Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49101) thomeef válasza tiv83us (#49099) üzenetére


thomeef
őstag

Uru se lott golt, csak emberelonyben...

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#49102) tiv83us


tiv83us
veterán

Nos, Europanak ott maradt a holland-francia-nemet trio, a del-amerikaiaknak pedig, huhh, sorolni is hosszu :))
De meg mindig go USA! :)

Buffon elore fejelni :DD

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#49103) RockHaRD válasza venember83 (#49100) üzenetére


RockHaRD
addikt

nem csak harapna, megenné ;]

Egyébként remélem ez a patkány Suarez nem megy a Barcába... pikk-pakk Real szurkoló lennék utána :D

(#49104) Tibiajax válasza venember83 (#49100) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

egy gyorskérdés: Iccardi hol van?.. ki se vitték?

(#49105) Ringman válasza Tibiajax (#49104) üzenetére


Ringman
nagyúr

Icardi argentin.

(#49106) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

na de legalább :DDD

Resistencia eterna

(#49107) venember83 válasza Tibiajax (#49104) üzenetére


venember83
nagyúr

Hát most én mit mondjak erre... Icardi, legalábbis Mauro Icardi argentin, nem olasz.

(#49108) kutkut


kutkut
addikt

Hát ez szánalmas volt... Az olaszok ezzel a "focival" nem fognak hiányozni, de Suarez... Remélem, a nyolcaddöntőn már megkezdi a ~10 meccses eltiltását. "Megváltozott" :U

Meizu MX3 32GB

(#49109) Tibiajax válasza Ringman (#49105) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én mindig olasznak hittem. még örültem is, h végre ismét honi csatára van az Internek.. xd

(#49110) L_YKing


L_YKing
addikt

Kiestek az olaszok!! :C

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#49111) bagyulajuve válasza kutkut (#49108) üzenetére


bagyulajuve
addikt

mert az uruk jobbak voltak? kb hasonló gyenge focit nyomtak, nekik kellett volna menniük, hajtaniuk :F

Resistencia eterna

(#49112) salival


salival
aktív tag

Várom azt a kameraállást ahonnan tényleg látszik hogy harapott, mert eddig ilyen nem volt. Amúgy egy fogyatékos.

YNWA

(#49113) kutkut válasza RockHaRD (#49103) üzenetére


kutkut
addikt

Én meg remélem, nem jön a realba. :)) Pláne annyiért amennyit kérnének érte...

bagyulajuve: Nekem igazából egyik csapat sem hiányozna.

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#49114) tiv83us


tiv83us
veterán

Ezt a harapast a FIFA tuti nem fogja annyiba hagyni, nem csodalkoznek rajta, ha Suareznek itt a VB veget erne.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#49115) Sdi válasza kutkut (#49113) üzenetére


Sdi
addikt

Nincs is szó a Realról, a Barcába menne.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#49116) venember83 válasza salival (#49112) üzenetére


venember83
nagyúr

Amikor feküdt a földön, folyamatosan a fogát fogta, plusz mi másért mutogatná Chiellini a vállát? Leégett a brazil napsütésben, és napkrémet kér a sporitól? :D

Nem szotyizva és tökvakargatva kellett volna Costa Rica ellen játszani, azzal a ponttal rögtön más lett volna a helyzet, ráadásul jött még Marci hülyesége, ennyit már nem bír el egy ilyen, gyengébb évjáratú olasz válogatott.

(#49117) kutkut válasza Sdi (#49115) üzenetére


kutkut
addikt

Így legyen! :D

Meizu MX3 32GB

(#49118) szab.tam válasza tiv83us (#49114) üzenetére


szab.tam
nagyúr

remélem, hogy elküldik a lelátóra.
olasz csapatot én is hazakívántam, de ez mi volt...

a csávót meg jelölhetjük "arany tyson" díjra. :DDD
és az átvételkor a szokásos duma:
- köszönöm anyukámnak, akitől a fogat kaptam, köszönöm apukámnak, aki elfeljetett megnevelni, köszönöm a fogorvosaimnak...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#49119) salival válasza venember83 (#49116) üzenetére


salival
aktív tag

Mondjuk Chiellini kétszer fetrengett a földön arcát fogva, miközben maximum a lágy natali szellő érintette azt. ;]

YNWA

(#49120) Enzolord


Enzolord
addikt

Miért nem jelenik meg ez a sz*r kép??

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#49121) venember83 válasza tiv83us (#49114) üzenetére


venember83
nagyúr

Ugyan, azzal pont az uruguayi válogatott méregfogát venné ki a szövetség, azt meg nem akarhatja...

(#49122) szami777


szami777
addikt

Ez már ne 10 meccs legyen.
Visszaeső patkány

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#49123) Tibiajax válasza Enzolord (#49120) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

pont akartam írni, h egyetértek

(#49124) salival


salival
aktív tag

Ez így egyértelmű. Fogyatékos.

YNWA

(#49125) bagyulajuve válasza szami777 (#49122) üzenetére


bagyulajuve
addikt

kár h nem lehet honosítani Suarezt a "harapós" válogatottunkba beférne :DDD

am tuti nem fog már játszani a vb-n

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#49126) venember83


venember83
nagyúr

[ Szerkesztve ]

(#49127) Rypejakten válasza bagyulajuve (#49125) üzenetére


Rypejakten
addikt

ez kurvajó. :DDD :DDD :DDD

(#49128) Napfénysüti válasza bagyulajuve (#49125) üzenetére

De csak állandó szájkosárral. :D

Més que un club!

(#49129) Tibiajax válasza venember83 (#49126) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

de várj:D ez nem harapás ellen van, hanem h ne tudja nyalni a sebeit a dög :)
Napfénysüti ja ja, szájkorasat kell tenni rá, a krva anyját :)

[ Szerkesztve ]

(#49130) venember83 válasza Tibiajax (#49129) üzenetére


venember83
nagyúr

Ja, kézbe és vállba így még tud harapni, valóban. :U

(#49131) Tibiajax válasza venember83 (#49130) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:) persze, ettôl még tud majd harapni az õrült

(#49132) venember83


venember83
nagyúr

Kíváncsi vagyok, mit fog tenni a FIFA, a jogos szvsz pár évre szóló vagy örökös eltiltás lenne nemzetközi tornáktól, de azon se lennék meglepve, ha semmit se kapna.

(#49133) salival válasza venember83 (#49132) üzenetére


salival
aktív tag

Szándékos lábtörésért kapnak meccseket, itt meg fél percig látható harapás volt max. El kell tiltani de retek viccesek vagytok ezekkel az örökös eltiltásokkal.

YNWA

(#49134) Rypejakten válasza venember83 (#49132) üzenetére


Rypejakten
addikt

persze, örökös, mesélj még.

(#49135) tiv83us válasza salival (#49133) üzenetére


tiv83us
veterán

Eddig osszesen 17 meccsrol lett eltiltva a harapasok miatt, szerintem egyaltalan nem tulzas azt mondani, hogy ezuttal maradjon tavol 20 meccstol minimum, klub es nemzetkozi.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#49136) Napfénysüti válasza salival (#49133) üzenetére

Jön egy tubus Fenistil géllel Chiellininek. ;]

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#49137) szami777 válasza salival (#49133) üzenetére


szami777
addikt

Liverpool drukkerként nyilván nem fogod azt mondani hogy hosszú időre tiltsák el :D
De ne mond már, hogy ezt tolerálni kéne. Kurva egyszerű egyébként, hatványozottan több meccs eltiltást kap, amíg nem tanulja meg, hogy ezt nem illik csinálni. Ez már a harmadik eset, lerí róla hogy buta, de azért ezt megjegyezhetné.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#49138) venember83 válasza salival (#49133) üzenetére


venember83
nagyúr

A harapás kissé szándékosabb, mint egy lábtörés, mert egy dolog veszélyesen becsúszni, de harapni véletlenül többszörösen... Most arról ne is beszéljünk, mennyire van helye a pályán.

(#49139) perempe válasza szami777 (#49137) üzenetére


perempe
addikt

ha eltiltják, akkor csak a nemzetközi meccsekről?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#49140) viharhozo válasza tiv83us (#49135) üzenetére


viharhozo
addikt

Akarmennyire is nagy osszeeskuves az egesz foci, a Fifanak azert szereny befolyasa van a PL-re. ;)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#49141) salival válasza tiv83us (#49135) üzenetére


salival
aktív tag

Nem volt még precedens nemzetközi eltiltás átvitelére klubfutballra és most se lesz. :)

(#49138) venember83: "szándékos"(!) lábtörés

Amúgy ez történt:

(#49142) venember83: szándékos lábtörést úgy bizonyítasz hogy kurvára nincs ott a labda a láb közelében. simple as that

[ Szerkesztve ]

YNWA

(#49142) venember83 válasza salival (#49141) üzenetére


venember83
nagyúr

Nyilván, a FIFA ezt nem teheti meg. Viszont kíváncsi vagyok, mit fog tenni. Ha büntet, akkor nem 1-2 meccsel kellene az előéletet figyelembe véve. Te amúgy mire tippelsz, lesz eltiltás, ha igen, akkor mennyi?

salival: a szándékos lábtörést tudod bizonyítani? Nem olyan, hogy odamegy és két kézzel eltöri a másik lábát. A harapás viszont ennél sokkal egyértelműbb. A képet meg nem kommentálom, nyilván photoshop, elbagatellizálod a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#49143) szami777


szami777
addikt

Amúgy Suareznek jól megy ez, ha jól emlékszem előző vb-n kézzel védett a kapus helyett, Ghána kihagyta a büntetőt és Uruguay továbbjutott.
Az is fair volt tőle.....

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#49144) vzsryl


vzsryl
nagyúr

[link]
Hát nagyon sajnálom, hogy erről lemaradtam. ;] Suarez előbb-utóbb így fog járni-->:DDD

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#49145) tiv83us


tiv83us
veterán

Kov meccsen meg hajra Ivory Coast, nehogyma Iran vagy a gorogok jussanak tovabb... :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#49146) tiv83us válasza szami777 (#49143) üzenetére


tiv83us
veterán

Csak azert mondjuk peldaul nem lehetne feljelenteni testisertesert, mert kikezelte a befele tarto lasztit.

Tobbieknek: Igazatok van, hulye vagyok, abviuszli klub meccsekrol nem tudjak eltiltani.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#49147) perempe válasza salival (#49141) üzenetére


perempe
addikt

örül, hogy haza se kell utaznia, kevesebb a gondja. :D

olvastam egy írást, hogy a topligák légiósai összeszednek lapot is, hogy otthon karácsonyozhassanak.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#49148) pohár


pohár
félisten

nesze neked, plusz 2 év a lófaszért :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49149) cyberkind válasza pohár (#49148) üzenetére


cyberkind
félisten

Majd megkapják a 2022-es vb-t Katartól és ismét bajnokok lesznek. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#49150) szuacica


szuacica
újonc

Hát ez most szíven ütött... 9 éve vagyok olasz drukker, elismerem, hogy nem játszottunk jól sem az angolok, sem Costa Rica ellen, de itt most szerintem uralták a mérkőzést az olaszok egészen a piros lapig...Marchisio nagyon maximum sárgát érdemelt volna. És ott el is dőlt az egész, fél órát kibekkelni emberhátrányban, és nem beszélve a lélektani hatásáról...Sajnálom, hogy így estek ki, azért ezt nem érdemelték...az meg már csak hab a tortán amit Suárez művelt...remélem eltiltják!
Egyébként pedig botrányos,hogy Destro,Rossi,Aquilani helyett olyanok játszottak,mint Cassano... Meg is lett az eredménye. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.