kg/db
T+A: 950x240x260 mm 25kg/db
Tehát egyedül a szélessége és a tömege nagyobb a németnek, én pedig azt írtam, hogy alacsonyabb és nehezebb, ami igaz.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#44062) #71562240 válasza Tamoo (#44050) üzenetére


#71562240
törölt tag

Hifi körökben mindenért és mindennek az ellenkezőjéért is akasztás jár - valahonnan.

(#44058) RetepNyaraB Mai első hangdoboz válaszom. Az egy unikum hangdoboz, de maga a márka is unikum. Azzal egy teljesen más hangot kapnál, már csak tapasztalatszerzés miatt is érdemes lenne magadévá tenni. Ha van pontos(ságra törekvő) hang a világon, akkor az a T+A. Ha van német precizitás, akkor az a T+A. Soha semmiről se érzem annyira, hogy gépet hallgatok, mint T+A-val, és soha semmivel nem tetszik a gépiesség ennyire. Persze ez is elsősorban a drágább (akár aktívan váltott) típusaikon-rendszereiken érződik elsősorban, de valamelyest azért lejjebb is. Mindenképpen a felsőbb típusaikból lenne legérdemesebb választani, de ha ennyi a keret, akkor ez alapján ismerheted meg a német hivatástudatot, korrektséget. Majd ha már kipusztulnak az emberek, így fognak zenélni a robotok hifi berendezései. Én nagyon szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#44063) schawo válasza #71562240 (#44062) üzenetére


schawo
titán

Csak golyó. Humánus vagyok. Mint az közismert.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#44064) #71562240 válasza schawo (#44063) üzenetére


#71562240
törölt tag

Gondolom azok a kötések is nyolc napon túl gyógyuló humánumot takarnak.

(#44065) bajnokpityu válasza #71562240 (#44062) üzenetére


bajnokpityu
félisten

egy nagyon jó cimborámnak egy TML160asa van. soha nem mondanám,hogy géphang... különösebben pontosnak se mondanám, ellenben zeneinek feltétlen. egyéb T+At nem hallottam.

ahogy számomra érthetetlen az AB osztályú primare erősítőkről adott vélemény. ha egy heedről irta volna,hogy néha disszonáns hang jön ki belőle, akkor érteném,de pont primare? mondjuk én csak 2-3 tipusát hallottam, A30at, meg a legböszmébb elő-végfokjukat. az i sorozat más részta, számomra nem élvezhető.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#44066) RetepNyaraB válasza blattida (#44061) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Aha elnéztem, mert a tmr sorozatot vettem szemügyre.
Najó, ha megvan még jövő hétfőn (gyanítom meglesz) akkor elbattyogok. Persze egy bemutatótermi hallgatózásból k*vára semmi se fog kiderülni, csak ha elcipelem a Jamot is ugyanoda; nem?

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#44067) blattida válasza RetepNyaraB (#44066) üzenetére


blattida
nagyúr

Miért nem fizetsz ott és viszed haza a t+a-t? Aztán vagy marad vagy visszaviszed.
Egyébként a saját dobozod elcipelésének is van értelme, de az egy egész más akusztikus közeg, ott a jamo is másképp szólna...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#44068) RetepNyaraB válasza blattida (#44067) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Jahm ez lesz (ti. kifizetem stb.). Ha engedik, merthogy ez használt cucc, no garancia stb. Meglátjuk.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#44069) #71562240 válasza bajnokpityu (#44065) üzenetére


#71562240
törölt tag

No én se hallottam még sok T+A-t, de amiket hallottam, azokból nagyon éreztem azt a bizonyost, amire hasonlatként azt írtam, hogy német hivatástudat. Én mindig a precízségre törekvést hallottam ki belőlük, de ebbe bele kell érteni azt is, hogy a zenében levő erőt, lendületet is precízen-dinamikusan tolmácsolják, tehát bennük van az energia is. Meg kell jegyezni, hogy T+A hangdobozokat általában T+A elektronikákkal hallgattam, nyilván így kifejezettebben közvetítették a rendszerek a gyártó filozófiáját.

A Primare I sorozatot sajnos még én se hallottam, arról én is el tudnám képzelni, hogy nem feltétlen lenne a kedvencem - na de persze olvasmányok alapján ne ítéljek.

(#44070) ghoszty


ghoszty
tag

udv!

a segitsegeteket/velemenyetek szeretnem kerni :)

pc hez szeretnek hangcuccot elosszor logitech z5500/z906 ban gondolkodtam de mindenhol azt hallom hogy az ilyen muanyag dobozos megoldasok sosem fognak igazan szepen szolni.
jelenleg egy system fidelity ht-r405 erositom van egy Yamaha 5.1-el ezt szeretnem lecserelni valami komolyabbra.

kerlek javasoljatok megoldasokat max 80k ig! (minel olcsobban kijovok annal jobb lenne csak legyen jobb mint a mostani) :) használt is szoba johet csak 5.1 legyen es spdif el tudjam csatlakoztatni a pc hez. erosito/hazimozi szett valamint full aktiv 5.1 is megfelelne :R

[ Szerkesztve ]

(#44071) RetepNyaraB válasza #71562240 (#44069) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

errefel megtekintettem a T+A honlapot és ki is néztem magamnak a szimpi K8 nevű 7.1 receiver/bluray küttyöt (ragaszkodom a házimozihoz; nincs annyi szobánk, mint igényem a hifire) Aztán rákéredzkedtem az árára is: 6990 ajro :Y

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#44072) schawo válasza ghoszty (#44070) üzenetére


schawo
titán

[link] [link]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#44073) zoltanz válasza xtremetuning (#44056) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Pedig jók azok, volt szerencsém utazni carrera cabrio -ban városban igaz, de adtuk neki az érzést. ;] (motoros vagyok inkább, de ez felért vele)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#44074) xtremetuning válasza zoltanz (#44073) üzenetére


xtremetuning
addikt

Munkámból fakadóan elég széles skáláját használtam már a sportkocsiknak, szupersportkocsiknak.
Ezért is (és talán a 11 év gokartos múltam miatt is) egy kicsit másképp látom ezeket a dolgokat. Ezért aztán mások is az elvárásaim is, mint az 'átlag' és ezt ne vedd magadra! usernek.

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#44075) Ear001 válasza #71562240 (#44048) üzenetére


Ear001
addikt

Nyugalom. Sajnos többször hallottam A10-es és A20-as Primare-t, itt-ott-amott és még itthon is, de tudásának legfrappánsabb összefoglalóját az általam idézett egykori tulajdonos adta.

(#44076) Ear001 válasza xtremetuning (#44049) üzenetére


Ear001
addikt

Bladeliust értékelhető környezetben nem hallottam, de egész biztos, hogy nem csak méla-bamba rénszarvasok vannak, ha már szőrzetről beszélünk.

Az is igaz, hogy Primare sem csak olyan béna cuccokat csinál, mint az A10 A20.

(#44077) xtremetuning válasza Ear001 (#44076) üzenetére


xtremetuning
addikt

Közben filóztam, Mike stílusára biztos erőteljesen rányomta a bélyegét a sok amerikában eltöltött idő....

Majd egyszer elugrasz felém és meghallgatod. Bár nem tudom nálam értékelhető e a környezet...

[ Szerkesztve ]

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#44078) #71562240 válasza Ear001 (#44075) üzenetére


#71562240
törölt tag

Én mindig nyugodt vagyok, jól láthatóan.

(#44079) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Ígérem a hétvége utolsó hangfalas érdeklődése (valahonnan tanulni kell, na):

[Boston Acoustics A360]
Ennek darabja 400 euro errefele legolcsóbban. Kiállítási párt találtam 498-ért. Egy rakás tesztben az 1000 euro alatti kategória új referenciasugárzójaként említik. Vélemény (azon kívül persze, hogy hallgassam meg; Dortmund oda-vissza 200 km és ha fujjoltok be se ülök az autóba).

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#44080) AMDFan válasza RetepNyaraB (#44079) üzenetére


AMDFan
addikt

Miért akarod ennyire lecserélni a Jamot? Ezekkel nem lépnél lényegesen előre, esetleg más hangot kapnál. Ha tényleg komoly előrelépést szeretnél akkor startolj rá mondjuk egy ilyenre használtan: Dynaudio S3.4
Biztos van a németeknél is használtan.

szerk: közben találtam pl ilyet

[ Szerkesztve ]

(#44081) robi-k


robi-k
őstag

Kérdés: minőségi sub-hoz (főleg zenére) milyen subwoofer kábelt ajánlanátok, kb 3 méter hosszban?

(#44082) RetepNyaraB válasza AMDFan (#44080) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Elég sokat nyavajogtam már a Jamo lassú és dummogó basszusa miatt. Viszont vagyonokat nem költök hifire, inkább a zenét szeretném hallgatni. Tehát az ilyen 1000+ kategória majd akkor játszik, ha véletlenül valaki hozzám vágja a hozá való felesleges pénzt - annak ellenére, hogy a linkelt ebayes aukció jól néz ki! Gyanúm szerint pont egy "másfajta" hangot keresek, mint a jelenlegi. Ráadásul a Jamo 400€ alatt volt, a Boston 800€ körül. A tegnapi T+A meg kb 3000€ újkorában :U Értékben ez mind elég jelentős előrelépés. A T+A zárt doboz, ezért úgy gondolom gyorsabb lesz a basszusa, legfeljebb nem annyi, mint a Jamonak. Az nem baj.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#44083) Toobee válasza AMDFan (#44080) üzenetére


Toobee
veterán

Arrol a Jamo-rol nem tul nehez feljebb lepni, nem kene ilyen melyre huzni a tobbi dobozt.

https://barbieripnk.hu/

(#44084) AMDFan válasza RetepNyaraB (#44082) üzenetére


AMDFan
addikt

Mekkora szobában hallgatod, milyen az elrendezés? Írd le minél részletesebben légyszi. Ezek döntően befolyásoló tényezők egy hangfal kiválasztásánál. Lehet, hogy egy ilyenre lenne szükséged: Klipsch RB-81
Az álló 3 utas dobozokat én nagyon messzire elkerülném a helyedben főleg ebben az árkategóriában.

[ Szerkesztve ]

(#44085) robi-k válasza RetepNyaraB (#44082) üzenetére


robi-k
őstag

Ha már egyszer németben élsz, akkor miért nem szeretnél venni valami minőségi német hangfalakat (Heco, Canton, Elac)?
Az ebay.de tele van jobbnál-jobb ajánlatokkal ;) Pl. ez egy nagyon jó ajánlat :K

(#44086) RetepNyaraB válasza AMDFan (#44084) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

írok PÜ-t, már leírtam itt mindent régebben, csak nem jártál erre épp :B

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#44087) RetepNyaraB válasza robi-k (#44085) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Heconál is fanyalogtak többen (superior 1040), én pedig nem ismerem a márkákat ezért kérdezősködöm. Új Cantonokat szidni hallottam inkább és ki is lógnak a pénzemből. Elac dettó. De lehet, hogy rossz szájakra hallgatok :B

Az íbéj valóban tele van, de mint írom nem tudom mit kellene néznem, mert nem ismerem az egyes termékeket. :U

A Celan pedig lehet, hogy jó cucc, de én ezüstszürke :Y hangfallal nem tudok együtt élni, azt meghagyom a hochwertige deutsche Leuténak :C

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#44088) #71562240 válasza RetepNyaraB (#44079) üzenetére


#71562240
törölt tag

Nem fújolunk a Bostonra, de természetesen az mindig is csak egy lózung, hogy bármi bármilyen kategóriának az új referenciasugárzója. Az ilyen mondatok az új termék pályafutásának második-harmadik hónapjában elenyésznek. Kiugró kereskedelmi sikerek vannak, de kiugró referenciaminőségek nincsenek, hanem mindig, minden kategóriában sok olyan készülék van, ami jó vétel lehet, adott ízléshez, adott rendszerhez, adott környezethez - mindezt természetesen nem azért mondtam, hogy Andorrra kenyerét elvegyem.
Én már az első kérdésedre is azt mondtam, hogy hagyjál mindent úgy ahogy van, de ha ragaszkodsz hozzá, az említett T+A például egyértelmű javulást jelentene - és mint írtam, egyértelműen másfajta lenne, a szintén bőséges mélyei ellenére is. Az adott Boston nem annyira egyértelmű javulás, de az is javulást eredményezne. (Egyébként a helyedben én örülnék, hogy egy Jamo doboznak bőségesek a mélyei, általában a sokkal szárazabb hang jellemző rájuk.)
Ha itthon keresnéd, azt mondanám, keress Alisca Orange ASP fajtákat, németben keress például Phonar-okat az adott árkategóriában. (És persze az említett Heco, Canton, ELAC... is szóbajöhet, de azok ízlésfüggőbbek, míg a Phonar amolyan "mindenki szereti" hangvétel szokott lenni.)

[ Szerkesztve ]

(#44089) RetepNyaraB válasza #71562240 (#44088) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nalám hallok márkákat :R
A Boston csak azért fogott meg, mert új. A 15+ éves T+A ugye nem fog kihúzni újabb tizenötöt (de ha pechem van ötöt se) renoválás nélkül, ami errefele igen drága mulatság is lehet.
De pillanatnyilag úgyis a szám jár főleg és még egy dobozt se mentem el meghallgatni. De igyexem :B

A Jamo dummog, még egyszer mondom. Nem testes alja van, hanem sok dúsított egy adott frekvenciatartományban. Biztos adódik a szobából is nagy mértékben, de azon nem tudok változtatni. Ha odadugom a fülem a reflexlukhoz, ott szépen morog, mint egy régi Fender Jazz bass - és az a hangzás tetszene is. Sajna mire körbeér a szobán már nem a morgás jön át. Gondoltam olyanra is, hogy valami lepedővel kissé befedem a subokat, hátha jobban érvényesül a reflexnyílás hangja. Nem tudom. Sufnimod ;]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#44090) Patice válasza Ear001 (#44075) üzenetére


Patice
nagyúr

És milyen láncokban, milyen összeállításokban hallottad az A10-et, A20-at?

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#44091) #71562240 válasza RetepNyaraB (#44089) üzenetére


#71562240
törölt tag

"Biztos adódik a szobából is nagy mértékben, de azon nem tudok változtatni." Az eleje természetesen igaz, a vége természetesen nem.
Idézet egy nagy hifistától:
"Olyan NINCS, hogy "nem tudok átrendezni". Meg KELL oldani. Egy lakásban-helyiségben minden körülmények között az az elsődleges (egyetlen) szempont, hogy a hifi rendszer megfelelően legyen elrendezve. Bármely más szempont nem szempont."

És megcserélted végre a hangdobozokat, ahogy mondtam, legalább annyit, hogy a belső szubok kifelé nézzenek?!

(#44092) blattida válasza RetepNyaraB (#44089) üzenetére


blattida
nagyúr

De, a 15 éves t+a még simán mehet annyit, sőt, még többet is, hangsugárzóban nem sok ennyi idő.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#44093) RetepNyaraB válasza #71562240 (#44091) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

"És megcserélted végre a hangdobozokat, ahogy mondtam, legalább annyit, hogy a belső szubok kifelé nézzenek?!"

-Meg. az is segített (talán) kicsit.
-Blattilda@, kösz a biztatást :)
-Ajánlottak közben (majd szól ha bevállalja ki volt) Klipsch RB81 állványosat. Igazából hajlok ilyesmi megoldásra is a viszonylag kis szoba és a (sajna nem átrendezhető sokféle okból :C) tököm elrendezés miatt.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#44094) blattida válasza RetepNyaraB (#44093) üzenetére


blattida
nagyúr

Nekem semmi bajom az állványos dobozokkal, de eddig nem akartál olyanokat, ezért nem ajánlottam, illetve azért, mert azt hittem, hogy nagy igényed van a sok és erőteljes mélyre.
Az AMDFan által javasolt amcsi dobozok nem rosszak, de egész más hangzási világot képviselnek...

Ki az a Blattilda? :F

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#44096) RetepNyaraB válasza blattida (#44094) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

bocsesz a névért :DDD

közben azt prófétálták a klipsssről, hogy nem szereti a komolyzenét. Az baj, mert én meg igen :F
A Jamonál a mély zavar, ha a Kipsch-nél meg a teteje, akkor nem nyertem sokat :U

Az elrendezés miatt egy jó állványos mélye is elég lesz szerintem ide, sőt az talán nem dúsul fel annyira a hosszú falon.

Láttam még nagy sikerrel szereplő Quadral aurum 370, illl. Focal 807 V cucokat (de ezeket vagy nem lehet kapni sehol, vagy igazán drága nekem).

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#44097) AMDFan válasza RetepNyaraB (#44096) üzenetére


AMDFan
addikt

Rögtön cáfolnám is. Nekem az RF-82-n jobban tetszett a komolyzene mint a Genelec 8050-en. Az azért nem kis fegyvertény szerintem. A Klipschek nagyon allrounderek. Ez a szubjektív véleményem.

(#44098) #71562240 válasza RetepNyaraB (#44096) üzenetére


#71562240
törölt tag

Ha most átváltasz állódobozról állványosra, akkor egy rüszügyík vagy. :Y
Keress még Chario-t is, meg QUAD-ot is. Állódobozt!!!

Szerk.: Vagy akár Focal-t.

[ Szerkesztve ]

(#44099) RetepNyaraB válasza #71562240 (#44098) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Vigyázzá ám, még nem utaztak el a zukrán barátaim! ;]

Mér? Ha a szoba nem egész 20nm2 és Szerinted pl. a Jamo-k inkább száraz hangúak (ez meg kiüti a fülem az aljával, pedig szeretem a basszust, csak a pontosat), akkor nem-e reális megfontolás tárgya-e egy állványos változat-e?

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#44100) blattida válasza AMDFan (#44097) üzenetére


blattida
nagyúr

Szerintem ebben az esetben az ízlésed tehet erről, nem a klipsch.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.