Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85001) Snoop-y válasza AMDFan (#84997) üzenetére


Snoop-y
veterán

A sajat rendszeremen egy adott tracket hallgatva en tisztan hallom a kulonbseget.

Az egesz rendszer arahoz kepest ez a kabel elhanyagolhato erteket kepvisel (kb 1%) szoval ha nem hallanek semmit akkor sem kene meseket kitalalnom hogy onigazolast keressek. Betudnam egy erdekesen kinezo szines kabelnek azt csok. De ha ez teged megnyugtat nem veszek millios kabelt. A mostani hangfalkabel is csak azert olyan amilyen ,hogy kepviseljen valamilyen minoseget es ne en szerelgessem a kis fa kezemmel.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#85002) AMDFan válasza Snoop-y (#85001) üzenetére


AMDFan
addikt

Aki tud angolul: Audio Myths Workshop

(#85003) Quetz válasza AMDFan (#85002) üzenetére


Quetz
őstag

Ez is érdekes lehet: Behind Harman's Testing Lab

(#85004) Ear001 válasza AMDFan (#84984) üzenetére


Ear001
addikt

Az A-B teszt remek dolog, kevés tanulságosabb dolog van nála. Az A-B-A még remekebb. A gond ott van, amikor statisztikailag elégséges mintát kell produkálni.

(#85005) AMDFan válasza Ear001 (#85004) üzenetére


AMDFan
addikt

"A gond ott van, amikor statisztikailag elégséges mintát kell produkálni."

Attól függ kinek gond. Amikor pár hétig az audio tömörítési eljárásokkal foglalkoztam, akkor rengeteg ABX tesztet csináltam meg. Tanulságos volt. Igazából az a misztikum ami egy vaktesztet övezi az szerintem nem indokolt. Nekem az jött ki nagyjából, hogy egy 10 mintás vaktesztnél ha 10-szer jól választottam akkor valóban hallottam a differenciát. 10-ből 8 találat az még a tippelés kategóriája. Volt, hogy órákig folyamatosan fülessel vakteszteltem, és amit az elején 10/10-re meg tudtam csinálni, azt a végén is meg tudtam. Ezért számomra ezek a kifogások, hogy fárad a hallás, meg a körülmények, meg a csillagok állása nem elfogadhatóak.

[ Szerkesztve ]

(#85006) VoidXs válasza Ear001 (#85004) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A-B teszt nem teszt, a demós megtévesztések alapja, másodszorra minden jobbnak tűnik, több részletre figyelsz oda. Csak az ABX tanulságos.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#85007) Puma K


Puma K
veterán

Helló!

Videoton DB 2002 A-hoz milyen erősítőt javasolnátok?

Nem kellene semmi extra, csak hogy meg tudja hajtani a hangfalakat és a PC-re tudjam kötni a hangrendszert.

Üdv
Puma

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#85008) Snoop-y válasza AMDFan (#85005) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nocsak nem sikerult megnezned a sajat magad altal linkelt videot? ;]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#85009) Polllen válasza AMDFan (#85005) üzenetére


Polllen
nagyúr

Nem sok értelme van szerintem úgy nekiállni egy tesztnek, h a 80%-s találat az még a tipp kategória... :N

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#85010) AMDFan válasza Snoop-y (#85008) üzenetére


AMDFan
addikt

Miért is?

(#85009) Polllen: 10/8 találat egy kétválasztásos teszten nem 80%-os eredmény.

[ Szerkesztve ]

(#85011) VoidXs válasza Polllen (#85009) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Pedig az, ha valamit egyszer meg tudsz mondani, azt miért ne tudnád mindig?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#85012) Polllen válasza VoidXs (#85011) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ez akkor igaz, ha ugyanazon részletet hallgatod meg mindig. De ennek nem sok értelme van. Kiválasztom azt az egy részletet, ahol a legnagyobb a különbség, majd döngetem a mellem a 10/10-re.
Vagy azt a részletet, ahol nincs semmi hallható különbség és dongetem a mellem, h mennyire nincs különbség...

Különböző részleteket érdemes hallgatni, ott meg a fenti mix lesz.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#85013) VoidXs válasza Polllen (#85012) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ezek szerint nem tudod, hogy megy az ABX teszt, illetve mikor szokás alkalmazni. Én tipikusan akkor veszem elő, amikor valaki nagyon döngeti a mellét, hogy itt bizony hatalmas különbségeket lát/hall. Akkor csak tudja az illető az általa kiválasztott részt 14/14-re megállapítani, nem?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#85014) Ear001


Ear001
addikt

Hogy tele lett a fórum emberekkel, akik csak írnak, de nem olvasnak.

(#85015) Polllen válasza VoidXs (#85013) üzenetére


Polllen
nagyúr

Várj én mit is írtam?

Kikeresem neked, mert a sok hsz-ben biztos átsiklottál fölötte. ;]

"Kiválasztom azt az egy részletet, ahol a legnagyobb a különbség, majd döngetem a mellem a 10/10-re."

Ez pontosan az, amit te is mondasz. De mivel ez visszafelé is igaz, több részletet érdemes meghallgatni.

Itt van ez a teszt pl. [link]
Meg az eredményem.

Ez nem tippelés volt, de ebből még nem következik, hogy ezt máshol is kihallanám mindig. Illetve attól, hogy itt valaki nem hallja a különbséget, még nem következik, hogy nincs.

És ez igaz minden ilyen tesztre. Többször meg kell ismételni különböző mintákkal.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#85016) VoidXs válasza Polllen (#85015) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Arra próbáltam utalni, de ezek szerint nem esett le, hogy nem gyakori a közel megkülönböztethetetlennek vélt anyagokkal végzett megtévesztő tesztelés. Ha valaki egyértelműen azt mondja, hogy hall különbséget, ennek az állításának csak és kizárólag egy tökéletes ABX eredménnyel adhat igazat. Ez a teszt az emberi észlelés korlátainak tesztelésére jött létre, minden másra ott a mérés.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#85017) Polllen válasza VoidXs (#85016) üzenetére


Polllen
nagyúr

A Hifiben merész kijelenteni, hogy minden másra ott a mérés. :DDD Nagyon sok mérést szívesen látnék, ami segítene eldönteni, hogy mikor mi a jobb, de nem nagyon találok ilyet.

Továbbra is tartom, hogy az ABX-nél a 10/8-t tippelés kategóriába sorolni az komolytalan.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#85018) VoidXs válasza Polllen (#85017) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Azt merész kijelenteni, hogy az emberi fül bármiben jobb egy mikrofonnál vagy eleve a források összemérésénél. Bármilyen esetet mondasz, van rá mérés. Az más dolog, ha a saját igazadban annyira biztos vagy, hogy ennek nem hiszel.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#85019) Polllen válasza VoidXs (#85018) üzenetére


Polllen
nagyúr

És ki mondott olyat, hogy a fül jobb, mint a mikrofon?

Amúgy itt egy példa arra a mérésre, amit én eddig nem találtam:
Milyen méréssel tudom meghatározni két hangfal felbontását? Vagyis hogy mennyi részletet mutatnak meg a zenéből?

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#85020) VoidXs válasza Polllen (#85019) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Gyakran mondják elvakult hifisták, hogy az ő fülük mindennél felsőbbrendű, és ez nem túlzás, hanem az ő kijelentésük, sok esetben szó szerint. Találkoztam olyannal is, aki volt annyira magabiztos, hogy mindent fülre állított. Nyilván úgy szólt a 3 milliós rendszere, mint maximum egy teszkós hangfal, de örült magának, az a lényeg.

Tipikusan a waterfall az, ahol látod milyen esetben melyik hangok lesznek elnyomva, akár renderelhetsz is olyat, ami egy jobb rendszeren ugyanazt a hangot szimulálja.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#85021) Polllen válasza VoidXs (#85020) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ok, de hol találom a konkrét méréseket pl. a BX6-ról. Az R2R 11-ről?

És ha én nem mondtam ilyet, akkor miért akarod a számba adni? :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#85022) Snoop-y válasza AMDFan (#85010) üzenetére


Snoop-y
veterán

Amikor te tudsz hallas alapjan megallapitani valamit az OK ha en akkor bullshit :F
Vagy mit is akartal mondani a videoddal?

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#85023) VoidXs válasza Polllen (#85021) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nem a szádba adom, de a közösség hangosabb részének ott van, emiatt a legtöbb szakmai körben (belértve a termékek gyártóit) nagyon negatív kép él a hifistákról.

A waterfall grafikon azért ritka, mert ha nem minőségi süketszobában mérsz, amihez nagyon kevesen férnek hozzá, akkor a szobát fogja jellemezni. Ezzel szemben a frekvenciaválasz és fázis süketszobai értékei nagyon könnyen számíthatók bármilyen szobában végzett mérésből, ilyenekkel találkozhatsz is tesztekben.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#85024) Quetz válasza Polllen (#85021) üzenetére


Quetz
őstag

(#85025) VoidXs válasza Quetz (#85024) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Az AH-s mérések mindig nagyon jók, de a beszélt típusból itt sincs.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#85026) Polllen válasza Quetz (#85024) üzenetére


Polllen
nagyúr

Köszönöm, hogy megosztottál egy számomra teljesen irreleváns tesztet. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#85027) Quetz válasza VoidXs (#85025) üzenetére


Quetz
őstag

Csak a lineage os-t tudom felhozni példának: "Mikor lesz support a telefonomra? Hát ha megcsinálod... de garantáljuk, sokan fognak szeretni miatta".

Szóval vannak gyári mérések, garantáltan nem fogunk hozzájuk jutni, vannak amatőr és félprofi mérések, ott meg drukkolni kell, hogy a keresett hangfal köztük legyen. De elvárni, azt sajnos nem lehet.

@85026 Polllen: nem irreleváns, most már van mi alapján utánuk csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#85028) VoidXs válasza Quetz (#85027) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A legjobban azt hiányolom, hogy nem adnak semmilyen mérésfájlt, mert egy sweepből mindent le lehet vezetni. Nem sok munka feltölteni.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#85029) bkercso válasza AMDFan (#85002) üzenetére


bkercso
nagyúr

Ez jó, ez már volt itt a fórumon úgy fél éve. Az a vicc, hogy amiről demózza, hogy nem hallható, abból szinte az összesnél eltaláltam, hogy melyik melyik. :B

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#85030) Quetz válasza VoidXs (#85028) üzenetére


Quetz
őstag

Lehet, hogy ha megkeresnéd az illetőt privátban, akkor segítene, vagy a fórumukon megkérdeznéd...

(#85031) AMDFan válasza Snoop-y (#85022) üzenetére


AMDFan
addikt

Nem tudlak követni, segítene ha valami konkrétumot is írnál.
A videót azért raktam be, mert érdekes és kapcsolódik a témához.

(#85032) Snoop-y válasza AMDFan (#85031) üzenetére


Snoop-y
veterán

Igy mar nekem is vilagos azt hittem engem piszkalsz (beteg is vagyok meg faradt is)
Peace ;)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#85033) AMDFan válasza Polllen (#85017) üzenetére


AMDFan
addikt

Tegyük tisztába ezt a 10/8-at.
Egy ABX teszten a totális véletlen választás várható értéke az lesz, hogy 10/5-öt fogsz eltalálni, tehát 50%. Hasonló a pénzfeldobáshoz. A 10/8 az statisztikailag nem túl nagy eltérés a totális véletlenhez képest. Most a kedvedért indítok egy ABX tesztet és megnézem, hogy ugyanazt a filet meg tudom különböztetni magától 10ből 8szor meghallgatás nélkül :)

(#85034) AMDFan válasza AMDFan (#85033) üzenetére


AMDFan
addikt

~10 perc alatt csináltam egy 10/2-es tesztet, amire ugyanannyi az esély mint a 10/8-ra:

Mindig az A-ra kattintottam. Ezidő alatt körülbelül ha jól emlékszem 5db 10/7-es teszt is kijött. Na ezért a tippelgetés kategória a 10/8 vakteszten.

(#85035) Polllen válasza AMDFan (#85033) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ahogy látom, egy 10/8 sem jött össze... :DDD

Rég foglalkoztam statisztikával, de a 10/9 nem azt jelenti ebben az esetben, hogy >=99%-s bizonyossággal nem hiba?
A 10/8 meg 95-98%. Ezt a statisztikai véletlenhez hasonlítani nekem olyan túlzásnak tűnik, mint amikor egy 100k-s hangszorókábellel elrepülünk az audionirvánába. A standard a 95% szokott lenni, nem?

Persze lehet, hogy tévedek, a binom.inv excel függvénynél nem mentem most tovább. ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#85036) VoidXs válasza Polllen (#85035) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A foobar-os ABX asszem Bayes-t használ, és elég magasra teszi a tippelés esélyét már 9/10-nél is, az 5/10 már majdnem 100.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#85037) Polllen válasza VoidXs (#85036) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az 5/10 mint tippelés rendben is van, mert ott a bizonyosság 50% lesz. Ezt tekinthetjük 100%-s tippelésnek, nem vitatom.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#85038) bkercso válasza Polllen (#85035) üzenetére


bkercso
nagyúr

Annak az esélye, hogy 10-ből 5-öt eltalálva ez csupán a véletlen műve: kb. 60%.
10-ből 9-et: 5%.
Na most, ha csak egy tesztet végzünk, akkor az 5%-os eredmény szerintem nem túl erős. Bár ez már szubjektív.
Egyébként szerintem egy fejlesztőnek lényegesebb, hogy van-e 5% esélye annak, hogy a felhasználó rosszabbnak hallja a készülékét egy másiknál, mint egy zenekedvelő hifista esetén...

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#85039) bta1 válasza csocsoszán (#84980) üzenetére


bta1
őstag

- Komolyzenészek szoktak úgy fogalmazni őszinteségi rohamukban, hogy még a jó hifi is fényévnyi távolságra áll egy jó akusztikájú teremben előadott akusztikus élőzenétől.

- Szerintem is nagyon kevesen hallanak jól. Örök igazság, hogy hallani meg kell(ene) tanulni... A régi időkben a botfülűeket inkább csak pejoratív éllel neveztük hifistának..)))

(#85040) bta1 válasza AMDFan (#85033) üzenetére


bta1
őstag

Dehát ez nem kettős vakteszt;)
Ergo tud. szempontból értékelhetetlen... és ennyire kevés próbával statisztikailag sem bizonyít semmit.

(#85041) bta1 válasza VoidXs (#85020) üzenetére


bta1
őstag

"Találkoztam olyannal is, aki volt annyira magabiztos, hogy mindent fülre állított."

Sok esélyed nincs rá, de alkalomadtán, esetleg olyasvalakivel is találkozhatsz, aki időt és fáradságot nem kímélve, józan fejjel, a legjobb tudása szerint meggyőződött az általa mesélt furcsa jelenségek igazságáról. Természetesen bele lehet kötni a szubjektivitást kizárni próbáló módszereibe, de az a helyzet, hogy tudományos igényűnek beállított hangzás-vaktesztekbe néha még könnyebben bele lehet. (Az állatorvosi ló a minden bizonnyal üzleti megrendelésre készült amerikai hegedűteszt...)

(#85042) bta1 válasza AMDFan (#85005) üzenetére


bta1
őstag

"amit az elején 10/10-re meg tudtam csinálni, azt a végén is meg tudtam"

Ennek az is lehet ám az oka, hogy csak túl könnyű feladatot választottál. Olyat, amit a nyugdíjas masiniszta is meghall. Legalábbis én ezt tartom valószínűnek;)

(#85043) bta1 válasza AMDFan (#85002) üzenetére


bta1
őstag


Komolyan vehető cáfolat el sem hangzik, egyikben sem... az átlagos műszaki érdeklődésű ember meggyőzésére gyúrnak. Vágó "szkeptikus"pista szint.

(#85044) VoidXs válasza bta1 (#85041) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ha a meggyőződés azt jelenti, hogy sokat hallgatta, az nem jelent semmit. Millió ilyen eseteket propagáló ember van, de mivel az ember hallása még olyan apróságoktól is függ, hogy mióta van ébren, így ez a legkevésbé sem mérvadó.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#85045) bta1 válasza Ear001 (#85004) üzenetére


bta1
őstag

"A-B"
"Az A-B-A még remekebb"

A sort inkább ne folytassuk... nem mindenki kedveli őszintén a svéd popzene egykori nagyágyúit :))

(#85046) Puma K válasza Puma K (#85007) üzenetére


Puma K
veterán

Valaki...? :))

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#85047) bta1 válasza VoidXs (#85044) üzenetére


bta1
őstag

Mondom, legjobb tudása szerint, kételkedő hozzáállással, stb. Lehet ám csinálni otthon is (elvileg) korrekt kettős vaktesztet, ha a segítő sem ismeri a megkülönböztető információt.

Mindenesetre demonstráltad, mennyire erősek a prekoncepcióid, ami az álmoskönyvek szerint nem túl jó jel. Az nem jó kifogás, hogy az általad ismert hifisták össze-vissza beszéltek. Gondolj csak bele, mennyire strapás dolog lelkiismeretesen utánajárni mondjuk a bejáratódás-hatással tarkított kábelirány/vezetékirány kérdésnek.

(#85048) bta1 válasza Puma K (#85046) üzenetére


bta1
őstag

legutóbb 35 éve dolgom ilyen VT dobozkával :))
Semmilyen erősítővel sem lesz mélye; az emlékeim alapján azt kell mondjam, ekvalizálni is reménytelen.

(#85049) VoidXs válasza bta1 (#85047) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ki az, aki nem a legjobb tudása szerint csinál bármit? A segítő teljesen mindegy, hogy mennyire ért hozzá, ha nem beszél, nem befolyásolja az eredményt. A bejáratódás tesztje is lehet ABX, az se olyan hatalmas munka, mint amekkorának be akarod állítani,.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#85050) Puma K válasza bta1 (#85048) üzenetére


Puma K
veterán

Nem az érdekel, hogy mit nem tud :DDD hanem milyen erősítő a javasolt hozzá :K

Egy KVGV MINI ERŐSÍTŐ nevű erősítőre vannak kötve amivel szóltak szépen és a mélyek is, de valami kiment az erősítőben és a szaki aki ránézett, hogy megcsinálja az sem tudta visszahozni.

Lett egy mélynyomó is bekötve a hangfalak mellé és így most teljes a hangzás, de jobban örülnék ha valami rendes erősítő hajtaná a Videotonokat.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.