Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) KaiotEch válasza RBJ (#7349) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Jézusom gyerekek. Mi lesz a mai fiatalokból? Lassan már kézzel egy hógolyót nem tudnak elkészíteni?!

[ Szerkesztve ]

(#7352) spidersoft válasza Silent77 (#7232) üzenetére


spidersoft
senior tag

A kis zsiványok!

Hello,

I ordered a Google Cardboard VR a week ago:
http://www.tinydeal.com/diy-google-cardboard-vr-3d-glasses-for-iphone-samsung-cellphone-p-135220.html

Web page says: "In Stock"

Order page says: "Order Status: Processing"
Order No.: xyz

Could you please tell me that when will it send?

Thank you, have a nice day,
Peter

-----

Dear spidersoft,

This is Vi, the representative of TinyDeal Customer Service. I am happy to assist you further.

We have dispatched the following item xyz to you on 2014/9/23.
Package details:EPATH-334753*1
Shipping Address: ..........

As it is international shipping, it is a long distance. [blablabla]

Any problem or doubts please feel free contact with us,

thank you, have a nice day :)

Truely yours,

Vi

[ Szerkesztve ]

(#7353) setom válasza zoli03 (#7350) üzenetére


setom
tag

Te melyiket ajánlanád?

(#7354) tipuka válasza Nestor16 (#7347) üzenetére


tipuka
addikt

Kulcstartók azok engem nagyon érdekelnek! :K

(#7355) tipuka válasza tipuka (#7354) üzenetére


tipuka
addikt

(#7356) zoli03 válasza setom (#7353) üzenetére


zoli03
őstag

Én még ezt próbáltam, lényegesen jobb volt, mint a másik (de ehhez külön kell akkupackot venni). De eladtam, akkor még csak városi biciklim volt, azon macerás volt mindig fel-le szerelni, ha meg lett volna már akkor is a montim, akkor megtartottam volna.
Amúgy a biciklilámpákat annyira nem nézegettem, engem a fejlámpák és az elemlámpák jobban érdekelnek.

[ Szerkesztve ]

(#7357) setom válasza zoli03 (#7356) üzenetére


setom
tag

Ez elég jól néz ki. Szerintem még a gemini duo clone (yinding) is hasonló lehet.
Akkupakkom az lenne hozzá, elég jó minőségű. Igazából én most csak nézelődöm, nincs is rá szükségem csak szeretem a lámpákat :B . Pont most vettem a bangoodról egy cree t6-os lámpát a bicóra, meg van egy Hozé lámpám is szóval el vagyok látva.

(#7358) kerekfej válasza dragonfx (#7309) üzenetére


kerekfej
addikt

Ez a teszt kb semmire se jó.

H2testw és CrystalDiskMark az már valami.

(#7359) kerekfej válasza KaiotEch (#7351) üzenetére


kerekfej
addikt

Mennyi haszontalan kütyü, amiből előbb, utóbb, de inkább előbb hatalmas mennyiségű szemét árasztja el még jobban a bolygónkat. :(

(#7360) spidersoft válasza gergom91 (#5542) üzenetére


spidersoft
senior tag

Megjött már a lézeres biciklilámpád? Kíváncsi lennék a véleményedre ;)

(#7361) Silent77 válasza spidersoft (#7352) üzenetére


Silent77
veterán

Akkor várjuk szeretettel. :)

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#7362) spidersoft válasza Silent77 (#7361) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ha nem szólok rájuk lehet még a jövő héten is rajta ülnek... :(((

(#7363) Silent77 válasza spidersoft (#7362) üzenetére


Silent77
veterán

Akkor lehet én is rájuk irok... :R

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#7364) Minstrel válasza spidersoft (#7352) üzenetére


Minstrel
senior tag

Most én is megnéztem gyorsan, mert rendelés óta rá se néztem, de szerencsére shipped. :)

(#7365) bbandi


bbandi
tag

Mai pakk:
DC-DC konverter, mindjárt 5db - A poti rajta elég hulladék, nade egyszer kell beállítani. Átalakítottam vele az akkus szakállnyírómat meg az akkus "dremel"-emet dugasztáposra (egyiknek 2.4V, másiknak 9.6V kell). Egyébként elég szégyen, hogy 1$-ért veszek Li-ion töltésvezérlőt, de ezekbe egyikbe se építettek semmivel se bonyolultabb nimh töltésvezérlőt, ezért nyilván rendszeresen túltöltöttem őket.
LED foglalat műszer előlapba

(#7366) bbandi


bbandi
tag

Szemléltető ábra...

(#7367) Gépötty válasza Degeczi (#7205) üzenetére


Gépötty
senior tag

Áááá, mióta készülök venni ilyen külsőtápos USB-hubot!
Két napja nem volt időm olvasni a topikot, közben megrendeltem ezt (ki kell választani a 7-aljzatos EU-dugósat). Most meg olvasom vissza a 260+ hozzászólást, és épp miről folyik a diskurzus? Ráadásul a hosszúkás, felszerelhető fajta még praktikusabb is lett volna... :W :W :W
Most akkor rendeljek egy ilyet is, készen minden lehetőségre? :)
Amúgy a ledek csak díszek az aljzatok között, vagy az adatforgalmat is jelzik?

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#7368) Gépötty válasza bbandi (#7230) üzenetére


Gépötty
senior tag

Ezt miért ragasztották fel a telefon hátára, épp az NFC érzékelője elé? :U

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#7369) Gépötty válasza VMatteo (#7257) üzenetére


Gépötty
senior tag

Nem biztos, hogy ilyen proximity tagot érdemes kintről rendelni, mikor a Deltonnál sem sokkal drágább. Ráadásul egy csomó fajta van, karkötő, kártya, amit akarsz - fillérekért.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#7370) wwenigma válasza Nestor16 (#7347) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Normalisabb fulhallgatot nem rendelt senki még? 16Hz-32kHz atvitel, anno a neodimium magneses panasonic fillerekert volt nagyon jo paraméterekkel...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#7371) petipetya


petipetya
nagyúr

Megjött a teljes visszatérítés ezzel az skmei órával kapcsolatosan: link

A történet elég furcsa:
- Megrendeltem, kifizettem.
- Rá pár napra jött az üzenet, hogy postázva.
- Erre rá 1 napra jött egy üzenet, hogy valami gond van a csatos szíjjal (elég homályos volt). Kérdés: akkor minek adta postára?
- Írtam neki, hogy full refund. Eltelt pár nap, semmi válasz.
- Aztán írta, hogy postára van adva a termék, ha baj van szóljak.
- Nyitottam egy ebay hjbajegyet, bemásoltam a párbeszédet és full refundot kértem.
- Aztán rá pár napra írta, hogy meglesz a visszatérítés.
- Eltelt 1 hét és ma látom az emailt, hogy visszakaptam a pénzt. Kérdés, hogy mi van az órával. Mert ha nem jön majd meg, akkor hazudott menetközben. Ha megjön, akkor jól jártam, ám ha hibás vele valami akkor hogy adjam el ha nem tetszik - sehogy.

Mindenesetre ment a pozitív értékelés mindenhol.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#7372) Degeczi válasza Gépötty (#7367) üzenetére


Degeczi
nagyúr

1.5e Ft körül van, miért ne rendelnél? Bármikor jól jöhet egy USB HUB, tartaléknak is.

A LED-ek akkor világítanak, ha abba a portba dugott eszköz be van kapcsolva

(#7373) Outlander válasza petipetya (#7371) üzenetére


Outlander
őstag

A postázva üzenet az automata üzenet, nem kell vele foglalkozni.

Jelezte hogy hibás (szerintem nem is volt neki készleten).
Próbálta húzni az időt, illetve cserét ajánlott fel, mert macerás a refund meg nem is mutat jól.
Ergo nem fogsz kapni semmit sem.

"Ha megjön, akkor jól jártam, ám ha hibás vele valami akkor hogy adjam el ha nem tetszik - sehogy."

Miért akarsz 2x - 3 x is jól járni?! Nem elég h visszakaptad a pénzed?
Ha esetleg megjön, akkor örülsz neki, iletve hja becsületes vagy jelzed és ki is fizeted... de jó hogy nem már nyitsz még egy refundot h az ingyen kapott cumót fizessék ki már ki, mert esztétikai hibás. :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#7374) Gépötty válasza petipetya (#7371) üzenetére


Gépötty
senior tag

"...ma látom az emailt, hogy visszakaptam a pénzt."
...
"Ha megjön, akkor jól jártam, ám ha hibás vele valami akkor hogy adjam el ha nem tetszik - sehogy."
Természetesen ha megérkezik, akkor eszedbe ne jusson az eladóval tisztázni, hogy mivel tartozol, fogadd el az órát ajándékba! Ha meg hibás, és ezért nem tudod eladni az ajándékod, kérj megint refundot a büdös gyökértől!

szerk.: látom, nem egyedül gondolom így :)

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#7375) Gépötty válasza Degeczi (#7372) üzenetére


Gépötty
senior tag

Köszönöm!
Igaz, csak másfél ezer, de így is nap mint nap találok olyan tárgyakat fiókban/szekrényben, amiket valamikor megvettem 'majd jó lesz' alapon, szinte- vagy egyáltalán nem használtam, és amikor kellett volna már nem emlékeztem rá, vettem még egyet. Ilyen alapon inkább felkerekítem ötezerre, és átutalom a vizslamentésnek, az sokkal hasznosabb.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#7376) petipetya válasza Outlander (#7373) üzenetére


petipetya
nagyúr

Gőzöm sincs miről beszélsz, szerintem félreérted. Hagyjuk.

"nincs rá lezsóidő"

(#7377) dragonfx


dragonfx
veterán

na újra rendeltem, micro usb dugot, kulcs sörnyitót, meg pár apró dolgot.
ebbe teljesne belée lehet buzulni függőséget okoz a sok kiínai kis fos. :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7378) Gépötty


Gépötty
senior tag

Megjöttek a fémszappanok! 29g a súlyuk, és nagyon jól néznek ki, még ha elég gáz is lett a kép róluk (mondjuk én ilyen alumíniumszín-mániás vagyok):

Ha másra nem, dísznek is jók lesznek (remélem nem horpadnak be nagyon, mikor a párom a fejemhez vágja őket. :DDD ). Apropó, nektek sikerül eltalálni mire vágyik? Mármint nem az én csajom, a sajátotok :D Nekem eddig nem jött be, azt mondja, kicsit jobban kellene rá figyelnem. Vagy valami ilyesmit :))
Tegnap hajnalban beüzemeltem a pici 4056-os akkutöltőm. Találtam egy garanciában visszavett, töltőelektronika-hibás laptopakkut a szekrényben, 18650-es, lila Samsung cellák voltak benne, atomra merülve. Végre igazán hasznát vehettem a kis mérőkének is, innen tudom, hogy az 1,1-1,2V-ra merült cellákat először 0,05A-rel megindítja addig, míg el nem érik a küszöböt, aztán megtolja őket 1A-ral, amit szépen vesz vissza. A képen már majdnem fel van töltve az akku, ha elkészült, átvált kékre. Ez a kék világítás nagyon fontos lehet a kínai termékeknél, rá is jöttem mennyire vén szar vagyok, zöldre számítottam :D

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#7379) kerekfej válasza Gépötty (#7378) üzenetére


kerekfej
addikt

Ez pont nem alumínium-szín, hanem inkább rozsdamentes/saválló acél színű. :U

(#7380) Outlander válasza kerekfej (#7379) üzenetére


Outlander
őstag

[link] :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#7381) tboy93 válasza Outlander (#7380) üzenetére


tboy93
nagyúr

na ezt tuti meg kell néznem moziban :(((

(#7382) Gépötty válasza kerekfej (#7379) üzenetére


Gépötty
senior tag

Az asztalom sem pont olyan, de azért belefér a halmazba :)

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#7383) Degeczi válasza Gépötty (#7378) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Szerintem minden nő mond vmi ilyesmit a párjának :)

A fémszappan tényleg jól eltávolít bizonyos szagokat (pl. hagymáét)

(#7384) VMatteo válasza Gépötty (#7378) üzenetére


VMatteo
őstag

ez a fémszappan mire jó?

Tisztelet a Gépésznek!

(#7385) Minstrel válasza VMatteo (#7384) üzenetére


Minstrel
senior tag

Terminátor azzal fürdik le.

Amúgy állítólag megköti a szagokat vagy ilyesmi, majd most kiderül, én is kíváncsi vagyok rá :D

(#7386) kerekfej válasza VMatteo (#7384) üzenetére


kerekfej
addikt

Kb dísznek :P

[ Szerkesztve ]

(#7387) zoli03 válasza Gépötty (#7378) üzenetére


zoli03
őstag

Én ilyen mélykisült Li-ion cellákat nem töltögettem volna, ha sokáig ekkora feszültségen álltak, megváltozhatott a belső szerkezetük.

(#7388) Outlander válasza Minstrel (#7385) üzenetére


Outlander
őstag

:DDD :C

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#7389) Laza... válasza VMatteo (#7384) üzenetére


Laza...
addikt

Chuck Norris ezzel fürdik :DDD

Never give up!

(#7390) Degeczi válasza VMatteo (#7384) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Bizonyos aromájú szagokkal reakcióba lép, azokkal tényleg működik!

(#7391) Gépötty


Gépötty
senior tag

Kicsit berágtam most a Banggoodra. Tegnap vásároltam egy 23,99 értékű cuccot, és mivel 25 Dollár fölött adnak TN-t, csaptam mellé még egy microUSB adatkábelt - az mindig kell. Lazán megvolt a 25$, erre most kapom a leveleket, hogy feladták külön csomagban őket, természetesen TN nélkül. Azt tudtátok, hogy ebben az épületben vannak a tizenötödiken? Ide kell menni verni az asztalt. És az megvan, hogy az egyik ajtón egy birka néz kifelé? :D

Más:
Mivel a párom állandóan matrioskát csinál a telefonjából, ezért arra gondoltam, hasznos lenne neki egy BT karkötő, ami zizeg ha hívják. Nézem ennek a terméknek a lapját, de nem látom, hogy ezt lehetne ilyenre használni. Nincs szükség testtömeg- zsírizé- és egyéb számolgatásra, egyedül az lenne jó, ha jelezné neki valami ha csörög (igen, tudom: csengőhangerő +. Javasoltam, elutasítva. Zsebben tartás szintén). Az sem lenne haszontalan, ha esetleg elveszti a telegrácsot, akkor szólna. Esetleg ötlet, tapasztalat valakinek? Bevált kütyü?

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#7392) Gépötty válasza zoli03 (#7387) üzenetére


Gépötty
senior tag

Miért, mi baj lehet? Felpüffed?
Azért csinálom a padlólapon. Ott hidegebb is van ha esetleg elkezdene fűteni, de folyamatosan figyelem őket, egyik sem melegedett semennyire.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#7393) zoli03 válasza Gépötty (#7392) üzenetére


zoli03
őstag

Mondjuk felrobbanhat, de elég kicsi rá az esély.

(#7394) Outlander válasza zoli03 (#7393) üzenetére


Outlander
őstag

Háűáááát, azért nem szokott csak úgy felrobbanni... [link]

Van egy pár perced arra, h rárakd az asszony nagyon drága zepter lábasát. :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#7395) zoli03


zoli03
őstag

Megjött az AliExpressről rendelt 64 GB-os ADATA memóriakártyám. Akcióban vettem, 9,8 USD volt, most 33,8 USD, a H2testw 7,4 GB-ot tudott visszaolvasni róla. Gondoltam teszek egy próbát, az árát úgyis visszakapom, ha nem jó, de ezek után csak sinceritytrading-től rendelek memóriakártyát.

(#7396) XtremLor


XtremLor
őstag

Hi!
Valaki nem hasznal usb radio/dvb-t tunert? erre gondolok pontosan :[link]
Alternativa is jo, csak jo legyen :R

"Legen...Wait for it...Dary"

(#7397) bbandi válasza Outlander (#7394) üzenetére


bbandi
tag

Én is rendszeresen töltögetek mélykisült li-ion akksikat, nem akkora kockázat ez, de persze figyelni kell rá. Meg arra, hogy semmi tűzveszélyes dolog ne legyen a környezetében, mert szinte lehetetlen eloltani, ha netán meggyullad.

(#7398) kerekfej válasza zoli03 (#7395) üzenetére


kerekfej
addikt

Borítékolva volt, mert sokan írtak ide be ez ügyben.

(#7399) WunderKinder válasza XtremLor (#7396) üzenetére


WunderKinder
tag

Nem sok mindenre jó, a csatornaváltás kb. 2-3 mp., a teljes keresés 1 óra. Rendes antennával is alig talált valamit, a tv ugyanazzal simán megtalált mindent. Van ennek egy DVB-C-s verziója is, az is ugyanennyit tud. Úgyhogy gondolom nem egyedi probléma.

(#7400) Jarod1 válasza Gépötty (#7378) üzenetére


Jarod1
addikt

ezt az kijelzős akkutöltőt honnan rendelted?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.