Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80001) Lompos48 válasza gordonfreemN (#80000) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Elvileg a DC akkor jelenik meg amikor a 35/0.4kV tranformátor fázisonkénti terhelése nagyon elbillen.

Hm!

Ilyen esetben a nulla tolódik vektoriálisan valamelyik fázis irányában el. De ettől még egy fázissal (bármelyikkel) táplált fogyasztó (ház. épület stb.) csak kisebb vagy nagyobb feszültségű, ugyancsak váltófeszültséget kap. Mert - ugye - az eltolódás mindkét félhullámra igaz.

(#80002) gordonfreemN válasza Lompos48 (#80001) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Igen, a csillagpont tolodik el. De a mutkor nem ebből vezette le valaki a DC komponenst?
Lehet rosszul emlékszem már.
Akkor vegeredménybe miért is van DC a hálózaton?
Illetve a fent emlitett szűrés (dióda + kondi) megoldja-e a nálam mosógép miatt jelentkező anomáliát?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#80003) Lompos48 válasza gordonfreemN (#80002) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Akkor vegeredménybe miért is van DC a hálózaton?

Mert valamelyik fogyasztó asszimetrikusan eszi a színuszt.

Illetve a fent emlitett szűrés (dióda + kondi) megoldja-e a nálam mosógép miatt jelentkező anomáliát?

Szerintem nem. Ráadásul ront a hullámformán a nulla feszültség közelében.

(#80004) gordonfreemN válasza Lompos48 (#80003) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Mert valamelyik fogyasztó asszimetrikusan eszi a színuszt.
Uhh jó nagyot koppant... :DDD de már megvan a történet. Teljesitményszabályozás hajszárító stb. Félperiódusban vágja a szinuszt.
Köszi.
Akkor a legjobban akkor cselekszem, ha én mosok és utánna teregetés közben hallgatok zenét? :)

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#80005) x_o_n


x_o_n
veterán

Üdv
Esetleg ismeri valaki a dynavox hangfalakat?Igazábol 2 párat szeretnék venni hasonló vagy kicsit nagyobb méretben. sacd,dvda és hagyományos cd lemezek hallgatására.Van otthon ugyan egy pár Rotel Hangszorom de az nem jut ki még egy darabig

Dynavox TG-1000B-E Hifi Box
Dynavox Hifi-Box in edlem Finish (Seite Buchedekor, Boden- und Oberteil Kunstlederbezug)
Ideal als Surroundbox oder zur Untermalung. Bestückt mit einem 16,5 mm Kevlar-Bass und einer Softdome-Hochtonkalotte, abnehmbarer Abdeckrahmen, Bassreflexöffnung.
Anschluss über Polklemmen
Lieferung/Preis paarweise
Technische Daten
Leistung 50 Watt
Frequenzgang 50-20000 Hz
Impedanz 8 Ohm
Maße 380x230x230 mm

(#80006) Tibe


Tibe
aktív tag

Sziasztok!
Eddig stúdió monitor hangfalaim(Mackie MR8) voltak, de át akarok térni a külön erősítős, passzív hangfalas megoldásra.
Sima sztereó erősítő elég lenne illetve 2db igazán szépen szóló, erős és ha lehet 3 utas hangfal kellene hozzá.
Nagy térben hallgatnám őket, kb. 35-40 négyzetméter. Illetve karaoke is menne róla. Komolyzenét is hallgatok, és rock, elsősorban.
Keret kb. 300 ezer. Mit ajánlotok? Köszi!

(#80007) Haja


Haja
tag

Sziasztok!

Korábban már érdeklődtem itt Hi-Fi ügyben, de aztán elhalt a dolog egy kis időre. Viszont most megtettem az első lépést, vettem egy Focal Aria 906-t :) és ehhez keresek erősítőt.
A hangafalat korábban egy NADC326-tal hallottam és eléggé tetszett, talán egy kis „dög” még lehetett volna a párosban. Bár az a hangfal szinte még bejáratós volt, de így is jobban tetszett, mint a B&W685s2, amivel akkor összehallgattuk.
Abban szeretném segítségeteket kérni, hogy milyen erősítőt érdemes venni hozzá, illetve mi az, ami kerülendő, mert nem nagyon illenek össze. Beépített DAC jó lenne (ha esetleg USB DAC is van, az azért plusz lenne), nem szeretnék eszközöket halmozni a nappaliban. Legalábbis egyelőre :)

Nagyjából ezeket néztem, de szívesen fogadok egyéb tippeket is:
- Onkyo 9010 vagy 9050 – ezekről nem sokat tudok. A 9010-est szerette a What Hifi, de a képek alapján az más verzió volt, mint amit itthon láttam.
- BC Acoustique EX-222.3 – ez ma még elég jó áron kapható (99-e Ft), alapvetően szoktátok itt ajánlani ezt a márkát.
- Marantz PM6006 – mondjuk ezt nem eredeti áron, szokott lenni akcióban is, illetve fel szokott bukkanni használtan is. Vagy akár Angliából, ahol valamiért nagyon olcsó, bár elektronikát nem szívesen vennék kintről.
- Advance Acoustic X-I90 – használtan kapható az egyik hifi boltban 130-e ft-ért.
- Emotiva TA-100 – a leírások alapján szimpatikus (pl. van benne rádió, ami egyáltalán nem hátrány, bár nem is fő szempont), de lényegében csak saját hangfallal hallgatott tesztet olvastam róla.
- Cambridge Audio CXA60 – most 189-199e Ft-ért kapható újonnan.
- Magnat MA600 – alapvetően tetszik, de nem vagyok meggyőződve róla, hogy a mostani bolti árát (200e Ft) megéri.
- Marantz PM-7005 – önmagához képest most jó áron van, csak kérdés, hogy a 6006-hoz képest (USB dac-on kívül) ad-e pluszt hangzásban.
- Vincent Audio SV500 – kb ez a max, most 240-e Ft-t kapható.

Gondolom ezek közül a VA SV-500 a legjobb, de a kérdés, hogy mindenképpen érdemes lenne-e elmenni a falig (remélem nem :) ), vagy azért olcsóbbak között is van, ami ajánlható jó szívvel 906-hoz.

Előre kössz!
Üdv!
H

[ Szerkesztve ]

(#80008) #56474624


#56474624
törölt tag

Nem akarok venni hangdobozt, csak érdekel, hogy ahol darabárra vonatkozóan írják a hangdobozok árát, ott tényleg lehet is egyetlen darabot venni? Mert ugye csak így lenne értelme a dolognak vevői szempontból. Én mikor utoljára, 2008-ban vettem a polkokat (azóta nincsenek meg), akkor eleve egy dobozban volt a kettő, de emlékeim szerint azt is árulták néhol darabárra.

(#80009) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Helló

Ez szerintetek jó vétel lehet ?
[link]

A Vincent és az Rx8 közé.
Köszönöm
Üdv

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#80010) Lacy6


Lacy6
senior tag

Ez aktív hirdetés lehet?
Arcus TM 99 Lautsprecher
A képeken látható leírást meg lehet valahol találni?

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#80011) Irmscher 353 válasza Lacy6 (#80010) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

A hirdetés nov. 26-ig aktív.
Írni kellene az eladónak, hogy megvannak-e még a hangfalak.
(Viszont nem postázza, csak személyes átadással eladó)

(#80012) #01758976 válasza Kiskokó (#80009) üzenetére


#01758976
törölt tag

Pont mostanság jártam utána ennek a kábelnek is. Mert manapság kábel mizériában szenvedek. Az eredeti áráért is jónak mondják. Nálam más lesz a vége, de forintban is.

(#80013) Alu


Alu
senior tag

Üdv Urak!

Remélem jó helyen járok.
Tápkábel vásárláson gondolkodok: egy Isotek Evo3 Initiumom már van az erősítőhöz, de olvastam, hogy sok oldalon ajánlják a Dacot is minőségi tápkábellel használni. Mivel az Initium nekem bevált egy ugyan ilyet gondoltam a Dachoz. Kérdésem lenne, hogy szerintetek elég lenne az Initium vagy a nagy akciózások közepette már megérné a Premier?
Előre is köszönöm! :R

Rendszer: Teac ud 501 - Exposure 3010s - Dali Ikon 6

[ Szerkesztve ]

λŁƯ™

(#80014) peter889 válasza fehér_ember (#79964) üzenetére


peter889
őstag

Köszönöm szépen. :) Sajnos hónapok óta rossz a Yamaha erősítőm, meg fogom javíttatni. És a hangfalak a parkettán vannak, és úgy sajnos nem jó a hangzás. Akarok venni hangfalállványt hozzá, lehetőleg állítható magasságút és persze nem túl drágát. És ha még a lejátszó is meglesz, eljöhetsz hozzám meghallgatni. Nyíregyházán lakom. :)

(#80015) Phülöp válasza Alu (#80013) üzenetére


Phülöp
addikt

Premier:

BUDAPESTI ÜZLET: ELFOGYOTT
DEBRECENI ÜZLET: ELFOGYOTT
GYŐRI ÜZLET: ELFOGYOTT

Gondolom, volt nekik összesen vagy 2db az akcióban

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#80016) Alu válasza Phülöp (#80015) üzenetére


Alu
senior tag

Láttam én is. A Premiert innen rendelném.
Csak nem tudom melyiket.

[ Szerkesztve ]

λŁƯ™

(#80017) kukulec


kukulec
őstag

hali, Cambridge Audio 351A-ról mi a véleményetek?

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#80018) x_o_n válasza Irmscher 353 (#80011) üzenetére


x_o_n
veterán

Ma rakta fel....Hol olvasod hogy nem Postáz?Amugy igen,megvan.Mondjuk Berlin mág tolem is odebb,oda nem mennék el érte..
A leirás tucat helyen fent van.

(#80019) Irmscher 353 válasza x_o_n (#80018) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

Igazad lehet, hogy ma tette fel, azt nem figyeltem, hogy hanyadika van...
Viszont a hirdetés vége felé ezt írja: " Verkauf an Selbstabholer." = vagyis érte kell menni.

(#80020) Dißnäëß válasza peter889 (#80014) üzenetére


Dißnäëß
veterán

Még mindig keresel lejátszót ? (Kb. mennyi a keret?)

Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

(#80021) Lacy6 válasza x_o_n (#80018) üzenetére


Lacy6
senior tag

Nem erre a leírásra gondoltam, hanem ami a képben van.
Kép1
Kép2
Kép3
Kép4
Igazából az a német leírás ábrával érdekelne. :)
Képen csak a fele van meg, a teljes kép meg nem olvasható.

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#80022) x_o_n válasza Irmscher 353 (#80019) üzenetére


x_o_n
veterán

Postázza.

(#80023) x_o_n válasza Lacy6 (#80021) üzenetére


x_o_n
veterán

Ez egy nagyon rendes ember,miárt nem irsz neki hogy szeretned nagyobb felbontásban a kepet stb.
amugy egy jo tanács án az e.k-n mar egyszer ráfaragtam egy minidiscel,itt jobb ugy vasarolni ha el tudsz menni erte,ez nem az ebay ahol paypallal vagy bankártyás vásárlással vedve vagy.

(#80024) Lacy6 válasza x_o_n (#80023) üzenetére


Lacy6
senior tag

Bátyámnak néztem, de végül úgy döntött nem kell neki és nem megy el érte.
A képek meg nekem kellettek volna csak érdekesség miatt.
Nekem ilyen hangfalam van, ezért érdekelne.
De mind1, annyira nem fontos :)
Ritka darab alig találni ilyet, viszont nagyon szépen szól.

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#80025) pityaa23


pityaa23
senior tag

Sziasztok!

Egy Canton Chrono CL 520.2 -t cserélnék álló hangfalra. Ennek meg vagyok elégedve a hangjával (jó, mélyben természetesen erősebbet szeretnék), viszont lassan vissza kell adnom a kölcsön állványokat és el is költöztem, így már befér egy nagyobb álló is. kb 250-300 ezerig milyen típus, akár házon belül, ami legalább ilyen jól szól, csak nagyobb méllyel? Használt is játszik természetesen.

(#80026) fehér_ember válasza pityaa23 (#80025) üzenetére


fehér_ember
addikt

Hát én elsősorban ezt az Infinity Kappa 600-ast rohannék el késlekedés nélkül rögvest meghallgatni, ha volna 200e Ft-om álló dobozra. Mert ha tetszene amit hallok akkor nagy vétel lenne.
Pár vélemény
Egy kis belsőség
Adatok
Amúgy kisöcskös is épp van eladó (ezt csak a kontraszt miatt linkeltem).

Már hetek óta a figyelem középpontjában van, jó lenne ha valaki már eltüntetné :D

[ Szerkesztve ]

(#80027) RetepNyaraB válasza fehér_ember (#80026) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Uh, ez egy normális nappaliba azért simán overkill amellett, hogy nem is túl érzékeny; tehát feltehetőleg tolni kell neki a minőséghez a hangerőt is :U

Persze nem hallottam, tehát az ignoráns butaság beszél belőlem ;]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#80028) fehér_ember válasza RetepNyaraB (#80027) üzenetére


fehér_ember
addikt

90dB-es érzékenység szerintem nem rossz.
Pityaa mélyeket akart ;) ráadást a canton után már a "fémes" membrán se lenne számára ismeretlen
Természetesen nagyobb vasakat biztos meghálálja az a 2db. 25-ös sugárzó.

Nekem 4db. 20-as adja az alját 20nm²-en, de alább én már nem szívesen adnák, csak kivételes esetekben.

(#80026) fehér_ember
"a figyelmem középpontjában van" akart az lenni

[ Szerkesztve ]

(#80029) dgyuri0123 válasza fehér_ember (#80028) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Jó sok szabad hely kell egy ilyen elrendezésű hangsugárzónak, különben ronda lesz az "alja"... Szóval jó, de csak bizonyos környezetbe és a magasai sem a legfolyékonyabbak. Szerintem.

"csak a zene van"

(#80030) pityaa23 válasza fehér_ember (#80028) üzenetére


pityaa23
senior tag

Kövezzetek meg, de nekem ez nem tetszik. :D Lehet nem tudnék együtt élni vele, bármilyen szépen is szól.

(#80031) RetepNyaraB válasza pityaa23 (#80030) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Akkor vegyél Sonyt, az szépen villog, meg van "zongoralakk" színe :W :R

A jó cuccok igen sokszor randák, a tömegtermékekhez szokott szemnek.
Van, mikor szándékosan (lásd a nyilvánvalóan hánytató dizájnt a NAD készülékeknél; a fene az ízlésüket), van, mikor a forma a minőséghez képest másodlagos és egy dizájner csak tovább tekerné a költségeket és van, amikor Neked nem tetszik, másnak meg igen. Találd ki melyik lehet a mostani :DDD

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#80032) fehér_ember válasza pityaa23 (#80030) üzenetére


fehér_ember
addikt

"nekem ez nem tetszik"
Járnak hozzá a hangszóróvédők is :P :D (amik ruhafestékkel akár feketére is festhetők)

Amúgy nincs azzal gond hogy nem tetszik; nézelődj és amik tetszenek linkeld be, és azok közül kapsz majd javaslatokat, hogy melyek lehetnek érdemesebbek a meghallgatásra. Ha ugyanis ennyit kiadsz, akkor semmiképp ne mulaszd el a meghallgatást vásárlás előtt.

[ Szerkesztve ]

(#80033) pityaa23 válasza RetepNyaraB (#80031) üzenetére


pityaa23
senior tag

Egy NAD C326BEE-m van, az pl tetszik. Ha megnézed, hogy hogy néz ki a CL 520.2 akkor azon is láthatod, hogy szép fekete fa, semmi csicsa. Na ehhez képest ez kicsit futurisztikus nekem, illetve színben nem passzol. Nem kell rögtön megsértődni, meg lehurrogni, mert nem értünk egyet ízlésben. Abban egyetértek veled, hogy a hangzás a lényeg, de na, ha már berendezel igényesen egy nappalit, lehet szeretnél színben stílusban paszenntos hangfalakat is.

fehér_ember: Eddig a Canton SL 590 DC-t néztem (1000 euróból itt van a pár postával ). Persze ez pont zongoralakk, de nem ezért választanám, hanem, hogy tetszik a canton hangja. Ha megkapom ugyan ezt a tisztaságot, amit a kis 520.2 -ad, csak nagyobb méllyel, akkor én már elégedett leszek. Majd azért még nézelődök aprókon is és linkelek párat. Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#80034) RetepNyaraB válasza pityaa23 (#80033) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Láttad a szmájlit a végén :)
Már a NAD sem az igazi 😂
Még a Naim tud mesebelien ronda lenni, de bármikor elnézem nekik!

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#80035) válasza fehér_ember (#80026) üzenetére



senior tag

valami 170 vagy 180-ért volt fent ugyanaz a jófogáson

(#80036) Mukucs


Mukucs
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

(#80037) dni


dni
őstag

Sziasztok,

Yamaha YAS-101 soundbaromat szeretttem volna egy relatíve kompakt 2.0-ás szettre cserélni, filmezéshez alkalmankénti zene hallgatáshoz (modern műfajok, blues, jazz), így elmendtem meghallgatni egy Klipsch rp-15pm aktív hangfalpárt az extremeaudionál, de a bolti hallgatózásnál vékonynak tűnt számomra egy kicsit és "elcsábultam" a mellette álló Klipsch the sixes modellnek. Otthon hallgatva már nem voltam ennyire elégedett, mert túl sok a mély, amit sajnos nem tudok levenni állítási lehetőségek hiányában, valamint nem tudom elhelyezni ideálisan 3,2x4,5m-es nappalinkban. Ezért ma visszavittem volna, de sajnos nem adták vissza pénzt, csak le tudnám vásárolni. Van ötletetek, hogy kb. milyen stereo szerzett volna érdemes választani az extrém audió kínálatából 200e ft környékén? Olyan erősítő keresnék, amiben van spdif csati, esetleg BT/wifi csatlakozási lehetőség, és egy olyan hangfalat ami 6" köröli membránnal van felvértezve és elől van a bassreflexe reflex portja. Vagy esetlegesen csak egy hangfalpárt ami illeszkedne egy Technics SA-Da10 AVR-hez (amit alkalomadtán majd lecserélték egy másik stereo erősítőre)

Válaszaitokat, ötleteiteket előre is köszönöm.

(#80038) pityaa23 válasza RetepNyaraB (#80034) üzenetére


pityaa23
senior tag

Lehet félreértelmeztem. Peace! :R

Más téma, sógorom szeretne egy minihifit. Megtetszett neki a denon RCD-M41. NAS -ról gondolt zenét hallgatni. Szerintem egy nason nincs optikai kimenet. Nem lenne jobb valami más eszköz, amiben van lan bemenet mondjuk? Vagy hogyan lehetne ezt a legegyszerűbben ésszerű keretek között megoldani? Születésnapja lesz, gondoltam megkapja a Cantonjaimat (CL 520.2) hangfalnak, ehhez akár elég is lenne a kis RCD-M41, na de akkor még mindig nincs megoldva a nas elérés, hálózati lejátszás.

(#80039) cappa72 válasza pityaa23 (#80033) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nekem meg ugye pont a fordítottja. :D
Állóról vagyok kénytelen váltani polcosra. És itt is ugye a dilemma (meg dilemholnap...); mennyiben lesz más...

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#80040) Patice válasza pityaa23 (#80038) üzenetére


Patice
nagyúr

Tegyél még a láncba egy Chromecast Audio-t. :K

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#80041) #71562240 válasza RetepNyaraB (#80034) üzenetére


#71562240
törölt tag

Sőt, már a NAIM se az igazi! :Y A legújabb cuccaik igencsak pofásak, meg is sértődtem rájuk, egy NAIM legyen ronda!

(#80042) okmaci válasza Haja (#80007) üzenetére


okmaci
csendes tag

Hol látsz 99-ért BC Acoustique EX-222.3-t?
Én ezt szeretnék majd venni, de itthon 130 ezerért láttam, külföldön meg 399 Euróért.

[ Szerkesztve ]

(#80043) fehér_ember válasza dni (#80037) üzenetére


fehér_ember
addikt

Gondolom újat akartál ezért nézelődtél azok közt; így azért annyira most sem vagy rossz helyzetben, hisz választhatsz mást, ráadást meghallgatásra továbbra is van lehetőség. Sőt az elmondásod alapján már hallgatóztál is, tehát most azok alapján akár nyugodtan vihetnéd a kisebb klipsch-et is. Vagy meghallgatás után választhatsz esetleg más aktívot is.
De mivel van hm erősítőd (spdif csati-val), ezért neked tetsző hangdobozt is nézhetsz. Lehet hogy én becseréltetném egy Focal (esetleg: monitor audio, kef, triangle) polcsugárzóra és egy wxad-10-re, de neked kell eldöntened, hogy mi legyen.

[ Szerkesztve ]

(#80044) s4tch válasza pityaa23 (#80038) üzenetére


s4tch
veterán

Hálózatképes mikro hifit kell venni. Ott van pl. a Marantz MCR511/MCR611 attól függően, hogy szeretne-e CD-t hallgatni. Van ilyen készüléke a Denonnak, Pioneernek, Cambridge Audiónak, Coctail Audiónak, CD nélkül hálózatos, megfizethető erősítője a Yamahának, etc. Ha a hangfal úgyis megvan, fel kell kerekedni, és összehallgatni őket. Utána kell a NAS-ra egy DLNA szerver, és kész.

Alternatív megoldás: Squeezebox + erősítő. A Patice által említett Chromecast is működhet, bár ezt csak okostelefonról lehet vezérelni, nem biztos, hogy ez mindenkinek kézre áll.

(#80045) Haja válasza okmaci (#80042) üzenetére


Haja
tag

Hali!

Black Friday ár volt, az Octogonnál. De már elmúlt...

Amúgy erre valakinek van tippje? Annyi változott, hogy a BC Acoustique EX-222.3 már nem 99e Ft sajnos.

Üdv!
H

[ Szerkesztve ]

(#80046) pityaa23 válasza s4tch (#80044) üzenetére


pityaa23
senior tag

Onkyo-t szabad venni? Néztem egyet [link].

(#80047) pityaa23 válasza pityaa23 (#80046) üzenetére


pityaa23
senior tag

Ez el is dőlt, most látom nincs rajta cd.

(#80048) Jorus válasza pityaa23 (#80047) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ez mit jelent?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#80049) pityaa23 válasza Jorus (#80048) üzenetére


pityaa23
senior tag

Az Onkyo kiesett, mert nincs rajta cd-lejátszó. Tehát amit keresek, az egy dlna és cd-lejátszó, max 150-200 ezerig. Most a Denon RCD N6-et nézegetem. Vagy van még a Yamaha N670.

[ Szerkesztve ]

(#80050) Jorus válasza pityaa23 (#80049) üzenetére


Jorus
nagyúr

Így már világos a helyzet.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.