Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) Melack válasza Degeczi (#7245) üzenetére


Melack
veterán

Lassan meghozzátok a kedvem egy ilyen borotvához

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7252) Dluinet válasza spidersoft (#7250) üzenetére


Dluinet
nagyúr

köfi

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7253) #27813376


#27813376
törölt tag

Szégyen ami itt megy... nem győzöm olvasni.. :D

Tudtok olyan csipeszt ami ilyen rugós szárban van, vége kampókból áll, kb. 60-70cm hosszú.... Nem tudom mi a neve. Kitolható rugószerűen a kampó, beesett csavart, zoknit lehet kiszedni vele a mosógépből, stb...

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#7254) spidersoft válasza #27813376 (#7253) üzenetére


spidersoft
senior tag

fél méteres
80 centis
ez meg flexibilis csavarkipecázó, 60 centis

Érdemes itthon is keresni, méreténél/súlyánál fogva lehet olcsóbb itthon...

...lidlben volt nem túl rég, utána meg kb. egy héttel a pennyben. Lidlset vettem, szerintem korrekt. Az kicsit másféle: van egy álló meg egy mozgó pofája, illetve pisztoly-szerű a fogója (könnyebb vele bánni). Pennys olcsóbb volt, de kicsit sprődebb is. szerk: felszedő csipeszt, és nem flexi csavarkiszedőt...

[ Szerkesztve ]

(#7255) #27813376 válasza spidersoft (#7254) üzenetére


#27813376
törölt tag

Azaz, a harmadik! Köszöntem! :R

(#7256) petipetya válasza Degeczi (#7227) üzenetére


petipetya
nagyúr

Meggyőztél. Köszi a borotva és a későbbi pengék linkjét, meg is rendeltem ezeket összesen kb. 1700 Ft-ért. :R Ennyiért a hülyének is megéri.

"nincs rá lezsóidő"

(#7257) VMatteo


VMatteo
őstag

ez a TAG konfigurálható andoriddal?

Tisztelet a Gépésznek!

(#7258) Degeczi válasza petipetya (#7256) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Persze, ennyiért mindenképpen megér egy próbát, nincs kockázat - de jó eséllyel tetszeni is fog, mert sokkal jobb érzés ilyen masszív cuccot használni, mint súlytalan műanyag borotvát.

(#7259) fraba


fraba
aktív tag

Óra témához visszatérve... Nézegetem őket, találtam egy ilyet. Amikor úgy önmagában van, szerintem baromi jól néz ki, finoman elegáns, semmi űrtechnika, azt tudja, amit kell, semmi többet. De amikor fel van véve, valahogy olyan bóvli hatása van. Túl nagy a számlapja, és erről rögtön a 12 évesek órája ugrik be. Nehéz ezt körbeírni... de nem?! :D

(#7260) Dluinet válasza fraba (#7259) üzenetére


Dluinet
nagyúr

jól néz ki

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7261) Jarod1 válasza bbandi (#7190) üzenetére


Jarod1
addikt

Nekem az ilyennek a 4. Portja a kapcsolo kontaktos..

(#7262) Melack válasza fraba (#7259) üzenetére


Melack
veterán

Ez szerintem szebb

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#7263) kerekfej


kerekfej
addikt

Rendeltem egy ilyen kislámpát:

Mini Cree XML T6 Zoom

(#7264) Mate


Mate
nagyúr

Vett már ilyet valaki? Nézegettem több félét és erősen gondolkodom rajta. Csak drága szállítási költség.

(#7265) Laza... válasza Mate (#7264) üzenetére


Laza...
addikt

Ilyet postázok Neked 100ft+posta költségen. szla számot adjak? :D

Never give up!

(#7266) Silent77 válasza Mate (#7264) üzenetére


Silent77
veterán

Én mér vettem, de átverés szaga van, mert abszolút nem kaptam semmit!

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#7267) petipetya válasza fraba (#7259) üzenetére


petipetya
nagyúr

Csalóka a fotó. Direkt nagyon vékony csuklójú emberrel, sőt megkockáztatom hogy gyerekkel készítik ezeket a fotókat hogy minél nagyobbnak tűnjön az óra.

"nincs rá lezsóidő"

(#7268) fraba válasza petipetya (#7267) üzenetére


fraba
aktív tag

Na valami hasonlóra, nem pont erre, de hasonlóra gondoltam. Az amúgy miért jó, hogy minél vékonyabb a modell csukloja?
Meg azért dolog, hogy csalóka... Ha megrendelem, és mégse, akkor ez nem az 1$-os kategória, amit csak úgy simán bedobok a szekrény aljába :/

(#7269) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Én is lassan kedvet kapok egy ilyen borotvához.
Érzékeny bőrűeknek is ajánlott? Hajlatokban, pl arccsontnál mennyi necces? Mennyire kell óvatosnak lenni?

(#7270) Degeczi válasza fraba (#7268) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Mert kínai...
(biztosan nem újdonság, h ők fizikailag kisebbek. Ez sajnos órával szokott is gond lenni: "EU-s csuklón" gyakran csak az utolsó lyukban használható a gyári szíj, néha még ott sem)

Az általad linkelt órán megadták a méreteket: 4.2 cm a ház átmérője. Ez pont egyezik a Weide-m méretével, ami jól illik az átlagnál nagyobb (20 cm-nél nagyobb kerületű) csuklómra: alatta is, fölötte is marad egy ujjnyi (míg a képen látható modellnek szinte lelóg a csuklójáról, ezért néz ki hülyén.

Nagy óra, de ha nagy a kezed, jól mutat majd rajta.

(#7271) Degeczi válasza AndrewTdi (#7269) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Érzékeny a bőröm, de nincs vele gondom. Csak egészen picit kell jobban vigyázni, kb. annyi áll ki a pengéből, mint az eldobható borotvákon, csak a széleken nem védett annyira (ennek a konstrukciónak "biztonsági borotva" volt a neve a régi időkben... na persze a szétnyitható, végképp hagyományos borotva-késhez képest)
Picit kifeszíted az arcbőröd, és szépen siklik rajta, majd visszafelé húzva is. A pengén múlik sokminden (pl. az egy db, ami járt hozzá, nekem nem tetszett), de a linkelt Dorco bevált, jól vág, de az itthon kapható (rosszul emlékeztem: nem Gilette, hanem Wilkinson) is használható.
Amikor elkopott a penge, és hirtelen nincs pótlás, meg lehet próbálni a penge szétszerelés utáni megfordítását is, hogy a másik oldala húzzon, új késfelülettel - de ez csak vészmegoldás, inkább kerülendő, ez már irritálhat.

(#7272) Degeczi válasza AndrewTdi (#7269) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Itt teszteli vki a gyakorlatban

(#7273) dragonfx


dragonfx
veterán

[link]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7274) Geller72 válasza kerekfej (#7120) üzenetére


Geller72
veterán

Telós teszt:

(#7275) kerekfej válasza Geller72 (#7274) üzenetére


kerekfej
addikt

:F Ennek semmi köze ahhoz, amit írtam.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#7276) Geller72 válasza kerekfej (#7275) üzenetére


Geller72
veterán

Írtam, hogy telós teszt. A sebességét mindenesetre látod. Telón belül. Most nincs nálam noti, hogy berakjam.

(#7277) dragonfx válasza Geller72 (#7274) üzenetére


dragonfx
veterán

Mi a neve ennek a tesztproginak?
play.en fenn van?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#7278) Laza... válasza dragonfx (#7277) üzenetére


Laza...
addikt

[link]

Never give up!

(#7279) AndrewTdi válasza Geller72 (#7274) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Nemide

[ Szerkesztve ]

(#7280) zseko


zseko
veterán

Ma megérkezett a pókemberes póló, szeptember 9-ei rendelés:

Rossz méretet adtam meg, M-eset akartam, de megszokásból L-eset rendeltem... Így sem rossz, csak kissé nagyobbra kell nőnöm :D

HR24.hu

(#7281) Outlander válasza zseko (#7280) üzenetére


Outlander
őstag

Ha ez az L-es, akkor az M-es az gyerek méret... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#7282) tipuka válasza Outlander (#7281) üzenetére


tipuka
addikt

Nekem a rendesben 3XL kell. :D Kínaiban inkább nem mondom... :D

(#7283) Silent77 válasza tipuka (#7282) üzenetére


Silent77
veterán

Szintén 2-3XL, kínaiba volt már 5Xl is. :DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#7284) Geller72


Geller72
veterán

Nem filléres dolog, de nem is drága szerintem, bicajosoknak. Brutális fénnyel. ;] (Fejlámpának is) (Ezzel már lehet büntetni a köcsög autósokat, akik ahogy meglátnak, hogy bicajos vagy, felkúrják a refit lakott területen kívül)

[ Szerkesztve ]

(#7285) Geller72


Geller72
veterán

Fail.

[ Szerkesztve ]

(#7286) tipuka válasza Silent77 (#7283) üzenetére


tipuka
addikt

Nekem 7XL és 8XL van kínaiban. :D :C

Geller_1972. én már venném is, ha nem ilyen árban lenne, állat cuccnak tűnik. :D Kemény 4500ft-om van most a kártyámon és a 64GB-s toshiba microsd-t nem tudom megvenni.... :D

[ Szerkesztve ]

(#7287) setom válasza Geller72 (#7284) üzenetére


setom
tag

Ennek a lámpának saját topikja is van az mtbr-en, elég meggyőzőek a képek. Ha nem hamisítvány akkor simán megéri.

[ Szerkesztve ]

(#7288) Silent77


Silent77
veterán

Annyit olvastam a borotváról, hogy rendeltem én is pengével. Pedig van itthon, de nekem kényelmesebb, jobb a fusion.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#7289) Geller72 válasza setom (#7287) üzenetére


Geller72
veterán

Az. Meggyőző. Az alanti képen relatíve városi fényviszonyok közt, elég erős szembe reflektorokkal a szemközti házon nem kicsit brutál. Megrendeltem, meglátjuk.

(#7290) tipuka válasza Geller72 (#7289) üzenetére


tipuka
addikt

Véleményt, képeket, tesztet, mindent majd közölj kérlek, mert akkor ráveszem magam a végén, hogy vegyek. :D

(#7291) Degeczi válasza Geller72 (#7289) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Szedd majd szét, mert írják a fórumon, h tipikus a gyors kiégés, mert a gagyi másolatokon egyáltalán nem oldják meg a hűtést!

pl. a végén egy kép egyről (valszeg a linkelt olcsó is ilyen lehet), míg egy korrekt típuson (igaz, nem ugyanilyenen, egyel nagyobb változat) külön, vastag aljzatba szerelték a LED-eket, ott jó lehet a hőátadás

A másik aggasztó pont a vízállóság lehet (bár azon még talán nem vészes segíteni)

(#7292) kerekfej válasza Degeczi (#7291) üzenetére


kerekfej
addikt

Lehet ez segítene a hőt jól átadni a váznak:

Ez egyébként jobbnak tűnik (3 Ledes)

[ Szerkesztve ]

(#7293) Geller72 válasza kerekfej (#7292) üzenetére


Geller72
veterán

#7290. Ok. ;).
#7291: Köszi, megpróbálom szétszedni és megoldani. Amúgy refit ritkán használom a mostanin is, a "tompított/medium" is bőven több, mint elég, sokszor így is rám villognak, hogy sok.. ;]
#7292: Ilyenem van itthon.

Amúgy érdekes, hogy majd mindenre az 5000 lumen van írva. Legyen az akárhány ledes..:D.

[ Szerkesztve ]

(#7294) kerekfej válasza Geller72 (#7293) üzenetére


kerekfej
addikt

A LED-es szétszedve:

3000Lumen közelében sincs gyanítom.

(#7295) Degeczi válasza kerekfej (#7292) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Az első képen láthatón sajnos nem segítene, mert ahol a háznak kellene átadni a hőt, pont ott nagyon vékony a lemez...

Jó lenne belső kép a 3 LED-esről, mert ha olyan vastag aljazatokra szerelték, mint annál a 3-asnál, amiről betettem a képet (és ami most ideraktál), akkor jó. Valóban érdemes biciklis fórumokon mások tapasztalatát megnézni előbb.

[ Szerkesztve ]

(#7296) htc07 válasza RBJ (#7212) üzenetére


htc07
addikt

hú de imádtam :DDD csak le kellett venni minden létező mélyhangot a telómon hogy jól szóljon. csak aztán elhagytam, amit meg utána rendeltem trackinggel tavaly szeptemberben még mindig nem ért ide. ;]

(#7297) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

órások! Ehhez mit szóltok? (az országnevek viccesek körben) :)

[ Szerkesztve ]

(#7298) Outlander válasza AndrewTdi (#7297) üzenetére


Outlander
őstag

Azt hogy egy világítós órás kommandós az éjszaka sötétjében tökéletes célpont.
Illetve digitálisan 20:44 van az analógon ~9:08. :DDD

Amúgy, nagyon csiricsáré, meg már a képeken is látszódik, h nagyon gagyi fémet használtak, én nem venném meg.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#7299) thefreeman válasza AndrewTdi (#7297) üzenetére


thefreeman
aktív tag

Nekem tetszik én is valami hasonlót keresnék olyant aminek van analóg és digitális kijelzése is lehetőleg fém lánccal. Ennél azért egy kicsit egyszerűbbet és 10 euró alatt kelen-e. Valakinek tipp?

(#7300) twine válasza AndrewTdi (#7297) üzenetére


twine
addikt

Az a TAG Heuer logo koppintás még viccesebb, mint az országnevek :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.