Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48851) pohár válasza afrojack1 (#48846) üzenetére


pohár
félisten

hát büszke lehetsz magadra

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48852) afrojack1 válasza pohár (#48851) üzenetére


afrojack1
senior tag

miért? ja hogy itt mindenki realos? :DDD hajrá real! :D

[ Szerkesztve ]

SC: Herczku_Death

(#48853) Dinter


Dinter
addikt

Hogy is hívták a másik ilyen nagy barcás gyereket? Aki volt itt vagy 2 napot? :DDD

Meg is van: [link] :)

[ Szerkesztve ]

(#48854) Sztbeni válasza Sickboy25 (#48849) üzenetére


Sztbeni
őstag

Ezek ellen nagyon nagy szégyen lenne kiesni... De sajnos nem lepődnék meg.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#48855) pohár válasza Dinter (#48853) üzenetére


pohár
félisten

a hala barca kölyköt? ezt írd be a keresőbe, tuti kidobja majd :DDD
de tippmixtopikban is osztotta az észt, mondjuk itt a focisban hamarabb megtalálod ezzel az aranyköpéssel :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48856) IreN!CuS válasza pohár (#48855) üzenetére


IreN!CuS
őstag

A hala barca örök nyomott hagyott a topicban :D

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#48857) szab.tam válasza venember83 (#48850) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a vb-n drukkolok is neki, meg nem is.
gyökér módon azt is szeretném, hogy ne menjen neki, mert akkor talán nem veszik meg.
az eltiltásai ellenére az egyik leghasznosabb játékosa a fradinak. (ha nema leg..)
a tavaszi nagy menetelésben neki, dibusznak és a feljavult matheosnak volt a legnagyobb szerepe.
nem is az alig gólképes, impotens csatároknak.
sosem értettem, hogy talán nem volt soha választható a fradi oldalán a mérkőzés legjobbja szavazáson...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#48858) afrojack1 válasza IreN!CuS (#48856) üzenetére


afrojack1
senior tag

na jó én azért annyira nem vagyok fanja de ha játszik nekik szurkolok vagy a realnak! :)

SC: Herczku_Death

(#48859) szab.tam válasza Dinter (#48853) üzenetére


szab.tam
nagyúr

:K :DDD

üde színfolt volt.
én nagyon élveztem szerencsétlent.
az adatlapját nézve meg is hagytak 2 egész hsz-át.

aztán lehet, hogy valaki innen beklónreggelt egy kölcsön konfig + ip-ről, és kiélte elfojtott vágyait...
:DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#48860) forceberg válasza szab.tam (#48857) üzenetére


forceberg
veterán

Két meccsen már játszott, a másodikon botrányos vezetéssel kikaptak. Így a továbbjutás elszállt, ami még nagyobbat dobott volna az értékén!
Irán ellen még nyerhetnek, de Iránnak azért szurkolok, hogy ez a fosch Nigéria essen ki, de sajnos az argentinok úgyis leadják egy ikszre a meccset.
Pav és Jenner pótolható, de Besic és Leo magyar szinten nem!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#48861) Ijk válasza forceberg (#48860) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem értem mitől van ez a nagy Irán szimpatizmus. Csúnyán rugdosódtak, az egyik még a bírónak is majdnem nekiment. A focijuk az élvezhetetlen bunker, beállnak bekkelni a 16-osnál 10 emberrel, és ha oda kerül a labda felrúgják az ellenfelet vagy elrúgják a labdát. Nem mondom, voltak lehetőségeik és néhány jó támadásuk, de 90%-ban leparkoltak a saját térfelükön. Én ilyen csapatnak soha nem fogok tudni drukkolni.

Értem mostmár, mondjuk azt a meccset nem láttam.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#48862) forceberg válasza Ijk (#48861) üzenetére


forceberg
veterán

Félreértetted, Nigéria ahogy nyert a bosnyákok ellen, azért szurkolok ellenük!

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#48863) Sickboy25 válasza forceberg (#48860) üzenetére


Sickboy25
addikt

Magyar viszonylatban, az hogy ott volt a VB-n és megmutatta mit tud, nagyon sokat jelent eladáskor, jó kis pénz lesz belőle és muszáj eladni, mert jövőre lejár a szerződése és ingyen igazolhat...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#48864) A@ron


A@ron
tag

Ezektől a brazil művésznevektől besz@rok...

"A Birkirkara keretében több légiós is található, akik húzóemberei a csapatnak: ez különösen igaz a brazil Jhonnattannra, aki 28 meccsen 21-szer talált be"

Vajon mennyire lehetett részeg, amikor ezt kitalálta? :DDD :DDD :DDD

(#48865) szab.tam válasza Sickboy25 (#48863) üzenetére


szab.tam
nagyúr

"jövőre lejár a szerződése és ingyen igazolhat"
jaaaa. eztnem tudtam.
és gondolom, az aláírásért olyan fizut kérne, ami kb. egy féléves költségvetése a fradnak.
akkor sajnos menni fog.... :O
nagyon nem mindegy, menyiért.
valahol 1-3 meu közt lehet az értéke.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#48866) Sickboy25 válasza szab.tam (#48865) üzenetére


Sickboy25
addikt

Pontosabban 2016-ban jár le, de előtte fél évvel, ha nem fogadja el a Fradi ajánlatát, akkor onnantól ingyen igazolható... Most lehet belőle a legnagyobb lóvét kihozni ez biztos.

"és gondolom, az aláírásért olyan fizut kérne, ami kb. egy féléves költségvetése a fradnak." -- ilyen opció nincs, mert egy újabb szerződést már nem is írna alá... Ezt ő is lenyilatkozta igazából... Szerintem a Celta le is fogja igazolni

2 milláért jó lenne eladni...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#48867) venember83 válasza Sickboy25 (#48866) üzenetére


venember83
nagyúr

2 millió vicc egy jó védőért, játsszon az középen vagy szélen.

(#48868) sh4d0w válasza venember83 (#48867) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ojróban...

https://www.coreinfinity.tech

(#48869) Sickboy25 válasza venember83 (#48867) üzenetére


Sickboy25
addikt

Pedig többet nem fognak adni érte...

sh4d0w: persze, hogy ojró, nem is jó magyar HUF -ra gondoltam :DDD

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#48870) Integra


Integra
titán

a leverkusen dobta a calhanoglu transzfert - lesz itt még balhé, érzem... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#48871) sh4d0w válasza Sickboy25 (#48869) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Én venembernek írtam, nem Neked. :DDD

https://www.coreinfinity.tech

(#48872) venember83 válasza Sickboy25 (#48869) üzenetére


venember83
nagyúr

4-5-6 millió euróba kerülnek a formán kívüli, netán öregedő védők Európában, ehhez képest egy fiatal, világbajnokságon kemény csapat ellen bizonyító védőről beszélünk. 15 millió volt a Torinótól szerzett Angelo Ogbonna, pl.

(#48873) Integra


Integra
titán

miért kellett este 10-re tolni a meccseket??? :(((

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#48874) szab.tam válasza Integra (#48873) üzenetére


szab.tam
nagyúr

mert az utolsó kört egyidőben kell játszák, és európában így nagyobb a nézettsége, mint éjfélkor...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#48875) pohár


pohár
félisten

:DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48876) afrojack1 válasza pohár (#48875) üzenetére


afrojack1
senior tag

:DD fúúújj!!!

SC: Herczku_Death

(#48877) nextman


nextman
aktív tag

Nezzetek, van egy jopofa oldal, ahol meg lehet tippelni az eredmenyeket, es kiszamolja ennek fuggvenyeben melyik csapat melyik agra kerul:

[link]

(#48878) Sickboy25 válasza szab.tam (#48874) üzenetére


Sickboy25
addikt

Szerintem a 9-ről 10-re emelés volt itt a gond, nem az éjfélről 10-re csökkentés... :D

Vénember: Próféta szóljon belőled... Én ebben nem reménykedek...

Sh4d0w: tudom...

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#48879) Integra


Integra
titán

tudja valaki, hogy adják e mindkét 6 és 10 órás meccset magyar csatornák?
mert mennénk fröccsözni meg nézni valahova (szabadság tér, erzsébet tér etc..) és jó lenne tudni, hogy ha igen, akkor hol lesz a holland meccs közvetítése

ok, semmi m1 és m2 adja egymás mellett. :)
akkor csak tudnom kell, hogy hol és melyiket

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#48880) pohár válasza Integra (#48879) üzenetére


pohár
félisten

M1: Hollandia - Chile, Horvátország - Mexikó
M2: a maradék :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#48881) Integra válasza pohár (#48880) üzenetére


Integra
titán

köszi! szabadság téren a holland meccs lesz az élő, perfekt, volt céges cimbikkel duma, és roséfröccs :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#48882) br.rak


br.rak
őstag

A magyarok külön adják az m1/m2 csatornákon, de a németek ha minden igaz menet közben fognak váltogatni esemény függvényében. (már aki a ZDF/ARD pároson nézi)

(#48883) Sickboy25 válasza br.rak (#48882) üzenetére


Sickboy25
addikt

én ott nézem... De az ZDF /Das Erste páros nem? De gondolom az ARD is tolja neki :)

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#48884) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Mezei szóvicce: [link]

(#48885) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Büttner a Dinamo Moszkvába igazol!

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#48886) br.rak válasza Sickboy25 (#48883) üzenetére


br.rak
őstag

Bocsi, tévedtem. Mégis külön lesz, csak nem Das Erste/ZDF leosztásban, hanem a Das Erste mellette az EinsFestival -on lesz a másik meccs (SPA-AUS és a Horvát-Mexikó)) (ennek is van HD-s verziója saton)

Br

[ Szerkesztve ]

(#48887) szami777


szami777
addikt

Kár, hogy egy időbe lesznek a meccsek ma, pedig az A csoportban mindkettő mérkőzésnek komoly tétje van :(

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#48888) Sickboy25 válasza br.rak (#48886) üzenetére


Sickboy25
addikt

Das Erste közvetíti a spanyol meccset?

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#48889) L_YKing


L_YKing
addikt

Melyik meccset mi adja? :R

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#48890) vans? válasza L_YKing (#48889) üzenetére


vans?
őstag

M1-et nezd, ennyit mondok. ;]

hábm bábm

(#48891) vzsryl válasza L_YKing (#48889) üzenetére


vzsryl
nagyúr

M1-en lesznek a rangadók, M2-n a kicsik csatája (a brazilok is az utóbbiba tartoznak).

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#48892) br.rak válasza Sickboy25 (#48888) üzenetére


br.rak
őstag

Nem azt az EInsFestival adja.

szerk: illetve tudja a fene, mert az ARD weboldalán még mindig körkapcsolást írnak, de a Das Erste műsorújsága a holland-chile -t írja.
Szóval akkor marad az m1 / m2 és ha nagyon hülye lesz a kommentár akkor az eredeti hangsáv, duma nélkül :)

[ Szerkesztve ]

(#48893) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Hollandia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#48894) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Hajrá Hollandiavagydöntetlen, és hajrá kevés sárga!!! :P

(#48895) Sickboy25 válasza br.rak (#48892) üzenetére


Sickboy25
addikt

Igen az Erste a hollandot nyomja korkapcs. nelkul :-)

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#48896) afrojack1


afrojack1
senior tag

LIA LIA HOLLANDIA!! :D

SC: Herczku_Death

(#48897) L_YKing válasza afrojack1 (#48896) üzenetére


L_YKing
addikt

Ezt, hogy sikerült összerakni? :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#48898) Sickboy25 válasza Sickboy25 (#48895) üzenetére


Sickboy25
addikt

Vagyis kor van, mert atkapcsolt a spanyol gólra

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#48899) afrojack1 válasza L_YKing (#48897) üzenetére


afrojack1
senior tag

nem tudom! fáradt vagyok... :D

SC: Herczku_Death

(#48900) Napfénysüti

Fenébe hogy pont délutános vagyok pedig ma úgy néznék meccset. :U

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.