Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#162751) cyberkind válasza Soulfly842 (#162749) üzenetére


cyberkind
félisten

Én pont tegnap néztem vidit a faterjáról, ott azt mondta, hogy a Keane eset után szinte minden oké volt, csak onnantól már nem tudott 90 percet játszani, ami egyébként rohadék dolog volt Keane-től, koasszikus ökör. :W

DeathAdder
Én nem értetlenkedek ha mondjuk a Poolba megy, vagy bármely nagy, történelmi klubba, de megint ez, bahh, broken buttholes meg broken dreams, de mindegy, úgyis ez a jövő, csak valaki vegye már meg a Real-t. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#162752) Phoen|x válasza Soulfly842 (#162749) üzenetére


Phoen|x
őstag

De utáltam azt a kcsög keane-t mindig.

Go Gunners!

(#162753) cyberkind


cyberkind
félisten

What's up kloákák?! :DD

Paranormal Cocktivity

(#162754) Soulfly842 válasza cyberkind (#162751) üzenetére


Soulfly842
addikt

De onnantól nem volt teljesértékű. Történt az eset ~30 évesen, 31 évesen pedig szögre akasztotta a stoplist. Lehetett volna még benne pár év.

(#162755) cyberkind válasza Soulfly842 (#162754) üzenetére


cyberkind
félisten

De egyébként milyen sérülést szenvedett ott konkrétan, ami így hatott ki a további életére?

Paranormal Cocktivity

(#162756) forceberg válasza cyberkind (#162751) üzenetére


forceberg
veterán

Felejtsétek már el ezt a történelmi klub jelzőt.
Ugyanezt csinálta pl. a Margaréta is Pufkáfék idejében, csak akkor nem 100M €-k repkedtek, hanem mondjuk 10 választási malac meg két zsák labda.

A Keane féle suttyó g*cikre meg nincsenek szavak...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#162757) cyberkind válasza forceberg (#162756) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért már akkor a Real behúzott ezt azt, meg abban az időben kb mindenki egyformának számított, és abból nőttek ki a mostani a nagyok, nálam ez nem fog változni, kis és nagy csapatok, és a nagy csapatot nem a végtelen pénz+1 teszi, a Chelseat már olykor-olykor az igazán nagyokhoz húzom be, de ehhez is meg kellett történnie pár (főként) BL-nek meg PL-nek.

Illetve csak most jutott eszembe, hogy is felejthetnénk el a történelmi klub jelzőt a Real-nál, hiszen ők lettek a 20. század legjobb klubja, nehogy már ezt elfeledjétek! :K

Ez van, ahogy ti áradoztok a futball szeretetről meg a többiről, én csak erről az egyről nonstop. :P

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#162758) forceberg válasza cyberkind (#162757) üzenetére


forceberg
veterán

"Ez van, ahogy ti áradoztok a futball szeretetről meg a többiről, én csak erről az egyről nonstop."

Így igaz, valakinek a bírókat is kell szeretni! ;]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#162759) Soulfly842 válasza cyberkind (#162755) üzenetére


Soulfly842
addikt

Annyit tudok, hogy valami megmaradó térdsérülés.

(#162760) DeathAdder válasza cyberkind (#162751) üzenetére


DeathAdder
veterán

Na de érted egy poolba pont ezért tuti nem menne, ő már olyan szinten van hogy csak 3-4 klub mérhető hozzá, akik bármikor megtudják neki adni a sztárgázsit, ma már nincs ember aki ilyen pozícióból lejjebb adná.

pizsi valószínűleg halott projekt nála, bárszá közel volt hozzá télen, tárgyalások meg minden, de nem tudták tartani a tétet, abra papa alól kicsúszott a talaj, a reál meg valószínűleg bappét viszi, így más nem nagyon maradt csak a bugyikékek :D

(#162761) cyberkind válasza DeathAdder (#162760) üzenetére


cyberkind
félisten

Gáz Géza kalandjai, ilyen fizetése van most egy CR-nek, aki elért már sok mindent és bizonyított mindenhol, illetve a marketingje brutál, szerintem még nála is sok az 500k, de értem miért annyi, viszont itt nem, pláne, hogy Mbappe se fog annyira jól keresni az általad felvázolt klubokhoz képest, de neki mégis a Real kell, ő legalább nézi még valamennyire a sportszakmai dolgot.

No mindegy, annyiból jó a szitu, hogy kurvára hajtania kell majd a City-ben, és ha tényleg akkora tehetség, megmutathatja a skilljeit, ha nem sérül le, mert ennél erősebb igénybevétel nem hiszem, hogy lesz az életében.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#162762) forceberg válasza cyberkind (#162761) üzenetére


forceberg
veterán

Egy befejező embernek a sportszakma csúcsa is a Szit, mégha nehéz is kimondani DA-n kívül a többieknek.
Annyire nem követek Hóland játékát, de én tartok tőle, hogy mire képes a full behátrált csapatok ellen?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#162763) cyberkind válasza forceberg (#162762) üzenetére


cyberkind
félisten

Totál más lesz a PL minden szinten, szerintem ha kitudják szolgálni, akkor nem fog számítani ez a dolog, max az ilyen Atleti ellen, amikor 5-5-0-val állnak fel, de az überszopás mindenkinek.

Paranormal Cocktivity

(#162764) mephi666 válasza Soulfly842 (#162754) üzenetére


mephi666
nagyúr

...ifjabb Haaland-ot én inkább dickfordtól féltem...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#162765) everest140 válasza DeathAdder (#162750) üzenetére


everest140
tag

Egyetértek, Haaland már olyan szintű játékos, akinek az anyagiakat (kb 500 ezer font hetente + a kivásárlási ára + aláírási pénzek + egyéb jutalékok) már csak néhány klub képes kifizetni a világon úgy, hogy ne rokkanjon bele, vagy ne halmozzon hatalmas adósságot. Az már más kérdés hogy ez így mennyire pénzügyi fair play akár a PL-ben is. Tehát sok lehetőség nem volt hogy hova igazol, talán City, PSG, MU, RM tudná max kifizetni úgy hogy megérje nekik.

(#162766) mephi666 válasza everest140 (#162765) üzenetére


mephi666
nagyúr

city+ffp? :C ...az évszázad vicce

ui: én azért tartok tőle, hogy meglesz Haaland személyében hosszútávra Aguero utódja gólgyártásban...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#162767) cyberkind válasza mephi666 (#162766) üzenetére


cyberkind
félisten

Ugyanilyen gyökérség bármely sportban a költségsapka, ha ki is bukik se történik semmi, de ha meg nem, akkor ügyesen lett elkönyvelve, ezzel is csak az olajosokat segítik. :D

--------------------------

Ezt még pár napja/hete venember83 írta, az összeg nem sok, csak maga a fizu ha tényleg ennyire a zsére megy a kis Alfi.

→ €75M kivásárlási ár
→ €40M sikerdíj Mino Raiolának
→ €35M sikerdíj Alf-Inge Haalandnak

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#162768) everest140 válasza mephi666 (#162766) üzenetére


everest140
tag

Úgy is mindig az a vége, hogy a sok pénz győz és bárki megvehető mindenféle következmény nélkül, felesleges is fair playról beszélni pl PSG Neymar esete, amikor a Ligue 1 csapatainak 80%- a kevesebbet ér, mint az 1 szem Neymar igazolás ára.

Haaland akár még jó csatár is lehet majd a PL-ben, minden adottsága megvan hozzá. Viszont más mint Aguero volt de ez nem feltétlen gond.

(#162769) viharhozo válasza mephi666 (#162766) üzenetére


viharhozo
addikt

Hat, majd meglatjuk.

Kicsi a minta, meg minden, de azert 22 evesen picit aggaszto, h ennyit serult.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#162770) forceberg válasza viharhozo (#162769) üzenetére


forceberg
veterán

Na igen, majd pont a kritikus meccsekre kiesik ezzel-azzal...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#162771) mephi666 válasza viharhozo (#162769) üzenetére


mephi666
nagyúr

1,94 magas és kb 90 kiló... mellé brutál indulósebessége van... valahol meg kell fizetni... Zlatan is hasonló magas, de az ő izomzata svéd acélból van, amit folyamatosan edz :DDD Haaland-nak is minimum olyan génállomány kéne, hogy masszívabb legyen

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#162772) DeathAdder válasza forceberg (#162762) üzenetére


DeathAdder
veterán

szerintem baszó lesz, bár a termetéhez képest a fejjátéka elég suta, ha valami negatívumot akarok rá keresni :D leginkább aggasztó lehet a sérülékenysége egy sokkal fizikálisabb bajnokságban, de bőven megéri ezt a rizikót

(#162773) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Esetleg egy link a mai angol aka favágó rangadóra?

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#162774) atee_13


atee_13
őstag

Alison :C :C Bruno azt se tudja milyen rendezvényen van ;]

(#162775) BenHans


BenHans
addikt

Jól van, itt lődd ki magad Lautaro. Kis gól amúgy.
Beppe jól nyomja, egyik szeme a pályán másik a kivetítőn. ;]

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#162776) mephi666 válasza atee_13 (#162774) üzenetére


mephi666
nagyúr

Laza volt :D Diaz meg sejtettem, hogy lefut mindenkit... szerintem hombárfejűt párszor be fogja forgatni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#162777) atee_13 válasza IreN!CuS (#162773) üzenetére


atee_13
őstag

1

2

(#162778) Ringman válasza BenHans (#162775) üzenetére


Ringman
nagyúr

megint meccs van?
ezeket a hétközi meccseket mindig elfelejtem.

(#162779) IreN!CuS válasza atee_13 (#162777) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Bitte dánke

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#162780) atee_13 válasza IreN!CuS (#162779) üzenetére


atee_13
őstag

macht nichts

(#162781) BenHans válasza Ringman (#162778) üzenetére


BenHans
addikt

kupa...
nem is lenne baj nekünk, ha kicsit fárasztaná az intert a milan, de egyelőre túlságosan nem szorongatnak

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#162782) mephi666


mephi666
nagyúr

Kéne már a 2. gól, majd jól kiporolni őket :D

Na itt is van: összerakták szépen Salahnak :D

Ui: szerintem Klopp azért rakta Diazt kezdőnek, hogy fárassza ki a védelmet, majd jöhetnek Jotaék a végén és lőhetnek ők is párat :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#162783) Ringman válasza BenHans (#162781) üzenetére


Ringman
nagyúr

ez a theo hernandez egy ritka nagy patkány, az eddigi derbik alapján is és most is folytatja.

(#162784) mephi666 válasza Ringman (#162783) üzenetére


mephi666
nagyúr

Tahó Hernandez :D ...mondtam én már régen is

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#162785) BenHans válasza Ringman (#162783) üzenetére


BenHans
addikt

:K
szeret piszkoskodni, de ő az első aki fetreng, olyan Jordi Alba féle

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#162786) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

csak az Inter !!!!!!!!!!!!!!!

(#162787) mephi666


mephi666
nagyúr

Ez a united egy potyaleső csapat lett: a lelátóról fizetős lett volna a 'pool játékának nézése, de ők ügyesen "játékosként" a pályáról nézik :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#162788) BenHans


BenHans
addikt

TV-s milánói kupa mellett nézem gépen a 'pool meccsét, és azt hiszem nem fogalmaztam rosszul, ez a 'pool meccse. Nagyon nem jött jól a Unitednek hogy ma ellenük kell focizni.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#162789) DeathAdder válasza BenHans (#162788) üzenetére


DeathAdder
veterán

(#162790) mephi666 válasza BenHans (#162788) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ez minden, csak nem csapat: 11 játékos szaladgál, alibizik és pár másodperc fáziskéséssel próbálja követni az eseményeket... mindezt 0 motivációval... ide egy Rooney kaliberű edző kellene, aki leüvölti a hajukat meg félidőben felkeni őket egyesével az öltöző falára...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#162791) atee_13 válasza DeathAdder (#162789) üzenetére


atee_13
őstag

És mindez erőlködés nélkül már már sörmeccs jelleggel.

Még csak kóbor piros lap gyanú sincs ... hát milyen rangadó az ilyen ;]

(#162792) DeathAdder válasza atee_13 (#162791) üzenetére


DeathAdder
veterán

mane hamis kilencesben pofátlanul jó volt már a sziti ellen is, peak firminotol is jobb talán (persze kicsi a minta)

(#162793) mephi666


mephi666
nagyúr

...az azért szép volt, hogy a hazai szurkolók a 7. percet állva végigtapsolták és CR7 fiáról így emlékeztek meg :( ...neki énekelték a ynwa-t is

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#162794) BenHans válasza mephi666 (#162790) üzenetére


BenHans
addikt

De hát nem tudtad? Ők sztárok. Erről beszélt Mou is.
A másik oldalon meg egy "nemsztár" Henderson melózik szép csendben.
Ha két embert meg kéne neveznem igazolás szándékkal reálisan, hogy a Roma stabilabb legyen, akkor Henderson és Matic. Utóbbit nem csak azért mondom, mert elvileg akarja Mou ingyen, hanem mert ma is melózik becsülettel kb egyedül a csapatából.

...és ezek várnak újra a csodára majd ten Hagtól.

DeathAdder: A barátnők/feleségek nevében is remélem, hogy a kis ebihalak nem így néznek ki, ha elmennek termékenység tesztre. :DDD
Ott szokott hasonló lenni ha egy egészséges embert hasonlítanak valami tivornyással. :))

#162793mephi666: :R nagyon szép gesztus

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#162795) atee_13 válasza DeathAdder (#162792) üzenetére


atee_13
őstag

ma alkantara brillírozik látványosan, még a labdát se passzolta el majdnem legutolsó emberként meg is lep eddig ;]

labdát szerez látványosan cselez hasznos passzok is vannak nem csak alibi statisztikanövelők ... ma még tuti csinál valami hülyeséget :DDD

(#162796) mephi666 válasza BenHans (#162794) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ha Klopp felhívna, hogy "kit igazoljunk nyáron?" ...csak 1 nevet mondanék: Gallagher... :D jómunkásember, mint Henderson, de fiatal és sokkal több potenciált látok benne...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#162797) mephi666


mephi666
nagyúr

Na jön Jota: 1 fejjel, 1 lábbal és megvagyunk :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#162798) wihay


wihay
tag

Érdekes ez a MU.. Ez egy elég furcsa felállás pedig.. Én azt hittem meg tudják akadályozni a pool pontszerzését.

Remélem majd a városi rivális E.Everton.

(#162799) Ringman


Ringman
nagyúr

lassan doktori cím kell a var kiértékeléséhez.

(#162800) cyberkind válasza wihay (#162798) üzenetére


cyberkind
félisten

Inkább a City-t akadályozzák meg, a Pool húzza csak be a bajnokságot is.

Paranormal Cocktivity

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.