Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-09-05 14:01:59

LOGOUT.hu

2021. Júliusi frissítés - DSM 7.0 infók: Kb. egy hónapja jelentették be a DSM 7.0 RC-t, ami a kiadás előtti utolsó verzió (hivatalos sajtóközlemény). 2021. Június 29-től már telepíthetjük manuálisan a DSM felületén betallózva az új rendszert, de jelenleg ezt még mindenkinek csak saját felelősségére tegye! A figyelmeztetés oka: bizonyos alkalmazásokat (pl. Synology Moments és Photo Station helyett Synology Photos lesz, Cloud Station helyett Synology Drive Suite lesz) kivezetett a Synology a DSM7.0 megjelenésével és helyettük másokat vezet be. A teljes change log itt található.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) sanchomuzax válasza Elemental (#1700) üzenetére


sanchomuzax
aktív tag

Windowsra van egy fizetős app, a visKeeper, melyen a mesterjelszó egy képen 4-5 pont, amit te találsz ki. Namost, ezzel el lehet szórakozni egy darabig, míg megfejted... :)

Google: Sancho blogja

(#1702) akisbandi válasza Elemental (#1700) üzenetére


akisbandi
aktív tag

És ha fetörik a széfed?

Mekkora esélye van annak, hogy a 8-10 karakteres pwd-ot kitalálják és emellé pont azt a fájlt jelölik ki a winchesteredről, amivel párban nyílik a keepass?

(#1703) sanchomuzax válasza akisbandi (#1702) üzenetére


sanchomuzax
aktív tag

Tökéletes biztonság nincsen. Kockázat van. Ez dönti el a biztonsági szintet. Végül is vallatással is megtudható a jelszavad...

Google: Sancho blogja

(#1704) Intelligencs válasza Patice (#1687) üzenetére

Teamviewerhez nem kell semmilyen portot nyitni, csak telepíteni a kliens programot. Az ad egy számot, amit begépelve (plusz jelszó) éred el bárhol a világon a gépet. (Nyilván valami központi szerveren keresztül menedzselődik a cucc, tehát amikor a user elindítja a gépet és a klienst, akkor a kliens lejelenti, hogy az adott sorszámú gép most épp milyen IP-n érhető el.)

Mivel engem a rokonok/barátok előszeretettel tekintenek ingyenes helpdesknek, nekem megváltás, mert így legalább nem kell fizikailag odamennem hozzájuk. Otthonról belépek a virtuális bűnfészkükbe, frissítem az avastjukat, törlöm a böngésző tempjét a c-ről, vagy elhárítom az egyéb súlyos problémájukat, és mehetek vissza a vacsorámhoz. :D

The Amiga, Born a Champion

(#1705) tobias40 válasza Intelligencs (#1704) üzenetére


tobias40
veterán

NAS-ra nincs Teamviewer,igaz?

(#1706) sanchomuzax válasza tobias40 (#1705) üzenetére


sanchomuzax
aktív tag

Mivel a grafikus felület webes, ezért felesleges, nincs.

Google: Sancho blogja

(#1707) Patice válasza Intelligencs (#1704) üzenetére


Patice
Topikgazda

:C

Érzéseim kölcsönösek.

Az én családomban is én vagyok az "informatikus". Bárhová megyünk, ahol van gép, ott karbantartást kell végeznem. :))

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#1708) tobias40 válasza sanchomuzax (#1706) üzenetére


tobias40
veterán

De akkor a Teamviewer-el nem tudod kezelnia NAS-t! :F

(#1709) sityak válasza tobias40 (#1708) üzenetére


sityak
tag

atyaég!

te a gőzborotvával szoktad mosni a hátad?
használjuk már az eszközöket a megfelelő helyükön

a teamviever és társaik azért kellenek, mert ugyan egy gép elérhető távolról, de ha egy belső hálón vagy, akkor kívülről elég nehézkes az elérése, pláne ha több gép van
ezért kell a cucc, összebeszélget tűzfal és NAT mögött is a két kliens és átviszik a képet
szorgos kis szovjet programozók megoldották ezt neked, nem kell túlgondolni, csak használni és örülni neki, hogy van

a NAS-nak van egy web-es felülete, mert kizárólag távoli elérésre találták ki
ezért bárhonnan eléred, ha előtte a megfelelő hálózati beállításokat eszközölted
(synology esetén pl. 5000 portforward)

[ Szerkesztve ]

http://legipanorama.hu

(#1710) sanchomuzax válasza tobias40 (#1708) üzenetére


sanchomuzax
aktív tag

Egyetértek #sityak kollégával. Nem jól közelíted meg a kérdést. Egy asztali gép csak az asztalról kezelhető. A Synology NAS az 5000-es porton menedzselhető, a 7000-es porton csak a fájlkezelő érhető el, és akár terminálból 22-es porton (ezek eltérhetnek, de ez az alap). Ennél több nem kell, mert alap esetben nincsen több funkciója. Ez nem egy asztali PC, hanem egy szerver. Mivel kell a Teamviewer?

Google: Sancho blogja

(#1711) Parson válasza Elemental (#1696) üzenetére


Parson
addikt

Ez mitől veszélyes? pontosan arról van szó, hogy full biztonságba kerül az összes jelszó. És ez a biztonság csak addig él, amig a mesterjelszót csak egyetlen ember tudja, és nincs sehova sem felirva. Amit már ketten tudnak, az már nem titok ugye. És tökmindegy, hogy jelszó, vagy hogy hova kell kilikkelgetni...
Mindezeken túl viszont ez már tényleg paranoid képzelődés szintjén van szerintem. :) Szimpla biztonsági megoldásokkal is védhetőek a jelszavaid, minden azon múlik, mennyire tartja be az ember a 'biztonsági előirásokat', és hogy egyáűltalán milyen szintű adatokat védesz velük.

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#1712) Criton válasza Elemental (#1696) üzenetére


Criton
veterán

Van egy Master jelszó igen, ha meg megadod másnak akkor alapból lényegét veszti a program.
Céges multi környezetben elég elterjedt ez a program, és eddig semmi probléma nem volt vele.

(#1713) tobias40 válasza sityak (#1709) üzenetére


tobias40
veterán

OK,értem!
Sosem használtam még a progit ezért van a tudatlanságom.. :B

(#1714) Mezga Aladár


Mezga Aladár
veterán

Szaktársak.
Ez van beállítva, és mégsem állítja le a seedelést a ds??

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó. Kerékpáros komputer, Sigma Rox 11.1 Evo eladó.

(#1715) sityak válasza Mezga Aladár (#1714) üzenetére


sityak
tag

mert a megosztási arány "0"
ha végig gondolod akkor logikus
mindkét alábbi feltételnek kell teljesülnie
tehát ha letöltesz valamit, és abból csak 10kb-ot vissza seedel már akkor sem lesz 0% a megosztási arányod

megoldás
az arányt vedd fel 100%-ra mondjuk,
egy próbát megér

http://legipanorama.hu

(#1716) Mezga Aladár válasza sityak (#1715) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

A súgó szerint ha az arányt 0 az időt figyelmen kívülre állítom, akkor a letöltés végén leállítja magát.
De ha vissza tölt akkor ott sem állna le?

"az arányt vedd fel 100%-ra mondjuk,"
Van olyan hogy a 100% több hónap.

[ Szerkesztve ]

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó. Kerékpáros komputer, Sigma Rox 11.1 Evo eladó.

(#1717) Dr.FantastiK válasza Mezga Aladár (#1716) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

A megosztasi arany-t tedd tobbre 30-50% legalabb, az ido jo 48 ora, de illik azert tovabb 'benthagyni'. nallam 96 ora, vagy Forever_ :D

[ Szerkesztve ]

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#1718) Mezga Aladár válasza Dr.FantastiK (#1717) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Szokott úgy működni. :)

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó. Kerékpáros komputer, Sigma Rox 11.1 Evo eladó.

(#1719) Elemental válasza Mezga Aladár (#1718) üzenetére


Elemental
addikt

Ha a megosztási arányt nullán hagyod, akkor azt figyelmen kívül hagyja, tehát ha nem töltesz fel semmit, akkor is le kell állítania 48 óra múlva.
Szerintem az lehet, hogy már volt aktív torrented, és közben módisítottad a beállítást. Ilyenkor az aktív torrentek beállításai nem változnak.
Nézd meg azon torrentek beállításait, amik nem állnak le( duplakatt a torrentre).

Én így használom:

60 óra után leáll.

(#1720) Mezga Aladár válasza Elemental (#1719) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

THX. Az aktív feladatok számát módosítottam. :R

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó. Kerékpáros komputer, Sigma Rox 11.1 Evo eladó.

(#1721) tobias40


tobias40
veterán

Megvettem az ip kamerát! :C
Beüzemeltem,minden megy szépen,a felvétel is ahogyan beállítom!

Volna egy kérdésem:
Csak a felvételt hogyan állítom meg a SurveillanceStation-ban úgy hogy a kamera tovább is működjön "valós idejű nézetben"?
Ha letiltom akkor az egészet leállítja nem látszik kép sem..
Tehát csak akkor rögzítsen a NAS-ra amikor én azt elindítom vagy beállítom neki,egyéb időben csak megfigyelni lehessen rajta!(Pl.ha itthon vagyok elég ha látom a képet nem kell felvenni)

Felvétel stop gombot sehol nem találok...

Egyébként le a kalappal a kamera és a szoftver előtt is mert hibátlanul dolgoznak! :R

(#1722) tobias40 válasza tobias40 (#1721) üzenetére


tobias40
veterán

Közben megtaláltam de annyit hozzáfűznék hogy a "valós idejű kép" fülnél hiába állítom le a felvételt,az megy tovább és látszik a "kezelés" fülnél is hogy megy még a felvétel! :Y
Véglegesen a "kezelés"fülnél a "rögzítés leállítása" fülre kattintva lehet leállítani.
Ez azért lehet mert be van állítva hogy milyen időközönként rögzítsen és ez felülírja?

Nálatok hogyan van beállítva hogy rögzítsen folyamatosan és egy gomb megnyomásával ezt meg lehessen szüntetni?

(#1723) sityak válasza tobias40 (#1722) üzenetére


sityak
tag

megint fordítva ülsz a lovon (már bocsánat a hasonlatokért, de így hathatósabb :D )

szóval a kamerás megfigyelés nem azért lett kitalálva, hogy egy huszáros gombbal csak úgy le lehessen állítani

a felvétel vagy állandó, vagy időzített (mondjuk 8-20h között) vagy mozgáshoz kötött
ha nézni akarod a live képet, akkor azt nézd a kamera webes felületén keresztül, ott biztos hogy mindig folyamatos képet fogsz kapni
a rögzítést meg találd ki, hogy mikor vegyen és mikor ne
ha fontos dolgokat kell vele "őrizni" akkor én nem kapcsolnám ki, biztos lesz olyan hogy ki van kapcsolva, vagy elfelejted visszakapcsolni, amikor is vissza kellene nézni valamiért

Üdv.

http://legipanorama.hu

(#1724) Elemental


Elemental
addikt

Behülyült a DS. A beállított le- és feltöltési érték felét engedi csak.
Újraindítottam a nast, de ugyanaz.
Most beállítottam a duplát, amit szeretnék. :)
Van 5letetek? :)

(#1725) Mezga Aladár válasza Elemental (#1724) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Próbálj nyelvet váltani. magyar-angol-magyar

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó. Kerékpáros komputer, Sigma Rox 11.1 Evo eladó.

(#1726) Elemental válasza Mezga Aladár (#1725) üzenetére


Elemental
addikt

Lol.
Most negyedeli az értéket :)
Nem a nyelvállítás miatt, pont előtte kezdte el negyedelni. De a nyelvállítás sem segített.

(#1727) Mezga Aladár válasza Elemental (#1726) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Ha minden más rendben van, akkor ds eltávolítás majd telepítés.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó. Kerékpáros komputer, Sigma Rox 11.1 Evo eladó.

(#1728) Dr.FantastiK válasza Elemental (#1726) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

nem a szolgaltatod korlatozza a Netedet ?

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#1729) Elemental válasza Mezga Aladár (#1727) üzenetére


Elemental
addikt

Akkor gondolom vesznek a letöltött cuccok. Meg kell várnom előtte, hogy lejöjjön minden.
Utána megpróbálom.

(#1728) Dr.FantastiK: Nem, mert ha nem állítok be semmit,-nullán hagyom- akkor jön le maxon minen, meg fel is.
Csak akkor mellette nehéz még egy honlapot is megnyitni.

[ Szerkesztve ]

(#1730) Mezga Aladár


Mezga Aladár
veterán

Azon agyalok van lehetőség az összes log egy felületen való megnézésére?

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó. Kerékpáros komputer, Sigma Rox 11.1 Evo eladó.

(#1731) Mezga Aladár válasza Elemental (#1729) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

"Akkor gondolom vesznek a letöltött cuccok"
Gondolom igen.
Azt még megnézheted hogy a titkosítás beállítás hogy áll. Mert lehet az is, amit az előttem szóló kolléga felvetett.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó. Kerékpáros komputer, Sigma Rox 11.1 Evo eladó.

(#1732) Elemental válasza Mezga Aladár (#1731) üzenetére


Elemental
addikt

Melyik titkosításra gondolsz?

(#1733) dani3l válasza Elemental (#1729) üzenetére


dani3l
őstag

Ha jol emlekszem, nekem is ez volt a problemam nehany honapja (most nincs kedvem visszakeresni.. :B ), en vegülis kivettem a korlatozasokat, mert nem sikerült megoldanom..
Nekem mondjuk szerencsere nincs gondom igy sem a böngeszessel, hogy korlatlan a torrent sebessege, bar letöltest többnyire ejszakara szoktam inditani, de ha napközben inditom sem igen tölt fel-egy oranal tovabb..

(#1734) Mezga Aladár válasza Elemental (#1732) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

BT

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó. Kerékpáros komputer, Sigma Rox 11.1 Evo eladó.

(#1735) Elemental válasza Mezga Aladár (#1734) üzenetére


Elemental
addikt

Bt protokoll kódolás: letiltva.
Azt is állítgattam mindenre, és ugyanaz.
Mind1, egyelőre feladom, és nem korlátozom a le-feltöltést.

(#1736) Mezga Aladár válasza Elemental (#1735) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Na ezt állítsd át mindig-re. Így a net szolgáltatód nem tudja monitorozni, hogy ez bt forgalom, ergo nincs korlátozás.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó. Kerékpáros komputer, Sigma Rox 11.1 Evo eladó.

(#1737) Intelligencs válasza Patice (#1707) üzenetére

Vettem használtan egy DS111-est. Épp Rsync-en mentem a menteni valót egyik drágaságról a másik drágaságra. Még csak helyi hálón keresztül, mivel most itt vannak egymás mellett, de remélem, hogy ugyanilyen flottul fog menni neten keresztül is (nyilván nem lesz ilyen gyors). Hihetetlen egyszerű volt beállítani, a control panel network backupnál engedélyeztem ezt a funkciót, a backup and restore-nál pedig indítottam egy új backup taskot. IP cím megadás, user név, password, hova mentse, melyik mappát, mikor, és már menti is.

Most azért látszik a különbség processzorteljesítményben, a DS213+ 33%-on van, a DS111-es meg 97%-on. Mondjuk nyilván ez azért van, mert gigabites switchen most ami a csövön kifér, úgy tolják.

Köszönöm az ötletet!

[ Szerkesztve ]

The Amiga, Born a Champion

(#1738) Patice válasza Intelligencs (#1737) üzenetére


Patice
Topikgazda

:C

Ha a nagy részét megcsinálja most, akkor a későbbi mentések már csak nem lesznek ekkorák. Az csak hamarabb meglesz, főleg majd neten keresztül.

Még egy szer grat. Hozzá! :)

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#1739) Parson válasza Patice (#1546) üzenetére


Parson
addikt

No kérem, most jutottam el a következő szintre (nagyjából az összes fontos kezdeti beállitás és hozzáférés tiltás/engedélyezés után), amikoris az alaprendszerre extra alkalmazásokat szeretnék felrakni. Tehát ez a c) pont érdekel, a többi már megy (egyedül egy e) FTP hozzáférésre lesz még szükségem Total Commanderrel, ezen még szüttyögök kicsit, hiába, elég kevés időm jut az érdembeni állitgatásokra, ráadásul kapásból 2 külön ds212j-t állitgatok, egyiket távoli eléréssel...)

Szóval a csomagkezelőben (DSM 4.2) látom, hogy van pár alcsopot, végignéztem nagyjából, és első ránézésre egyelőre csak a multimédia alcsoport érdekel.

1. Képeket,

2. zenéket,

3. videókat (szimpla dokumentumok tárolása nem téma) szeretnék felrakni +

4. torrentalkalmazást, hogy friss anyagokat is tudjak leszedni és berendezni a már meglévő struktúrába

5. megosztani az egészet DLNA opcióval, hogy minden szépen olvasható legyen a helyi hálón pl kezdésnek egy TV-vel is

Látom, egyes pontokra, pl 5-ösre több opció is van (kapásból 3 mediaszerver), kérdés, melyeket érdemes választani, hogy feleslegesen ne pakolásszam föl-le ezeket a progikat. Tehát sorba menve:

1. Photo Station - kell ez? hasznos? feltételezem jobb mint a semmi, de nem csinál galibát a nyers képekkel? kell ez egyáltalán a mediaszerver megoldáson túl?

2. Audio Station / iTunes server - melyik a jobb megoldás az utólagos DLNA megosztás figyelembevételével? mediaszerveren kivül kell ez egyáltalán?

3. Video Station - kell ez egyáltalán a mediaszerver megoldáson túl?

4. Download Station - csak ez a megoldás van a torrentezésre? fél szemmel mintha olvastam volna pár hátrányát ennek.

5. Logitech Media Server / Médiaszerver / Plex Media Server - ezek közül melyiket válasszam, van olyan amit ajánlotok?

Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#1740) Patice válasza Parson (#1739) üzenetére


Patice
Topikgazda

Akkor kezdjük a végéről, mert szerintem ez választ ad a többire is valamennyire.

5. Szerintem neked elég a Médiaszerver. Logitech Média szerverre akkor van szükséged, ha van a hálózatodon Logitech hálózati (zene)lejátszód. Plex média szerverre akkor van szükséged, ha távolról akarod nézni a média fájlokat a NAS-ról. Erőforrás igényes nagyon, mert a neten való továbbításhoz átkodólja real-time a dolgokat. Nem ajánlom.

A média szerver fogja szerintem létrehozni a NAS-on a music, photo és video könyvtárakat. Ezeket a mappákat fogod csak látni DLNA-n keresztül, azaz ezekbe a könyvtárakba kell majd pakolnod a megfelelő tartalmat.

4. Download Station, torrentre. Egy transmission klón. Nem rossz, de akár Transmission is felrakható harmadik féltől származó programként. Ízlésfüggő kinek melyik fekszik jobban. Használtam mindkettőt. Kényelmesen be lehet lőni mindegyiket. Saját mappa kell mind a kettőnek, ahová tölt + ahová a torrent fájlokat kell rakni, ahonnan automatikusan tudja is indítani. (Ezt a mappát én felcsatoltam hálózati meghajtónak és a böngészőben kapásból ide mentem a torrent fájlokat, a többit intézi a program. :K )

3. Ha nem akarod ebből az alkalmazásból indítani a filmeket és nem akarod, hogy ez tag-elje meg a filmeket, sorozatokat, stb. akkor nem szükséges.

2. Audio Station: ha nem kell, hogy mobi eszközről vezéreld a lejátszást, akkor nem szükséges. Én használom, mert egy USB kábellel külső DAC-ra kötve tud zenélni a NAS. :) iTunes szerver akkor lehet hasznos, ha van almás gép a hálózatban, akkor a NAS lehet a médiatár, az iTunes-hoz, így minden almás eszközről eléred a letöltött zenéket, nem kell hozzá net mindenképpen.

1. Photo Station: ezzel az alkalmazással webes, dizájnfelületen tudod megnézni a photo mappába feltöltött képeket. Hasznos lehet, ha mondjuk a családnak meg akarod mutogatni a családi képeket, videókat, mert akkor csak adsz nekik felhasználónevet és jelszóval be tudnak lépni csak ebbe az alkalmazásba. Ha feltelepíted a csomagot és utána helyezel képeket a photo mappába akkor a képek számától függően sokáig elszüttyöghet rajta majd a NAS, mert elkezd kis képeket gyártani a webes felülethez + a videókat is átkódolja. Mindezt saját procierőből, ami ehhez a feladathoz kicsit gyenge, ezért csinálhatja sokáig. Erre jobb megoldás, ha a Synology Assistant-tal rakod fel a képeket, mert akkor a géped fogja átkódolni a képeket, nem pedig a NAS.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#1741) Mezga Aladár


Mezga Aladár
veterán

Feltelepítettem a Midnight Commander-t Hogy indítom el, ha nincs parancsikon? :( :B

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó. Kerékpáros komputer, Sigma Rox 11.1 Evo eladó.

(#1742) sanchomuzax válasza Mezga Aladár (#1741) üzenetére


sanchomuzax
aktív tag

Hogy telepítetted fel? Terminálból? Akkor terminálban "mc".

Google: Sancho blogja

(#1743) Mezga Aladár válasza sanchomuzax (#1742) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

repoból

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó. Kerékpáros komputer, Sigma Rox 11.1 Evo eladó.

(#1744) akisbandi


akisbandi
aktív tag

Sziasztok!

Megmakacsolta magát a 112-es, bármilyen USB-s eszközt csatlakoztatok rá, nem ismeri fel. Eddig megjelent a nyomtató és külső winchester a vezérlőpultban, most sehol semmi.
Újraindítás megvolt többször is. Nem csak hogy nem mountolja fel pl. a winchestert a helyére, de df parancsra sem látszik, hogy ott lenne.
Merre tovább?

(#1745) Parson válasza Patice (#1740) üzenetére


Parson
addikt

No hello!

Köszi a leirást, hasznos volt. Felraktam a mediaszervert, tökéletesen működik is, és alapvetően nekem valóban elégnek tűnik egyelőre.
Felment még a download station is, de ez a utorrent-hez képest elég gyengusz. Ráadásul frankón nem látja az 'ncore kölcsönzőm' sem a letöltést és ráadásul még a visszatöltés se megy. Úgyhogy lehet szükségem lenne vmi komolyabb megoldásra, ha van, mielőtt véglegesiteném a beállitásokat.

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#1746) Mezga Aladár válasza Parson (#1745) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

"Felment még a download station is, de ez a utorrent-hez képest elég gyengusz. Ráadásul frankón nem látja az 'ncore kölcsönzőm' sem a letöltést és ráadásul még a visszatöltés se megy."

Nézd csak át a beállításokat(port) tökéletesen müxik.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó. Kerékpáros komputer, Sigma Rox 11.1 Evo eladó.

(#1747) Parson válasza Mezga Aladár (#1746) üzenetére


Parson
addikt

Kicsit pontositanád mire gondolsz? Nem lett elállitva semmi (csak a ddns miatt lett port forwarding, az smtp miatt egyáltalán nem kellett) sem a dsm-ben, sem a download station-ben.

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#1748) Mezga Aladár válasza Parson (#1747) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Vezérlőpult-router config.
Itt ha gyári frmw-es a routered, beállíthatod a bt-hez a port fowardot.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó. Kerékpáros komputer, Sigma Rox 11.1 Evo eladó.

(#1749) Parson válasza Mezga Aladár (#1748) üzenetére


Parson
addikt

Oké. Itt is érdemes egyéni portot belőni, vagy itt maradhat a default port?

───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

(#1750) Mezga Aladár válasza Parson (#1749) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

Szerintem maradhat.

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó. Kerékpáros komputer, Sigma Rox 11.1 Evo eladó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.