Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#163842) #15490560 válasza aelod (#163841) üzenetére


#15490560
törölt tag

Pl engem. Nekem a megélhetésem múlik a külföldi üzleteimen és már most buktam csak az árfolyam miatt majd 10%-ot. Arról ne is beszéljünk hogy 280 volt az átlag árfolyam az első években. De nem panaszkodom, mert én választottam, benne volt a pakliban hogy nem megy majd mindig a business. Csak engem nem ment meg senki mint a taxisokat, éttermeseket, bár szerintem ők is egy vállalkozást futtattak, amivel kockázat jár, el kéne fogadni ha bukta van, nem kiemelni szakmákat és megmenteni őket. Pl a katás fodrászoknak mikor engedik el a havi 50-et? De ez messzire vezet, hagyjuk is.
Nyaralni majd ha lemegy addigra talán ez a vírus, ti se nagyon mentek ilyen árfolyamok mellett max a Muscle Beachre.
Elképesztő amúgy (ezt nem rád értem Előd) hogy a Facebook kamu, eltorzított “hírekből” az átlag birka milyen következtetéseket tud levonni. Apósom külföldön dolgozik, “ottragadt” (de amúgy is áprilisban jött volna csak haza) és elhitte azt hogy a házilag készített maszk megvédi mindentől. Boltba jár, dolgozni, nem törődik semmivel. Amikor mondtuk neki, hogy fater azért maradj inkább a szálláson, nagy mellénnyel mondta, hogy neki van maszkja, több is! Ő nem kaphatja el. (Tanult emberről van szó, de néha meglepődök, hogy egyesek vajon hogyan végeztek el egyetemeket)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.