Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57010) krichd1 válasza DDL (#56991) üzenetére


krichd1
addikt

Kivettem az értékítéletet.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#57011) Patice válasza krichd1 (#57010) üzenetére


Patice
nagyúr

Tényleg, egy kis kategorizálás lehet benne, hogy ne legyen minden, kicsit drágább eszköz 'high-end'.

Mondjuk alsó-közép-felső (audiophile), majd high-end és most már létezik talán ultra high-end is. :R

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#57012) krichd1 válasza Patice (#57011) üzenetére


krichd1
addikt

Lehet kategorizálni, de ez valamennyire azért szubjektív. A közép kategória is elég tág. Tudom vakerán már sokszor a 20k-s hangdoboz is high-end, ezen a dolgon sokat nem segít a téma összefoglaló.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#57013) Mezga Aladár válasza Patice (#57011) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Szerintem felesleges, csak vitákat generálna.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#57018) Ragadozó válasza krichd1 (#57012) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Nagyon jó az összefoglaló, nagyon sok munka lehetett vele :R
szerintem felesleges a kategória, nem lehet határvonalat húzni, melyik az melyik nem...

Neves gyártóknak is van pocsék hangú készüléke és tömeggyártóknak is van kiemelkedő hangú...

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#57027) krichd1


krichd1
addikt

Téma összefoglalóhoz továbbra is várom az észrevételeket. Ha rendben találjátok, akkor beszerkesztem a helyére.

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#57029) FerNandor


FerNandor
őstag

Sziasztok,
a következöben segítsetek légyszíves.

[link]
Ez milyen csatlakozó? Senki nem tudja, ahány üzletben kérdeztem.

Ez egy USB átalakító renault rádióhoz, ami mp3-as, CD-s (2008-as autó). Azzal szeretném összekötni. A rádió hátulja mini ISO amúgy vagy milyen?

[link]
[link]

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#57030) simongab


simongab
senior tag

Szóval ez a hét margójára kívánkozik, köszi aki segített ötletekben...ha még valami lenne azt várom...

(#57031) Csabroncka válasza FerNandor (#57029) üzenetére


Csabroncka
addikt

Kérdezd meg Ragadozót, lehet, hogy tudja, autóvillamossággal foglalkozik.

(#57027) krichd1:

Nekem tömény. Nem tudom, hogy aki betéved informálódni, nem retten-e meg.
Figyelemmel és érdeklődéssel végigolvastam, tetszik, a felépítése teljesen jó.....

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#57032) #10726912 válasza Csabroncka (#57031) üzenetére


#10726912
törölt tag

Én kis alap útbaigazítást adnék, ezt pedig utána tenném.
Kell és jó ez, amit írt, de nem sokan fogják elolvasni, csak ha már megértik, hogy nekik hasznos.
Előszóban lehetne annyit, ami vázlatot adna az ide tévedőnek.
Írd le, mit szeretnél vásárolni, milyen készülékeket használtál eddig, milyen zenét hallgatsz, milyen helységben használod-használnád a rendszered, mennyiből akarsz vásárolni, hogy könnyebben és gyorsabban segíthessünk!
Ezeket írhatná kezdésnek, aztán utána írni, hogy a lentebbi leírásban részletes és fontos útmutatásokat talál, javasolt annak elolvasása!
Így talán érthetőbb lenne...ha rögtön ezt az összefoglalót olvassa el, akkor pár sor után rákattint az Új hozzá szólás gombra.

[ Szerkesztve ]

(#57035) krichd1 válasza Csabroncka (#57031) üzenetére


krichd1
addikt

Abban én sem vagyok biztos, hogy végig fogják-e olvasni, vagy legalábbis felmerülő a kérdésre vonatkozó részeket, majd meglátjuk. Pedig ez viszonylag tömörített verzió. :B

(#57032) Tiger.huhhhh: Ez jó ötlet, a napokban kitalálom hogy nézzen ki ez a vázlat. :R

(#57033) simongab: Mai napra - és a jövőben is - már igazán befejezhetnéd a "műsorodat". Még a Téma összefoglalót sem lehet normális körülmények között megbeszélni.

[ Szerkesztve ]

Az év legjobb zenei albumai: http://tinyurl.com/ou4u3ql

(#57037) Ragadozó válasza FerNandor (#57029) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Szia!
ez egy gyári csati helye, renault fórumon érdeklődj utána...

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#57038) kandtito


kandtito
újonc

sziasztok,

itthonra vennek sztereo erolkodo + 2 hangfal es melylada kombot. nem baj ha hasznalt, sot ahogy nezelodtem sokkal jobban kijovok.viszont annyira sok lehetoseget talaltam, hogy lassan az elettol is elmegy a kedvem nem h valasztani tudnek.

a segitsegeteket szeretnem kerni ebben,szereny szempontjaim a kovetkezok lennenek :

- nagyjabol 40-50et szanok ra, de ha kijonne kevesebbol akkor se vagdosnam a foldhoz magam :)
- eleg tag h mi szolna rajta pl hiphop trap triphop dubstep, de az 80's rock slagerei is johetnek
- kb 5-6nm-es tetoteri szobaba kerulne ugyhogy nem kell tobbszaz watt teljesitmeny sem
- egy kedves baratomnal van hasonlo setup, innen az otlet. ha valakinek van tippje jobb alternativara ne fogja vissza magat

dat simple. legyszives segitsetek egy laikusnak, minden tanacsot tisztelettel megkoszonok es nagyon fogok neki orulni.

udv,
tit0

p.s.: ha off nagyon, szoljatok es leveszem.

(#57039) AMDFan válasza kandtito (#57038) üzenetére


AMDFan
addikt

Ha megfogadsz egy jó tanácsot, akkor semmiképpen sem 2.1-et raksz össze ennyiből. Ennyi pénzért próbálj meg kifogni egy használt aktív sztereó rendszert aminek 8"-os a hangszórója. Pl. M-Audio BX8

(#57040) EQMontoya válasza AMDFan (#57039) üzenetére


EQMontoya
veterán

+1, teljesen felesleges a 2.1, főleg ekkora térbe.

Same rules apply!

(#57041) kandtito


kandtito
újonc

koszonom szepen a gyors valaszokat, igazabol teljesen laikus vagyok mint mondtam es a pajtinal "jol szol" :D esetleg ha tudtok segiteni futo hirdetesekbol valasztani azt is nagyon megkoszonnem, de most elkezdtem turni a javallot tipus utan.

(#57042) fehér_ember válasza kandtito (#57041) üzenetére


fehér_ember
addikt

Kérdezd meg a többieket, hogy esetleg egy ilyen megfelelhetne-e neked.

[ Szerkesztve ]

(#57043) kandtito válasza fehér_ember (#57042) üzenetére


kandtito
újonc

koszonom a tippet, nekem tetszik amit neten most olvastam rola. picit kivarok, h befusson nehany velemeny meg es az alapjan vmire rarabolok.

(#57044) Mezga Aladár válasza FerNandor (#57029) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

A tuner list feliratú gyári renault fejegységekhez való.
A külső cd-tár helyére kell csatlakoztatni.

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#57045) Generalhu


Generalhu
tag

Sziasztok!

Van valakinek az Audioquest Evergreen szériával kapcsolatban tapasztalata RCA-RCA interconnect kábelre gondolok?! Megéri-e az árát vagy van jobb,ebben a kategóriában,árban?

[ Szerkesztve ]

(#57046) andorra válasza Generalhu (#57045) üzenetére


andorra
őstag

Nincs, mivel teljesen feleslegesnek tartjuk, hogy erről saját tapasztalatot szerezzünk. Mi is másokat kérdezünk meg ilyen esetben. Ehhez képest egyesek olyanokat vágnak a fejünkhöz, hogy próbáljunk ki magunk kábeleket, mert a rendszerünktől és a saját ízlésünktől függ, hogy melyiket hallanánk legjobbnak. Pedig tudjuk, hogy ezek az emberek egyszerűen rosszindulatból, irigységből, nem akarnak nekünk segíteni. Aki rendes, az majd megírja a konkrét típust, mert biztos, hogy kell legyen legjobb.

(#57047) Generalhu válasza andorra (#57046) üzenetére


Generalhu
tag

Köszönöm ezt a mélyenszántó,építő és minden szempontot figyelembe vevő hozzászólást!

(#57048) BBéci válasza Generalhu (#57047) üzenetére


BBéci
titán

Attól tartok, nem sikerült megértened a válasz lényegét. :(

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#57049) Generalhu válasza BBéci (#57048) üzenetére


Generalhu
tag

Én pontosan értem,mi volt a lényege a saját tapasztalatok szerzése.
De: a lakóhelyem és környezete nem engedi meg,hogy kábeleket tesztelhessek vannak a hangminőségen kívül egyéb objektív tényezők is a csatlakozók minősége és a kábel anyagi minősége plusz gondolom hogy egy hama és egy ilyen kategóriájú kábel között "zongorázni" lehet a minőséget,reméltem ajánlást kapok.

(#57050) toto0569 válasza Generalhu (#57045) üzenetére


toto0569
addikt
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.