Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-20 19:25:05

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló
(Utoljára frissítve: 2024.04.20)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1943) Razermazer válasza Intelligencs (#1942) üzenetére


Razermazer
őstag

Mint írtam a wifire semmi garancia nincsen, hogy megy mikor értitek már meg, vastag fal, időjárási körülmények minden befolyásolja és minél magasabb a frekvencia, annál rosszabb a jel átjutása bármin.
Ezt senki nem fogja neked előre megmondani, hogy nálad jó lesz az a router, vagy ez a router.

Ez nem a router hibája, ezek mind egy standard elfogadott szabvány szerint sugároznak,(rakhatnak belé szarabb antennát gyártó válogatja, már a külső antennásaknál, de van egy gyanúm, hogy mind kínai egy helyről származó) ha belegebedsz akkor sem fognak erősebben sugározni, irányított antennákkal lehet szórakozni.
A másik fontos tény amit sokan elfelejtenek, hogy az ellen oldalnak is illik tudni azt az árviteli protokollt amit a router ad, különben nem lesz szaker a mákos roller :D 2*2:2 höz nem rakunk 3*3:3-at és vissza is igaz.
Pedig arra a wndr3700-ra is milyen jó kis firmwarek voltak, azt se istenítette mindenki, huhh voltak olyan problémák vele hogy csuhaj, én ki is hagytam anno annak már vagy 4-éve(helyette vettem a linksys wrt610n-t)
pontosan a wifije volt a gyenge a wndr3700-nak(modolták azt antennával mindennel).

Természetesen neked lehet, hogy jó és még sok másik embernek is, nem lehet mindenkinél tökéletes a vétel ezt be kell látni, ez egy ilyen játék.

Szíve joga mindenkinek azt használni amit akar, én gyári firmwaret nem fogok soha, nekem kellenek azok a pluszok amit a custom tud. Én sem nyúlok az enyémhez, elsőre beállítottam és azóta megy ennyi, ennek már 60-70napja és még fog az menni évet is nem gyárival. Gyárival elég kacifántos volt.
Én az asus routereket ajánlom, nagyon melléfogni nem lehet velük rt-n15u, rt-n16u, rtn-56u, rtn-65u, rtn-66u

Na az offnak vége ennyi, lehet átfáradni a router topikba, hol ebbe, hol abba ott megbeszélni a dolgokat.
Ha tanács kell engem is lehet keresni privben.

Témába vágva akinek esetleg van syno 409-es slim és 411slim -es nasa jó áron az keressen meg. ;)

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.