Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124001) HELLAFLUSH válasza migabi24 (#123998) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Majd egy részletes beszámolót írhatnál a hangjukról. :C

liszi70 #124000:
Biztos a spaklit használta a hangszórók mázolásához. :DDD
Megnéztem pár videóját és az az elszomorító, hogy sokan be is dőlnek neki..

(#124002) Fercsa


Fercsa
senior tag

Ha mar lemezgyartas epp ez porgott nalam, szuper befejezese az evnek [link]

[WEB]:[www.fercsa.com] - [FTP]:[fercsa.myftp.org:21] - [TV]:[sorozatguru.info] - [CM]:[cablemodemhack.tk] - [BiT]:[server-seed.com]

(#124003) migabi24 válasza HELLAFLUSH (#124001) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nincs miről beszélni a mester már elmondta, hogy nincs jobb :D az aláírás a dobozon nem semmi azért, meg az a kocsiba való csipogó se amit beleaplikált :D

(#124004) Joe123 válasza HELLAFLUSH (#123997) üzenetére


Joe123
aktív tag

Szóval ha jól értem, a derék versenyző mindenféle összelomizott hangfalat buherálgat, majd ráfirkál valami krikszkraszot és óriási önbizalommal előadja hogy ez a valami, nem a JBL meg a Focal? :)) :)) :))

(#124005) ktommy91 válasza HELLAFLUSH (#123997) üzenetére


ktommy91
addikt

Komoly cucc. Legutóbb akinél ilyen pluszba bekötött, autóba való kínai magassugárzót láttam, annál így nézett ki egy hangváltó:

Szóval szerintem licit lesz a méregzsákra. :DD

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#124006) tranceplanet válasza ktommy91 (#124005) üzenetére


tranceplanet
addikt

Csak, hogy a Levi Junior mestert idézzem:
" Drótos Dzsekkszon él és élni fog, kipusztíthatatlan a kis g*ci! "

És vajon Shalafi mester mit szólna ehhez a hangszóró tuninghoz? :DDD

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#124007) Joe123 válasza tranceplanet (#124006) üzenetére


Joe123
aktív tag

Jaj, bazz, azon a csatin mennyit röhögtem régebben. :D

(#124008) tranceplanet válasza Joe123 (#124007) üzenetére


tranceplanet
addikt

Igen poén volt és szókimondó, már-már túlságosan is. Ellenben én elismerem Levi tudását, a hangszórókhoz nagyon ért, viszont nehéz személyiség. Részemről én iszonyatosan sajnálom, hogy abbahagyta a videózást sokat tanultam belőle, sajnos már nem lehet visszanézni a régi videókat. :( És nem igazán találtam magyar nyelvű csatornát, ami betölthetné az űrt.

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#124009) ktommy91


ktommy91
addikt

BÚÉK mindenkinek! Ha már a kókányolásról van szó, szerintetek mennyire elmebeteg elképzelés kicserélni a vifa D26TG-05-06 magasat az IQ ted 4-ben egy kínai ribbonra?
3.9uf-os a kondija, elméletileg elég magasan lehet váltva...

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#124010) Dißnäëß válasza Joe123 (#124004) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Sajnos teljes a kórkép.
Egy ideje "követem", elszörnyedve.

És szerintem ez már nem az a szint, hogy szimplán teljesen el van tévedve valaki, hanem ez konkrétan pszichés eset, nem viccelek. Ez beteg ember szvsz.

Hang ide vagy oda, ezt én tiltanám... azt a dzsunka fertő kotu koszos szutyok kókánysarlatán hétszázát neki.. :((( :((( :(((

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#124011) Dißnäëß válasza Fercsa (#124002) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Knopflert szivecskézzük. :K
Pont a minap vettem elő.. [link]

[ Szerkesztve ]

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#124012) Joe123 válasza Dißnäëß (#124010) üzenetére


Joe123
aktív tag

Ahogy hallgattam, nekem is az volt az érzésem, hogy sajnos teljesen hiányzik a realitásérzék, nulla önreflexióval súlyosbítva.

(#124013) Dißnäëß válasza Joe123 (#124012) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Áh, ezt kerestem. "Nulla önreflexió".
De ez TÉNYLEG nulla. Eszméletlen.

De még hihetetlenebb számomra, hogy nincs a közelében valaki, aki megmutasson neki egy korrekt DIY-t, elmagyarázza az alapokat, satöbbi. (Bár ezt őszintén, kétlem, mert még egy laikus is elhányja magát ettől, ergo egy vak is vezetheti ezt a világtalant, nemhogy olyan hobbista, aki az alapokkal tényleg képbe hozza).

Az ultra hihetetlen pedig, hogy követik, hogy veszik-viszik őket. Hogy van erre fogékony közönsége. Esküszöm, ez a világ nagyon-nagyon mélyen van, de tényleg. :(( Micsoda fogyasztói réteg lehet az, aki ezekre pénzt ad neki ? Hova viszi ezeket, őszintén ?

Mindig elhűlök azon, amit látok.

És milyen faramuci tényleg ez a világ .. hogy hol tart az emberek igény-szintje, műveltsége: tele a világ sok okos szerény-szelíd, jó arc emberrel, akik kisujjból össze DIY-znak egy középkomoly, olykor nagyon komoly hifi szettet, és otthon ülnek azon gondolkodva, holnap miből fogok megélni, vagy meddig kell még gályáznom tovább, stb. A tudása, a "termékei" nem kerülnek ki a piacra, nem veszik-viszik őket, elvan magának. És itt van emberünk a másik oldalon, túlzás nélkül "buta mint a főőőd" (nem bántani akarom, sajnos tény) és vlogol, mondja, mondja, és viszik. Szerk.: elnézést, ő nem buta. Ő ostoba.

Na ez az, ami - sokmindennel egyetemben - mutatja egy ország népének (a nagy átlag) színvonalát: sulykolj valami kitartóan újra és újra, és el fogják hinni azt az emberek, saját realitásukként. Nem csak hifiben látunk erre élő példát, de hogy itt is tetten érhető, siralmas ..

[ Szerkesztve ]

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#124014) Joe123 válasza Dißnäëß (#124013) üzenetére


Joe123
aktív tag

Na még közben jutott eszembe - bár nem értek hozzá, szóval lehet rosszul gondolom - hogy talán ezt hívják messiás komplexusnak.

A vevőinek meg valószínűleg leginkább az kell, hogy valaki a fülükbe dúdolja nagy meggyőző erővel, hogy ők mennyire ügyesek hogy a vacak és drága JBL/Focal/stb helyett ennyire nagyon okosan költik el a pénzüket ezekre a lomiszökevényekre. Mint a csoda fogyi módszerek, fogyj úgy hogy zabálsz és nem mozogsz. Mennyivel jobb ajánlat ez, mint megszakadni. :D

(#124015) Dißnäëß válasza Joe123 (#124014) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Hihetetlen, hogy van ilyen :D

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#124016) ktommy91 válasza Dißnäëß (#124010) üzenetére


ktommy91
addikt

Szerintem itt szimplán arról van szó hogy egy szakmunkás(aki elképzelhető hogy jó a szakmájában) elkezd audióval foglalkozni. Teljesen hülye az egészhez, de kísérletezget ilyen lomis szarokkal, buherálja a hangfalakat és az ő nagyon jó fülével ellenőrzi az eredményt. A nagyon jó füle meg azt mondja neki, hogy ügyes vagy Csabi... Aztán járnak hozzá a sokol rádión meg mini hifin edződött ismerősök, ők pedig megerősítik a hitében hogy valami jót csinál, ez gerjeszti ezt az egész kókány szakkört és jönnek a vadabbnál vadabb dolgok, mint a bevakolt membrán. Nem zavarja, hogy max annyit tud egy hangváltóról, hogy hány menet drótot tekert a parafadugóra vagy hogy az ellenállás le veszi a teljesítményt, de csinálja, mert neki jobban tetszik és ebben meg is erősítik.
A fenti hangváltó alkotója és ez a koma, aki még ráadásul a neten büszkélkedik is a kattanásával valószínűleg sokban hasonlítanak.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#124017) Dißnäëß válasza ktommy91 (#124016) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Arra a másik csókára van egy linketek ? Megnézném. :D
Csabi még a reflex nyílásba is betette egyik video-ján az autós magas csipogót. Szerintem sérült a magasfrekis érzékelése és ezért lett hirtelen minden hifi neki ezekkel..

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#124018) tranceplanet válasza Dißnäëß (#124013) üzenetére


tranceplanet
addikt

Egyetértek! Talán ez a legjobban ideillő idézet:
"
Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok!
Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, azt tanítsátok!
Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok!
Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, azt hagyjátok! "

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#124019) Dißnäëß válasza tranceplanet (#124018) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Jó mondás :K

De amúgy csak egyetlen kretén hiba azonnal a hangszórók membrántömegének növelése: a hangszóró felső átvitelét egyből lerontja, a reflex hangolás még jobban elmászik (megváltoznak a paraméterei a hangszórónak, fs is elmászik), és kap egy olyan hangszórót, ami mondjuk nem szól fent ~3K-ig, csak 1-ig mondjuk, mert "bevakolta".

Utána ehhez vesz egy váltószűrő berhelést, érintett mély-mélyközép a vakolat miatt nem szól, de mivel szűrőt nem tesz elé, kimegy rá a teljes frekitartomány és a középtartomány tetejétől kezdve minden energia csak plusszban melegíti a tekercsét feleslegesen, a magas meg csak úgy teljesen randomra van egy marha lapos görbe mentén indítva ki tudja milyen frekitől, totál káosz elektronikusan is, fülre pláne az lehet. Ja és gondolom itt az impedanciák is mindegy, 6-8 Ohm-os ládákra is simán ráapplikálja egy csavarbehajtóval vagy Palmatex-el a 4 Ohm-os autós magasat. És utána nyilatkozik, hogy mi a high-end és mi nem az. Ühümmm. :K :D

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#124020) liszi70


liszi70
nagyúr

És ha tényleg olyan überkirály hangú cuccokat árul, ahogy állítja??? Nem is hallottátok, csak szarozzátok! Irigykedtek, mert ő tudja a tutit, amit ti nem! Megírta kommentben Hamza Robi is, hogy "nagyon szép tisztán szólnak", Zsolti pedig, hogy "NAgyon igazat mondol gratulálok". Ez bőven elég bizonyíték, a milliós kábeleknek sincs különb hatástanulmánya! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#124021) ktommy91 válasza Dißnäëß (#124017) üzenetére


ktommy91
addikt

A másik úr munkásságát csak személyesen lehet megcsodálni. :DDD

#124020 liszi70: Itt jön képbe a mihez képest és az ember elbaxott hallása. Nem a mérnöki értelemben jót halljuk jónak.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#124022) Joe123 válasza liszi70 (#124020) üzenetére


Joe123
aktív tag

Mondjuk nekem kicsit hitelesebbek lettek volna ezek a vélemények, ha még odateszik a végére hogy "báttya" vagy legalább hogy "tesó". ;]

(#124023) ktommy91


ktommy91
addikt

Ha valaki lemaradna a méregzsákról, vannak még gyöngyszemek :D

Praktikus, mert húzhatod magad után, ha nyaralni mész.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#124024) Dißnäëß válasza ktommy91 (#124023) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Már lefeküdt a család aludni, de én majdnem kiköptem az ásványvizet amit ittam épp, ez kéééééééééééész :D :D :))

Van benne éles is.. :D :C

De ez az egész.. omg :D

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#124025) liszi70 válasza Joe123 (#124022) üzenetére


liszi70
nagyúr

:D :K

(#124026) Joe123 válasza ktommy91 (#124023) üzenetére


Joe123
aktív tag

Ennél talán épp nem, de azt jól láttam hogy a többinél hungarocellből kókányolt sík membránt? :D Önbizalomban mondjuk nincs hiány, azzal nem lehet vádolni. :))

(#124027) tranceplanet válasza ktommy91 (#124009) üzenetére


tranceplanet
addikt

Mi baj lehet, legfeljebb felteszed eladásra, ha mégsem jön be a hangja. Lehet a váltót módosítani kell. Nem jön be a gyári tweeter? Mintha írtad volna, hogy ferro fluid feltöltés volt nálad? :)

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#124028) ktommy91 válasza tranceplanet (#124027) üzenetére


ktommy91
addikt

Még nem szántam rá magam a magasak kiszedésére, mert akkor egy darabig nem lennék hangfalaim, csak a hangváltókat újítottam fel. Nem mondom, hogy nem jön be, de egy jobb tweeter lehet hogy magasabb ligába emelné a dobozokat. El tudnám viselni, ha javulna a térábrázolása. (mondjuk ahhoz tér sem ártana) Tartok tőle, hogy a magassal sorban lévő ellenállást is cserélni kell hozzá, ahhoz meg már érteni is kellene a dologhoz.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#124029) novi68


novi68
tag

Sziasztok, viszonylag új vagyok a kimondott sztereó vonalon,így kicsit tájékozatlan is. Van egy NAD c356bee Dac modullal szerelt erősítőm. Azt szeretném kérdezni, hogy pontosan hová és hogyan kellene csatlakoztatni egy aktív subot,ha esetleg filmezésre akarom használni a rendszert? Most egy Castle Eden típusú (15 kg/db)polc hangfalpárom van szolgálatban.Nincsenek olyan magas frekvenciák benne mint egy JMLab-ban,de megvagyok vele,nagyon szépen, dinamikusan szól.
Még annyit szeretnék kérdezni, hogy milyen jó minőségű optikai kábelt javasoltok összeköttetésre a Tv és az erősítő közé? Köszönöm, ha válaszoltok!

My name is White. Lumia White....

(#124030) Dißnäëß válasza ktommy91 (#124028) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Dobjál bele két élest, kérdezd Csabit, melyik a jó. :DDD

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#124031) denesdr válasza novi68 (#124029) üzenetére


denesdr
addikt

A 356 BEE esetén subot arra a pre-out -ra tudsz kötni, amelyik nincs áthidalva a main-in -re (a másikra is lehet, de ahhoz Y kábel kell). Bármilyen optikai kábel megteszi, nem kell belőle drága.

[ Szerkesztve ]

(#124032) novi68 válasza denesdr (#124031) üzenetére


novi68
tag

Köszönöm szépen!

My name is White. Lumia White....

(#124033) barack1997


barack1997
senior tag

Sziasztok.

Felvetődött a gondolat nálam is, hogy szerzek egy Dali Ikon Sub MK1-et az Ikon6 Mk1-ek mellé. Alapvetően ragaszkodtam volna a sztereó kiepiteshez, de helyhiany miatt kb fix a szett helye sajnos és a szoba akusztikája miatt csak vergődés amit csinálok az also tartományokban. Magasabb hangeron rendben van a cucc, de ritkan van lehetőségem megtekerni a rendszert, mert nem egyedul élek. A Denon PMA-1560-nak van Pre out kimenete, oda köthető a sub, vagy esetleg az Eversolo RCA kimenetére érdemesebb? (Az utobbi esetben az erősítőt XLR-el kötném ossze az DMP-A6-al)

(#124034) denesdr válasza barack1997 (#124033) üzenetére


denesdr
addikt

Ha azt mondod, hogy nagyobb hangerőn rendben van, akkor talán olyan nagy gond nincsen a jelenlegi felállással. Ha azt szeretnéd, hogy a sub mindenképp dobjon (vagy legalábbis ne rontson) a rendszeren, nemcsak mennyiségben, hanem minőségben is, akkor nem árt DSP-t használni. Viszont ha már DSP, akkor ezt megteheted a jelenlegi hangfalaiddal is, mármint, hogy olyan görbét állítasz be hozzájuk, amivel alacsony hangerőn is elegendő mélyet produkálna a rendszer.
DSP nélkül könnyen lehet, hogy csak nyűglődés lenne a sub, persze be lehet mákolni, hogy jó legyen nélküle is, de ez eléggé lutri.

[ Szerkesztve ]

(#124035) barack1997 válasza denesdr (#124034) üzenetére


barack1997
senior tag

DSP nincs, viszont a jelenlegi v1.2.40 Beta szoftverrel került be egy elég komoly EQ az Eversoloba. Még nem bogarásztam különösen, de minden kimenetre akár több külön EQ profilt is lehet készíteni.

(#124036) denesdr válasza barack1997 (#124035) üzenetére


denesdr
addikt

Na, amit látunk a képen pont, hogy DSP! Már csak egy PC kell, hozzá egy mérőmikrofon és mehet a mérés vagy akár mérés nélkül is próbálkozhatsz, hátha összejön valami. Én ezt lépném meg először, mielőtt sub-ot raknék a szobába. Simán lehet, hogy be tudsz állítani az Eversolo-n egy olyan görbét, ami alacsonyabb hangerőn is tetszene.
Ha van PC-d, akkor mikrofont kölcsön is kérhetsz, ha szeretnél mérni.

[ Szerkesztve ]

(#124037) barack1997 válasza denesdr (#124036) üzenetére


barack1997
senior tag

PC akad persze. Mérőmikrofont meg valaki linkelt (lehet, hogy Te) a FB-s csoportba. (Omnitronic asszem?, 30k) Gondolom a hallgatasi pozícióba kell rögzíteni, de javits ki, ha tévedek, logikusan erre kovetkeztettem.

(#124038) denesdr válasza barack1997 (#124037) üzenetére


denesdr
addikt

Igen, mélyet mindenképp a hallgatási pozícióból érdemes mérni és korrigálni, ha tonális balanszot szeretnénk beállítani. Omnitronic mikit fererencz89 használ, ha jól rémlik. Nekem UMIK-1 van, ennek 50k körül mozog az ára.

(#124039) barack1997 válasza denesdr (#124034) üzenetére


barack1997
senior tag

Ha oda van neki csavarva rendesen azert cca 2x200w-ot kaphat 6 ohmon ettől a monstrumtól :DDD Pláne így, hogy modernebb tranyók vannak benne (Toshiba TTC5200-TTA1943) az oreg Sankenek helyett, elmeletileg tobb lejon rola. Bar nem ez volt a cél, hanem rendberakni az meg bőven jol sikerult. Nekem meg van egy meglatasom, hogy a 2x16.5-es melykozep ennyit tud, es ahhoz hogy melyebbre menjen nagyobb membranfelulet kellene. :F

A mikrofont megfontolom, jobban örülnék kölcsönbe, de arra nincs lehetőségem. :(

[ Szerkesztve ]

(#124040) denesdr válasza barack1997 (#124039) üzenetére


denesdr
addikt

Azért ez egy kicsit összetettebb. Egyrészt a hallásunk nem lineáris a spektrumban a hangerő változásával, magyarul, ugyanazt a mélyátvitelt halkabbnak/gyengébbnek halljuk alacsony hangerőn, mint magasabb hangerőn, a nagyon mély hangokat meg csak egy bizonyos hangerő fölött halljuk értékelhetően. Másrészt egy nagyobb hangszóró nem feltétlenül megy mélyebbre (legyen az akár egy sub is), illetve egyáltalán nem biztos, hogy a mélyebbre menő átvitel hiányzik neked, lehet, hogy szimplán csak a mélyek arányos mennyiségével van gond (lásd a fentebb említett hallási nemlinearitást), de ezt simán lehet korrigálni megfelelő EQ-val.
De ha mindenképp kütyüzni szeretnél és kipróbálni egy subot, én nem tartalak vissza, csupán annyit szerettem volna mondani, hogy érdemes kipróbálni előbb azokat a lehetőségeket, amik gyakorlatilag ingyen vannak.
Mikrofont én is tudok kölcsönadni, ha arról van szó és ha úgy kapom vissza, ahogy odaadtam. :)

(#124041) barack1997 válasza denesdr (#124040) üzenetére


barack1997
senior tag

Na most megvilagosodtam ebből az irománybol. A hallasi nem-linearitas tokeletesen leirta a problemámat. A mikrofont temakorben beszeljunk privátban, aztan pontosítunk. Köszönöm :))

(#124042) ktommy91 válasza Dißnäëß (#124030) üzenetére


ktommy91
addikt

Gondoltam rá, hogy szakemberhez fordulok, hátha dob egy linket az éleshez és a spaklihoz. :DDD

Nincs kerítés.

(#124043) Dißnäëß válasza ktommy91 (#124042) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Link nincs, szerintem ő ezeket saját kezűleg tuningolja és élezi, így lesznek élesebbek, mint a Focal & Co. :DDD

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#124044) xyzzz


xyzzz
csendes tag

Sziasztok!
Milyen sztereó erősítőket ajánlanátok 100e-150e Ft-os sávban?
Illetve erről az erősítőről mi a véleményetek?
https://digitalszalon.hu/a-s301-sztereo-erosito-fekete
Köszi!

(#124046) Dißnäëß válasza xyzzz (#124044) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Mihez kell (hangfal paraméterek), illetve kellenek-e extrák ? (Hangerőszabályzó, beépített DAC, bluetooth).

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#124047) xyzzz válasza Dißnäëß (#124046) üzenetére


xyzzz
csendes tag

Technics SB-CD120.
Hangerőszabályzó kell, illetve végülis a DAC is szóba jöhet, mert eléggé gyengusz van előtte.

(#124048) Dißnäëß válasza xyzzz (#124047) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Óóó, ez ismerős motyó, egy cimbimnek ez volt még korábban... nagyon kellemes. :K
100W, 8R, 89dB.

A Yamaha szvsz nagyjából elvinné őket, még jó is hangban, a DAC integrált bele, de lehet van jobb megoldás másik erősítővel (ami mondjuk csak végfok) és egy ilyennel.

És most nem magam mellett akarok beszélni, csak egy ismerősnek eladó lett egy ilyen és egy ilyen, ezek Hypex NCore belűek, a Yamahánál az E30 II Lite-al kombinálva kategóriával jobbak. Még árazódnak, a tulajjal beszélgetek, hogy jó neki. Itt a fórumon is várd ki a többiek véleményét, én mindentől függetlenül is őket ajánlom a Yamaha-val szemben.

(Hangerőszabályzás a DAC-on, távszabályzóval, és csak digi forrásod lehet értelemszerűen, semmi Tape, CD, Phono, stb, azaz a DAC USB inputja mellett tud még optikait is, de ennyi).

[ Szerkesztve ]

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#124049) tranceplanet válasza Dißnäëß (#124048) üzenetére


tranceplanet
addikt

#124044xyzzz

+1 a Hypex végfokokra! :K
Én ezeket is megnézném: [link] [link] [link] ;)

[ Szerkesztve ]

" Könnyű döntések-->Nehéz élet ; Nehéz döntések-->Könnyű élet " - Válassz!

(#124050) denesdr


denesdr
addikt

Vannak új Hypex végfokok az Audiphonics-nál, pl a kis NC-MP sorozatú modullal szerelteken is van már XLR és RCA egyszerre: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.