Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#163505) Madwe válasza Bözsike765 (#163503) üzenetére


Madwe
nagyúr

Most nem adtam össze ezeknek az értékét, de gondolom Yazio jól számol :) A kérdés, h csak ezeket fogyasztod valóban, ami kalóriát tartalmaz? Pl csirkemellet ha zsírban sütöd ki, azt is add hozzá (ez 10-100 kalória is lehet attól függően mennyire szalad meg a kezed) a különféle öntetek, szószok végtelen kalóriát tartalmazhatnak, az üditőkről meg nem is beszélve, van aki csak narancsléből tejből és kólából bevisz 1000+ kalóriát naponta :D
Pl a banánturmixod este vízzel készíted?

Mindenesetre ha tényleg 1700kcal a napi beviteled 90 kilósan, akkor a metabolizmusod a béka segge alatt van, azért igen, a kinézett 2700 lenne valahol a reális talán (ok, ha a 90 kiló nagy része zsír s nem izom, akkor sokkal kevesebb is elég lenne, de ha 20% alatti a tzs% és azért van rajtad izom is, akkor akörül lőném be én is). Egyrészt ha elkezdesz rendszeresen mozogni s izmot építeni az el fog indulni felfele szépen lassan, jönni fog azzal az éhség is jobb esetben :) Másrészt azért ilyen heti 100 max 200 kcalos emelésnél nagyobbat nem javasolnék a jelenlegi szintentartásodhoz képest, már ha izmosodni szeretnél s nem zsírosodni :) Mérd magad, fotózd magad, centizd magad körbe, ha rendesen akarod csinálni s zsírt messziről kerülni, szépen lassan haladj felfele kcal bevitelben egészen addig ameddig nem zsírosodsz :) Én ezt javaslom legalábbis - de aztán az is lehet h annyira kalória megvonásban voltál, h ha elkezded emelni rögtön kilő a metabolizmusod s még kb fogyni is fogsz tőle zsírból - azért van ilyenre is példa :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.