Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7288) tomcica válasza gombi01 (#7287) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Apropo learazasok,Sketcher GoRun2 a Hervisben 18990 ft-re van lekapva (ferfi is es a noi is),en Pesten vettem 19900-ert (24-25rol volt lekapva).A napokban futottam a palyan benne,nagyon hasonlit a Nike Freerun-ra es a Saucony Kinvarara.Elol szeles,boooven van hely a labujjaknak,puha az anyag szinte mint egy zokni.
Aki szeretne a sarokra erkezesrol kozeplabra majd a lab elso felere valtani,annak nagyon jo kis cipo.Puha,van benne eleg csillapitas,de ugy 15km utan mar ereztem,hogy fogy a cipo nagyon (hasonlo a Kinvara es a Fastwitch is) meg fuvon is,aki nagyobb testsulyu az erre ugyeljen.Vagy kevesebb tavra vigye eloszor,vagy legyen keznel valtas cipo.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.