Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#190851) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Caicedo a félidő elején úgy mozgott, mint aki légnyomást kapott.

Go Gunners!

(#190852) mephi666


mephi666
nagyúr

...húúú, erre Enzo kaphatott volna egy pirosat, mint 1 hete Macca :D

...jó ez a Luton: nem akarnak lefeküdni a cselszkinek... 1-1el lenne jó félidőre menni :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#190853) forceberg válasza mephi666 (#190850) üzenetére


forceberg
veterán

Azért írtam, hogy egyáltalán tudta-e néha kicsit hosszabb ideig hozni magát, mert nem egy 60 meccs / éves játékos. :(
Kár érte, mert számomra nagy kedvenc ha játékban van.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#190854) atee_13 válasza Phoen|x (#190851) üzenetére


atee_13
őstag

DeathAdder pont belebotlottam valami FB-on amit szerintem neked akartak ajánlani :D

🚨💣 Brighton Lost Some of It's Key Players This Summer Transfer Window :❌ Alexis Mac Allister Joined Liverpool ❌ Robert Sánchez Joined Chelsea ❌ Moisés Caicedo Joined ChelseaBut Guess What? This doesn't matter as Roberto De Zerbi's Brighton has scored 8 goals and Won BACK-TO-BACK Games in The Premier League 2023-24. 🔥🔥✅ Brighton 4-1 Luton Town✅ Wolves 1-4 BrightonDespite they lost some leaders, they have now a lot of exciting & talented players in the team like Estupiñán, Mitoma, Ferguson, Enciso, João Pedro, Verbruggen, Buonanotte and Adingra. 🔥🔥Brighton in the Premier League since Roberto De Zerbi's first game in charge:◉ Most shots (574)◉ Most shots on target (22)◉ Most goals from open play (57)◉ Highest xG (69.84)A WELL RUN CLUB. 👏😍

Lehet, hogy egy kép erről: 5 ember, amerikaifocizó emberek, futballozó emberek és , szöveg, amely így szól: „Wuer Sae FIRST PL 4 MATCH 1 LUTON UTON TOWN Brighton FOOTBALLCLUB CLUB Luton Town SECOND PL 1 MATCH 4 Wolves Brighton "THE DE ZERBI BALL EFFECT!"”

(#190855) Phoen|x válasza mephi666 (#190852) üzenetére


Phoen|x
őstag

Róla van szó? :F
:DDD

Go Gunners!

(#190856) mephi666 válasza forceberg (#190853) üzenetére


mephi666
nagyúr

...bírom én is :K még szórakoztató is, ahogy taktikai faultnál bedobja mindig az ártatlan "labdavótspori" ábrázatát :D ...sajnos a genetikája elég elcseszett, hogy 1-2hónapnál tovább soha nem bírja sérülés nélkül

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#190857) DeathAdder válasza atee_13 (#190844) üzenetére


DeathAdder
veterán

De ezek 6-8 szezonos minták, azok azért már elég egzakt képet mutatnak abban hogy gól és gólpassz, mert hatalmas minta, nem fog véletlenül valaki 8 szezonon át ekkorát átlagolni egykét lecsúszott gólpassz miatt

Na azt szakértsd meg akkor most már mi lesz vasárnap ;]

hát pesszimista vagyok, szerintem kegyetlen lesz, főleg az első fél óra, ha azt megússzuk akkor még lehet remény

NC nyitott lapokkal játszik amire lehetne készülni, és szinte biztos, hogy nem fog megtörténni de én úgy átállnék 4–3–3-ra mint a huzat, mert ott leszünk, hogy a jobboldali középhátvéd rendszeridegen (mert Konaté kidőlt), a baloldali középhátvéd rendszeridegen, a két hatos totál összeszokatlan, és egyáltalán nem presszing rezisztens, úgyhogy ez így ezzel az emberálománnyal nagyon csúnya is lehet

forceberg - rendszeridegen, és sérülékeny

(#190858) dudu5130 válasza Ringman (#190829) üzenetére


dudu5130
őstag

Csaló bá megy a BM-be így jöhet Pavard. Ő már annyian duzzog, hogy folyamar az irodába jár edzés helyett. Reszben jó, hogy ennyire jönni akar, se a ilyenkor duzzogo játékosok nem szimpik.

(#190859) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Jacksonra rádèrne egy gól. :B

Erre Sterling dupla.

(#190860) grizlisandor válasza dudu5130 (#190858) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nem adjuk Predátort, max Lukakuval egy csomagban. ;]

MP valami csere jöhetne, Enzo és Chilwell mehetne pihenni.

Jackson végre betalál, 3-0 Sterling gólpassz, eddig ő a MOTM.

(#190861) atee_13 válasza DeathAdder (#190857) üzenetére


atee_13
őstag

Hátha ez felvidít ;]

Chelsea lehet a lőtéri kutya se ;]

(#190862) DeathAdder válasza atee_13 (#190861) üzenetére


DeathAdder
veterán

vele két opcióval kell számolni jövő nyáron:

a, marad és kap még esélyt
b, BÉ

(#190863) grizlisandor válasza atee_13 (#190861) üzenetére


grizlisandor
addikt

Jöhet kölcsönbe vásárlási opcióval, cserébe megvehetitek Lukakut! ;]

Chelsea 3-0 Luton

Frissen feljutó csapat ellen szerencsére működtek a dolgok, Enzo és Chilwell volt gyengébb a szokásosnál.

Lutonból Issa Kaboré MCity játékos, aki ügyes volt, Chilwell mellett elment párszor, meg okozott Colwillnek kellemetlenségeket, meg Elijah Adebayo játéka is szimpatikus volt.

(#190864) Datsyuk


Datsyuk
aktív tag

Bellingham ma is győztes gólt szerzett. Eddig 4 gól, 1 assist, 3x Man of the match 3 forduló alatt.
Ez a srác még mindig nem akar tudomást szerezni róla, hogy egy flop. #bundesligatax

(#190865) DeathAdder válasza Datsyuk (#190864) üzenetére


DeathAdder
veterán

minden pénzt megért

(#190866) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag


:D :D :D :)) :))

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#190867) sh4d0w válasza LyonnaisFan1 (#190866) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Felbőrözte legalább? ;] ;] ;]

https://www.coreinfinity.tech

(#190868) Richard!


Richard!
addikt

Nézd mán Tibi, be akar vágódni nálad a mueller

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#190869) forceberg válasza sh4d0w (#190867) üzenetére


forceberg
veterán

Látom, Bapé árát okosabban költötte el Pérez...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#190870) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Kerkez előtt, a kis Kluivert..

(#190871) BenHans válasza Ringman (#190827) üzenetére


BenHans
addikt

Elvileg komoly. Több mint egy hete megvan a kontakt, konkrét tárgyalásig is sikerült eljutni, a vezetőség is Londonba utazott. Mourinho személyesen beszélt Lukakuval és meggyőzte az átigazolásról, hajlandó a fizetéséből is lejjebb adni, mivel a Roma legfeljebb 8 milliót adna neki, ami egy 4 millió körüli vágást jelent.
5 millió eurós kölcsön + vételi opciókon megy az egyezkedés.
Én valószínűnek tartom, hogy amennyiben beválik lesz valami deal Tammy bevonásával.

Tudom hogy nem hihetem el neki a mezcsókolgatást, irritálni is fog az a mozdulat, de azt kívánom legyen belőle sok. Amúgy pedig Mou fogja tudni használni és talán ez is egy olyan igazolás lenne ami a Rómának is jó jelen helyzetben és a játékosnak is.
Tudom elásta magát az Internél és a Chelseanél is, de nem tud érdekelni ha nekünk segít, az pedig pozitívum hogy nem érdekelte az arab foci sőt hajlandó kevesebbért jönni és súlyproblémája sincs jelenleg. Meg amúgy is, aki felhúzza a mezt az addig sérthetetlen amíg nem játssza el a bizalmat és szeretetet.

Azmoun közben megérkezett Rómába, jelenleg ugyan sérült de nem is a kezdőbe jött, hanem Dybalát hivatott néha tehermentesíteni, kölcsön plusz tizes körüli opció nem nagy ár érte, kreatív, Joséval kedvelik egymást, technikás, kreatív, jó mentalitású játékos.
Szerencsére Belotti is egész jó formát mutat, így már nem is olyan vészes a keret minőség és mennyiség alapján sem, de szerintem hoznak még egy védőt.
Mou pedig újabb ifit emelt fel, Pagano brutál jól nyomja 18 éves kora ellenére higgadt és nagyon jók a hosszú labdái bőven van benne potenciál, Paredeshez hasonló akinek szintén örülök hogy a tékozló fiú hazatért, jól is játszott, a kedvenc videóm amikor a J-nél volt egy játék hogy x idő x kérdés és a végén soroljon fel 5 olasz csapatot erre reflexből elsőre bemondta a Rómát :DDD .

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#190872) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Bissouma Postecoglou alatt már a korábbi brightoni teljesítményt hozza, ami komoly upgrade lesz (ő volt Caicedo elődje)

azért kár hogy asszonyerőszakoló létére ő sem hullott ki a topfodbalból

(#190873) DeathAdder


DeathAdder
veterán

szakadok kecc :DDD

annyi játékosa van a cselzinek hogy az edzője most hall egyesekről először :DDD

twitter vid

(#190874) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Ez a richarlison tényleg a legalja.

Go Gunners!

(#190875) BenHans válasza BenHans (#190871) üzenetére


BenHans
addikt

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#190876) Tibiajax válasza BenHans (#190871) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Tudom hogy nem hihetem el neki a mezcsókolgatást
jajj dehogyneem, ne csacsiskodj már... ő egy nagyon jó játékos. igazi, ízig vérig szívjátékos

(#190877) BenHans válasza Tibiajax (#190876) üzenetére


BenHans
addikt

:DDD Maradjunk annyiban hogy nagyon jól tud játszani, ha leülepszik a fejében az iszap.
Öreg José ért a pszichológiához, valószínű kell kis heresimogatás neki hogy el tudja hinni hogy itt ő a károly, kap majd szép bemutatót igazi szerecsen gladiátorként és öröm bódottá, anyuka pedig woodoozza csak az ellenfeleket, meg a qrva kapufát amiből a topligákban toronymagasan első volt a Roma.

#190878Ringman:
Valószínű a természete felülírja a szellemi képességeit, jön egy kis sértődöttség vagy valami és jön a fullkretén.exe futtatása rendszergazdaként csökkentett módban. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#190878) Ringman válasza DeathAdder (#190873) üzenetére


Ringman
nagyúr

neee

---
#190871 BenHans

köszi az infót, érdekes figura lukaku, 7 nyelven beszél, értelmesnek tűnik, aztán itt vannak ezek a megmagyarázhatatlan döntések.

(#190879) venember83 válasza Ringman (#190878) üzenetére


venember83
nagyúr

Pontosan. Elég sok a csavar Lukakunál.

(#190880) mephi666


mephi666
nagyúr

KTE meccsen a napos szektorok nincsenek most fullon... 39 fok van :D felcsúti-afrikai brigád a klíma miatt előnyben

Bazmeg mi béna gólt kaptunk már...

...na indul a s*ggnyalás, undorítóan tolják ezt a moslékbrigádot... remélem behúznak egy lest :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#190881) mephi666 válasza DeathAdder (#190873) üzenetére


mephi666
nagyúr

...volt ilyen meme is :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#190882) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Nesze b+ ezekkel a buzi felállásokkal.

Go Gunners!

(#190883) mephi666


mephi666
nagyúr

...haha, akkorát faultolt a felcsúti nyominger boxon belül, hogy büntető és belesérült a barom... le is kellett cserélni... Nagy Krisztián meg beverte: vezet a KTE :D

...ja és a Torino-tól megint kölcsönvett Krisztofer ellen volt a szabálytalanság, aki kemény, mint a szög :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#190884) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Vezet a Kecso. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#190885) forceberg válasza mephi666 (#190881) üzenetére


forceberg
veterán

Majd ha lesz pár magyar igazolásuk is: :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#190886) bandus válasza Phoen|x (#190882) üzenetére


bandus
veterán

hát még a unitednek milyen buzi felállása lehet akkor ;] :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#190887) Tibiajax válasza BenHans (#190877) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tetszik ez az optimizmusod...
viszont nálad azt már régebb óta észrevettem, hogy az objektivizmusodat mindig az épp roma-ba való igazolás konkrét ténye táplálja..
szóval, alapvetően senkivel nem vagyok soha, sehol optmista (miért is lennél), de ha valakiről pont épp kideülr vagy csak elkezdik épp csiripelni, hogy az as roma lesz/lehet a köv.állomása, máááris csupa jókat és bizokodásra okot adó dolgokat kezdesz róla írni.

: ))
nálad úgy látszik, ez egy ilyen full auto reaction

(#190888) Phoen|x válasza bandus (#190886) üzenetére


Phoen|x
őstag

Az engem nem vigasztal. :DDD

De ebből a Kiwior Saliba White Partey négyesből 3 nem a posztján játszik. Vágom, hogy támadásban más mint védekezésben, de akkor is.

Go Gunners!

(#190889) mephi666 válasza forceberg (#190885) üzenetére


mephi666
nagyúr

...az kéne: szólni kéne Kloppnak, hogy dobjon már egy nyilatkozatot: "engem 40évesen, papíron 0 focis múlttal vinne a 'pool" ...és már reggel szállna le bólé a helyi reptéren a gépével :D vinnék a bandának olyan saját készítésű reaper-vodkát, hogy 2 decitől beteg lenne a teljes keret :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#190890) LyonnaisFan1 válasza sh4d0w (#190867) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:D :D :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#190891) grizlisandor válasza BenHans (#190871) üzenetére


grizlisandor
addikt

Szerintem jó lesz Lukaku Rómában, Mou helyre fogja tudni tenni!
Francért nem tettünk bele egy vásárlási opciót a belga kölcsönadási szerződésébe.

(#190873) DeathAdder:
B+ MP! :Y :W

Más:
Vezet Fulham 1 góllal, de NForrest is vezet, de ők 2 góllal! ;]
Azt se tudom melyik mecccset hallgassam. :DDD

(#190892) forceberg válasza mephi666 (#190889) üzenetére


forceberg
veterán

[link] Reaper? :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#190893) mephi666 válasza forceberg (#190892) üzenetére


mephi666
nagyúr

...azaz, de ezt a carolina-t nem várnák többet :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#190894) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Kecskemet 2-0 :D
Sajat magat lovi LABON a felcsuti csapat. :C

[ Szerkesztve ]

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#190895) mephi666


mephi666
nagyúr

KTE már 2-vel megy :D bünteti magát a tanya

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#190896) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Haverc egy duplanulla ma.

Go Gunners!

(#190897) DeathAdder válasza Tibiajax (#190887) üzenetére


DeathAdder
veterán

objektíve nagyjából az van hogy lukkancs felégetett maga mögött minden hidat, a Róma maradt az egyetlen esélye, hogy ne szódában alapozzon az EB-re, cserébe májustól egészen eddig a Juve volt az álmai célpontja, ami tőle függetlenül bedőlt

bár utd-ben is elsírta hogy mennyire nem becsülték meg a cselzinél, bezzeg a MU-nál olyan szeretet kapott mint tótgabi, aztán könnyekbe tocsogva hazatért álmai klubjába a cselzibe aminek mindig is a legnagyobb szurkolója volt

amúgy jó játékos volt ő, mostmár optimistának kell hozzá lenni, meg merész hogy még fizetnek is érte, és átveszik a teljes fizuját, még de gea és magguire kéne :DDD

nemhogy núnyezt vinnék, a szép szál fiatal legényt, aki még nem sérülékeny :))

(#190898) grizlisandor válasza Phoen|x (#190896) üzenetére


grizlisandor
addikt

Eddig is az volt, egyetlen emlékezetes mozdulata a City elleni BL döntőn szerzett gólja marad. ;]

(#190899) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Egy rövid szemléltető az első félidőnkről:
[link]

Nem láttam minden meccsünket, de Arteta alatt ilyen ilyen fogalmatlan játékot meg nem láttam.

Van hova fejlődni.

Go Gunners!

(#190900) DeathAdder válasza Phoen|x (#190899) üzenetére


DeathAdder
veterán

Anulu is így járt :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.