Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7551) Siriusb válasza RBJ (#7548) üzenetére


Siriusb
veterán

Az nem vérnyomást, hanem oxigén telítettséget mér.

Vérnyomásmérőből csuklón használható felejtős, csak felkarost érdemes használni. Tudom, hogy nem olcsó, de igazából pl. egy Omron M2 éri meg.

(#7552) Outlander válasza Matykoh (#7549) üzenetére


Outlander
őstag

Nem, ez ahhoz pont nem jó. :( Csak iphone-hoz.

;] :P ;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#7553) Minstrel


Minstrel
senior tag

Ilyen hosszabb karos tartót is vettetek már? [link] Nem remeg nagyon?

(#7554) IpiBcsi válasza Matykoh (#7549) üzenetére


IpiBcsi
tag

Nyugodj meg, jó lesz mindkettőhöz. Nekem 625-öm van, előtte 520 volt, szépen tartja őket. Szerencsére jó nagyra tudja tátani a száját.

(#7555) Matykoh válasza IpiBcsi (#7554) üzenetére


Matykoh
tag

Köszönöm a válaszokat. Zavaró, hogy odaírják mindenhova hogy universal, aztán felsorolnak még 3-4 telefonmárkát.

Ujjas vérnyomásmérő az imént linkelt ebaygyűjtőről: ilyenekre gondolt szerintem.
U.I: Itt van tök olyan pulzoxi, mint amit a rextrában vettem 13ezerért. Átbattak? :O

(#7556) kurion válasza Minstrel (#7553) üzenetére


kurion
senior tag

[link]

Nekem ilyen van. Bár én 300Ft-ért vettem de azt nem találtam most. Galaxy S4-et tartotta rendesen S3-at is. viszont az Xperia Z ultra már nagy neki.(persze ezt gondoltam) belefér de kicsúszik....

"Csinálni jobb mint beszélni róla" - Magic Gladiator

(#7557) maestro87


maestro87
őstag

Sziasztok!

LG L70-re tud valaki ajánlani valami jó kijelzővédő fóliát "kis pénzért"? Hardveraprón elég drágák (5-600Ft/db), így ennél olcsóbban kellene és gondolom jó lenne ha matt is lenne.

(#7558) zsolt1225 válasza maestro87 (#7557) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

(#7559) maestro87 válasza zsolt1225 (#7558) üzenetére


maestro87
őstag

És jó? Mert hallani itt olyat is, hogy méretben nem passzol.
Apróhirdetésen meg van olyan, hogy 5 rétegű fólia, az mitől lenne jobb?:)

(#7560) zsolt1225 válasza maestro87 (#7559) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Nem tudom, elvileg ezek mind méretre szabottak. Én miután megvettem az új telómat rá 1,5 hétre itt volt nekem németből és azóta se raktam fel rá, lusta vagyok :D

(#7561) maestro87 válasza zsolt1225 (#7560) üzenetére


maestro87
őstag

:D
Ezek amúgy nem válnak le maguktól? 1db telóra 1db bőven elég? Meg nem lesz sötétebb nagyon a kijelző tőle?

[ Szerkesztve ]

(#7562) zsolt1225 válasza maestro87 (#7561) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Egyszer már lassan ráveszem magam és felrakom az enyémre. Aztán majd megmondom milyen lett. De hátha a többiek is tudnak segíteni.

(#7563) DJGABI válasza zsolt1225 (#7560) üzenetére


DJGABI
addikt

yep, a német fólia frankó meg hamar megjön, tőlük: [link]

méret eddig nekem is mindig jó volt. típust nézd meg pontosan ahogy nézem több alfaja is van ennek a Lucky Goldstar telónak...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#7564) Gépötty válasza Minstrel (#7553) üzenetére


Gépötty
senior tag

Biztos lehetsz benne, hogy remegni fog, a fizikát nem lehet megba... ...bonázni :D
Mindet alá kell támasztani, nincs mit tenni, viszont ha messze van a szélvédő, akkor muszáj ilyen hosszút venned.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#7565) bbandi


bbandi
tag

Mostanában jöttek:
USB hangszóró Nyilván vacakul szól, de pont az a cél, hogy egy 3mp-es videóért ne kelljen bekapcsolni az erősítőt, meg ha lakótársam alszik ne kelljen a hangszínt meg balanszt tekergetni. Erre teljesen jó, csak az elején volt egy kék led, ami ráadásul villog, azt kiiktattam.
SNES kontroller replika Nem a legjobb anyaghasználat, de elfogadható.
Hőmérsékletfüggő led mosogatóba Ezt a topikban találtam, akkora marhaság, hogy kellett :)
USB "KVM" jellegű kapcsoló

(#7566) kerekfej


kerekfej
addikt

Ára a Paypalon ma:

Dollár 257Ft
Euro 326Ft
Font 418Ft

[ Szerkesztve ]

(#7567) zseko válasza lkristóf (#7534) üzenetére


zseko
veterán

De beteg zenét csináltak belőle :DDD :DDD :DDD

HR24.hu

(#7568) tahepa válasza kerekfej (#7566) üzenetére


tahepa
senior tag

Ha nem a Paypal vált hanem a bank.. (FHB)

[ Szerkesztve ]

(#7569) solor


solor
tag

Hali!
WLAN jelerősítő adaptert keresek. Tudtok tippet adni olcsó, bevált tipusra?
Köszi az érdemi hsz.-t

(#7570) Minstrel válasza Gépötty (#7564) üzenetére


Minstrel
senior tag

Kitudja már mit tudnak babonázni a kínaiak :D Ha hozzáér a műszerfalhoz akkor talán nem remeg annnyira majd.

[ Szerkesztve ]

(#7571) lkristóf


lkristóf
senior tag

Sziasztok, valaki rendelt e már ilyesmi stylus -t [link] valami használhatót akarnék, még nem volt ilyenem soha, nem komoly rajzolásra lenne csak mégis, hogy ne az ujjammal kelljen tapizni a telefont/táblagépet.

(#7572) Jarod1


Jarod1
addikt

[link]

ma láttam ezt a power bankot a piuacon és fel volt cimkézve hogy 5000mAh:)

(#7573) Laza... válasza Jarod1 (#7572) üzenetére


Laza...
addikt

Mivel 1db 18650-es akksi fér bele, eleve átvágás az 5000mAh :) Lévén ezt a kapacitást még senki nem érte el

Never give up!

(#7574) wwenigma válasza Jarod1 (#7572) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jahh, ezek a hulladékok sajnos. Egy cellásak, általában 800mAh-s és max 300mA körül képes leadni a feszultség jelentős csökkenése mellett...

Laza...: dehogynem. [link] ;]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#7575) spidersoft


spidersoft
senior tag

Szobapapucsot (slippers) nem tudotok valami nagyobb méretben? Papucsból úgy általában a 46-os jó rám, de jól kiengedett csattal. Ezekből a kínai boltos cuccokból a legnagyobb is szűk, magas a lábam boltozata (igen, nem vagyok túl sportos alkat ;] ), állítani meg ugye az ilyesmit nem lehet. A padló meg egyre hidegebb... :O

[ Szerkesztve ]

(#7576) kerekfej válasza spidersoft (#7575) üzenetére


kerekfej
addikt

(#7577) spidersoft válasza kerekfej (#7576) üzenetére


spidersoft
senior tag

kösz, de nyilván azért írok az ebayes topicba, mert nike-ot akarok venni ;]

egyébként nem láttam a vaterás nájkok között... olyan kéne, aminek puha a talpa (nem eszi meg a padlószőnyeget), illetve zárt szövet a felsőrésze. Például, csak ezek aprók.

(#7578) Heimdallr75 válasza spidersoft (#7577) üzenetére


Heimdallr75
őstag

[link] ez mindenhol meleg és van 46-osba is ahogy nézem :R

الغريبة في هذا الكوكب

(#7579) kerekfej válasza spidersoft (#7577) üzenetére


kerekfej
addikt

(#7580) spidersoft válasza kerekfej (#7579) üzenetére


spidersoft
senior tag

Mondom *puha talpú* (nem műanyag, hanem szövet, esetleg (ettől puhább) szivacs), és *zárt* (akárhogy fűtünk a padló tartós hideg időben 4-6°C-ra(!) hűl, ami nem annyira jó papucs nélkül... Arról nem is beszélve, hogy használt papucsot nem erőltetném, erről a gumifelsőrészesről idáig érződik a lábszag.

(#7578) Heimdallr75: Mán a szkubidúst se bánnám, de hétezerért?... Oké, sok anyag van benne, lehet jogdíjat is fizettek meg jópofa, de akkor is... :)

Oké, vettem a lapot, nincs.

(#7581) cs.david94


cs.david94
tag

Íróasztalra keresek lámpát, lehetőleg ledes, hálózati áramos(230V), erős fénnyel. Elemes meg ilyen töltögethetős annyira nem vonz. Valaki vett már, esetleg tapasztalat? Volt még egy régebbi, sima e27-es foglalatos, csak az fel lett használva kiscsirkéknek melegítés céljából, azt meg már nem hozom vissza a szobába, meg sokat is világítottam vele, ha abba 40-es izzó, ebbe meg mondjuk 5 watt fogyasztású led, akkor azért úgymond megtérül.
Olvasásra nem igen használnám, ágyból olvasok, itt van jóféle világításom, az asztalnál konkrétan csak műszaki rajz, ha megy az ipar akkor napi 8-10 óra is akár, de külön fény mindig kell oda, a kintről bejövő fény kevés.
Szóval tapasztalatokat kérnék, esetleg ki mit ajánl. Én is nézem folyamatosan az ebayt, rá is ér a dolog, a kínai ünnep miatt úgy sem rendelek 2 hétig minimum

(#7582) trebrona válasza spidersoft (#7580) üzenetére


trebrona
nagyúr

Esetleg

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#7583) petipetya válasza spidersoft (#7580) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nekem év elején jött megy egy elveszettnek hitt szobapapucs ilyen szivacs talppal. Azt nem ajánlom, mert ez a talp 1-2 centi vastag is megvan és mivel nagyon benyomódik, így befelé dőltem benne. Ha ebben álltam, akkor az egyensúly nulla volt.

Ezzel szemben már volt rajtam ilyen vékony műanyag talpú, na abban stabil a járás.

Egyébként pedig felesleges az ebay-en nézni, mert vagy szar a talpa vagy az egész, vagy rossz a méret. A Sparban ugyanannyiért láttam tavaly (1200-ért), mint a legolcsóbbat az ebay-en.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#7584) adams55 válasza Gépötty (#7378) üzenetére


adams55
tag

Egy linket tudnál adni az akku töltőről, honnan vásároltad? ( Pontos link ). Nekem is van pár laptop akksim, rápróbálnék újra éleszteni őket. :))

Logitech Z5500-Z623 / Acer Aspire Nitro / Xiaomi Redmi Note 2/4/Mi4/Poco x3 NFC

(#7585) spidersoft válasza cs.david94 (#7581) üzenetére


spidersoft
senior tag

LED szalag vagy LED-es fénycső fog neked kelleni, másnak túl irányított fénye van (erős árnyékot vet a kezed/tolómérőd/stb), vagy hogy szórt legyen messziről kell világítani és úgy már kevés.

Ha mégse zavar az irányított fény, akkor ebayen mindenféle foglalatba való LED fényforrást lehet relatíve olcsón kapni, a lámpát magát meg megveszed magyar vagy "magyar" boltban (még a teszkóban is vannak jópofák jó áron). Ebayen ilyen lámpák drágák (vélhetőleg mert nehezek), vagy legalábbis összemérhető áruk van a hazai boltban kaphatókkal, és nincs alkalmad megnézni, hogy hogy van lefestve, milyen stabil anyaga van (főleg a csuklópontok kritikusak), milyen borulékony...

[ Szerkesztve ]

(#7586) Nestor16 válasza spidersoft (#7585) üzenetére


Nestor16
senior tag

Legnépszerűbb fülestartó tok ebayen - akinek van az használta már másra is vagy rakott mellé még valamit?

Szintén ugyanaz, csak jobban néz ki (nem teljesen kör alakú és a felülete sokkal szebbnek tűnik, illetve akasztós) - viszont én nem tudok olyan élethelyzetet, amikor hasznos lehet, hogy mondjuk a nyakamba vegyem, mert vagy a bőrönd/táska mélyén lesz vagy a fülemben. Jah meg, hogy ez a típus is kemény vagy összenyomható lehet inkább a szövetből ítélve? Segítsetek a tudatos vásárlásban, melyiket választanátok? :))

Még azt nem értem, hogy ezt a mérős kulcstartót miért vették meg ennyien :F Amikor fele annyiért is lehet kapni, sőt negyed ennyiért is csak ennél a képeken nem tűnik valami acélosnak, inkább műanyagnak, ami azért lehangoló. Vagy szerintetek is mindegyik ugyanolyan (maximum a drágább polírozva van és szebbek rajta a számok) csak a képek csalókák?

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dávid

(#7587) spidersoft válasza Nestor16 (#7586) üzenetére


spidersoft
senior tag

Gondolom általánosnak szántad a kérdést, és csak véletlenül címezted nekem :)

De ha már így, akkor véleményem ezekről: ha hirtelen teremne nálam egy ilyen tartóka, akkor én aprópénz tárcának próbálnám ki (boltba ritkán járok, a buszsofőr meg a kávéautomata pedig az aprót kultiválja).

A subleres kulcstartóm sincs, de szerintem semmi értelme -- mérni nem lehet vele, de a zsebedet vélhetőleg két nap alatt kvarkjaira szedi. Hogy miért árulják most $5-be? Vagy próbálja belőni az eladó azt az árat, amiért még megveszik, vagy valami miatt felhalmozódott a melója (betegség, szabi, ünnepek előtti dömping, stb), így felárazta, hogy kevesebben találják meg (így nem kellett törölnie a listázást, csak mintegy szüneteltette). Itt látszik, hogy nem rég $3 volt, előtte egy darabig megint $5, régebben meg $2.

(#7588) Nestor16 válasza spidersoft (#7587) üzenetére


Nestor16
senior tag

Igen, véletlen volt :K
A kulcstartóról lebeszéltél, valóban csak dísznek lenne jó.
A tokra még alszok egyet.
Viszont vettem egy 11 funkciós kártya méretű kulcstartót (nem merem túlélőfelszerelésnek nevezni :DDD ). Ha a rosszul sikerült megfogalmazásból valaki nem értené vagy még nem hallott erről: [link]

Üdv, Dávid

(#7589) lkristóf válasza Nestor16 (#7588) üzenetére


lkristóf
senior tag

Nekem van ilyen bár ebay képeken eléggé tökéletesnek van beállítva, a valóságban azért nem ilyen szép fényes, precíz a kidolgozása, de a funkcionalitásai működnek, pénztárcában vagy személyi mellet elfér és ki tudja mikor kell bombát hatástalanítani vele :)) (Magyarul MacGyver Készlet néven található meg és nevetségesen drága)

(#7590) spidersoft válasza lkristóf (#7589) üzenetére


spidersoft
senior tag

Viszont az anyaga jó: szívós rozsdamentes acél. Ötvenvalahány Rockwellt mértünk rajta (pontosan nem emlékszek rá), és sok év pénztárcában=zsebben hordás után se volt hajlandó még vakrozsdát se termelni.

(#7591) Nestor16


Nestor16
senior tag

USB mini fény - valaki próbálta már? Egy átlagos vakut megüt a fénye, illetve hosszú ideig is használható? Ha igen még jól jöhet, viszont azért ennél sem jut eszembe a sok hasznosítható helyzet ehhez kütyühöz. Ötletek vagy ez is a polcon fog porosodni? :U
Mai napra már jóéjt van :o

Üdv, Dávid

(#7592) spidersoft válasza Nestor16 (#7591) üzenetére


spidersoft
senior tag

A képen látható gégecsöves hosszabbító kábellel laptop billzet világításra mondjuk. Sokminden egyébre nemigen... Vakuk teljesítményét Ws-ban szokás megadni, méghozzá néhányszázas nagyságot simán megütnek (esetenként 1000+...), de legyen csak 50 Ws (kb. egy papucsra tolható vaku), ami (ha bírná, de nyilván nem bírna ilyesmit) folyamatos üzemben 180kWh lenne... szép. Szóval nyilván nem tud vakunyi fényerőt :D Persze belenézve bármilyen magára valamit is adó LED túlvezérli az ember szemét és random foltokat fog látni egy jódarabig -- etekintetben akár mondhatjuk is, hogy olyan, mint egy vaku. :P

(#7593) zoli03 válasza lkristóf (#7589) üzenetére


zoli03
őstag

Ismerősöm régebben rendelt FastTechről több darabot is, azok drágábbak volt, de jobb minőségűek (azt már szinte tökéletesnek mondanám), mint az én eBayesem. Úgy néz ki, nem véletlenül olcsóbb az eBayes.

(#7594) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

[link] ASD :D

(#7595) kerekfej válasza Nestor16 (#7591) üzenetére


kerekfej
addikt

Van nekem. Olyan semmire se jó kütyüféle :U

(#7596) gabe_ válasza zsolt1225 (#7594) üzenetére


gabe_
őstag

Úristen. ez beteges... :DDD

Sovány szakácsban sose bízz!

(#7597) Heimdallr75 válasza kerekfej (#7595) üzenetére


Heimdallr75
őstag

ez így van, én is rendeltem, kipróbáltam örültem de ennyi, egyedül akkor jó ha (mint nálam) a gép hátulja (torony ház) fal felé néz, nem egyszerű hozzáférni, ott bedugtam, és ha kell csinál oda fényt, de évente 1x kell, szóval igazi fiók porfogó eszköz.

الغريبة في هذا الكوكب

(#7598) spidersoft


spidersoft
senior tag

remélem erre rövidest rákattannak a kínaiak és lesz pl tíz dollárért :DDD

(#7599) KoVee84


KoVee84
senior tag

Ha esetleg más is abba a hibába esett volna, mint én eddig (ugyanis a Paypal valutaváltóját használom a 2008-as regisztrációm óta), akkor egy kis knowhow, hogyan is spóroljunk a váltáson:

Paypal account
Profile tab
My Money >
My pre approved payments -----------------> click Update
On the right hand side of the page, click Set Available Funding Sources
To the right of your credit card, click Conversion Options
Select ( ) Bill me in the currency listed on the seller's invoice.

Paypal qwa drágán váltja az ojrót meg a dollárt :Y

(#7600) Nestor16 válasza Heimdallr75 (#7597) üzenetére


Nestor16
senior tag

Szóval köszi mindenkinek. Ettől függetlenül sikerült megnyerni egy éjszakai aukción. :C :DD
De nem, NEM vagyok függő, ez tuti célzás volt, a link!!! Csak viccelek ;]
Amúgy 80 FT-t nekem megér :)) Azért nekem nem tiszta hogyan nyertem meg a licitek alapján.
Mini OTG kütyüt is sikerült tegnap nyernem jó áron, aztán ha egymásba dugom a kettőt akkor én csodát várok (vagy fényt :) ), vagyis előtte pedig a tabletbe.

Üdv, Dávid

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.