Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7651) solor


solor
tag

Fali dugalj és pc-táp közti kábelre hogy lehet rákeresni?

(#7652) Laza... válasza solor (#7651) üzenetére


Laza...
addikt

Így

Never give up!

(#7653) setom válasza solor (#7651) üzenetére


setom
tag

power cord

hopp. megelőztek

[ Szerkesztve ]

(#7654) solor válasza Laza... (#7652) üzenetére


solor
tag

Laza... és Setom fórumtársak: köszi a gyors segitséget. :R

(#7655) RBJ


RBJ
addikt

Ma 4 csomagom jött meg. :DDD Ebből egy csalódás főleg, hogy eddigi legdrágább vásárlásom volt kütyű szinten. :W

[link]

[link]
[link]

[link]

[link]

Led izzó egy lepkefingnyi fényt se ad. Vakuljak meg az étkezőbe. Valamit vagy benéztem vagy gagyi.
Én eddig amit cserélgettem izzókat mind pl 30 w helyett 3w led et tettem és fényerőben ott van.
Villanyász segítségét kérném. Mit néztem be? luminen t? :W

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#7656) Kh@oSz válasza musli26 (#7649) üzenetére


Kh@oSz
aktív tag

Én majd egy ilyenre fogok benevezni: [link] Marha elegáns és jól néz ki.

Egyébként érdemes ennél az eladónál szétnézni, mert már 2 órát és 1 övet rendeltem tőle. Angliából postáz, szóval tehermentes és 1 hét alatt megjött minden. Profi eladó. :K

[ Szerkesztve ]

(#7657) Gépötty válasza RBJ (#7655) üzenetére


Gépötty
senior tag

Méterenként 60db 5050-nel szerelt led-szalag 14W-ot vesz fel per méter. Akkor 6db led?
Ha van még kérdés, akkor mondom, hogy a 21W-os féklámpám helyén 30 ledes "izzó" van. Mondjuk az nem fehér.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#7658) zseko


zseko
veterán

Megjött a Toshiba microsd-m, nem tudom letesztelni :((( Igaz számíthattam volna rá, és vehettem volna előre egy kártyaolvasót hozzá, mert azt itthoniak nem kezelik nem hogy az xc-t de még a hc-t se :) Az egyetlennel ami kezeli a hc-t, azzal sem tudtam leformázni ntfs-re, először a végén elszállt hibával, aztán már el se kezdi, majd már exFAT-ra szintén nem formázza vissza, a h2testw-vel így nem tudom megnézni, meg eleve 190byte!-al :Y akar írni rá... szerintem szar az olvasó, úgy rémlik, hogy mintha lett már volna vele hibám.
Telefon leformázta exFAT-ra, megnéztem az A1SDBench progival, először bődületes marhaságot írt (450MB/s olvasási sebesség...) de utána 16.9MB olvasási és 9.2MB írási sebességet adott. Most jobb híján rádugtam a gépre és úgy másolok rá, este ~11-re végez is... :DDD
Remélem a videózást bírni fogja. Holnap veszek kártyaolvasót...

HR24.hu

(#7659) RBJ válasza Gépötty (#7657) üzenetére


RBJ
addikt

5050 mit takar? Érdekes spot lámpa vagy mi fene ami a fürdőben van jó ha van benne 10 akárhány led és mégis vakít. KÉrem a tanácsokat a harchoz, hogy visszakapjak valamit. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#7660) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Jól látom, hogy mi van ráírva? :D

(#7661) Laza... válasza KaiotEch (#7660) üzenetére


Laza...
addikt

:C :DDD

Never give up!

(#7662) Dluinet válasza RBJ (#7659) üzenetére


Dluinet
nagyúr

leírták hogy kb 250~270Lm, ez barátok között is 20W-os izzónak felel meg

ez kb ami a varrógépekben van lámpa annyira kell világítania

jól sejtem hogy TN-es volt a csomag?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7663) RBJ


RBJ
addikt

Úgy látom csak tényleg kűtyűket érdemes rendelni. Minőséget nem kell várni. A self defense golyóval se tudok magamon kárt okozni. Fejem ütöm és nem fáj. :DD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#7664) Dluinet válasza RBJ (#7663) üzenetére


Dluinet
nagyúr

első a te biztonságod :))

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7665) Matykoh válasza Kh@oSz (#7656) üzenetére


Matykoh
tag

Abszolút ugyanígy kinéző öv itt Szegeden az Ázsia centerben emlékeim szerint 2500. Az életem mondjuk nem merném feltenni rá, de úgy rémlik.

(#7666) RBJ válasza Dluinet (#7662) üzenetére


RBJ
addikt

semmi fénye. 20w is távol áll tőle. Valamit ki kellene harcolni mert ez semmire se jó. Komolyan egy kulcstartó lámpa erősebb.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#7667) Gépötty válasza RBJ (#7659) üzenetére


Gépötty
senior tag

Az 5050-es LED-ben tulajdonképp három LED van egy 5x5mm-es házba összetokozva. Namost ebben a lámpában ven ebből hat, azaz fogjuk rá, hogy 18 LED világít neked. Viszont ez a hármasával tokozott dolog nem feltétlen egyenértékű három akármilyen, magában álló leddel, legfőképp nem a mostanában terjedő 5630-asokkal, amik sokkal több fényt bocsájtanak ki. Nagy vonalakban három 2835-ös ledek fényerejének felel meg egy 5050-es, ami nem túl sok.
A tejfehér búra még fog a fényből kicsit, illetve szórja is, tehát még azzal sem tudod vigasztalni magad, hogy legalább ha belenézel, vakít.
Szerintem ez úgy működik, ahogy kell. A ráírt felvett teljesítmény (W) kb. a duplája lehet a ténylegesen felvettnek - de a fényt nem Wattokból látsz, hanem kibocsájtott fotonokból, azt pedig Lumenben mérik. Ennek a 250-270-es értéke pedig nem tűnik eltúlzottnak (és mérni sem tudod könnyen), úgyhogy nehéz lesz megvédeni magad, ha refundot akarsz kérni.
Legalább jó sokat vettél belőle?

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#7668) bbandi


bbandi
tag

Jött ma nekem egy ilyen BT audió vevő, aminek az a különlegessége, hogy csak usb csatlakozója van. Arra gondoltam, hogy ipodot szimulál, és így tudom vezérelni is az usb-s autórádiómmal a telefonomon a zenét.
Nos nem ipodot, hanem egy pendriveot szimulál, amin van 3 mp3 meg 3 wav, ezekbe streamel bluetoothról. A koncepció tök jó, a nexus7-es tabletemmel (régi) úgy tűnik működik (bár ezzel nem sokat használtam), de ami nekem a lényeg, az xperia l telefonom, azzal használhatatlan: akadozik a zene, számváltásra meg vagy 5-öt ugrik.
Ha valakit esetleg érdekel Szegeden szóljon, 3 sörért odaadom :)

(#7669) Dluinet válasza RBJ (#7666) üzenetére


Dluinet
nagyúr

volt tracking number a csomagra?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7670) RBJ válasza Dluinet (#7669) üzenetére


RBJ
addikt

szerintem igen csak fake. CFB3260864
6 db ot.

Hány w os és milyen luminen kellene, hogy megfelelje 30-40 w os izzónak?

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#7671) Dluinet válasza RBJ (#7670) üzenetére


Dluinet
nagyúr

írd meg a buyincoins-nak, hogy nem jók a lámpák fényképezd le egy ledes kütyü mellett, hogy az jobban világít mint a lámpák

így használhatatlan és kérd a kártalanításodat, például, hogy levásárold ezt az összeget másra

egy jó tanács: zárt ledes cuccot csak neves gyártótól (Osram), ilyen kínai vackoknál legyenek már szabadon, mert a bura visszafogja a fényt és a meleg tönkreteszi a ledeket

30W-os izzó 360-390 lumen

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7672) Gépötty válasza RBJ (#7663) üzenetére


Gépötty
senior tag

mert rosszul használod!
Üsd valaki másét, és ha eléggé bepipul, majd ő fog ütni téged! :DDD

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#7673) szabifotos


szabifotos
senior tag

Ugye még nem most van a kínai ünnep? Csak mert ezt kaptam egy üzenetemre :D

e-shopping-time is out of the office until 09/28/2014 and may not be able to respond to your message.
Message from e-shopping-time:
dear valued customer.

thanks for your msg .
so sorry to tell that we have a weekends so i am out of office.
but please don't worry, your msg will be replied as soon as i back to work on Monday when i back to work.
please DO NOT leave any negative feedback or open any case due to i can not reply your msg on time.
your kind understanding will be highly appreciated !
wish you a nice weekend !

(#7674) RBJ válasza Dluinet (#7671) üzenetére


RBJ
addikt

Na pont most néztem a a fűrdőszobait. 325 lm és vakít és bura mögül. Ez meg 200 akárhány és nulla.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#7675) Outlander válasza szabifotos (#7673) üzenetére


Outlander
őstag

Október 1-7 ig lesz... max amelyik megteheti az elötte és/vagy utána is kivesz egy pár napot.

ui: nálad azért jött ez, mert mikor írtad és megkapta, még vasárnap éccaka/ hétfő hajnal volt.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#7676) twine válasza bbandi (#7668) üzenetére


twine
addikt

Én ilyet vettem erre a célra...
Headsetként is funkcionál, és adtak mellé egy fülhallgatót is...ez utóbbi a dobozban pihen, mert volt már egy sennheiser-em, illetve headsetként sem használom....
De ami lényeg,,arra amire vettem(tömegközlekedésen zenét hallgatni, és függetleníteni a vezetéktől a telefont,valamint itthon a "hifire" kötni) tökéletes, az aksija jól bírja, a hang minősége használható...
nem mondom, érezni a különbséget ha közvetlenül vezetékkel halgatom a számítógépen a zenét,,,de na,,mégis Bt....annyira nem sz@r mint amennyire olcsó,,,sőőőt....én ennél sokkal rosszab hangminőséget vártam,,mondjuk úgy meglepett...(és pozitívan)
lépteti a számokat,,,két Bt eszközt is képes egyszerre kezelni(multipoint)...

nem ragozom,,,,én jó szívvel ajánlom ;)

[ Szerkesztve ]

(#7677) Dluinet válasza RBJ (#7674) üzenetére


Dluinet
nagyúr

fénykép és küldjed

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7678) Gépötty válasza RBJ (#7674) üzenetére


Gépötty
senior tag

Próbáld meg a képet, hátha meghatja őket. Nem veszthetsz semmit.

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#7679) Gépötty válasza RBJ (#7674) üzenetére


Gépötty
senior tag

Véletlen megláttam. Itt csak 2 Wattos a lámpád, és 110lm fényt tud.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#7680) Kh@oSz válasza Matykoh (#7665) üzenetére


Kh@oSz
aktív tag

A leírás szerint kézzel készült minőségi bőr övek, aztán hogy a valóságban mi az kérdéses. Majd a használat során kiderül, hogy bemondja-e az unalmast fél év után, mint a sok szar kínai műbőr öv vagy bírja. :K

Viszont a csomagolás és a minőségi érzet arra utal, hogy ez nem egy szar kínai öv.

(#7681) wwenigma válasza RBJ (#7674) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ne hasonlitsd mar a tükrös spotot a tejbúráshoz... :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#7682) #53932800 válasza RBJ (#7655) üzenetére


#53932800
törölt tag

Nekem pont ilyen órám van csak eredeti,Casioban:)

(#7683) pityu8 válasza RBJ (#7655) üzenetére


pityu8
tag

A hozzászólásokban azt írják :
Pros:chinese-watts

Cons:chinese-watts

Suggestions:chinese-watts :)

[ Szerkesztve ]

(#7684) RBJ válasza pityu8 (#7683) üzenetére


RBJ
addikt

azt láttam én is csak nem bírtam értelmezni, meg akkor miért ad 5 csillagot érte. :DDD

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#7685) htc07


htc07
addikt

Sony agybadugós füles: [link]

ma jött meg, kenterbe veri az awei-t, meg a hasonló árkategóriájú kínai szupermárkákat.

Lehet nem eredeti, de az én közepes igényeimet teljesen kielégíti. :DDD

egyetlen hátránya, hogy jelenleg csak piros van készleten, nekem még jutott fekete.

(#7686) Dluinet válasza htc07 (#7685) üzenetére


Dluinet
nagyúr

áááááááááááááááááá
az elsőt $4,5 vettem tőle, a többit $5,5-ért, most meg $7,5-ért adja, ez egy rabló

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7687) RBJ válasza wwenigma (#7681) üzenetére


RBJ
addikt

Azért nem hinném, hogy egy tükör csodát tesz. :(

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#7688) Dluinet válasza RBJ (#7687) üzenetére


Dluinet
nagyúr

tejbura visszafogja a fele fényt
ráadásul 6 darab led van benne
nekem a 44 darabos 5050-ös most jön, de nem várok tőle többet egy 60W-os izzónál

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7689) htc07 válasza Dluinet (#7686) üzenetére


htc07
addikt

én is emelném az árát ha vinnék mint a cukrot, gondolom kaptak marketing gyorstalpalót ők is :DDD

(#7690) Dluinet válasza htc07 (#7689) üzenetére


Dluinet
nagyúr

szörnyű hogy nem érik be már naponta egy tál rizzsel, mit akarnak még?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7691) RBJ válasza Dluinet (#7688) üzenetére


RBJ
addikt

Más led izzóm is matt burás mégse vak. :P

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#7692) Dluinet válasza RBJ (#7691) üzenetére


Dluinet
nagyúr

szedd le a burát

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7693) wwenigma válasza RBJ (#7691) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ilyet nem néztél még? LED filament bulb: 4W / 6W

De akkor is a Philips Tornado 23W-os a legjobb ithonrol ahova fény kell. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#7694) tipuka válasza zseko (#7658) üzenetére


tipuka
addikt

vegyél transcend usb 3.0-s olvasót, 1900ftnál nem több, 90/60-at tud, én az ebay-ről Toshiba CL10-es UHS-set. most próbáltam ki az este, ma :D ezt tudja. Crystal mark még többet mutatott rá, minta h2testw.

(#7695) Matykoh válasza Kh@oSz (#7680) üzenetére


Matykoh
tag

Tényleg egész pöpec csomagolásban van.

Ha már öltözéknél és igényességnél járunk, nekem az aliról ez a két briefcase tetszik:
1, 2. Csak méretben nem tudom mekkorát vegyek.
Kicsit off: ez Nagyon beteg :DDD

Kulcstartók közül milyet vettetek ebayről? Nem tudom igazából milyen érdekelne és ötleteket akarok meríteni.

[ Szerkesztve ]

(#7696) tipuka válasza tipuka (#7694) üzenetére


tipuka
addikt

a memkártya olvasó.

Matykoh: én most fullcap/snapback sapikat nézek ebay-en, a nike is (gondolom utánzat) 10.66$csak, egész jó áruk van. :) most keresgélek.

[ Szerkesztve ]

(#7697) Flexy90 válasza wwenigma (#7693) üzenetére


Flexy90
senior tag

Én nagyon szemezek a 6W-os kivitellel. Próbálta már vki ezt a filament ledet? Tud annyit mint egy 60W-os hagyományos? (Tapasztalat érdekelne, látom, hogy 640 lumen)

Xiaomi Fan

(#7698) Dluinet válasza Flexy90 (#7697) üzenetére


Dluinet
nagyúr

hagyományos 60W-os izzó az 600-700lumen

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#7699) tboy93


tboy93
nagyúr

Na megjött az IKEA-s tejhabosító Hong Kongból, 20.-án fizettem 29.-én ért ide, szóval elég gyors volt. Hát azt sajnos már tudtam hogy "kicsit" sokat fizettem érte de kíváncsian vártam a cuccot.

New IKEA Produkt Cordless Milk-Frother Handheld Coffee Foamer Cappuccino Latte

Negatívum:
- drága volt, nagyon, ezzel én fürdötem be, máshol van kb 300Ft-ért is
- összeszerelési minőség gagyi
- nincs állítható fokozat, csak ki-be, bekapcsolva brutál erős

Pozitívum:
- überkirály habot csinál :DDD
- azokkal az elemekkel ami már a fényképezőbe nem jó, ez még vígan habot csinál

(#7700) pakfong válasza Matykoh (#7695) üzenetére


pakfong
tag

Drótkötél kulcstartó, semmi extra, teszi a dolgát.
Heineken kulcstartó. Mondjuk ilyet nem rendeltem, de pofás.

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.