Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#187251) mephi666 válasza DeathAdder (#187245) üzenetére


mephi666
nagyúr

ilyen passzos ruha rajtam legutóbb még óvodában a harisnya volt, ami a téli hidegben kellett... rühelltem... azóta se vettem fel hasonlót :D ...mondjuk az elmúlt években egyre nehezebb normális szabású gatyát találni, mert 90%ban szűk és még szűkebb répa van

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#187252) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag


Eppen ma 20 evvel ezelott hunyt el Idosebb Knezy Jeno sportkommentator. :(
Jo Estet, Jo szurkolast. :R
Hamarosan kezdodik a magyar valogatott merkozese Montenegro ellen, es ez lesz sztem a bekoszones a helyszini kozvetitesrol.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#187253) Redneck


Redneck
veterán

Elég hajmeresztően magyarosan kezdtünk... Nem tetszik egyelőre, nagyon nem. :(

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#187254) DS39


DS39
nagyúr

Ez top pálya Montenegróban?
Alig van lelátó, és az is félig üres.

(#187255) perempe válasza DS39 (#187254) üzenetére


perempe
addikt

Azt hittem, hogy a kövesdi stadion: színre és méretre is stimmel.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#187256) hobizoli válasza DS39 (#187254) üzenetére


hobizoli
nagyúr

majd vityus epit ide is egy stadiont :U

több drón kell ;P

(#187257) LyonnaisFan1 válasza DS39 (#187254) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Mondhatjuk jah, infrastrukturalis teren elegge le vannak maradva.
De az egesz balkanra elmondhato ez. Nagyvarosok stadionjai vannak romos, rossz, regi allapotban.
Zagreb, Split, Belgrad, Podgorica, Szarajevo.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#187258) Redneck


Redneck
veterán

Megint bizonytalanul, halvérűen nyomjuk, mint a régi "szép időkben". Ebből így lófasz lesz, de tekintélyes.

DS39:
Vannak értelmesebb országok, ahol nem rendelnek mindent alá, valami szarházi ideiglenes főni, megalomán hóbortjának.
Részemről lehetne itthon is több ilyen stadion, úgysem ér semmit az NB1.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#187259) LyonnaisFan1 válasza Redneck (#187258) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:K

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#187260) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Szokatlanul kesze-kusza volt eddig a védekezésün, s nem is jövünk ki olyan jól. Remélem gyorsan orvosolják. Nyerni kell ma!

Nagy Ádi kicsit más rendezvényen volt eddig :D Styles is sok helyen van ott, akcióközelben, de a sikerességi faktora eddig erősen háttérbe szorult :DDD

[ Szerkesztve ]

(#187261) Redneck válasza Soulfly842 (#187260) üzenetére


Redneck
veterán

A fél csapat olyan, mintha valami tingli-tangli edzőmeccsen lenne. Ezt a csapatot oda-vissza verni kell, ha komolyan gondoljuk a kijutást. Ilyen töketlen focival, csak magunkra húzzuk őket, ami mindig megbosszulja magát. Benne volt a félidőben a 2-0. Szerintem köszönjük meg, hogy maradt 0-0, és cseréljük le a töketleneket.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#187262) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Nagyon rosszul jatszanak.
Mintha ez a ket meccs mar csak NYUG lenne egyeseknek.
Ertheto, hogy pihenni es Ibizazni akarnak, meg segget martoztatni a tengerpartokon de birjak mar ki ezt a maradek 135+x percet.
Azert a fizetesekert. Cimeres mezt hordanak magukon egytol egyig, tiszteljetek mar meg legalabb azzal, hogy csinalnak valamit. Az is sokat mondo, hogy eddig Dibusz a legvallalhatobb mind kozul.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#187263) perempe válasza Redneck (#187261) üzenetére


perempe
addikt

+1

* Brahms: 4. szimfónia *

(#187264) DS39 válasza Redneck (#187258) üzenetére


DS39
nagyúr

Nem is kell minden klubcsapatnak csoda stadion, de egy minőségi nemzeti stadion, azért nem hátrány a válogatottak miatt.

[ Szerkesztve ]

(#187265) Redneck válasza DS39 (#187264) üzenetére


Redneck
veterán

Azt én sem bánom, meg 1-2 még oké, de túltolták.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#187266) mephi666


mephi666
nagyúr

...ebben a félidőben a legjobban értékelhető pillanat kb az volt, amikor Ádám Martin 2 montenegróit borított, mint a bowling golyó :DDD ...és azért csak kettőt, mert nem voltak többen előtte... ha felállnak 10-en, mint a bábuk, beborít mindenkit a kapuba :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#187267) LyonnaisFan1 válasza mephi666 (#187266) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

A TANK :R
Adam Martin a PANKRATOR. :C

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#187268) Redneck


Redneck
veterán

Én még Negot behoznám, mert neki legalább van valami fogalma a témáról. Tud támadni és védekezni is.
Sokszor full üres a másik oldal, de baszunk átfordítani a labdát.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#187269) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Már nagyon nyaral mindenki fejben, s látszódik, hogy ideje véget értek a bajnokságok. Nehéz szülés ez így.

Hajrá! Nyomjuk meg a hátralévő ~25 percet! A szerbek megverték őket, nekünk is meg kell nyernünk!

(#187270) hobizoli


hobizoli
nagyúr

:(((

több drón kell ;P

(#187271) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Ez dontetlen lett.
Nem erdemeltunk gyozelmet.

A litvanokat kotelezo lesz itthon verni.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#187272) DS39


DS39
nagyúr

Nem volt meg a koncentráció, ez nagyon látszott.

(#187273) Egon


Egon
nagyúr

Valami borzasztó volt nézni ezt a szenvedést. A szurkolóktól elnézést kellene kérniük.
Mintha nem is akartunk volna támadni.
Amit végképp nem értek: mit keres a maximum ötméteres (szigorúan hátrafelé megejtett), valamint alibi passzok, az értelmetlen rohangálás és a hajmeresztő hibák nagymestere, Nagy Ádám a csapatban? Rossit lefizette vajon, esetleg szexuális szolgáltatást nyújt számára, netalántán az nyom sokat a latban, hogy a kies olaszhonban bénáskodik az illető?!? :U Mondjuk nem mintha Kalmár hozzátett volna bármit is...
Sajnos van kábé féltucat viszonylag jó focistánk, a többiek pedig erősen futottak még kategória, még ha időnként van is 1-1 jobb meccsük.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#187275) Redneck


Redneck
veterán

Az olaszok nem szaroznak. Kicsit szerencsések, de már 2-vel mennek. Ha ezt a mellkas/váll átvételt kézre fújja, elmegy a pichába. :D

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#187276) LyonnaisFan1 válasza Redneck (#187275) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

Mb1-es varozasokat is megszegyenito modon vegul nem annullaltak a golt.
Olyan jo 5 percet elszorakoztak vele. :D

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#187277) Redneck válasza LyonnaisFan1 (#187276) üzenetére


Redneck
veterán

Kb. 5 másodperc alatt egyértelmű volt, hogy nem kéz. A másik oldalon volt egy gyanúsabb szituáció, de az is hamar látszott, hogy vállra fejelték.
Nekem nincs bajom a VAR-ral, egészen addig, amíg nem csalásra használják, és jó döntéseket hoznak. :N

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#187278) LyonnaisFan1 válasza Redneck (#187277) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:K

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#187279) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Ez mekkora szotyi volt mán - és akkor vissza az egész

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#187280) venember83


venember83
nagyúr

„Leonardo Bonucci hibázott, de mindig fontos játékos volt számunkra. De, amint tudják, mindennek vége szakad egyszer, s ez minden egyes játékosra érvényes.” - mondta Roberto Mancini a Hollandia ellen végül 3-2-re megnyert meccset megelőző sajtótájékoztatón.

(#187281) Tibiajax válasza venember83 (#187280) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..mondta Roberto Mancini a Hollandia ellen végül 3-2-re elcsalt meccset megelőző sajtótájékoztatón.

(#187282) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Remelem a horvatok nyerik a finalet. :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#187283) venember83 válasza Tibiajax (#187281) üzenetére


venember83
nagyúr

Azt mondod? Én nem néztem ezt a meccset sem. De lehet, hogy csak azért csalták el az olaszoknak, mert sokkal szebb mezük volt, mint a hollandoknak. A hollandok is igazán felvehettek volna valami szebb, ünnepibb mezt. Ez a tiszteletlenség -1 gólt ért, esztétikai les miatt. :U Dimarco góljának azért csak örülsz, nem? :F

[ Szerkesztve ]

(#187284) perempe válasza venember83 (#187283) üzenetére


perempe
addikt

Az első gól előtt Retegui "ollózását" érdemes megnézni, ezekből látszik, mennyi hiba van egy meccsen. Melyik edző találta ki, hogy szabadrúgásnál megágyaznak valakinek?

* Brahms: 4. szimfónia *

(#187285) venember83


venember83
nagyúr

A Chelsea-től tényleg elvisznek az arabok egy raklapnyi játékost/selejtet? S ez így rendben van? :F

(#187286) DeathAdder válasza venember83 (#187285) üzenetére


DeathAdder
veterán

Rúben Neves is megy

serie ának sem tilos

(#187287) venember83 válasza DeathAdder (#187286) üzenetére


venember83
nagyúr

Igazából csak csodálkozok, nem gondoltam, hogy így oldják meg. Felőlem mehet mindenki, amennyi futballt én nézek, senki sem fog hiányozni.

(#187288) grizlisandor válasza venember83 (#187285) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nem tudom, kettős érzéseim vannak, de ha az adott játékos abba a ligába akar igazolni és kifizetik érte az az összeget, amire a klub gondol, akkor menjen, mondta el az álláspontomat Ancelotti nem olyan régen. :D

Más:
Hazard nagy franc, pihentem az elmúlt pár évben, de még van energiám, hogy profi futbalista legyek. ;]

(#187289) mephi666


mephi666
nagyúr

...a kommentáradatból valamiért úgy érzem, hogy a hatalmas nemzetek ligája döntő nem sok embert hozott lázba :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#187290) atee_13 válasza mephi666 (#187289) üzenetére


atee_13
őstag

Volt valami hétvégén?

(#187291) mephi666 válasza atee_13 (#187290) üzenetére


mephi666
nagyúr

pl ez... 2. félidő végére odakapcsoltam, majd amikor lefújták 0-0-nál, inkább ki is kapcsoltam :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#187292) forceberg válasza mephi666 (#187289) üzenetére


forceberg
veterán

Tibinek szépen csillog az ezüst részvételt igazoló oklevél is. :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#187293) mephi666 válasza forceberg (#187292) üzenetére


mephi666
nagyúr

...a bronzmeccsen nyerték meg az "ezüstöt" :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#187294) Tibiajax válasza mephi666 (#187293) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

így van, Mefi. megmondtátok nemrég, álljak én is pozitívan a dolgokhoz és akkor jobb lesz minden. nem az eredmény, a részvétel a fontos. igaz? ügyesek voltak a fiúk, odatették magukat, klasszisokban ma sincs hiány az oranje-ben, de nem jöhet össze mindig minden siker.

főleg ha csaló, színész digók ellen játszol

[ Szerkesztve ]

(#187295) venember83 válasza Tibiajax (#187294) üzenetére


venember83
nagyúr

főleg ha csaló, színész digók ellen játszol

Igen, van kire büszkének lennie az olasz szurkolóknak, főleg ha a múltat is figyelembe vesszük. Valamiért Pippo Inzaghi ugrik be, de fogalmam sincs, miért. :))

[ Szerkesztve ]

(#187296) Tibiajax válasza venember83 (#187295) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

...meg Rossi, 20évvel korábban

(#187297) mephi666 válasza Tibiajax (#187294) üzenetére


mephi666
nagyúr

...ez a nemzetek bohóckodása tényleg az a szint, amin lerágja az ember a körmeit? :DDD ...egy bl-döntő után 1 héttel a horvát-spanyol döntőről 1 komment nem érkezett a játékidőben :C legalább a bronzmeccsen volt 5 gól...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#187298) forceberg válasza mephi666 (#187297) üzenetére


forceberg
veterán

A döntőre a tét rányomta a bélyegét.
A kommentszekció is remegő kezekkel izgult, esély sem volt gépelésre.
:D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#187299) cyberkind


cyberkind
félisten

Én nem tudom mi van Madrid-ban, de, hogy egy Firmino helyett, egy exmadridista "öreg" játékost kölcsönvenni a kieső csapatból, mint az elsőszámú csatár, az valami extrém szar elképzelés, remélem, valaki érkezni fog a csatár posztra, különben rettenetes szenvedés lesz a következő egy év, oké, a semminél több és jobb. :U

(köcsög Mbappé miatt van ez megint, miért kell így nyomorékoskodni :W )

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#187300) mephi666 válasza cyberkind (#187299) üzenetére


mephi666
nagyúr

...Firmino remélem olaszországba megy inkább :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.