Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#158501) atee_13


atee_13
őstag

Rüdiger ingyen a poolba hmmm... érdekes fordulat lenne :D

(#158502) kacsyx válasza Tibiajax (#158401) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Íme a "jókedélyű, vidám olasz baráti társaság" :DD :C

(#158503) Napfénysüti válasza yuing (#158496) üzenetére

A Barcáról beszélsz?

Més que un club!

(#158504) Soulfly842 válasza yuing (#158496) üzenetére


Soulfly842
addikt

Hááát, nem tudom... Most esett ki az EL-be, a Leipzig, Porto, Dortmund, Villarreal/Atalanta, Sevilla Zenit is.

S pl. a Napoli, a továbbjutásért a Leicester-vel játszik (nekik is kell a pont). Akár ezek a csapatok is esélyesek lehetnek...

(#158505) Soulfly842


Soulfly842
addikt

Ezt csak úgy itt hagyom :DDD

Lehet, hogy egy kép erről: 1 személy, sportolás és , szöveg, amely így szól: „M4SPORT.HU TION adidas F A Barcelona- játékosokn technikailag mindenük megvan, és taktikailag is nagyszerűek, de nem tudnak megbirkózni a csúcsfutballt jellemzÅ intenzitással. Thomas Müller FORRÁS: DAZN”

(#158506) yuing válasza Napfénysüti (#158503) üzenetére


yuing
őstag

Igen.

(#158507) yuing válasza Soulfly842 (#158504) üzenetére


yuing
őstag

Jó, nem is azt mondtam, hogy adják ide a trófeát előre, mert sokat kell fejlődni, javulni. De mindenképpen több keresnivaló van, mintha szembejött volna a City mondjuk a 16 között a BL-ben. :)

(#158508) yuing válasza Soulfly842 (#158505) üzenetére


yuing
őstag

Ebben sajnos sok igazság van. A fizikai felkészítés évek óta gyenge volt, remélhetőleg ez változik Xavival. Nyilván ez nem az egyik napról a másikra fog megtörténni.

(#158509) Napfénysüti válasza yuing (#158506) üzenetére

Esélytelen az EL szerintem. Már a négy közé jutás is csoda lenne.

Més que un club!

(#158510) Tibiajax válasza Soulfly842 (#158505) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én meg csak ezt..[link]

[ Szerkesztve ]

(#158511) mephi666 válasza yuing (#158508) üzenetére


mephi666
nagyúr

Semmi csapategység nincs: összedobálva néhány kiöregedett barca-ikon meg fiatalabb drága játékos... edzőnek egy rutintalan barca-legenda és majd lesz valami... eddig az van, hogy a saját ligájukban is szpatják őket a kisebb csapatok is... igazából minden posztra van jó játékosuk, akikkel lehetne valamit kezdeni, de amíg nem működnek csapatként, addig az ilyen bayern elleni 3-0 inkább hízelgő, mert simán lehetett volna 6-0 is... Mou megmutatta anno a portoval, hogy nem kell kizárólag topjátékosokból építeni: gyengébb kerettel is 1-1meccsen meg lehet fogni bárkit, ha csapatként működnek... :K az az egészben a szomorú, hogy Xavi nevét is szépen rombolják, ha nem fog beteljesülni a vele szemben felállított elvárás

...azzal takarózni, hogy "na majd az el-ban" ...ez azért lesz vicces, hogy ott lesznek olyan csapatok, akik ha komolyan veszik a meccset, rendesen meg fogják őket sorozni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#158512) szotyika77 válasza mephi666 (#158511) üzenetére


szotyika77
aktív tag

Az EL-ben is kaphatnak kemény ellenfelet, akik 2 meccsen felmossák velük a padlót. Napoli/Leicester, , Lyon, Monaco, Psv, West Ham, Galata, Lazio nem rossz csapatok. Részemről mint barca szurkolónak nem elvárás az EL megnyerése, örülünk sztem ha tavaszra összeáll valami játékszerűség.
Szerintem most egy darabig építkezni kell, és nem kell elvárni a csapattól, hogy TOP 4 meg spanyol kupadöntő, vagy EL megnyerése. Tényleg örüljünk ha most összeáll a csapat, lesz csapategység.
Azt tudtuk, hogy nem egyik pillanatról a másikra megy ez, és hogy Xavi érkezésével nem fogunk meccsenként 4-6-7 gólt rúgni az ellenfélnek.

(#158513) bandus válasza mephi666 (#158511) üzenetére


bandus
veterán

a 6 meccsen rugott ket gol a barcatol egy vicc, azt hiszem csak a dinamo es a sakhtar lott 1-1 golt, azon kivul a seriff is vagott 7-et abban a csoportban, ahol ott a real meg az inter. enelkul nem fog menni sem az el sem a bajnoksag.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#158514) Tibiajax válasza szotyika77 (#158512) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ha a Benfica probléma volt... minden más csapat az lesz

(#158515) szotyika77 válasza Tibiajax (#158514) üzenetére


szotyika77
aktív tag

Tudom, ezért nem is izgulok az idény miatt, én már elengedtem erre a szezonra.
Ha a hazai bajnokságban egy Rayo/Cadiz/Granada/Alaves legyőzése gondot okoz, akkor ott gáz van. Ezért is jobb, hogy nem jutottunk tovább a BL-ben. Kaptunk volna egyet a City/Pool/Ajax trióból és összesítésben lenne egy müncheni 8-2.
Jobb ez így, a tavaszi EL meccsekig lesz egy pár ligameccs, összébb lehet gyúrni a fiúkat, a többit meglátjuk.
És ahogy az újpestiek szokták modani: Majd jövőre! :D

(#158516) Peterhappy válasza bandus (#158513) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ennyi. A kilenc kapott gól is borzalmas, de a két lőtt gól, főleg úgy, hogy azok két 1-0-s győzelmet hoztak... azaz egy Barcelona - amely hosszú évekig szolgáltatta a legveszélyesebb, legélesebb támadófocit az egész világon -, négy mérkőzésen gólképtelen maradt.
Egyetértek azokkal, akik szerint az EL-ben sem fog több babér teremni a Barcának. Sajnos. Pedig ha így folytatják, még a végén az EL lehet az út a BL-be.

Amit eddig láttam-hallottam a Xavi-féle Barcától, én optimista vagyok. De sok időre lesz szükség, míg jönnek az eredmények. Itt nem a Chelsea-szitu áll fenn, ahol adott egy klafa keret és jött egy top edző, aki gatyába rázta a brigádot. Ebből a Barcából Tuchel sem tudna sokkal többet kihozni, ebben a társaságban több van, de nem sokkal több. Élen pl. a védelemmel.

(#158517) Tibiajax válasza szotyika77 (#158515) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hmm.. egy barca-ajax-ot megnéztem volna azért
nyamm

(#158518) Tibiajax válasza Peterhappy (#158516) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Élen pl. a védelemmel.
élen a .......mivel?.....

(#158519) mephi666 válasza szotyika77 (#158512) üzenetére


mephi666
nagyúr

Más csapatot nem követek komolyabban, de az ilyen gesztusok után tényleg úgy érzem, hogy több, mint egy klub és ez sokat számít... [link]

Oké, hogy van az ilyenek mögött is reklámérték bőven, de a "szereplők" reakciói nagyon is valódinak tűnnek...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#158520) venember83 válasza mephi666 (#158519) üzenetére


venember83
nagyúr

Átvertél. Azt hittem, hogy barszás videó lesz...

(#158521) Tibiajax válasza venember83 (#158520) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

már az is nagy dolog h rákattintottál.. pedig téged a juve és olasz nemzeti válogatotton kívül semmilyen más futballcsapat nem érdekel

(#158522) mephi666 válasza venember83 (#158520) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ááá, olyan nincs :) [link]

Ja, de mégis van barcás inside videó a 4-0ról :D [link]

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#158523) Peterhappy válasza Tibiajax (#158518) üzenetére


Peterhappy
őstag

Jogos.

(#158524) BenHans válasza mephi666 (#158519) üzenetére


BenHans
addikt

Nem szabad mindenben a reklámot meglátni, a tett bőven kinullázza azt.
Sosem leszek 'pool szimpatizáns, hogy mást ne mondjak, de igazad van, ez nagyon sokat jelent. Ali pedig, hát ő... ♥ ...a legjobb ember volt ehhez. Minden csapatba kéne egy ilyen allűröktől mentes, nyugodt, szerény, kedves és mégis karizmatikus egyéniség mint ő.
A Rómánál is nagyon kedvelem az eltűnt emberekért folytatott kampányt, a covidos akcióikat, a gyermekkórház látogatást és adományokat stb.
Hogy csak a legutóbbit linkeljem. :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#158525) mephi666 válasza BenHans (#158524) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ez a videó is nagyon jó :R a Roma-nak mondjuk könnyű dolga van ilyen kabalafarkassal :D

...Graham Carter búcsúztatása is szép volt pár hónapja, aki 35 évig a 'pool szertárosa volt: [link] ...más klubok meg kb kibsszák azokat, akik évtizedekig hűek voltak hozzájuk... (...megy itt a viccelődés Müllerrel, de bayern-semlegesként én speciel kíváncsi vagyok, hogy ott megadják-e a módját, ha tőlük megy nyugdíjba... egyszerűen nem tudom elképzelni róla, hogy máshova menjen levezetni)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#158526) Napfénysüti válasza Peterhappy (#158516) üzenetére

Van potenciál a csapatban azért csak kell idő hozzá hogy ez kijöjjön, illetve pár embert jó lenne majd lecserélni.

Més que un club!

(#158527) venember83


venember83
nagyúr

Lassan kifullad Gasp csodacsapata, szép volt, de valószínűleg ideje megújulni.

(#158528) forceberg válasza Napfénysüti (#158526) üzenetére


forceberg
veterán

Gondolkodtam, hogy ma a Bárka tiszteletére ezt a sálat hozom a Groupamába, az EL meccsre.
:))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#158529) BenHans válasza mephi666 (#158525) üzenetére


BenHans
addikt

De Rossinak van szomorú de nagyon szép és emberi sztorija az Azzurri mindenesével Pietro "Spazzolino" Lombardival. Amikor 92 évesen elment az öreg, De Rossi virág helyett a 2006-os aranyát tette mellé a koporsóba...

Van pár emberi sztori De Rossival...
Hát igen... Totti árnyékában és néha hisztijének árnyékában egy olyan kapitánya volt Rómának amekkora őszinte szívű embert nem sűrűn hord hátán a föld.

Ha már Müller szóba került, szerintem Lahm kimenetlű lesz az ő története.
De Rossitól nem sajnáltam a Bombonerát, főleg hogy gólt is lőtt a szentélyben. Ez a fél éve egy olyan érzés lehet egy olasz gyökerű argentin csapatban ami jár egy ilyen habitusú játékosnak. Egy jutalomjáték, gálával.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#158530) mephi666 válasza venember83 (#158527) üzenetére


mephi666
nagyúr

Azért a Villareal 3. góljánál egy wishről rendelt Gerard adta a gólpasszt :D

158529: Rossi nem keveset játszott a Roma-nál... meg az a rövid Boca elfér utána... én se haragszom Gerrard-ra az amerikai levezetés miatt :) ...és várom Klopp után a visszatérését (vicces lenne, ha hosszú távra jó edzője lenne a csapatnak... mondjuk SAF2 :) )

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#158531) BenHans válasza mephi666 (#158530) üzenetére


BenHans
addikt

Hú, hát De Rossi és Del Piero végeztek legjobb eredménnyel az edzőin, és már gyűjti is a tapasztalatot, meg úgy általában a középpályásokból jó edző lesz, de nagyon nehéz ez.
Ha Mou beviszi BL-be a Rómát, utána azt mondom jöhet, de most ne, mert nem akarok Xavi-féle szart a nyakába esetet.
Nálatok meg Klopp csak akkor lép ha valami balul sül el, szóval ott is necces egy visszatérés.
Amúgy pedig persze ez nekem is álom forgatókönyv hogy visszajön és akár sikerre is viszi valamilyen porondon a csapatot és hosszú időn át irányít.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#158532) mephi666 válasza BenHans (#158531) üzenetére


mephi666
nagyúr

Klopp szerintem (remélem) 2024ig szépen kitölti a szerződését, Gerrard meg 2025ig írt a Villahoz... akár össze is hangolhatnák a váltást... Gerrard a Rangers-nél már lerakott valamit az asztalra, a Villa egy magasabb szint, de ha megállja a helyét, utána simán jó lehet... nem "hirtelen mélyvíz", mint a Xavi eset, hanem szépen építkezik...

Na, az Atalanta a végére megfordítja? Az szép mutatvány lenne 0-3ról

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#158533) mephi666


mephi666
nagyúr

Há' mi folyik itt? :D Toldi nyomott egy Martin Palermot :C

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#158534) BenHans


BenHans
addikt

Jó Spalletti irányt mutatott Rodgersnek. :D
Nem ez a meccs, de ezen a képen még mindig szakadok. :))

Nekünk pedig idén legalább annyi szerencse már kijárt, hogy Bodo leikszelt az utolsóval így a Rómának csoportelsőként nem kell plusz meccset játszani.

Atalanta még kemény lehet ez EL-ben...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#158535) drachoHUN válasza venember83 (#158527) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Kezdve az edző távozásával, aki jöhetne Allegri helyett életet lehelni ebbe a borzalomba...

Forza JUVE!!!

(#158536) venember83 válasza drachoHUN (#158535) üzenetére


venember83
nagyúr

Gasp bukott már elég komolyat nagy olasz klubnál elég hamar/gyorsan, nem tudom, mennyire jelent opciót számára egy olyan klub, ahol eredmények kellenek azonnal. Nem 1,5-2-3 év múlva. Vagy ő mennyire jelenthet opciót a nagyok számára. Nincs kizárva, hogy a bergamói tündérmese megismételhetetlen.

(#158537) dudu5130 válasza venember83 (#158536) üzenetére


dudu5130
őstag

Attól mert nem jutott tovább a csoportból nem lefutott még az Atalanta sorsa. A bajnokságban elég jól állnak, Nápolyban is nyerni tudtak.

(#158538) venember83 válasza dudu5130 (#158537) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor csak nekem tűnik úgy, hogy egyre kopik a csillogása?

(#158539) dudu5130 válasza venember83 (#158538) üzenetére


dudu5130
őstag

Nem lehet minden évben csoda utolsó meccses tovább jutás. Szerintem a bajnokságban még mindig komoly erőt képviselnek.

(#158540) yuing


yuing
őstag

A Barca lehetséges ellenfelei az EL következő körében: Rangers, Napoli, Olympiacos, Lazio, Sporting Braga és Dinamo Zagreb.

(#158541) venember83 válasza dudu5130 (#158539) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem a csodameccset hiányolom. Nyilván nem reális cél a BL-csoportból való kötelező továbbjutás. Emellett pedig a bajnoki címre nem esélyesek, a BL-hely is kérdéses, ha pedig nem fejlődnek, akkor valószínű a visszaesés, amit láthatunk is a bajnokságban és a BL-ben, továbbá pedig már a játékuk sem ugyanolyan gyors/hatékony. Ezért gondolom, hogy leáldozóban van a csillaguk.

Olaszországban még komoly erő, de ez a BL-helyet jelenti, semmi többet.

[ Szerkesztve ]

(#158542) mephi666 válasza venember83 (#158541) üzenetére


mephi666
nagyúr

Ahogy 0-3 után tegnap leálltak a spanyolok, kis szerencsével, vagy jobb helyzetkihasználással simán lehetett volna 4-3as fordítás

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#158543) sh4d0w válasza yuing (#158540) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Tuti kiesés a Barcának.

https://www.coreinfinity.tech

(#158544) yuing válasza sh4d0w (#158543) üzenetére


yuing
őstag

Azért ne túlozzunk. :)

(#158545) Ringman válasza venember83 (#158536) üzenetére


Ringman
nagyúr

internél 5 meccset bírt ki a padon, már szeptember közepén kirúgták.

szerk:
#158546 venember83
sejtettem :)

[ Szerkesztve ]

(#158546) venember83 válasza Ringman (#158545) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, pontosan erre értettem a hamar/gyorsan dolgot.

(#158547) venember83


venember83
nagyúr

(#158548) sh4d0w válasza yuing (#158544) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Talán a görögök és a horvátok gyengébbek, mint a Benfica, amivel nagyon meggyűlt a baja a Barcának.

https://www.coreinfinity.tech

(#158549) szotyika77


szotyika77
aktív tag

Szép napot mindenkinek! :D

(#158550) venember83


venember83
nagyúr

Klubok rangsora a csoportmeccsek után:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.