Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89708) Zola007 válasza aelod (#89706) üzenetére


Zola007
veterán

Légy szíves ne olvass szelektíven.
A mondandóm lényege együttesen nyer értelmet:
"semmi köze a szükséges és elégséges étkezésnek a fizetéshez. A magyar fizetés sz.r, ettől még a magyar ember tápanyagigénye nem fog eltérni a külfölditől."

Annak meg örülj, hogy olyan genetikád van, amilyen és szerényebb költségvetéssel is előrébb vagy mint sokan mások.
Tudnám én is másra költeni a havi kajám árának a felét. Én is megdöglök heti 4-5x a teremben, de azon kívül, hogy diétával nagyon gyorsan tudok súlyt és erőt veszíteni diétával még semmi komolyat nem sikerült sajnos felmutatnom.
Azt hiszem a topikból azon kevesek közé tartozom, akik foghatnák a genetikára.
De nem érdekel, mert nem azért járok edzeni és élek így, mert muszáj, hanem mert szeretem.
Rendszert visz az életembe, hagy gondolkodni, edzés közben elvonulni egy kicsit a világtól.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.