Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95001) #01758976 válasza #01758976 (#95000) üzenetére


#01758976
törölt tag

Nem láttam a hsz végét, így UK.

(#95002) szazbolha


szazbolha
addikt

Ez a Spotify vs Tidal dolog nem hagy nyugodni.... bocs.
Mindkettőn meghallgatható egy kifogástalannak mondható felvétel, a 2L audiophile reference recordings (The Nordic Sound) Mozart: Violin Concerto No. 4 In D Major Kv 218 - Allegro.
Hallom a különbséget, sokadszor hallgatom, próbálgatom. Szinte 10/10-el eltalálnám, ha ugyan azt a részletet egymás után játszanák. Pedig nekem csak egy alig HiFi cuccom van egy rossz akusztikájú szobában.
Az viszont igaz... ha a két meghallgatás között eltelne 1 óra és közben mást hallgatnék vagy mást csinálnék biztos nem tudnám melyik melyik.
Szerintem ez a valós körülmény, nem az hogy flacot mp3-ra konvertáljak, az nem életszerű. (de majd azt is kipróbálom.)
.
Még azt hozzáteszem, hogy kényelmi okból mégis több spotify-t hallgatok.
Meghogy ezen a lemezen van egy Gregorian mű is, nem ismertem korábban, de egy kellemes közepes hangerőn hallgatva olyan mintha ott ülnék a templomba.
Kb. ezért volt érdemes megvenni a cuccot. Bő húsz éve nem hallgattam így zenét, akkor születtek a gyerekek és alakult át az életünk, új lakás, új gondok, egész más dolgok váltak fontossá....

(#95003) #01758976 válasza szazbolha (#95002) üzenetére


#01758976
törölt tag

Aztán a Tidal [ennek] csak jelenthet, szvsz.

(#95004) #92251648 válasza szazbolha (#94995) üzenetére


#92251648
törölt tag

Nem volt benne semmi gonoszság. Sok tesztet szerveztem és vezettem az elmúlt 30 évben, ezekre alapozva állítom, hogy aki különbséget akar hallani, az fog is. Még akkor is, ha semmi nem változik a rendszerben. Mikor volt rá idő, a tesztelőket is leteszteltem és ha a többség nem vette észre, mikor igen és mikor nem változtattam, akkor az összejövetelt eredménytelennek minősítettük. Szinte mindig volt valaki, aki akkor is vélt eltérést hallani, ha a fekete függöny mögött egyik lábamról a másikra álltam.

Egyszerűen ilyenek vagyunk. A zenét, amit ma este meghallgatsz, néhány nap múlva másként is hallhatod ugyanazon a láncon. És a változás, amit ma hatalmasnak érzel, máskor fel sem tűnik. A hangminőségként emlegetett érzésnek nincs mértéke és nincs mértékegysége, nagy része teljesen szubjektív.

(#95005) #92251648 válasza #90324992 (#94998) üzenetére


#92251648
törölt tag

Ezt írtad és erre reagáltam: "Az általam felvázolt hangfalak/erősítők/kábelek hivatalosan a középkategória versenyzői, és nem a belépő kategóriába tartoznak."

Dehogy vagy hibás, csak óvnálak attól, hogy az említett sajtótermékekből próbálj érdemi infót kiolvasni. A kategóriákat értelmezhetjük eltérőn attól függően, milyen élményeink, információink vannak, de valódi, új középkategóriás hangdobozpárt 250e forintból biztosan nem fogsz venni, akármennyire is megengedőek vagyunk a határokat illetően.

(#95006) bkercso válasza #90324992 (#94998) üzenetére


bkercso
nagyúr

AV-Online és az AV-Magazin
Sanos ezek színvonala felháborító vagy szánalmas, ki-ki választhat. :)
Magyar pénztárcához mérték a kategóriahatárokat talán...

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#95007) #90324992 válasza bkercso (#95006) üzenetére


#90324992
törölt tag

Hát sajnos igen. Erről most az jutott eszembe, hogy a nálunk sokkal gazdagabb országokban élő audiophile kollégáknak milyen rendszerük lehet az otthonukban. Erről pedig ez a videó jutott eszembe: [link]

(#95008) Zsubi válasza bkercso (#94991) üzenetére


Zsubi
őstag

Ott akkor két csöves rendszert hallottam.
Az egyik Audio Research+Sonus Faber a másik Mcintosh+Sonus Faber páros volt mindkettő bakelitről. Nekem a hasonló árkategóriába tartozó félvezetősök jobban tetszettek és Tidal-ról :P pl. Naim Supernait+Neat Ekstra nagyon tetszett régi pop/rock zenén vagy pl. Mcintosh MA8900+ Cabasse Murano Alto szépen zenélt.

Most hogy mondod találkoztam már Spotifyon is kellemes hangzású zenével ami egyébként az én igényeimet bőségesen kielégíti :D

[ Szerkesztve ]

(#95009) szazbolha válasza #90324992 (#95007) üzenetére


szazbolha
addikt

Max. megértelek.
Csak azt tudom mondani vedd meg ami szerinted a legjobb lehet a listádból azok alapján amit olvastál itt-ott amott, ne mások igényszintjéhez mérd a vételed. Nagyobbat nem tévedhetsz az "ócska" magazin véleményeinek szintézise alapján, mintha itt vagy más fórumon kapnád meg a tuti tippet egy-egy hifistától az adott kategóriában.
Vedd meg és hallgasd a zenét. És nem baj, ha a dizájn is örömöt okoz, sőt szempont is lehet. Én biztos vagyok abban, hogy az általad belőtt (nem használt) árkategóriában nagyon rosszat nem lehet venni, picit jobbat, picit mást talán igen. Sakkozhatsz még 2 hétig, de csodák nincsenek, be van árazva a piac.
Belépő szint vagy középkategória? Esetleg alig-hifi? Mindegy... mindig lesz nézőpont és vélemény ahonnan csak egy légypiszoknak tűnik, amit összeraksz.
Számít?
Amikor majd a karácsonyi zene úgy szólal meg nálad mint eddig soha, akkor biztosan nem.

(#95010) #90324992 válasza szazbolha (#95009) üzenetére


#90324992
törölt tag

Értem, köszönöm a tanácsodat!

(#95011) #10726912 válasza #90324992 (#94933) üzenetére


#10726912
törölt tag

Dobozból: Elac, Fyne Audio, Triangle, ezek általában szellősebb, levegősebb hangú darabok.
Erősitőt mindenképp használtat nézz, 200 ezerért vehetsz pl Cambridge Audio CXA 80-at, kereshetsz garanciális, kiváló állapotú darabokat. Marantz pm 6006-ot ha keresel használt, de garanciális darabot, akkor a különbözetet is költheted HASZNÁLT kábelre. Kábeleket megint nem értem, miért vennék újat...annak abszolút nem árt, sőt kifejezetten hasznos, ha használt. Amiket irtál kábeleket, azok helyett bármit irhattál volna.
Új erősitőt a CXA60-at javallanám, ha maradsz az új vonalon, a Marantztól jobb, kábelek meg..ennyiért újként mindegy, maradhat a felsoroltad.
szazbolha: Ne általánosits, sokszor beszélsz arról, hogy itt mindenki csak lehurrogni tudja a másikat, hogy csak lenézést kap valahonnan úgyis....ez a fórum nem erről szól, ha kipróbálnák az érdeklődők, megfogadnák a tanácsokat, amit tapasztaltabbak adnak és nem vitáznának, akkor nagyon sok kudarc élménytől megkimélhetnék meg magukat. Nem kéne a buktatókat végig járni, ha ide jön, kérdez, akkor TUDÁST kapna egy rendszer épitéséhez, de kifogás általában van az újak részéről, magyarázat is..pedig a hifit úgy lehet megépiteni, hogy vagy VAKON megbizik a tanácsokban és azt leköveti (ez lenne a kényelmes, de nem), vagy kiegésziti meghallgatásokkal (ez lenne a legjobb, leg célra vezetőbb, de márazonnal kell minden ide tévedőnek a kész istenállat rendszer, nincs idő meg az milyen már hogy 20 éves, meg az hogy néz ki..), ehelyett kész tények elé szeretik állitani a segitséget kérők a fórumot, hogy de ezt akarom,aztán jön a sértődés, hogy de miért nem jó, pedig ezt akarom... Arról nem beszélve, hogy esetleg megfogad valamit, ami bekiabálás szinten megtetszik neki (ezt vedd, nem, ezt vedd, inkább ezt), megveszi, aztán teljesen más sgallatra vesz megint valamit, aztán a monot se tudja megkülömböztetni a DSD-től...s van csalódás. Legalább ostoba általánositás szintjén ne bátorits senkit arra, hogy vegye, amit akar, ha te nem is tudtál várni, s vásároltál sokmindent, aztán győzködted magad, hogy az jó vagy nem jó...ne vezess erre a tévútra senkit. Neked sem ártana végre rendesen össze rakott rendszert meghallgatnod, hogy legyen alapfogalmad, mi a minimum szint, amire itt sokan azt mondják, hogy annyiért jó, mikor tud jó lenni egy polcsugárzós rendszer, mik az ismérvei, mitől jobb az állványos rendszer...s mindezt ismétlem: tapasztalás útján tudd meg. Addig, amig ez a tapasztalatod nincs meg, kérlek NE vezesd félre az idetévedő segitség kérőt.
Köszönöm a megértésed és elnézést a helyesirási hibákért.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#95012) Ébri válasza szazbolha (#95002) üzenetére


Ébri
senior tag

Nem vagyunk egyformák, én amatőrként ennél se hallok különbséget max. minőség tidal és max. minőség spotify között :). Mondjuk bekavarhat a kis kínai ieast streamer, bármennyire is csak digi jelet ad.

(#95013) Mathiask válasza #92251648 (#95005) üzenetére


Mathiask
senior tag

Oké, hogy 250e esetleg nem a középkategória, már csak azért is mert nagyságrendekkel drágábban is vannak készülékek, sokkal olcsóbban meg nem nagyon. De azért én hozzátenném hogy az emberek 90%-a egész életében elégedett lenne ilyen kategóriájú cuccal is. Valahol el kell kezdeni és ha van rá igény tovább lépni, ha meg nincs rá igény akkor nem.

(#95014) #10726912 válasza Mathiask (#95013) üzenetére


#10726912
törölt tag

Ha a teszteket figyelmesen olvastad, ott elég sokat emlegetik, hogy mi hova sorolható, emlegetik a technikai megoldásokat, egyik itt, másik ott lép át egy-egy megoldással a felsőbb kategória szintjére...ezek jelentik a kategóriákat: a nyújtott teljesitmény és az alkalmazott technológia, épitési mód, stb. Az ár nem perdöntő, pl az én Canton GLE 490.2 szimpla belépő kategória gyári állapotában, árban újként többe került, mint amit Te most szándékozol rákölteni, pedig 350-400 körül már lehet találni középkategóriás dobozokat (2017-ben főleg lehetett ennyiért).
Bocsánat, Martin44.2-nek szántam.

[ Szerkesztve ]

(#95015) perempe válasza #90324992 (#95007) üzenetére


perempe
addikt

[link] Medvegyev Hertz M1-re esküszik

* Brahms: 4. szimfónia *

(#95016) #01758976 válasza #10726912 (#95014) üzenetére


#01758976
törölt tag

Mind a két poszt jogos, annyit csatolnék, ha két fent említett oldalt tapasztalattal a háta mögött olvasva, simán le van az írva mit ér a tesztelt dolog, csak a sorok között, nem nagy ügy azt észrevenni.

(#95017) szazbolha válasza #10726912 (#95011) üzenetére


szazbolha
addikt

Mindenki általánosít.. így működik az ember.
Én megtanultam helyén kezelni az itteni véleményeket és jó szándékú tanácsokat.
Nem kell ettől megbántódni.
Nekem segített.

(#95018) #01758976 válasza szazbolha (#95017) üzenetére


#01758976
törölt tag

Tènyleg? Mennyièrt vásároltál össze hifit?

(#95019) salesman


salesman
őstag

Valaki nemrég keresett Canton CT-1000 hangfalakat...
[link]
De van CT-800 is...
[link]

[ Szerkesztve ]

Türűűűdrááá!

(#95020) szazbolha válasza #01758976 (#95018) üzenetére


szazbolha
addikt

Sokért, de nem nevezném hifinek. És tudom, hogy ennyiből sokkal-sokkal jobbat is vehettem volna.

(#95021) szazbolha válasza #10726912 (#95011) üzenetére


szazbolha
addikt

"Addig, amig ez a tapasztalatod nincs meg, kérlek NE vezesd félre az idetévedő segitség kérőt."
-
Nyugi.... mindig lesz aki észre veszi, amikor a szegény idetévedőt épp tévútra terelem és lesz olyan is aki megmenti jó szándékú tanácsaival. Hidd el nem mérem magam a hozzád hasonló nagy tudású emberekhez, nekem megfelel a hifi lumpenproletárja titulus.

(#95022) #10726912 válasza szazbolha (#95020) üzenetére


#10726912
törölt tag

Mégis arra biztatod a kérdezőt, hogy vegye ami neki tetszik...max rájön később, hogy ennyiért sokkal-sokkal jobbat vehetett volna... :Uezt neki is elmondhatnád :U

(#95023) bANDYka


bANDYka
tag

Sziasztok,

hangcuccom szeretném kicsit tuningolni és hangfal fronton magasabb kategóriára váltani. Jelenleg egy Maranz PM6006 erősítővel hajtok Polk Audio T50 hangfalakat QED Ref Silver XT kábellel kötve. Az erősítő szerintem még szeretne komolyabb hangfalat is de anno limitálva volt a budget, most viszont szeretnék jobbra váltani. Bemenet használat főként optikán Chromecastron keresztül spotify, vagy TV optikán keresztül.

A szoba elég nagy, több mint 30 nm és jó magas tehát ha erő van nem probléma (igaz nem diszkózni akarok). Univerzális és dinamikus hangzást keresek mert zenei téren mindenevő vagyok és filmek is ezen a rendszeren mennek. Ami lényeges hogy hátsó refelexes hangfal nem igazán jó, mert a faltól nem nagyon tudom távolabb tenni a hangfalakat.

Mit ajánlanátok a fentiek ismeretében?

Köszi!
András

[ Szerkesztve ]

seeing is believing...

(#95024) szazbolha válasza #10726912 (#95022) üzenetére


szazbolha
addikt

"Mégis arra biztatod a kérdezőt, hogy vegye ami neki tetszik..."
.
Hát persze, hiszen én is tettem.

(#95025) Mathiask válasza szazbolha (#95024) üzenetére


Mathiask
senior tag

Szerintem ez egy jó tanács annak aki nem akar hifista lenni és hetente "fejleszteni" a rendszerén, csak venni valami pénztárcájához mérten normális minőségű hifit és utána évekig boldogan zenét szeretne hallgatni. Sőt az ilyen érdeklődőknek nincs is jobb tanács szerintem.

(#95026) dgyuri0123 válasza bANDYka (#95023) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Ajándékáron ezt javasolnám jó szívvel, ha új kell és szánsz rá ennyit. Hozzáteszem, ez a doboz használtan sem lenne olcsóbb... sőt.Talp nincs hozzá, de nem is létszükség, mert csavarhelyek vannak az alján.

[ Szerkesztve ]

"csak a zene van"

(#95027) #01758976 válasza Mathiask (#95025) üzenetére


#01758976
törölt tag

Enyhe naivitást vélek itt felfedezni. Ilyen nincs, lásd százbolha. Ha valaki nem hifi céllal jön ide, olyan ajánlatot is kap, lásd száz bolha. Mégis fejlesztő lett ő is, nem lumpen proletár, az max. a rendszer szintje, mert ide jutott egyedül, miközben már lehet elköltötte jelenlegi rendszer árának többszörösét. Követendő ez? Nem lehet megértetni az emberekkel, hogy kell venni 200-ért egy kis fekete téglát, meg hozzá dobozokat és kész a rendszered 300k-ért, nem kell hozzá nyúlni, jó. A 300 minden kezdőnek sok és tök jogos, és inkább majd saját maga elkölt 300 pluszt, egy gyengébb holmiért. Ez a dolgok rendje, bár rendje válogatja.

(#95028) Eugene Roe válasza #01758976 (#95027) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Tekintve, hogy a Buchardt hangfalak óta "kiderült" hogy egy tisztességes felső közép polcsugárzó is 600 ezer ft, így végülis mindegy, hogy 300-ért egy használt a belépőnél alig jobb alsó közepet, vagy abszolút belépőt vesz-e.

Kitérő: Az viszont vicces, hogy a 600k polcsugárzók váltóiban is felében kerámia ellenállások vannak (nyilván a megfelelő helyeken), máshol meg mindenhova 10k+ mundorfokat tesznek (párhuzamosan futva is)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#95029) DonThomasino válasza #92251648 (#95004) üzenetére


DonThomasino
veterán

Nekem a káblezéssel van hasonló problémám,
egyszerűen nem hallok számottevő különbséget,
de az IC kábel és táp kábel fronton.
Ami érdekes, hogy hangfal kábel esetében más a helyzet. :U

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#95030) DonThomasino válasza #01758976 (#95003) üzenetére


DonThomasino
veterán

Úgy látom az ára is pénztárca barát.

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#95032) #01758976 válasza Eugene Roe (#95028) üzenetére


#01758976
törölt tag

Te dobozról beszélsz, én rendszerről. Tény nincs jó doboz újban 300k alatt, de egyes darabokat moddal feljebb lehet vinni a 300-as kategóriából, és lényegien, persze az is 100-150k minimum. Ilyenekre van reális esély, tigris és az én dobozaim is ilyenek. Ez a te doboz oldal. A rendszer meg az, hogy ha jön valaki, és kap ajánlatot egy modern music centerre,a mi még jól is szól 200ért térdere rogy az összeg hallatán, és megy a saját feje után, többet költ gyengébbet kap, itt vége fuss el véle.

Kitérő: Ha tehetnék fel képet a nálam lévő erősítő belsejéről, az is érdekes világ lenne, alig van benne valami, súlyra semmi, nem is tudom mivel indokolni a hangját, mondjuk nem is feszíti szét elmém a műszaki érdeklődés, de furi.

(#95033) #01758976 válasza DonThomasino (#95030) üzenetére


#01758976
törölt tag

Igen, nem kevés, meg nem is nagy a választék, főleg populáris fronton, viszont 24 bit natívba, semmi flac, mqa és társaik. Csak sávszél kell, meg döntés, és egy jó rendszert még feljebb vittél. Van ennek piaca

(#95034) Mathiask válasza #01758976 (#95027) üzenetére


Mathiask
senior tag

"Ilyen nincs"
Szerintem meg van. Igen, van olyan is hogy nem akar belecsöppenni és belecsöppen, mint szazbolha, de több olyan is van aki csak beugrik, kérdez, vesz, aztán elégedett és nem jön ide többet.

(#95035) #01758976 válasza Mathiask (#95034) üzenetére


#01758976
törölt tag

Örülnék ha lenne, pláne ha szaporodna, de nem ezt látom.

(#95036) Tothg86


Tothg86
tag

Sziasztok!
A következő rendszerrel kapcsolatban szeretnék kérdezni. Az elején járok a hifis útnak, sötétben tapogatózom, de élvezem :)

Korg DS DAC 100m
Kácsás alap kábelek
ASW Sonus DC100 álló hangfal, illetve Canton PLUS XL polc hangfalak

Volt egy Telefunken TA350 régiség erősítőm, de egy elég hamar elkezdett nem tetszeni a hangja. Kipróbáltam kiváncsiságból a HM erősítőm direct stereo módban (Onkyo TX-DS-777). Sokkal sokkal jobban bejön, pont az az idegesség nincs benne, mint ami a Telefunkenben benne volt. Nade ugye HM erősítő, ami elvileg nem olyan jó hangú, mint a sztereo. Szóval most erősítőket nézegetek. Ezek jönnek szóba:

NAD 705 – 25e Ft
NAD 710 – 25e Ft
Arcam Alpha 8 – 35e

Az Arcam a nyerő? Megéri a plusz pénzt?
Vagy nagyon tévúton járok? 30 körül szánok most rá, egyelőre csak tapogatózom, de jó tapasztalni, csak a nagy buktákat szeretném elkerülni.
Köszi előre is

(#95037) dgyuri0123 válasza Tothg86 (#95036) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Arcam... megéri.

"csak a zene van"

(#95038) xxxxxxxxx


xxxxxxxxx
tag

Sziasztok! Nemrég gondoltam ami a hifim megy konnektor. Tömör villanyvezeték ösvényen csökkentem a wagot. Kötődobozból kivettem a wagot fogtam összesodortam majd szálanként 2 zsugorcsővel leszigetelem. Szépen visszaraktam. Úgy vélem. Jó döntés volt. Mit gondoltok erről? Wago és annak száma negativ hatással van a hangra?

(#95039) #90324992 válasza #10726912 (#95011) üzenetére


#90324992
törölt tag

Köszönöm a sok-sok tanácsot, segítséget!

Most idén még vagy jövőre veszek egy általatok "belépő kategóriának" ítélt láncot, de a mai naptól kezdve egy nagy elhatározásra jutottam: elkezdek gyűjteni, hogy vehessek majd egy high end láncot.

Számításaim szerint 15-20 év alatt összejön a pénz erre, ha minden hónapban félrerakok egy bizonyos összeget. De külföldön is tervezek majd dolgozni, akkor azért hamarabb.

McIntosh, Accuphase, Luxman és ilyen márkák lebegnek a szemem előtt... :D Előbb-utóbb eljön az ideje!

[ Szerkesztve ]

(#95040) #07400704 válasza xxxxxxxxx (#95038) üzenetére


#07400704
törölt tag

Mondjuk nem egyszerű értelmezni amit írsz... :F

(#95041) #07400704 válasza #90324992 (#95039) üzenetére


#07400704
törölt tag

Ha még elég fiatal vagy, akkor semmi sem késő, pláne nem 20 év :)
De az is lehet, hogy 5 év múlva fotókat teszel fel ide az 50+ millás rendszeredről, legyen így! :)
De azért közben ne felejtsd el meghallgatni is őket...

[ Szerkesztve ]

(#95042) migabi24 válasza xxxxxxxxx (#95038) üzenetére


migabi24
nagyúr

A legjobb lenne toldás nélkül vinni a hifihez

(#95043) python1 válasza xxxxxxxxx (#95038) üzenetére


python1
veterán

Mit hallasz,változot?

(#95044) #90324992 válasza #07400704 (#95041) üzenetére


#90324992
törölt tag

Fiatal vagyok elvileg (23 éves), legalább lesz értelme megöregedni... :D
Hát akkor nem csak fotókat teszek fel, hanem meghívlak titeket is. De persze akkor már egy normális ház kell először, és egy direkt akusztikailag kezelt szoba, hogy kitudjam használni 100%-ban.

[ Szerkesztve ]

(#95045) #10726912 válasza #90324992 (#95044) üzenetére


#10726912
törölt tag

Nem pénzt kell gyűjteni, hanem első soran tudást, ha hifizni akarsz, vagy olyan embert választani, aki tud segiteni ebben. Kicsit elbeszélünk egymás mellett, nem megy át a mondani való. Én csak általánosságban reagáltam, hogy (ha nem kapsz más segitséget, ami könnyedén alaposabb az enyémnél), elindulhass, de a hifizéshez tapasztalat kellene.
Ha nem hallgatsz meg jól és rosszul össze rakott, sokért és kevésért össze rakott rendszereket, akkor mi alapján választasz? Ha nem beszégetsz valakivel sokat, hogy mi mit okoz, minek milyen hatása van, mi a jó rendszer ismérve, akkor honnan tudod, hogy a pénzedből megfelelően költekeztél? Én költöttem tizenéve többszázezret tudatlanul, ment a szemétbe. Miért kell tudás nélkül vásárolni? Nem kell Neked megtanulni mindent, csak kicsit mélyülj el a hifi világában, s bizd rá magad valakire, ha jó rendszert szeretnél, nem pedig fejvakarást. Amiket ajánlottam, az csak a felsorolt listádra vonatkoznak...de ha ezt az utat választod, azaz vásárolsz az alapján, akkor jó szórakozást hozzá.

(#95046) #01758976 válasza #10726912 (#95045) üzenetére


#01758976
törölt tag

, de egyszerűbb ha vesz egy powernode2I-t meg egy érzékeny dobozt, és zene letudva arra 10 évre, amire azt a szintet átlépné :D

(#95047) #10726912 válasza #01758976 (#95046) üzenetére


#10726912
törölt tag

:R mert van az a mjúzikcenter, ami jó.. :)) Egyszer remélem lesz szerencsém olyanhoz is :)

(#95048) migabi24


migabi24
nagyúr

A héten volt kedvem kicsit kisérletezni, első amire kíváncsi voltam, hogy a tápkábelre rakott viborg iec milyen minőséget képvisel, úgyhogy szétkaptam az erősítőt és megkerülve az iec csatlakozást direktbe kötöttem a tápkábelt, meglepődve tapasztaltam, hogy semmi változást nem hallottam tehát nagyon ajánlott a viborg részemről, a másik sokat olvastam már a tuning biztosíték témáról és nagyon kíváncsi voltam a hatására, úgyhogy mondom ha már szétszedtem a gépeket próbára rendeltem hydrasound tuningbiztiket, nem ismertem az úriembert de nagyon korrekt azt kell mondjam, egy üzenetembe került és másnap nálam voltak a biztik pénzről szó sem esett, miután kipróbáltam és nagy megelégedésemet fejeztem ki jeleztem, hogy kifizetném emailba megkaptam számlát és az utaláshoz szükséges adatokat, életem legolcsóbb tuningja volt de az eredmény az magáért zenélt, nem kellett keresni a változást minden apró részlet amit eddig alig lehetett hallani kontrasztosabbá vált, a hatása egy jó tápkábeléhez hasonlít remélem nem untattam senkit ;)

(#95049) Zsubi válasza migabi24 (#95048) üzenetére


Zsubi
őstag

Köszi hogy megosztottad velünk :R
Jól rémlik hogy Sequelt használsz? :U illetve a rendszeredről mit lehet tudni? :B :R

(#95050) migabi24 válasza Zsubi (#95049) üzenetére


migabi24
nagyúr

Igen Sequel tápkábelek vannak Marantz PM8005 + Marantz NA8005 + Magnat Quantum 807

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.