Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43451) Ear001 válasza vanadis (#43447) üzenetére


Ear001
addikt

Mindenek előtt menj el Zsolthoz, és hallgass meg egy új Obelisk Si-t a meglévő StandArt-al.

(#43452) andorra válasza gorbep (#43449) üzenetére


andorra
őstag

Ugye ezzel most nem azt akarod mondani, hogy előbb gondolkodjunk, mielőtt csípőből tüzelünk?

(#43453) zoltanz válasza zoltanz (#43100) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Kábel kicserélve minden jó lett. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#43454) bajnokpityu válasza Ear001 (#43451) üzenetére


bajnokpityu
félisten

vagy még annyira ajánlott a régi obelisk pro.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#43455) AMDFan


AMDFan
addikt

Sajnos elég érdekes szituációt láttam ma testközelből. Elmentem egy hifis szaküzletbe XLR adaptert venni, és közben hallottam egy rövid eszmecserét egy másik vásárló és az eladó között. A vásárló azt kérdezte, hogy a hálózati médialejátszójához érdemes-e minőségi hálózati kábelt venni, mire az eladó egyből ajánlotta neki a minőségi UTP kábeleiket 600Ft/méter áron, és azt mondta, hogy ezt a kábelt egy sima internetezés közben is észreveszi az ember, mert még a színek is élethűbbek. Hát őszintén szólva ha ezt nem hallom a saját fülemmel, akkor nem hiszem el...

(#43456) zoltanz válasza zoltanz (#43453) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Ilyet mondjuk nem pipáltam, az új kábel viszont határozottan halkabb. :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#43457) andorra válasza AMDFan (#43455) üzenetére


andorra
őstag

Ez helyes. Én sem hiszek el semmit, csak ha a saját fülemmel hallom.

(#43458) AMDFan válasza andorra (#43457) üzenetére


AMDFan
addikt

Sajnos ez történt. Igazából annyira meglepődtem azon hogy ekkora butaságot hallok egy szaküzletben, hogy bele se mertem szólni :D

(#43459) zoltanz válasza AMDFan (#43455) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Sajnos gigabites UTP sincs sok üzletben.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#43460) andorra válasza AMDFan (#43458) üzenetére


andorra
őstag

Azért ha kapnék egy 20 méteres darabot tesztelésre belőle, én bizony kipróbálnám.

(#43461) schawo válasza AMDFan (#43455) üzenetére


schawo
titán

Nem csak a színek szebbek, de a kábelen keresztül letöltött filmben a színészek is jobb teljesítményt nyújtanak.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#43462) DrHengelhoff


DrHengelhoff
csendes tag

Sztereó lánchoz próbálok sub-ot illeszteni. Konkrétan Kef c4-et YBA YA 201-el. Y kábelt vettem hozzá, de ha a 2 ágú vég mind 2 dugóját rákötöm az erősítő sub kimenetének L+R csatlakozójára a front dobozok torzítanak, ha csak az egyiket, akkor nem, de asub így is szól. Ez így rendeben van, vagy valami gubanc miatt jelentkezik az erősítőben?
Ha így hagyom lemaradok valamiről zeneileg?

(#43463) AMDFan válasza schawo (#43461) üzenetére


AMDFan
addikt

Ugyan... Csak semmi vudu!! Az az oka annak amit írsz, hogy a keletkező és természetesen kijavítatlan bithibák miatt sokkal természetellenesebb Natalie Portman mosolya egy gyenge minőségű kábellel.

[ Szerkesztve ]

(#43464) Tamoo válasza DrHengelhoff (#43462) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Kef c4 lassú mozi szub. Miért akarod vele "elrontani" a sztereódat?

[ Szerkesztve ]

(#43465) bajnokpityu válasza AMDFan (#43455) üzenetére


bajnokpityu
félisten

kiprobáltad már?
digitális oldalon sok voodoonak hitt dolog valóban működik. szerencsére nekem nem kell zenéhez nekem ethernet.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#43466) AMDFan válasza bajnokpityu (#43465) üzenetére


AMDFan
addikt

Már bocs, de ez az amit nem kell kipróbálni, mert a számítástechnika úgy működik ahogy működik. Ez olyan mintha azt mondanád, hogy 2+2 az nem 4. Azt hiszem, hogy megállapodtunk már abban, hogy a TCP/IP protokollon a tökéletes adatátvitel megvalósított és működő dolog. Természetesen a kábel minősége befolyásolyja, hogy a sávszélesség hány %-a megy el hibajavításra, de még ha egy kábel 50% csomagveszteséget produkál is, akkor is hibátlan az adatátvitel.

[ Szerkesztve ]

(#43467) bajnokpityu válasza AMDFan (#43466) üzenetére


bajnokpityu
félisten

így voltam az usb és a digi koaxokkal is.
médialejátszók egyáltalán tcpip csomagokat küldenek?

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#43468) AMDFan válasza bajnokpityu (#43467) üzenetére


AMDFan
addikt

azok más protokollon keresztül működnek.
maradjunk annyiban, hogy ha a tcp/ip nem lenne tökéletes akkor mi most nem irogatnánk ezen a fórumon egymásnak.

szerk: igen mivel egy routerre (switchre) csatlakoznak kénytelenek így müködni.

[ Szerkesztve ]

(#43469) zoltanz válasza AMDFan (#43466) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"Már bocs, de ez az amit nem kell kipróbálni, mert a számítástechnika úgy működik ahogy működik. Ez olyan mintha azt mondanád, hogy 2+2 az nem 4."

Khmm, azért én már életem során a számítástechnikában is találkoztam pár X-aktával. :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#43470) bajnokpityu válasza AMDFan (#43468) üzenetére


bajnokpityu
félisten

usb meg asszinkron bufferelt, jobb dacok meg újra orajeleznek, újabb kis bufferrel. na mindegy, amíg komoly láncon nem próbáltam volna, helyedben nem írnám le, hogy nem is lehet.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#43471) AMDFan válasza zoltanz (#43469) üzenetére


AMDFan
addikt

Ne vedd magadra, de a hozzá nem értés nem egyenlő azzal, hogy X-akta valami. A legtöbbször az ilyen x-akta problémák a hozzá nem értésből fakadnak. Ne kérdőjelezzünk már meg valamit ami bizonyítottan úgy működik ahogy.

(#43470) bajnokpityu: csak egy kérdés, az internetes adatközpontokban szerinted milyen kábeleket használnak? Ahol másodpercenként 30-40 gigabit folyik át sima optikai kábeleken, meg 3-4 gigabit megy át a legolcsóbb tescoban is kapható trönkölt ethernet kábeleken hibátlanul akkor mégis mit kérdőjelezel meg? Hányszor töltöttél már le programokat az internetről és ebből hány esetet tudsz mondani amikor a programot nem tudtad telepíteni, mert nem indult el a telepítője valami ismeretlen oknál fogva (mert mondjuk hibás lett a letöltés).

[ Szerkesztve ]

(#43472) Ear001 válasza AMDFan (#43466) üzenetére


Ear001
addikt

A kábel minősége nem csak az adatcsomagok beérkezését befolyásolhatja. Gondolkozz csak el rajta, mit "szállít". Nem egyeseket és nullákat. ;]

(#43473) AMDFan válasza Ear001 (#43472) üzenetére


AMDFan
addikt

Gondolkozz el rajta, hogy számít-e az amit írsz. Segítek, nem számít, a hibajavítás miatt. Ha egy csomag egyáltalán nem érkezik meg semmilyen formában, akkor újraküldi a küldő. Ha valami oknál fogva abszolút nem tud átmenni a csomag, akkor pedig megszakad a kapcsolat. Audio nyelvre lefordítva nem az történik, hogy veszít a dinamikából meg a transzparenciából meg ilyen gyönyörűen megfogalmazott okosságok, hanem akadozik vagy abszolút nem szól.

[ Szerkesztve ]

(#43474) schawo válasza zoltanz (#43469) üzenetére


schawo
titán

Az X-atka nem az átviteli csatornában volt.

Mindenkinek
A szín semmiképp sem lehet más.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#43475) Toncsi válasza AMDFan (#43473) üzenetére


Toncsi
aktív tag
LOGOUT blog

Amikor filmet nézel és valami kis hiba van, akkor egyből leáll a film? Vagy esetleg csak "kockásodik"?

(#43476) MasterMark válasza Toncsi (#43475) üzenetére


MasterMark
titán

Az nem ellenőrzött átvitel.

Amúgy itt arról volt szó, hogy a sima netezésben is jobb lehet a kábel, ami tényleg érdekes.

Switch Tax

(#43477) AMDFan válasza Toncsi (#43475) üzenetére


AMDFan
addikt

Ha a netes streamről beszélsz akkor az általában UDP protokollon keresztül megy, ahol nem feltétel a tökéletes adatátvitel, pont azon oknál fogva, hogy ne akadjon meg lehetőleg.

(#43476) MasterMark: én nem az érdekes szót használnám erre :DDD

[ Szerkesztve ]

(#43478) blattida válasza AMDFan (#43455) üzenetére


blattida
nagyúr

Nem gondolom, hogy az eladó valóban ezt gondolta/tapasztalta volna.
Alapvetően a kereskedőii hozzáállásból fakad, hogy mindenféle fél vagy teljes hazugsággal próbálják meggyőzni a lehetséges vevőket, a legtöbb hifista ugyanis nincs tisztában annyira a műszaki/technikai dolgokkal és azok természetével, hogy az ilyen varázsdumákat lepattintsa magáról.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#43479) AMDFan válasza blattida (#43478) üzenetére


AMDFan
addikt

Teljesen mindegy miért csinálja, mert ha hazudik akkor azért nem fogok nála vásárolni, ha meg ennyire nem ért hozzá akkor nem adok a szavára és azért.

(#43480) blattida válasza AMDFan (#43479) üzenetére


blattida
nagyúr

Te nem, de 99 másik igen, és ez a lényeg, nem a kisebbség véleménye.
Ez nem rólad szól, hanem a profitról.
Persze, a tudatos és szakértő vásárlókat elveszítik, de a mostani "kereskedők" nagy részét ez nem érdekli.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#43481) schawo válasza Toncsi (#43475) üzenetére


schawo
titán

Akkor vizsgáljuk meg, milyen hibákat produkálhat egy gyengélkedő UDP átvitel.
1. Tegyük fel, hogy a UDP csatornánk gyengélkedik
2. Tegyük fel, hogy a gyengeségek nem az eszközöknél, hanem a kábelben keletkezik.
3. Tegyük fel, hogy a lejátszó- és megjelenítőeszközeink tökéletesek, és nem ott keletkeznek a hibák.

Ha ezek mind igazak, akkor az UDP átvitel hibái miatt képi megjelenítésben az alábbi hibák látszódhatnak: kockásodik a kép, esik a felbontás, egész képkockák kiesnek, szakadozik a lejátszás, vagy teljesen lemerevedik a kép.
Ahhoz hogy a szín élethűbb legyen (jelentsen az bármit), minden egyes képkocka azonos mezőire vonatkozóan azonosan más bájtok kell, hogy megérkezzenek a fogadó eszközhöz. Mindezt úgy, hogy a csomag többszörösen tömörítve van. Az mpeg4 kettős tömörítési eljárás, mivel egyszer a képkockákon belül is tömörít, valamint a képkockák közötti eltéréseket is tömöríti. Pont a képkockák közötti tömörítés miatt egy Mpeg4 adatfolyamban lehetetlen megtalálni és kiemelten kezelni az egyes képkockák azonos területeit. Emellett az UDP még egy bizonyos ellenőrző összeg hibajavító algoritmust is tartalmaz. Ha az ellenőrző összeg nem felel meg, már a hálózati eszköz kukázza az adott adatcsomagot.

Szóval egy jobb kábellel sok mindent lehet javítani, de a színeket egészen biztosan nem.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#43482) blattida válasza schawo (#43481) üzenetére


blattida
nagyúr

Amennyiben az adott beszélgetésben a hálózati kábel kifejezés a tápkábelt jelentette, akkor lehet hatással a színekre. :)

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#43483) schawo válasza blattida (#43482) üzenetére


schawo
titán

eladó egyből ajánlotta neki a minőségi UTP kábeleiket 600Ft/méter áron

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#43484) Ear001 válasza AMDFan (#43473) üzenetére


Ear001
addikt

Tényleg emelkedj el a csomagoktól meg a minden bit megérkezik gondolkodástól. Meg hát, ezt írtam én is, de ettől még két kábel, pláne ha az egyik árnyékolt, a másik meg nem, nagyon-nagyon más RF környezetet tud produkálni a feldolgozó áramkörök számára. Az pedig közismert, hogy mennyit tudnak szívni ezzel a tervezők.

(#43485) blattida válasza schawo (#43483) üzenetére


blattida
nagyúr

UTP kábelekből is készítenek táp kábeleket. Vannak ilyen elvetemültek.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#43486) DrHengelhoff válasza Tamoo (#43464) üzenetére


DrHengelhoff
csendes tag

Az még kiderül jó vétel volt e vagy sem. Koncentráljunk a problémára, ha egyátalán van, de hát csak úgy lenne szakszerû, ha mind két csatlakozó be van dugva. Vagy tévedek?

(#43487) gyurczy válasza blattida (#43485) üzenetére


gyurczy
őstag

Én csináltam MBCu-ból csináltam rádióantennát. :DDD

(#43488) AMDFan válasza Ear001 (#43484) üzenetére


AMDFan
addikt

Ethernet kábelről beszélünk. Továbbra sem értem mi köze van ennek az adatátvitel tökéletességéhez. Én egy több ezer szerverből álló hálózaton dolgozok nap mint nap, előfordulnak hálózati hibák, kábelhibák minden amit el tudsz képzelni. De olyan még hibás kábellel sem történik, hogy emiatt véletlenül egy nullával többet fizet bárki is bankkártyás fizetésnél. :) Egyszerűen csak látszik az adatforgalmon a packet loss, amit nagyon szépen lekezelnek a hálózati eszközök, mint ahogy azt te is tapasztalod nap mint nap az interneten.

[ Szerkesztve ]

(#43489) schawo válasza Ear001 (#43484) üzenetére


schawo
titán

A hálózati eszköz és az analóg átalakítás között ezer millió dolog van. A memória (RAM), a központi egység (CPU), ami kitömöríti a videót, majd párszor újra a memória, a GPU, a grafikus memória, végül a sík képernyős kijelző elektronikájában a digitális jelfolyam analóggá alakul. Közben rengetegszer vált formátumot. Kábé 10x annyi bizbaz van a kép és a udp között, mint hang esetén. Szóval az udp felől érkező rf nem juthat az analóg jel környékére.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#43490) #71562240 válasza AMDFan (#43479) üzenetére


#71562240
törölt tag

"Hát őszintén szólva ha ezt nem hallom a saját fülemmel, akkor nem hiszem el..." "annyira meglepődtem azon hogy ekkora butaságot hallok egy szaküzletben, hogy bele se mertem szólni" Én már rég nem lepődöm meg azon, hogy te ezen meglepődsz, pedig teljesen természetes és logikus amit az eladó mondott, például, hogy akár sima internetezés közben is észrevenni a minőségi hálózati kábel okozta különbséget, akár a színekben is. Ugyanis (ahogy mondod), a számítástechnika úgy működik, ahogy működik, nem pedig úgy, ahogy te azt elképzeled, és itt folyton propagálod a "hozzáértésedet" és a mások hozzánemértését hangoztatva. A valószínűségszámítás elvei sokkal közelebb álllnak a számítógép(es hálózat) működési elveihez, mint a 2+2=4. Egyszer ezt érdemes lenne tudomásul venni, mellesleg éppen a saját "érveid" is mutatják, hogy így van - lásd hibajavításra hivatkozás, vagy amit Bajnokpityutól kérdezel: "Ahol másodpercenként 30-40 gigabit folyik át sima optikai kábeleken, meg 3-4 gigabit megy át a legolcsóbb tescoban is kapható trönkölt ethernet kábeleken hibátlanul akkor mégis mit kérdőjelezel meg? Hányszor töltöttél már le programokat az internetről és ebből hány esetet tudsz mondani amikor a programot nem tudtad telepíteni, mert nem indult el a telepítője valami ismeretlen oknál fogva (mert mondjuk hibás lett a letöltés)." Bizony nem megy át hibátlanul, bizony rengeteg a hiba, és bizony sokszor megesik, hogy az internetről letöltött fájl (médiafájl, programfájl...) hibás és használhatatlan, mert a hibák mennyisége túlment egy statisztikai határon. Haj de milyen sokszor megesik! És az csak egy része az eseteknek, amikor annyira hibás, hogy észre is veszed, mert nem működik. A teljesen hibátlan és a használhatatlanul hibás között még rengeteg fokozat van, és ezt a rengeteg fokozatot, akár internetezés közben is észre lehet venni, akár a színeken is.
Azért én is csak úgy vagyok vele, hogy ha megdobnának azzal a kábellel, bizony kipróbálnám, illetve ha UTP kábelt kéne vennem, abból is lehetőleg "minőségit" vennék. Mert természetesen a hibajavítás sem csodaszer (sőt, pótszer), és az adott felhasználási-sebességkövetelményi-átjátszási körülmények között bőven el tudnak veszni-torzulni a jelek helyreállíthatatlanul is, és igen, mindezt akár internetezés közbeni képminőségen is észrevenni, akár a színeken is.
Mégegyszer: a számítástechnika valós működése alapvetően valószínűségszámítás-statisztika, nem pedig 2+2=4.
Másokkal együtt én is azt mondom, előbb ki kéne próbálnod, mielőtt kategorikus kijelentéseket teszel. Én már például próbáltam, és természetesen nem lepődtem meg, hogy akár az UTP kábel cseréjétől is milyen sokat tud változni a monitoron a képminőség, akár egyszerű állóképen is, nemhogy mozgóképen - természetesen internetezés közben is, akár a színek is. Lehetsz naív, de nem szerencsés alulról lehülyézni azt, aki nem naív, hanem tapasztalt. Nem X-akta, hanem logikus, másrészt természetes tapasztalat, hogy a TCP/IP protokollon se tökéletes az adatátvitel. Hogy is lehetne az, a mai eszközeink versus követelmények között? (És ne kezd el erre magyarázni a protokoll működési elvét, nem kell a spanyolviasz.) És igen, még a kábel szigetelése is számít...

"Ethernet kábelről beszélünk. Továbbra sem értem mi köze van ennek az adatátvitel tökéletességéhez. Én egy több ezer szerverből álló hálózaton dolgozok nap mint nap, előfordulnak hálózati hibák, kábelhibák minden amit el tudsz képzelni. De olyan még hibás kábellel sem történik, hogy emiatt véletlenül egy nullával többet fizet bárki is bankkártyás fizetésnél." Elég baj, ha nem érted. Az pedig a lehető legegyszerűbb adat, hogy a bankártyás fizetés számai hibátlanul átmenjenek, de igen, bizony nagy-nagy ritkán még abban is van hiba, pedig azt aztán tényleg bebiztosítják. De ez az interneten átviendő adatok legegyszerűbbike, hogy egyszer átvigyél egy számot, ennél hatványozottandehatványozottandehatványozottan bonyolultabb adatok mennek, például amikből a monitorodon képminőség lesz, és amely adatokat folyamatosan vinni kell, nagyon nagy adatmennyiségben, statiszitikai alapon. Összehasonlíthatatlan a bankkártyaadat alkalmankénti, sokszorosan túlbiztosított átvitelével. A példád olyan demagóg, mint ide Lacháza - de mint mondtam, nagyritkán még abban is van hiba, és rossz üzenet érkezhet a bankszámládra.

(#43489) schawo "Szóval az udp felől érkező rf nem juthat az analóg jel környékére." De. Juthat. (Stipistopiegykettőháromipiapacs.)

[ Szerkesztve ]

(#43491) schawo válasza #71562240 (#43490) üzenetére


schawo
titán

Nem.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#43492) #71562240 válasza schawo (#43491) üzenetére


#71562240
törölt tag

De. (És mindig eggyel több de, mint nem. Én nyertem.)

(#43493) AMDFan válasza #71562240 (#43490) üzenetére


AMDFan
addikt

Rég röhögtem ekkorát :) Külön köszönöm, hogy saját magadat járatod le az ilyen hozzászólásaiddal :D

[ Szerkesztve ]

(#43494) schawo válasza #71562240 (#43492) üzenetére


schawo
titán

A világ is nemmel ér véget, úgyhogy csak én nyerhetek.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#43495) Ear001 válasza AMDFan (#43488) üzenetére


Ear001
addikt

Én meg áramkörökről beszélek és rádiófrekvenciás zavarokról. :W :C

(#43496) #71562240 válasza AMDFan (#43493) üzenetére


#71562240
törölt tag

Ez a reakciód sajnos olyannyira valószínűsíthető volt, mint az, hogy 2+2=4.
"Lassan, csiga lassan,
Fenn a Fudzsi a magasban..."

(I)(#43494) schawo(/I) Honnan tudod, hogyan ér véget a világ, azt még Steven Hawking se tudja?!

[ Szerkesztve ]

(#43497) AMDFan válasza Ear001 (#43495) üzenetére


AMDFan
addikt

Az alapkérdéshez hogyan kapcsolódik az amit mondani szeretnél? Mert amit mondasz azt biztosan úgy van, csak éppen ettől még az informatikai hálózatokon hibátlanul továbbítódnak az adatok a forrásgépekről a célgépek felé. Ez az otthoni wifi routereden is így van, meg a 10 milliós cisco eszközökön is.

(#43498) #71562240 válasza AMDFan (#43497) üzenetére


#71562240
törölt tag

"...az informatikai hálózatokon hibátlanul továbbítódnak az adatok a forrásgépekről a célgépek felé." Maaargit! Nooormáális?!

(#43499) Ear001 válasza schawo (#43489) üzenetére


Ear001
addikt

Nagyjából elmondható, hogy minél bonyolultabb egy áramkör, minél magasabb frekvencián dolgozik annál nagyobb RF zajt produkál és maga is érzékeny rá. Majdnem biztos, hogy ebből a végfelhasználó nem vesz észre semmit, de ezért gyakran vért izzadnak az áramkörtervezők. Nem kevés egyszerűnek tűnű kapcsolásban is látni IC-k között zajcsillapító-zajelnyomásra szolgáló alkatrészeket, hogy a két alkatrész egyáltalán kommunikálni tudjon egymással -pedig az még tök digitális. Egy ilyen kirakósban hogy ne lenne szerepe egy jó nagy 250 -500 MHz-en sugárzó antennának? Pláne akkor, ha az a csodadrót UTP helyett FTP vagy netán STP?

(#43500) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Hamár a ilyen adatcsomagokról volt szó meg stream, sokat hallgatok netes rádiót, Wfi-n keresztűl kapcsolódik a gép a router-hez. Előfordúl olyan is, hogyha nincs meg a kellő sávszél megakadozik a zene, (nem megszakad teljesen a kapcsolat.)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.