Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#190351) forceberg


forceberg
veterán

Iskolajáték!
:)) ;]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#190352) cyberkind


cyberkind
félisten

Man City winning the UEFA Super Cup is such a fairytale. Amazing what can be achieved with £2 billion, a manager with an offshore account, a suspended 2-year ban from European competition and 115 charges of financial irregularity.

De de de, Pupi a legjobb edző evör! :K

Paranormal Cocktivity

(#190353) grizlisandor válasza DeathAdder (#190343) üzenetére


grizlisandor
addikt

Giga +1, nálunk elég nagy %-ban nem válnak be az igazolások, erre meg öntik a játékpénzből vásárolt tehetséges fiatalokat, akiket 7 évekre kötik hozzánk hatalmas pénzekért. Nem kellett volna eltakarítani a BL győztes keretet, hanem csak finomítani, megbecsülni a tehetséges saját nevelésű játékosokat.

Én remélem beválik Endo, én drukkolok neki.

(#190354) mephi666 válasza DeathAdder (#190350) üzenetére


mephi666
nagyúr

+190343: lehet ebben is valami :K az elmúlt hetekben úgy jöttek sorban a nevek, hogy nem győztem kapkodni a fejem... Caicedo, Lavia, Doucoure, Khephren Thuram... 50-100millió közti összegekért... akit általában tutira vinni akarunk, arról nem nagyon cikkeznek előre, csak "hopp már meg is van" :K Szoboszlai biznisz is olyan ütemben lepörgött, hogy esély se volt belenyúlni másnak... simán lehet, hogy hetek óta már csak az etetés ment, mert Macca+Szoboszlai után még egy 100milliós játékos igazolása totál példa nélküli lett volna :K Bóléék meg puskáztak: "ha a 'pool megfigyelőrendszere szerint jó a játékos és 100milliót raknak rá, akkor tuti jó: adunk érte többet" :DDD ...aztán a végén elviszünk apróért egy Endo-t a bundásból, ahol az elmúlt 3 szezonban szezononként 2900+ perceket letolt (mármint csak a bundásban, egyéb kupasorozatokat figyelembe se véve) és DM mellett CB poszton is bevethető

+1 pont nálam, hogy japán :) küzdőszellemért nem kell általában a szomszédba menniük... Minimanóval kicsit mellé nyúltunk, mert neki túl nagy volt a lépcső a Salzburg után... Endo viszont már szezonok óta a Stuttgartban bizonyít, ami jóval magasabb szint... ha hasonlóan odarakja magát, bírni fogom :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#190355) mephi666 válasza mephi666 (#190354) üzenetére


mephi666
nagyúr

ui: ja és 30 éves? Kazuyoshi Miura
56 évesen a portugál 2. ligában nyomja profiként :DDD ...mellesleg róla mintázták Tsubasa kapitányt...

...nem mondom, hogy ő is 50évesen még aktív lesz, de nem egy 30évesen kiégő brazil :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#190356) atee_13 válasza DeathAdder (#190347) üzenetére


atee_13
őstag

"azt hittem 10 alatt jön" én is ilyesmire tippeltem azért majdnem 20 ért egy 30 éves .... hát ... Kevin meg VB győztesként 24 évesen 35miska. Szoboszlaiért a szarkák se rakták le a 60 mert sokalták.

Eddig a német légió elég gyenge produktumot produkál.

(#190357) DeathAdder válasza mephi666 (#190354) üzenetére


DeathAdder
veterán

Meglátjuk, lehet nem így lesz de ez is benne van, hogy a következő 1 évet vele képzelik el.

Azért amit Laviaval, Caicedoval leműveltünk az a balfaszkodás csúcsa volt, csak viccből nem dobunk ajánlatot mindkét játékosnak (ezt mind a két eladó klub megerősítette), csak ott sikerült két szék közé a padlóra esni.

Billy Hogan (vezérigazgató) már átvette az átigazolásért felelős szerepet, Smátke meg ibizán nyaral...
Eddigi műve hogy lerakta határidő előtt a kivásárlási árat Szoboszlaiért. Alistert még Wardék intézték.

(#190358) Ringman válasza cyberkind (#190352) üzenetére


Ringman
nagyúr

:)

nem sok kellett volna hogy másképp legyen, csakhát elbaszta az inter a helyzeteket

(#190359) Ringman válasza mephi666 (#190355) üzenetére


Ringman
nagyúr

de nem egy 30évesen kiégő brazil

vagy egy 30 évesen kiégő afrikai játékos, aki valójában 45 éves :)

(#190360) DS39 válasza cyberkind (#190352) üzenetére


DS39
nagyúr

Addig vásárolták neki a top játékosokat, míg már nem tudta elrontani a bárgyú taktikájával. :D
De azoknál biztos jobb, mint akik a PSG-nél próbálkoztak.

(#190361) forceberg válasza DS39 (#190360) üzenetére


forceberg
veterán

Egy utolsó reménytelen kókler, ahogy DA mondaná! :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#190362) gabross válasza DeathAdder (#190357) üzenetére


gabross
tag

A Caicedo story az tényleg az évszázad balfaszkodása volt.

Nem tudom, h ki hazudik, vszeg mindenki, de ha igaz, h az ügynöke vonta be a Liverpoolt, akkor simán csak a Chelsea-re akartak ráijeszteni, mert nem volt elörelépés hetek óta, ezek meg tátott szájjal sétáltak be a f*szerdöbe.

Szerintem sem jön Endon kivül senki, siman kezdö lesz. Bajcetic meg fejlödhet, hatha lesz belöle valami.

(#190363) DeathAdder válasza gabross (#190362) üzenetére


DeathAdder
veterán

belőle jó fodbalista lehet, de sajna ugyanaz a növekedési probléma áll fenn nála mint Jonesnál annó.. túl korán kezdik el terhelni és tápszizni a mai fiatalokat

megjósolhatatan mikor tér vissza.. lehet szeptember, lehet kihagyja a szezont..

Tuti sumákolt a klub, azt hazudta a tudósítóinak hogy nem tettek ajánlatot Laviaért, csak készek voltak rá, a Soton pedig mást állít

egy ideig elhittem hogy ez csak elterelés, taktikázás, de egyre biztosabb hogy balfaszkodás volt :DDD

lehet nekimegyünk a szezonnak Endóval aztán jövőre normális sportigazgatóval egy nagyformátumú hatosra

[ Szerkesztve ]

(#190364) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

na alakul ez, a szaudiak 1 helyet akarnak jövőre a BL-ben
ismerve az UEFA-t simán meg is történhet

Resistencia eterna

(#190365) mephi666 válasza bagyulajuve (#190364) üzenetére


mephi666
nagyúr

"Szaúd-Arábia több mint 2 millió km²-es ország Ázsiában, a Közel-Keleten, az Arab-félszigeten."

"Az UEFA-bajnokok ligája, teljes nevén angolul UEFA Champions League, egy európai klubcsapatok részvételével játszott labdarúgósorozat"

Ázsia =/= Európa

...mondjuk már pár soron bizonyították, hogy van az a pénz, ami után a szabálytalan szabályos, a fekete pedig fehér lesz :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#190366) bagyulajuve válasza mephi666 (#190365) üzenetére


bagyulajuve
addikt

mi tudjuk a földrajzot...
de Izrael és az izraeli csapatok is az UEFA-hoz tartoznak :DDD

Resistencia eterna

(#190367) Peterhappy válasza bagyulajuve (#190364) üzenetére


Peterhappy
őstag

Gyomorforgató, vérlázító.
Nemrég talán itt is írtam, hogy hamarosan eljön az ideje, hogy Magyarországon is adják a szaúdi liga meccseit - és lám, adják.

Mindenesetre baráti csoportban írtam, és mikor a minap kijött a hír a Spíleres megállapodásról, szörnyülködtünk egy kört így, barátok közt és mondtam is, hogy tuti, hogy idővel kitalálják, hogy a legjobb szaúdi csapatok is indulhatnak a BL-ben, vagy csinálnak egy közös ligát, vagy ilyesmi. Szűk egy héttel később meg jött ez a hír.
Nem tudom, sírjak-e, vagy nevessek. De egyetértek a fentebbi hangokkal, én is most(anában) ábrándulok ki a világ egyik legszebb sportjából (a focinál talán csak a női strandröplabda jobb :B) .

(#190368) Ringman válasza bagyulajuve (#190366) üzenetére


Ringman
nagyúr

oroszország és kazahsztán nagyobb nagyobb része sem európában van, ők is tiplizhetnének :)

(#190369) mephi666 válasza Ringman (#190368) üzenetére


mephi666
nagyúr

...lehetne jó kis AL-Hilal FC - FC Dynamo Vladivostok visszavágó, kellemes -20 fokban :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#190370) pendre54 válasza Ringman (#190368) üzenetére


pendre54
addikt

Ilyen alapon, akkor mi légyen a törökökkel? Törökország területe 780 580 km2, ebből az Európába eső rész 23 764 km2, azaz mindössze 3 %-a.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#190371) bagyulajuve válasza Ringman (#190368) üzenetére


bagyulajuve
addikt

jó, de legalább nekik van valami területük, ami Európához tartozik (+pendre54 - ugyanez igaz Törökországra is, ahogy írtad is)

főleg Oroszország esetében nem jogos a felvetés, azért mindig az európai része volt a lényeges, a fővárosaik is mindig az Ural nyugati oldalán voltak megtalálhatóak

de egy szaudi csapatnak semmi helye nincs itt...

#190369mephi666 :D

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#190372) hobizoli válasza bagyulajuve (#190371) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Kazaksztan...?

több drón kell ;P

(#190373) pendre54 válasza bagyulajuve (#190371) üzenetére


pendre54
addikt

"de egy szaudi csapatnak semmi helye nincs itt..."
Pedig ez lesz a jövő, pár év, és egy rakat arab csapat fog szerepelni az UEFA által szervezett kupákban. A BL-ben esedékes szabadkártyás szaúdi klubról szóló hír, az még csak a jéghegy csúcsa.
A Konferencia Liga lesz az első komoly lépés. Nemrég jelentete be az UEFA, hogy 2024/25-től, a sorozat hivatalos neve ezután már nem UEFA Európai Konferencialiga lesz, hanem simán csak UEFA Konferencialiga. Itt is 36 csapatra emelik a létszámot, és a csoportkör lebonyolítása hasonló lesz, mint a BL-ben. [link] [link]
Én azt gondolom, hogy nem véletlenül marad el a sorozat nevéből az "Európa" jelző, mert első körben, itt nyitják majd ki a kapukat az arab csapatoknak.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#190374) bandus válasza pendre54 (#190373) üzenetére


bandus
veterán

így van, és jöhet majd a duma a futball kontinenseken átívelő egyesítő erejéről, ami eltünteti a politikai nézeteltéréseket, kultúrláis különbségeket. aztán majd nézhetnek a tevehajcsárok ahogy szoboszlaiék térdelnek idegenben a meccs előtt ;] :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#190375) DS39 válasza mephi666 (#190365) üzenetére


DS39
nagyúr

Pénz mindent felülír.
F1-ben is volt azeri futam Európa nagydíj néven.

(#190376) pendre54 válasza DS39 (#190375) üzenetére


pendre54
addikt

"Pénz mindent felülír."
Ahogy Hofi monda egykor: Pénzért mindent, szopok, nyalok, gombot varrok.
Tessék: [link] :DDD

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#190377) hobizoli válasza pendre54 (#190373) üzenetére


hobizoli
nagyúr

szerintem nincs ezzel baj
tobb meccs lesz ;] ;] ;] ;]

több drón kell ;P

(#190378) bagyulajuve válasza hobizoli (#190372) üzenetére


bagyulajuve
addikt

engem is meglepett, de picit igen

#190373 pendre54 - fölemelő ezt olvasni :( , hányingerem a "top" foci irányában tovább növekedik

Peterhappy - ja, lehet én is több női röpit nézek majd inkább :DDD

amúgy most hol vannak a Szuperliga ellen tiltakozók? - költői

Resistencia eterna

(#190379) cyberkind


cyberkind
félisten

Megmondtuk itt többen is, hogy a tavalyi VB-vel véglegesen megváltozott a futball, ahogy a F1 is, azt én már lehagytam, úgy néz ki, a foci lesz a következő pár éven belül...
Szépen lassan elfogy minden amit az ember szeret(ett).

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#190380) Datsyuk


Datsyuk
aktív tag

All or Nothing: The National Team in Qatar
September 8-án jönni fog a kulisszák mögött forgatott Nationalelf-es verzió.
[link] Kimmich vs Rüdiger / Süle vs Kimmich. Kíváncsi vagyok mennyire vágták ezt meg.

(#190381) mephi666 válasza cyberkind (#190379) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem fognak tönkremenni attól pl az angol klubok, hogy a ribancok elmennek dubai-ozni :DDD ...meg nem fog a helyi munkás az éves bérlet helyett majd a kecskebaszók streamjére befizetni, hogy ott nézhesse a túlfizetett sztárokat... el fognak szépen válni egymástól a dolgok: lesz továbbra is utánpótlás fiatalokból, akiknek továbbra is az az álom, hogy az otthoni klubot erősítsék (ahol persze továbbra is bőven meg lesznek fizetve ahhoz, hogy magas életszínvonalat tartsanak fenn)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#190382) DeathAdder válasza mephi666 (#190381) üzenetére


DeathAdder
veterán

megszerzik guardiolát heti 10 milliós bérért, meg mbappét, meg néhány klasszist kiemelnek mellé a profi futballból, befizetik magukat a BL-be ahol top favoritok lesznek, és máris a helyi munkások és azok gyerekeinek kedvenc csapatai lesznek, vagy a legútáltabb, olyan mint most a sziti

semmi sem gátolja meg hogy ugyanazt megcsinálják az Al akármi FC-vel amit a szitivel

(#190383) vond válasza DeathAdder (#190382) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Szerintem tűpontosan leírtad, hogy mi vár ránk a következő pár évben (és utána). :(((

Eladó Panasonic G9 + Viltrox speedbooster + Sigma 10-20: https://t.ly/C88YY

(#190384) mephi666 válasza DeathAdder (#190382) üzenetére


mephi666
nagyúr

...legalább lesz ki ellen szurkolni :) az én álláspontomon akkor sem tudnak változtatni: nem tudják liverpool, vagy kecskemét városát megfogni a 4 sarkánál és kivinni a sivatag közepére :DDD ...ha meg mégis, akkor keresek másik csapatot, akinek szurkolhatok...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#190385) mephi666


mephi666
nagyúr

Gazdagné humorérzéke a helyén van :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#190386) forceberg válasza mephi666 (#190385) üzenetére


forceberg
veterán

Hoppá! Megjött Apuci! FB [link]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#190387) mephi666 válasza forceberg (#190386) üzenetére


mephi666
nagyúr

...a kép címe az is lehetett volna, hogy "az egyik Gazdag, a másik meg kurvagazdag" :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#190388) 7600 GS válasza venember83 (#190322) üzenetére


7600 GS
addikt

Sőt, még gólt is szerzett a Juve ellen!

(#190389) 7600 GS


7600 GS
addikt

:DDD

There is anger in Barcelona, because Dembélé did not thank the fans of Barça in his farewell post.

OFFICIAL: FC Barcelona have removed the phrase ‘Thank You and goodluck’ from every announcement of his departure.

FC Barcelona have also removed Ousmane Dembélé's stats & achievements from the official statement.

(#190390) forceberg


forceberg
veterán

Kane új csukája: [link]
:C

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#190391) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Habàr a Chelsea aktiválta Olise kivásárlási áràt, a két klub között súlyos legális vita indult abból hogy ez fair körülmények között történt meg.
A Chelsea ezért úgy döntött nem folytatja a játékossal való tárgyalás aki a mai napon így egy új szerződést írt alá a Palace csapatával.

Jó döntés, alá is írt 2027-ig. :C

Lewis Hall a Newcastle United csapatában folytatja miután a két klub megegyezett egy 28 millió fontos vásárlási árról.
A Chelsea az elmúlt hetekben egy 8 éves szerződést ajánlott a játékosnak, amire elsőnek Ő igent mondott, viszont később a saját kérésére a Londoni klub nem irta alá a papirokat.
Hall és családja Newcastle szurkolók, igy a hírek szerint ez egy olyan ajánlat volt amire nem tudott nemet mondani.

Akkor minek írtad alá bm... :W

(#190392) pendre54


pendre54
addikt

Na, a sok hülye focidrukker, mit kíváncsiskodnak, csak a baj van velük. :DDD NB III: túl nagy az érdeklődés, elhalasztják a soproni meccset [link]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#190393) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tudom, Kusnyir hol tanult focizni, de biztos hianyzott azon az oran, amikor azt tanitottak, hogy alapvonalon a kapu fele nincs ut a tamadonak... ritkan latni ilyen ostoba golt.

https://www.coreinfinity.tech

(#190394) Z.É.T. válasza sh4d0w (#190393) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Siralmasan játszunk :(

(#190395) forceberg válasza sh4d0w (#190393) üzenetére


forceberg
veterán

Azért jól átlöbbölte a lába felett, ott meg ütközni nem érdemes 11-esért.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#190396) pourri válasza sh4d0w (#190393) üzenetére


pourri
aktív tag

Dzsudzsák sem tudom hol tanult, ekkora rutinnal beadni hátra középre a labdát a szélről.. Én ugyanezért szélsőként megye 4-ben a következő meccsen kispados voltam. :D

(#190397) sh4d0w válasza forceberg (#190395) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Nem is kellett volna, egyszeruen megall a vonalon. Kusnyir hagyott legalabb fel metert, ami alkalmat adott a lobbolesre. Fel meterre meg kispalyan is betoltam a labdat, ha annyi hely volt.

https://www.coreinfinity.tech

(#190398) ridiculous válasza sh4d0w (#190393) üzenetére


ridiculous
aktív tag

"..alapvonalon a kapu fele nincs ut a tamadonak..."

Már hogyne lenne. :DDD

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#190399) sh4d0w válasza ridiculous (#190398) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ilyet csak a rossz vedok engednek. Megallsz ott, nincs az a penz, hogy ott barki is elmenjen, tobbszoros elonyod van a tamadoval szemben.

Na, kozben 3... :(

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#190400) pourri


pourri
aktív tag

4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.