Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45401) tomcica válasza norby_42 (#45400) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Az UTT ugrott be errol 171 lett a pulzus atlag,de az csalos mert 190-ig felment a vegere...pont mint ott...a meleg is...meg itt nem ittam,nem ettem...semmi.
Te ott lattal,keves verseny az amire azt mondom,hogy most egy darabig ezt hanyagoljuk,de a tavalyi UTT (a meleg miatt) es a tavalyi 6ora OB valto (ott meg a tempo atlag miatt) ezek koze tartozik.
Ahogy felenk mondjuk: "megdoltem,mint a rohadt nad" :DD

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#45402) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

hétfőn voltam utóljára kocogni. kedden műtötték, és elvileg még ma is tilos lett volna, de már nem birtam kocogás nélkül. pulzus egekben (tényleg elég WTF 6 nap kihagyás mit csinál, picit voltam csak gyorsabb, mint a sima alapozásnál, közben a 140es pulzusom 152 átlagra ment,

felavattam ride iso2t. aszfaltra sztem tök jó, még egész gyorsnak is éreztem, terepre viszont nekem túl puha a talpa és ezt a vastag párnázatot se állom, mert egyszerűen befőlök, hiába volt ma 22fok. plusz olyan ritkás a háló elől, hogy behullott a kavics. nekem semmi rosszat nem csinált egyébként (mint a guide 13), nem bántott achileszt, semmi egyéb. talpa terepen csúszik.

többet nem ér sztem mint egy sima pega 36, szerencsére nem is került többe.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#45403) tucsok.


tucsok.
senior tag

Párom elkezdene futni milyen csajos (nem rózsaszín) órát ajánlotok neki? :R

"So say we all"

(#45404) tomcica válasza bajnokpityu (#45402) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Epp ma mondom a bandanak,hogy a futas egy nagyon durva sport...2-3 hetet kihagysz es durvan visszaesik a forma :K egy allando epitkezes...epited az alapot,elezed,fenntartod...abban a pillanatban amikor ezt abbahagyod 2-3 napon belul elkezdodik a leepules...2-3 honap utan "telefosott buvarruha" vagy :K nem az ilyen random nekiesek fazonoknak valo,ez inkabb a kitarto "orlok en a malomba egy 10-20 evet es meglassuk mi lesz" fazonoknak fekszik.Marmint a hosszutavfutas....5km es alatta lehet guritani akar focis kondibol :DDD (nem is tartjuk sokra ;] )

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#45405) tomcica válasza tucsok. (#45403) üzenetére


tomcica
Topikgazda

sorry,feldobott labda volt ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#45406) tomcica válasza bajnokpityu (#45402) üzenetére


tomcica
Topikgazda

tolj bele egy 500km-t es nem lesz puha,pont jo lesz :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#45407) tomcica válasza tucsok. (#45403) üzenetére


tomcica
Topikgazda

amugy Polar M 430 ...Garmin 235 v. 245 ezek mindent IS tudnak ami kell :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#45408) tucsok. válasza tomcica (#45407) üzenetére


tucsok.
senior tag

Köszi! :R

"So say we all"

(#45409) Hi!King válasza tucsok. (#45403) üzenetére


Hi!King
őstag

Szerintem a Polar M430 helyett a Polar Ignite-ot nézd meg, mert a szögletes design nem az, amit csajosnak szoktak általában gondolni. (A Garmin kínálatát én nem ismerem.) Én M430-at használok, technikai szempontból egyébként ajánlom.

(#45410) ígyvanferi válasza itouchfan (#45383) üzenetére


ígyvanferi
addikt

A nike webshopban van most kicsit lilás-rózsaszínes női pega 32-esből 42,5-es, 43-as és 44-es is 60 euróért. Ha nem akarsz lutrizni másik cipővel és rád is megy valamelyik, szerintem a színnel együtt lehet élni, nem vészes.

(#45411) tucsok. válasza Hi!King (#45409) üzenetére


tucsok.
senior tag

Meglesem köszi szépen! :R

"So say we all"

(#45412) LanyUs válasza tomcica (#45404) üzenetére


LanyUs
senior tag

Ma a kapu előtt melegítettem és a feleségem felhúzta a redőnyt ( felébredt a nagyobbik 2 éves ). Bedobtam a babakocsiba és amíg ébredezett letekertük a reggeli 40 perces kocogást a ház körül ( ahelyett, hogy egyedül lelépek - ezt értékelte is az asszony és ha a feleség elégedett, akkor a sport is hatékonyabb :K ). Tempó kolosszális, mint a Tiéd 03:30 / 0,5 km :)) cserébe megállt a pulzus 118-120 között :DDD

Utána fele zabpehely - fele liszt palacsinta + túró banánnal cukor nélkül, olaj helyett tea vaj.

Ui.: az lenne még a királyság ha ezek az órák kiírnák mikor-milyen kiegészítőre van szüksége az izomzatnak ( bcaa-glutamin-kreatin-carbox, citrulin stb... :D )

[ Szerkesztve ]

(#45413) Chuck Norris válasza tomcica (#45396) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Nem semmi, :R

Volt egy mafete speed cipőm amit már nagyon régóta nem szerettem mert nagyon sokszor feltörte a lábamat de azért erőltettem ha már olyan drága volt, mostanra már úgy beroggyant, hogy negatív dropba ment át [link] ezért szétvágtam [link]. Igazából nem lepődtem meg, ez sem rakéta tudomány, pont az van belül is mint kívül, vékony anyag ráragasztva egy vastag gumira, a hoka felirat kerül benne sokba.

[ Szerkesztve ]

(#45414) Never79


Never79
tag

Korinthosz 80 teljesítve. Sajna nem úgy, ahogy elképzeltem, de nem volt szenvedés, csak fáradás.

Pulzus eljén az egeben, a páratartalom nagy volt, a levegő se akart úgy hülni, de ezek "csak" kifogások. 6 percessekkel tudtam kezdeni, ha 5:40 köré mentem, egyből 160 körüli volt a pulzus. Bajáról kiérve (kb. 15 km) állt be rendesem, onnantól kezdve minden rendben ment egy darabig (kb 6:00-6:10-es tempó). Olyan 60-65 környékén kezdett megfáradni a lábam, fejben is kicsit megborultam, de szerencsére azt tudtam kezelni, viszont jelentősen belassúltam. Azért az utolsó 16-20 km-re annyira nem vagyok büszke, de nagyon sok tapasztalatot szereztem. Szerintem nem vagyok még erre a távra teljesen felkészülve, a 6 órás lépcsőfokot nem kellett volna kihagyni, de a lényeg, hogy megvan. 9 ó 16 p lett a vége. 9 alá szerettem volna behozni, ez most így sikerült. Szekszárdnál a végén a "domb" és utána a lefele (és megint domb) g*ci volt. Nehézség volt még, hogy a Sió melletti töltés földút, és teljesen kijárva, sok gödörrel, autókerék nyommal, arra még a végén figyelni kellett.

Maga a verseny és a szervezés nagyon profi volt. Minden ponton ugrottak a segítők, s mindenben segítettek. Asztalokon mindenféle jóságok, volt ahol pálinkávak kínáltak :D. A gálaest nagyon jó volt (bár picit hosszúra sikerült). Nagyon jó érzés, mikor felállsz a tribünre, és tapsolnaka futótársak (érem és pólóosztás úgy zajlik, hogy hármasával felhívják a futókat és átnyújták nekik a versenyszervezők). Ja meg az egyik szervező Márkus Öcsi, minden egyes befutóval kezet fog, beszél hozzá egy-két jó szót.

Bajáról kiérve a töltésen gyönyőrű volt futni. Két oldalt fák, erdő, feletted a csillagos ég (szinte semmi fényszennyeződés), előtted meg kígyóznak a lámpafények.Futottam is egy kicsit lekapcsolt fejlámpával. Reggel a kakaskukorékolás, s ahogy kel fel a Nap, felejthetetlen volt. Egy 19 km-es szakasz volt ami gáz volt, keselyűsi gátőrházig, és ott vissza. Valahogy ott az embernek elmegy a kedve, több futóval is beszélve, ez volt a legszarabb rész sokak számára.

A lényeg megvan, most kicsit pihi, aztán vissza a terepre a hétvégi hosszúkon.Nem tudom még, hogy visszamegyek-e jövőre, ez így most elég volt aszfalton, de lehet még üllepszik, s 2 nap múlva már mást mondok. A 160-ok között tartolt a meleg, sokan feladták. Elnézve őket, azon gondolkodtam, hogy én biztos nem fogom tovább növelni a távot egyelőre. Ettől függetlenül sok állóképesség növelés és erősítés vár rám. Főleg az erősítésre, és a súlycsökkentésre szeretnék most egy kis hangsúlyt fektetni. És, hogy igaz legyen a sztorim a végére:

[ Szerkesztve ]

(#45415) Vertigo18 válasza Never79 (#45414) üzenetére


Vertigo18
addikt

Akkor is gratula! :C

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#45416) Agony válasza Never79 (#45414) üzenetére


Agony
aktív tag

Szép volt, az biztos hogy egy percig se fáztatok! Gratula és köszi a beszámolót! :R

Start with a whisper, end with a scream!

(#45417) norby_42 válasza Never79 (#45414) üzenetére


norby_42
aktív tag

:R
Ez azért már emberes!
👍

Eat pasta, run fasta

(#45418) Peterhappy válasza Never79 (#45414) üzenetére


Peterhappy
őstag

Aztamindenit. Maxrespect :R

(#45419) inf3rno válasza tomcica (#45399) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Asszem ma jól fogsz aludni. :D

Buliban hasznos! =]

(#45420) inf3rno válasza Never79 (#45414) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Gratula!

Buliban hasznos! =]

(#45421) Chuck Norris válasza Never79 (#45414) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Kemény lehetett, gratula!

(#45422) tomcica válasza Never79 (#45414) üzenetére


tomcica
Topikgazda

:R gratula

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#45423) tomcica válasza inf3rno (#45419) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Altalaban epp forditva, annyi adrenalin van ilyenkor, h eleg darabos az alvas, na de holnap, mint a tej :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#45424) inf3rno


inf3rno
nagyúr

Na én 10 hónap után rászántam magam, hogy újrakezdem. Az órámon is sikerült közben szíjat cserélni. Ma reggel kidobott az ágy 1-2 óra alvás után, úgyhogy elmentem kocogni. Ahogy nézem a GPS nem volt a helyzet magaslatán, mert garantáltan sosem voltam 4:30 közelében sem. [link] Gondolom még bejáratós a hosszú kihagyás után, meg műhold adatot se frissítettem mielőtt elindultam. Olyan 6:30-6:00 körül lecsorogtam viszonylag sík terepen, kicsi emelkedővel és lejtővel. Az első két kilométeren ahogy lenni szokott hosszú kihagyás után, éreztem, ahogy a lerakódott retek bemegy a keringésbe, és elkezd tőle viszketni a combom kb. mindenhol. Aztán ez a végére elmúlt, és elkezdtem végre izzadni, onnantól egész jól ment. Ami nem tetszett, és számítottam rá, hogy az ínyem még mindig nincs rendben. Rendesen belobbant a végére, fájt mint állat, ment a szájvíz meg az algopyrin utána, így most rendeződött. Adok még neki néhány alkalmat, aztán ha ilyen marad, akkor keresek valami orvost, aki hajlandó antibiotikumot írni, mert ez így nem állapot. A teleket általában emiatt szoktam kihagyni, mert a hideg még jobban odaver neki. Idén viszont már jó lenne télen alapozni is. A pulzus olyan 170 körül volt emelkedőn, 160 alatt valamivel lejtőn. Nagyjából ami lenni szokott ilyenkor. Ha marad a napi futás, akkor 3-5 hét alatt tisztul annyit a szervezet, hogy lemegy a pulzus ugyanilyen tempónál 150 alá. Onnantól kezdhetek el gyors napokat tartani, vagy talán kicsit később. Egyelőre nem tudom most, hogy minden nap futás legyen e, vagy inkább csak két naponta futás, és valami más a köztes napokon. Hajlok egy kicsit az utóbbi felé az elmúlt évek kudarcai miatt. Bringa és görgő van. Esetleg még valami talajtorna férne bele, de nem igazán van hely hozzá.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#45425) tomcica válasza inf3rno (#45424) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Utobbi

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#45426) Hi!King


Hi!King
őstag

Ma reggel ugyan futásnál nem, pedig érdekes lett volna, mert domboztam, de utána munkába tekerésnél kipróbáltam, hogy összevetem a Polar H9 pulzusmérőt az M430 csuklós mérésével. Ez lett az eredmény:

A narancssárga a csuklós, a kék a mellkasi. Szvsz meglepően jó a csuklós mérés, sokkal rosszabbra számítottam (néha csinál totál hülyeséget, ez most nem fordult elő). Van egy 6-7 másodperces késleltetése, illetve a rövid emelkedők után kicsit furán áll vissza, az átlag egyébként pontosan 120 lett mindkettőnél.

Ahol eddig jó szolgálatot tett, az a repülők, ugyanis az a szokásom, hogy akkor futom a következőt, ha már visszaállt a kocogós szintre a pulzusom, a csuklóssal viszont ez nem csak később történik, hanem kiszámíthatatlanabb is. Másrészt a csuklós mérés néha produkál random kiugrásokat, egyébként ezen az ábrán is ránézésre nagyobb a volatilitása az egyenletes szakaszokon, ezért egyenletes futásnál is inkább a mellkaspántot fogom használni, mivel szeretek zóna határ közelében futni, és nem szeretem a fals pozitív jelzéseket. Az csukóst csak munkába tekerésre, kisebb gyalogtúrákra, a nagyobbakra az aksi idő miatt inkább mellkaspántot.

A másik dolog, amit sejtettem is, hogy a telefonom GPS-e sokkal pontatlanabb, mint az M430-é...

[ Szerkesztve ]

(#45427) Never79


Never79
tag

Köszönöm mindenkinek :). Még egy kicsit robot vagyok, de holnapra már szerintem teljesen jó lesz.

(#45428) tomcica válasza Never79 (#45427) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Na ez nalam is igyvan, zsinorban a negyedik combos felmero ket het alatt :)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#45429) jmuranyi válasza inf3rno (#45424) üzenetére


jmuranyi
tag

Szia, helyhiányos talajtornához ötletként egy könyv.
Egyike azon kevés könyveknek, amiket először "online" kezdtem el olvasni,
majd nagyon gyorsan megvettem. Mind a három kötetet. :K

(#45430) Hi!King válasza jmuranyi (#45429) üzenetére


Hi!King
őstag

Sosem olvastam, csak hallottam róla, de ha te olvastad, egy kérdésem van:
Ajánl valamilyen alternatívát húzódzkodásra, evezésre, amihez nem kell rúd vagy evezőgép? Mert szvsz nekem leginkább ez hiányzik otthonról, van egy helyettesítő gyakorlatom, háton fekve oldalt a könyökömmel tolom felfelé magam, de ez nem az igazi. Mert felülés, fekvőtámasz az evidens, szerintem átlag futóként úgyse jutok el oda, hogy a fekvőtámasz kevés és súlyok kellenének.

(#45431) tomcica válasza Hi!King (#45430) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Vegyel egy kettlebellt (kesobb majd bovited ha kell) nem kell hozza nagy hely es rengeteg erosito gyakorlatot meg lehet vele csinalni. Dinamikusabb lenditoseket is.

Evezesre az egykezes "fureszeles", push press es sumo deadlift felhuzassal pedig a karok es vall.
KB swing torzs. Sorolhatnam.

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#45432) jmuranyi válasza Hi!King (#45430) üzenetére


jmuranyi
tag

Igen, a "függőleges húzodzkodást" ajtó félfánál, állva kell végezni,
nagyon könnyű gyakorlat, inkább bemelegítésre való.
A másik a "vízszintes húzodzkodás," kb konyha asztal alatt lefeküdni a földre,
és az egyik oldalba kapaszokdva felhúzni magad.
Picit nehezebb, és elég idétlen gyakorlat volt nekem ;]

Vannak ajtóba feltehető húzodzkodó rudak, időnként Lidl-ben és Aldiban.

De bátran ajánlom a saját megoldásomat is, talán az a legolcsóbb.
Vettünk vasasnál kb colos vízcsövet, olyan hosszan, hogy a két fal között
elférjen, lefestettük fehérre. Tartónak bútolapból eszkábáltam valamit.
Ha jobban belegondolok, a súlyomat 4 db 4,5x35mm-es sárgaréz
csavar tartja ilyenkor, immár több mint tíz éve.
Most kb 77 kg vagyok. Voltam több is :(((

Ja, és google a barátod, sok kép van benne ;)

[ Szerkesztve ]

(#45433) dabgergo


dabgergo
őstag

Pega 36 ma 50 EUR alatt ha valakit érdekel, ennél olcsóbban aligha lesz :Y

(#45434) HKorn válasza dabgergo (#45433) üzenetére


HKorn
addikt

Elfogyott vagy én nem találom? Tudsz adni egy linket?

Run&Ride

(#45435) dabgergo válasza HKorn (#45434) üzenetére


dabgergo
őstag

Nike appot érdemes feltelepíteni, nem fogyott el, ez a link elvileg:

https://nike.app.link/3G9Od079c9

Fura, gépen 404-es hiba, de mobilon, app-ban jó!

[ Szerkesztve ]

(#45436) Hi!King válasza jmuranyi (#45432) üzenetére


Hi!King
őstag

Köszi. Ezeket a rudakat nézegettem már, az ajtóba feltehetővel a gondom az, hogy akkor folyton beverném a fejemet, mert épp nem verem be a magasságommal, így bármi ami alá kerülne, zavarna. A falra szerelhetővel meg az a gondom, hogy nincs hely, kicsi a lakás. De keresni fogok valami megoldást, utánanézek.

Szabadtéri edzőparkokban szoktam néha húzódzkodni, csak az egyik messze van és éjszakára zárt, reggel pedig túl későn nyit, a másiknál meg ilyenkor nyáron sokan vannak. Bár most nézem, előbbinél 1 órával korábbra tették a nyitást, ami jó hír.

(#45437) jmuranyi válasza Hi!King (#45436) üzenetére


jmuranyi
tag

'U' alakú tartót csináltam, abból könnyen ki lehet venni a rudat.
Nálunk a WC-be került, ott senkit nem zavart,
elfér a fejek fölött, diszkréten. Ki sem kell vennem... :D

Ja, és húzodzkodás mellett még igen jól lehet használni
feszes függeszkedésben végzett nyújtott lábemeléshez is,
az is durva gykorlat ;]

[ Szerkesztve ]

(#45438) norby_42 válasza jmuranyi (#45432) üzenetére


norby_42
aktív tag

Ajtóba feszítős rudat használ valaki? Fiamnak kellene, de nem tudom, mi lesz a tokkal. (Még széttépi a 35 kilójával :)

Eat pasta, run fasta

(#45439) ígyvanferi válasza dabgergo (#45433) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ebből inkább a mindenre használható 25%-os kedvezménykód az érdekes. Igaz a Pegat leszámítva elég szegényes a kínálat. Egy-két shieldes vagy terep Pegasus 36-os van eleve akciósan, amiknek így az ára a megvehető kategóriába kerül a kuponnal. Vagy ha valaki olyan szerencsés, hogy 40-es a lába, az tud most venni 39 ezerért Vaporfly 4%-et. :U

[ Szerkesztve ]

(#45440) danielsz válasza dabgergo (#45433) üzenetére


danielsz
tag

Köszi, épp azon szenvedtem, hogy honnan szerzek értelmes áron Pega 36-ot, meg is rendeltem :)

(#45441) Chuck Norris válasza norby_42 (#45438) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Az a baj ezekkel, hogy csak keskenyebben tudod megfogni mint az ajtó keret belseje, hacsak nincs egy másfél méteres széles ajtód akkor kicsi lesz.

(#45442) danielsz válasza ígyvanferi (#45439) üzenetére


danielsz
tag

Pega Trailért a közel 100 eurót is sokallom, a sima Pega 36 viszont 50 euróért eléggé megérte.

(#45443) Alg válasza Hi!King (#45430) üzenetére


Alg
veterán

Ajtó horgonyos multitréner kötélen csinálok ilyesmiket.

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#45444) Peterhappy válasza Hi!King (#45426) üzenetére


Peterhappy
őstag

Kíváncsi lennék, a pulzust mennyire méri pontosan.
Én hétvégén Visegrádról Szentendre felé tekerve-mászva összehoztam egy 189-es max pulzust úgy, hogy nem tudom, mikor érhettem el azt a pillanatot, de biztos, hogy egy nagyon picit még rá tudtam volna tekerni, talán egy-két ütés még maradt benne(m).

A 189-es max pulzust meg így, 35 felett boldogan aláírnám :B

(#45445) bajnokpityu válasza danielsz (#45442) üzenetére


bajnokpityu
félisten

trail volt már 70alatt, annyiért sztem nagyon jó.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#45446) ígyvanferi válasza danielsz (#45442) üzenetére


ígyvanferi
addikt

De ez most 63,75 euró kuponnal.

(#45447) Hi!King


Hi!King
őstag

Megnéztem én is, sajnos nincs az én méretemben. Nem mintha most új cipőt akarnék venni, de úgyis elhasználnám idővel, és ha akcióban van... Meg annyit emlegetitek ezt a sorozatot, hogy már kipróbálnám, de a normál árán azért mégsem.

(#45448) danielsz válasza ígyvanferi (#45446) üzenetére


danielsz
tag

Abból csak 40-es van (legalábbis most már), a többi meg 97,5 euróra jön ki.

(#45449) inf3rno válasza tomcica (#45425) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Akkor az lesz. A cipőről meg tökre elfeledkeztem. Szóval a Ride ISO2-ben nem érzek túl sok csillapítást, sarkazásra nem túl kellemes, és érezni az alacsonyabb dropot is benne. Más, mint az eddigi cipőim, szokni kell még. Hosszú távon talán nem árt, mert így legalább rá vagyok kényszerítve, hogy előre érkezzek, de gondolom a mezítlábazáshoz hasonlóan ki tudja kezdeni a vádlit, ha valaki fullba tolja a kretént vele.

Buliban hasznos! =]

(#45450) inf3rno válasza Hi!King (#45430) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Én akartam venni rudat, de ahol tudnám használni, ott elég gyenge a fal. Aztán jobb, ha nem döntöm össze a házat. :D

Buliban hasznos! =]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.