Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44951) Hi!King válasza Agony (#44947) üzenetére


Hi!King
őstag

Polarnál a Vantage M és V GPS üzemideje megtöbbszöröződött az M430 és V800-hoz képest, gondolom más chip, ami egyben rosszabb pontosságot is jelenthet.

(#44952) HKorn válasza Hi!King (#44951) üzenetére


HKorn
addikt

Igen, asszem azokban Sony chip van, ami keveset fogyaszt, de legalább pontatlan.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#44953) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Köszi mindenkinek az útvonaltippeket! Összegyúrtam belőlük egyet, de nagyjából a Hello Pilis Trail legrövidebb útvonalát követtem. Nagyon tetszett, szuper helyeken vezetett. A Vörös-kőtől egészen zseniális a panoráma. De legyen is az, mert amilyen "úton" vezetett oda fel ez a trail, na az nem volt semmi. :DDD Szinte négykézláb, itt-ott a gyökerekbe kapaszkodva, az jó volt. Az órámon bekapcsolt az autopause, közben meg 170 volt a pulzus. :) Meg kell küzdeni a látványért, na. A végén még beleraktam egy kis kört a településen, hogy biztos, ami tuti mászással fejezzem be. Persze rövid a táv, de ennyi szinttel elég is volt. A szúnyogok nem is engedtek nagyon nézelődni, ácsorogni. strava

(#44954) Hi!King válasza ígyvanferi (#44953) üzenetére


Hi!King
őstag

De látom a Vörös-kő emelkedő kevés volt, még lementél utána, hogy a Kis-Bükk-tetőre visszamászhass :-)

OFF:
Ha valaki gyalog jár arra, vagy van ideje, a Vörös kőnél nem az emlékműnél a legjobb a látvány, hanem az esőbeállótól indul lefelé egy ösvény északra, a Strava-s OpenStreetMap térképen is rajta van, olyan 100 méterre egy szikla tetején végződik, na onnan pazar a panoráma.

[ Szerkesztve ]

(#44955) Never79 válasza ígyvanferi (#44953) üzenetére


Never79
tag

Jó kör lett ez, tetszik :) . Vörös-kőt eddig 4x másztam meg, most már azt mondom, hogy kezdem megszokni, vagy inkább kiismerni. Vörös-kő előtti lefelé tartó kacskaringós szakaszt nagyon szeretem, az szép is, meg technikás picit.

Hi!King: köszi a tippet legközelebb megnézem magamnak.

(#44956) Akcept válasza mukibuci (#44948) üzenetére


Akcept
tag

Köszönöm. Kár hogy pont a TomTom és Runtastic nincs benne, de majd végignézem melyik lehet esélyes a jövőben, illetve melyik importálja a régi Runtasticos mentést.

(#44957) ígyvanferi válasza Hi!King (#44954) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nem, először volt a Kis-Bükk-tető, aztán mentem a Vörös-kőhöz. :) Több szempontból is jobb volt így, mint kiderült. Ahol most fölmentem a Vörös-kőhöz, azon lejönni még durvább lett volna. Seggfékkel vagy nem is tudom hogy kellett volna.
Legközelebb mindenképp megnézem, amit írsz. A satelitképen is jól látszik egyébként.

(#44955) Never79: igen, az tényleg jó rész. Elég saras volt az előző éjszakai esőtől, így óvatosan ereszkedtem, de élvezetes volt.

[ Szerkesztve ]

(#44958) Perillustris válasza Rabbitf_24 (#44939) üzenetére


Perillustris
senior tag

SZVSZ ez most az egyik legjobb ár-érték arányú Garmin óra. Nekem Fenix 5 plus van és nagyon szeretem, ez kb. ugyanaz.

Perillustris

(#44959) zaskar válasza Perillustris (#44958) üzenetére


zaskar
senior tag

Jó kis óra, de néhány dolgot nem árt megemlíteni vele kapcsolatban. Nekem volt 2018-ban is egy ilyen órám, aztán 2019-ben is, mindkettő vadonatúj volt.
- a mérete kisebb, mint a Fenix 5-nek, az én vékony csuklómon még éppen elment, de egy vastagabb csuklón már elég kicsinek tűnik (ez főleg azoknak érdekes, akiknél a hétköznapi használat is fontos)
- kisebb méret, kisebb akku, rövidebb üzemidő
- az első, 2018-as példányom akkuja elég jól bírta, tegyük hozzá, ekkor még egy korai firmware volt rajta. Jó fél évig használtam, semmi fagyás, vagy más rendellenesség nem volt
- a 2019-es példányomon már egy későbbi firmware volt, drasztikusan csökkent vele az üzemidő, és voltak más bugok is, a Garmin elszúrhatott valami frissítést.
Hogy ezt később javították-e, nem tudom, már egy éve 945-öt használok.

(#44960) Rabbitf_24 válasza Perillustris (#44958) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Hello

Végül GARMIN Forerunner 935 lett, 124e-ből megvolt.
Erről olvastam a legtöbb legjobb véleményt.

(#44961) tomcica válasza Rabbitf_24 (#44960) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Az NASA, meg szarmat is foz (nalatok toltott kaposzta) :DD tessek kihasznalni :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#44962) Rabbitf_24 válasza tomcica (#44961) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Azon leszek. :DDD

(#44963) inf3rno válasza zaskar (#44959) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nekem a Suunto Ambit3 Run 2016 február óta megy fagyás nélkül. Sosem fordult elő semmi ilyesmi. Azt hittem ez az alap...

Buliban hasznos! =]

(#44964) Never79


Never79
tag

Szerintetek az mit jelent, ha a tegnap előtti futásomnál egyszer csak a semmiből elővillan a 3+2-től a Kombiné, kombiné, csipkés kombiné szám. :B :F :D ? Hozzáteszem nagy metalfan vagyok...

(#44965) parandroid válasza Never79 (#44964) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az rettenetes. Én is mentem már úgy végig, hogy nem bírok kiverni a fejemből valami borzalmat. Meg szoktam próbálni fejben valami mást énekelni, de nem mindig működik sajnos.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#44966) norby_42 válasza Never79 (#44964) üzenetére


norby_42
aktív tag

Azt, hogy senior vagy 😁
40 alatt szerintem senki sem tudja, mi az...

Eat pasta, run fasta

(#44967) tomcica válasza Never79 (#44964) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Nem vagyok babonas, de ilyenkor azonnal fel kell kapni 3x 200m kopkodosre (100m lazaval) ha utana se tunik el, akkor ennyi.... mehetsz a levesbe :DDD

Norby42 :DD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#44968) inf3rno válasza Never79 (#44964) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Jobb, mintha az kerül végtelen ciklusba a fejedbe, hogy "de miért?!" :D Vagy hasonló reklámok. Nekem volt már olyan, hogy valami nagyon utált zene, vagy reklámzene ment a fejemben napokig. Általában egy idő után megtörik az ember, és elkezdi nem idegesíteni már. Azt nem mondom, hogy megszerettem őket, de már nem váltanak ki bennem annyi ellenérzést.

Elvileg holnap jön meg az új Saucony, fel is avatom vagy holnap vagy holnapután. Kíváncsi vagyok a régihez képest milyen. Szemeztem a Liberty-vel azt hiszem, de azt olvastam, hogy stabil cipő, és nekem olyan nem kell. Maradt a Ride megint. Ideje újra elkezdeni futni, hátha most nem sérülök le. Erre mondjuk kicsi az esély, mert a térdem érzem október óta. Inkább életmód lehet az oka vagy valami ízületi betegség, de amíg tudok járni, addig nem megyek orvoshoz vele. Utána meg majd visznek. :D

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#44969) Hi!King


Hi!King
őstag

Ma reggel megvolt az első 30 feletti a felkészülésben, 31.58 km, egyben ez életem eddigi leghosszabb edzése, versenyeket is számolva 4. leghosszabb. Több 30 feletti távot is be akarok iktatni, mielőtt októberben maratont futok, talán elmegyek 35-ig is, illetve valamivel gyorsabb 30-ast is fogok kocogni (3 óra 3 perc volt ez a 31.58).

Egyébként most kíméletes pulzustartományban kezdtem, ami nálam max. 130-at jelent (max. 70%-a), aztán 20 km után elkezdtem egyre többször átlépni, lassíttással meg 6-os tempó fölé csúsztam volna, úgyhogy kikapcsoltam az óra figyelmeztetését, mert inkább a tempót akartam megtartani, mint a pulzust, ezután fokozatosan a 132-133-ról indulva emelkedett 140 fölé, és a végefelé elérte a 148-at is (149 a 3-as tartomány teteje, afölött nálam már határozottan tempó futás lenne). A sebesség az utolsó 1 km-t leszámítva (ott már szándékosan lassítottam levezetésként) viszonylag egyenletes maradt. Ugyanez a folyamat nap közepén melegben már jóval hamarabb el szokott indulni...

@inf3rno:
Sok sikert a cipőhöz, én még adaptálódok az AY-n rendelt Ride-hoz, mert picivel magasabb sarokmagasítású cipőkhöz szoktam (10 mm, ez meg 8 mm), annak ellenére, hogy kicsi a különbség, megérzem, érkezéskor hangsúlyosabb így a lábam eleje-közepe, mint a 10 mm-esekkel, emiatt a vádlimban eddig minden futás után volt egy kis fájdalom, ami a régi cipővel futással elmúlik, de legutóbb már csak enyhe volt, úgyhogy szerintem jó úton járok.

[ Szerkesztve ]

(#44970) Perillustris válasza Never79 (#44964) üzenetére


Perillustris
senior tag

Akkor is előfordul ez, ha nem abban futsz?

Perillustris

(#44971) tomcica válasza Perillustris (#44970) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:DDD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#44972) tomcica válasza Hi!King (#44969) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ugyelj a regeneralodasra, 30km+ meg lazan futva is sokat kivehet a testbol. :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#44973) zaskar válasza inf3rno (#44963) üzenetére


zaskar
senior tag

A Garminnál se volt ez mindig így, de a frissítésekkel gyakran beleraknak valami új funkciót az órába, amire jóformán senkinek nincs szüksége, így még az addig jól működő készüléket is tönkrevágják (Szerencsére a 945-öm stabil, de Fenix 5 plus az első spontán újraindulásig bírta nálam😊)

(#44974) Hi!King válasza tomcica (#44972) üzenetére


Hi!King
őstag

Holnap futok egy lazát, hétvégén 90%, hogy nem fogok futni, mert nem lesz rá időm, ha mégis, akkor vasárnap reggel max. 10 km-t, a szombat mindenképpen kimarad családi okból.

Mondjuk utána bringával jöttem munkába, meg haza is megyek, de az 2*fél óra nagyon laza tekerés, most különösen ügyelek arra, hogy az legyen.

(#44975) tomcica válasza Hi!King (#44974) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Igy oke.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#44976) norby_42 válasza Perillustris (#44970) üzenetére


norby_42
aktív tag

:C

Eat pasta, run fasta

(#44977) inf3rno válasza zaskar (#44973) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ja hát mióta te vagy a béta teszter, azóta ez nem meglepő. A Suunto ritkán frissül csak. Gondolom azt alaposan kitesztelik mielőtt kiküldenék a frissítést, és nem pakolnak bele új feature-öket sem vagy legalábbis nem tudok róla. Igazából ha betennének bármi újat, azt se használnám, mert nekem csak az alap dolgok kellenek, de azok jól.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#44978) Peterhappy válasza Perillustris (#44970) üzenetére


Peterhappy
őstag

:C
Imádom ezt a csoportot :DDD

(#44979) Vertigo18 válasza Perillustris (#44970) üzenetére


Vertigo18
addikt

TROLL!!!!!!!!! :D

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#44980) BenQhunria


BenQhunria
tag

Sziasztok!
Már többedik alkalommal fáj a vádlim, leginkább a sípcsont mellett érzem a legjobban és sokszor belenyilal a fájdalom.Tudnátok tanácsot adni, eddig nem igazán fájt, kilométerek nem nagyon növeltem, csak a tempó ami csökkent.

Titkok nélkül nincs biztonság,biztonság nélkül nincs győzelem.

(#44981) Never79 válasza norby_42 (#44966) üzenetére


Never79
tag

Köszi srácok, sejtettem, hogy magas labda lesz :D :R

[ Szerkesztve ]

(#44982) inf3rno


inf3rno
nagyúr

No megjött a Saucony Ride ISO az emagtól. Nem teljesen tökéletes a sarka, mintha oldalt egy picit nyomna annál a gömbnél vagy minek nevezzem és mintha egy picit túl lenne párnázva, de majd meglátjuk. Elől jó, vissza már nem küldöm. Ami furcsaság, hogy a csomagban csak egy doboz volt a cipővel, semmi számla, garancialevél, vagy ilyesmi. Gondolom majd elektronikus számlát adnak. Ami biztosan különbség a Ride 7-hez képest, hogy kellően széles a talpbetét. Szerintem az is lehet, hogy az hibás, és kisebb méretű betétet raktak bele. Előfordul néha. Majd körülnézek, hátha tudom szélesebbre cserélni, mert nem nagyon használtam azt a cipőt még. Szerintem nincs benne 200km, a Mizuno sokkal jobban bejött, de most másra kell a pénz. Rendeltem szíjat is az órához, az is 14k lett szállítással. Elég drága, de néztem a kínaiakat, és azoknál sem úsztam volna meg 10k alatt normálisabb minőségből. Ez legalább biztosan tartós lesz. Ahogy megjön a szíj felavatom a cipőt.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#44983) margithid válasza inf3rno (#44982) üzenetére


margithid
veterán

Mennyi volt?
Én ezekkel a dorkokkal szemezek, 10k körül vannak sportfactoryban.
Esetleg még ez a nike van ami jó lenne: [link]

(#44984) szkorhetz válasza inf3rno (#44982) üzenetére


szkorhetz
őstag

Mákos.

Rendeltem én is kedden, eredetileg ma szállították volna, de átkerült jövő hét szerdára..

(#44985) Hi!King válasza Hi!King (#44906) üzenetére


Hi!King
őstag

Lehet, hogy valaki olvassa ezt a fórumot a Decathlontól? Mert leszedték az általam kifogásolt mondatot, több cipőnél megnéztem, amelyeknél ott volt, és most már nincs. Google-el egy már nem kapható cipőnél találtam még meg, de biztosan emlékszek, hogy a "kék terméknél" és több Kiprun cipőnél is ott volt, de eltűnt.

(#44986) Studi válasza inf3rno (#44982) üzenetére


Studi
addikt

emag nem küld számlát, letölthető a fiókodból. ez benne is van a megrendelős emailben.

(#44987) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Megint útvonalat keresek. Most tempós emelkedőzéshez kellene a közelemben valami tipp jól futható, 2-300 m hosszú emelkedőre. A Pöttyös utcánál a József Attila-lakótelepen lakom, de közel s távol nincs ötletem megfelelő helyre. Áprilisig a XIII. ker.-ben laktunk, ott tök jó volt az Árpád-hídhoz felfutni a Népfürdő utcától, kb. 250 m, kb. 3%-os meredekség a térkép szerint. Azóta nem is nagyon volt tervben ilyen edzés, de most kellene az őszre készülve. Amit eddig legközelebb találtam, az az Óhegy park mellett a Kőér utcán fel, az egy 400 m hosszú szakasz, szintén kb. 3%-os. 3,5 km-re van, ami talán bemelegítésnek, levezetésnek épphogy sok. Persze mehetek bringával. De ha tudtok valami hozzám közelebbi helyet, esetleg egy sokkal jobbat picit messzebb, ami kevésbé forgalmas út mellett van, azt köszönöm!

(#44988) Peterhappy válasza ígyvanferi (#44987) üzenetére


Peterhappy
őstag

Az a környék elég lapos, a közelben nem nagyon lesz komolyabb emelkedőd, de legalábbis hosszú szakaszt nem találsz. Én a helyedben az Óhegyhez járnék bringával. Nekem is épp ez a tervem, csak Lőrincről mennék.

Ha ritkábban járnál, akkor javaslom a bringázást és akkor tudok nagyon jó helyet.
A Bókaytelepen vannak szép emelkedések-lejtések, a forgalom sem vészes, ott akadnak tök jó emelkedők, ami pedig még jobb, az a Kétújfalu utca környéke, az arra merőleges utcácskák, zseniálisak, én oda jártam pulzuskontrollt gyakorolni.

(#44989) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

A tapasztaltaktól kérnék némi segítséget, többször visszatérő problémára.

1. Rohadtúl szúr néha a bal lapockám alatt a hátam futás közben. Talán emelkedőnél fokozódik, de nem mindig van. Viszont minden futás alatt előfordul, de nem tart egész futás alatt. Nem mondanám,hogy ki be légzésre fájna, csak úgy szút, mint az állat. Sétálva elmúlik, újra futva előjön. Mi a franc ez és hogy múlik el?

2. Hogy kell szedni a multivitaminokat? Reggel beveszem, nem mindig kaja közben és onnantól egész délelőtt pisilnem kell, ami ilyen UV zöld. A gyártó (Biotech) azt mondja, hogy ez mit tudom én melyik B vitamin természetes hatása. Hogy kéne szedni, hogy ne kelljen egész délelőtt pisilnem?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#44990) LanyUs


LanyUs
senior tag

Esti futáson felavattuk az új Saucony cipőket aszfalton:

Saucony ride iso 2: vastagon kipárnázott cipő, megfelelő ütéscsillapítással, DE 100kg körül, kizárólag aszfalton nem csillapít annyit, mint a Hoka Clifton. Nagyon meleg a cipő, szinte izzó láva volt a lábfejem ( felesleges a belső tartó szövet is ), tartást sem ad annyit oldal irányba, mint megszoktam. Pár km után éles fájdalom jelentkezett a boka hátsó részében és különböző húzódások a hátsó combizomban 08:00-as tempónál is, néha-néha bevillanó térdfájdalom. Nem lettünk szerelmesek :) Marad a Hoka Clifton vagy Bondi. Az érdekes az, hogy ilyen fájdalmakat se az Asics GT1000, Kayano 20, Sketchers go run ride 2, Puma ignite dual, Hoka Clifton 1, 2, Huaka 1 nem tapasztaltam. Marad séta cipőnek, akkor meg a sarkak között érzek némi eltérést.

Saucony Freedom iso 2: hibáztam, mert a szín miatt nem a javasolt Triumph és Hurricane termékekből választottam, hanem a címben szereplőt. 200 méter után mondta a feleségem ( 65/172 sportos ), hogy minden apró kavicsot érez és mi ez a tornacipő? Nagyon mellé lőttem, aszfaltra ez sem való. Inkább gumipálya és 05:00 vagy alatti időre. Csillapítása aszfalton nem megfelelő ( érzed a talajt, de ide nem az kell, a kőkemény betonra ), fájdalmai neki is előjöttek. Marad ez is benti cipő vagy kinti séta lépőnek. Van neki egy Saucony grid cohesion 5 is, ami ehhez képest full extra kényelmet ad. Nem beszélve a Hoka challenger 3 atr és Clifton 2-ről.

[ Szerkesztve ]

(#44991) HKorn válasza LanyUs (#44990) üzenetére


HKorn
addikt

Ride-nál nekem is hasonlóak voltak az első pár futás tapasztalatai, de szerencsére hagytam időt magamnak a megszokásra es most már teljesen oké nem fáj benne a sarkam sem a vádlim. Lábadnak meg kell szoknia szerintem. Amúgy nekem is kicsit túlpárnázottnak érződik.

Run&Ride

(#44992) tomcica válasza LanyUs (#44990) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Erdekes, h nekem meg ezek epp a Saucony kinalatabol a legparnazottabbak amit meg elviselek. Ride az csak lazara, nekem az mar tulepitett. Freedom az tempo, hosszabb tempo, valto versenyeken az a pihe-puha lagysag, ha mar szetcincaltam a labamat.
Type A6, Fastwich na ezek olyanok, h minden kavicsot erzel bennuk, foleg az elobbi. Rovid tempok, eles palyamunka, 5-10K versenyek.Habar Fastwichben szerintem 21km-ig siman versenyeznek, de arra Nike Streak 6 jobban muzsikal.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#44993) rasky válasza LanyUs (#44990) üzenetére


rasky
senior tag

Tegnap futottam én is elsőnek a ride iso 2-ben. 107 kg vagyok és a sarkam nekem is fájt utána, de jobb mint a freedom iso cipőm, még ismerkedek vele, nekem azért bejövős. 48-ast vettem, mert a 47-es kicsinek bizonyult.

[ Szerkesztve ]

(#44994) danielsz


danielsz
tag

Én is szemezek egy Saucony Ride ISO 2-vel. Gondolkozom, hogy tegyek-e egy próbát vele az ára miatt. Nekem a Pega 36 eléggé bevált eddig, azért gondolkozom, hogy inkább abból kéne még egy pár, amíg még van. Közben Aboutyou-n megint van akció, ott meg a Saucony Peregrine 10-et nézegetem, csak nem tudom, a 4 mm-es drop elég-e. Még a Switchback ISO-val szemezek, ez ilyen könnyebb, gyorsabb terepcipőnek tűnik, ha jól értelmezem.

[ Szerkesztve ]

(#44995) margithid válasza danielsz (#44994) üzenetére


margithid
veterán

Mennyi a saucony és hol?

(#44996) rasky válasza margithid (#44995) üzenetére


rasky
senior tag

emag - 14.190 Ft.

(#44997) tomcica válasza danielsz (#44994) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Switchbak-em van,az minimal cipo :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#44998) LanyUs válasza HKorn (#44991) üzenetére


LanyUs
senior tag

HKorn: legvégső esetben a heti 3-4 alkalomból egyszer felveszem és csak betörik :) Örülök, hogy megszokható! Ez jó hír!

rasky: a 46-os lábamra megfelelő a 47-es, a 48-as már túl hosszú lenne. Ha esetleg félsz a még nagyobb párnázottságtól pl. Hoka esetében megnyugtatlak, hogy nem a világ vége. Tudok menni vele 05:00 alatt is. Sőt mozogtam már vele 04:20 körül is, szóval lehet benne ereszteni, ha már van tüdő és izomzat.

Clifton 6 : 25 mm vastag a lábfej alatt 30 mm vastag a sarok alatt
Bondi 6: 29 mm vastag a lábfej alatt 33 mm vastag a sarok alatt

Mindkettő cipő garantálja a súlyunknál, hogy nulla fájdalommal csordogálunk el akár 1000km-ert is. Ui.: persze + technika.

tomcica: igen, gondoltam a szavaidra :) ( Ride már a párnázottság felső határa Nálad ), amit valójában el is hiszek, mert tényleg párnázott. Viszont látod Te is gondolom edzésen, hogy mennyire más egy jól edzett, szálkás 50-60 kg tanítvány talp cipőterhelése, mint egy 100-as. Téged úgy képzellek el, mint aki visszapattan a pályáról, a talajérintési időd valószínűleg nem egyezik az enyémmel :DDD Szerintem kétszeres idejű :C

A Freedom szabadságra küldené a feleségem futó kedvét, ezért inkább meghagyjuk a profiknak :R

[ Szerkesztve ]

(#44999) tomcica válasza LanyUs (#44998) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Megertem persze :K

Azert ide rakok egy testesebb futot,aki igen szep korosztalyos idoket fut
[link]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#45000) Hi!King válasza HKorn (#44991) üzenetére


Hi!King
őstag

Nekem a vádlim kezdett fájni a Ride-tól, de már kezd oké lenni. A sarkam azért nem, mert a kialakítása miatt sokkal kevésbé érintem a sarkamat érkezéskor. Nekem ez jelenleg ideálisnak tűnik építettségben a legolcsóbb Decathlonos fapad cipők és a Kiprun Long között, nem bántam meg, hogy megvettem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.