Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69901) Imy válasza balazs1956 (#69898) üzenetére


Imy
veterán

Én 2x rendeltem. 1x 1db-ot, az Ready To Process állapotban van, és rendeltem 1 x 5db-ot, annak meg visszautalták az árát.

(#69902) XtremLor válasza Real_Necro (#69900) üzenetére


XtremLor
őstag

Fel se adtak meg, kerdeztem az ugyfelszolgalatot mivel nalam csak annyi latszik hogy cancel, nincs uj order vagy bontas, azt mondta a kedves Carry hogy majd kapok egyet, de nem adtak meg fel, a partial refund megjott hetfon.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#69903) DavidQ válasza szakalistvan (#69899) üzenetére


DavidQ
tag

Én is rendeltem 2dbot. Jött az email az order törlésről. Ugyanúgy áll a dolog, mint nálad. Írtam a Supportnak, másolom mit kaptam válaszul.

Dear Support,

Order No. 2158xxxx.
I ordered 2 pieces of BlitzWolf BW-S1, in a quite low price (2$/piece).
Today I recieved an e-mail about order cancelling.
I can see that my order has been Splitted for 2 parts.
So, one of the charger will be cancelled and refunded?
But the other one will be shipped?
Am I right?

Thanks for your answer!

válasz:

Dear Xxxx Yyyyy,

Thanks for your order 2158xxxx .
Yes! We have arranged a refund Ft586.00 for the item and sent out the other one in your order 21701088. And you will get the refund within 72 hours. Please check your Paypal account later.

Sorry for the inconvenience and best regards,
Seven Duan

Nem minden kínai szirszar szar!

(#69904) PainKiller13 válasza Real_Necro (#69900) üzenetére


PainKiller13
őstag

Én vip szállítással kértem, szóval megjöhetett volna, de még fel sem adták..

(#69905) kcsa válasza Real_Necro (#69900) üzenetére


kcsa
veterán

Már csak azért is, mert a rendelésnél látható hogy a feladás várható időpontja december 15.

(#69907) beg


beg
veterán

#69906
Reflink használata tiltott az oldalon (lkid=számsor a linkben) ezért töröltem. Több odafigyelést és kevesebb nyerészkedést szeretnék kérni. (Ha már szemmel láthatólag semennyire sem burkolt promóhsz volt pár centért/dollárért/kuponért cserébe a fórumos megjelenésért ;) )
:R

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#69908) Breki válasza beg (#69907) üzenetére


Breki
veterán

Ha ez nekem szól, semmi nyerészkedés nem volt benne, semmi közöm a linkhez csak láttam és gondoltam, hátha mást is érdekel ennyiért.

DE azért köszi. :C

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#69909) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Megjött a Gearbestes pohár, ahogy vártam. Hála égnek nincs baja, ugyan a nyolcból 4 sarka le van gyötörve a doboznak majdnem a pohárig, de szerencsére a pohár sértetlen, és nekem is bubis zacskó + 'gyári' karton doboz, semmi más...

Illetve érdekes, hogy ugyanazon a napon rendeltem még egy ilyen filléres cuccot ajándékba (egy házi kedvenc jelző fényt) és érdekes módon egyszerre megjöttek. :DDD

Banggood és a Xiaomi Piston Headset:
Azt írták 15-én lesz nekik belőle valami, először jött egy automata e-mail ~1.5 hete, döntsem el mit akarok, váni, refund, terméket cserélni. Azt választottam, hogy várok, erre tegnap előtt megint írtak, de már ügyfélszolgálatról jött e-mail, hogy várok, cserélném vagy visszakérem az árát? Megírtam, hogy még mindig várnék, ha nem probléma... Erre hajnalban jött az e-mail, hogy feladták a headsetet, holott elvileg jövőhéten lesz csak raktáron nekik.

Még most is azt írja az oldalon, hogy 13-án lesz legközelebb. (Fekete)

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#69910) havri1 válasza Breki (#69908) üzenetére


havri1
félisten

Honnan másoltad? Azt is törölni kell akkor.

havri

(#69911) Breki válasza havri1 (#69910) üzenetére


Breki
veterán

facebook-ról :P

de nem lenne egyszerűbb javítani, mint szó nélkül kitörölni?

Mondjuk nekem mindegy :-)

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#69912) havri1 válasza Breki (#69911) üzenetére


havri1
félisten

Csak moderátori jogkörrel lehet hsz-t módosítani.

havri

(#69913) Breki válasza havri1 (#69912) üzenetére


Breki
veterán

Úgy értettem akkor a moderátor módosítsa és ne törölje.

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#69914) choco01


choco01
addikt

A félre árazott BlitzWolf 5 portos töltőnek refundolták az árát, de 1 dollár eltéréssel, írtam nekik, és írták hogy elnézést az elárazásért, feladnak nekem a hibáért egy darab olyan töltőt.. :DD

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#69915) havri1 válasza Breki (#69913) üzenetére


havri1
félisten

Szerintem egyszerűbb reflink nélkül beírni :)

havri

(#69916) Breki válasza havri1 (#69915) üzenetére


Breki
veterán

Ha tudtam volna, hogy van benne ilyen és tiltott eszembe se jut.,
és az sem, hogy ezért nyerészkedéssel fognak vádolni, de ok. :R :

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#69917) WestBam válasza Breki (#69916) üzenetére


WestBam
senior tag

A .html-ig törölj minden vackot a linkből és akkor nem lesz többé ilyen gondod ;)

⭐⭐⭐ https://elemlampablog.hu/linkek ⭐⭐⭐

(#69918) Breki válasza WestBam (#69917) üzenetére


Breki
veterán

oké megpróbálom

Akciós az Ulefone Power! A B20-as, hihetetlen méretű, 6050 mAh-s akksival megáldott készülék EU raktárból kevesebb, mint 44.000 Ft!

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#69919) Skillet válasza Breki (#69918) üzenetére


Skillet
addikt

ejjjdedzsukel... mint egy A4-es lap :D

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#69920) balazs1956 válasza kcsa (#69905) üzenetére


balazs1956
senior tag

Szia!

Kérlek mondd meg,hogy honnan szeded ezt a december 15.-i feladási dátumot?
Visszakerestem minden e-mail-t, de sehol nem látom ezt a dátumot.

(#69921) cris78 válasza balazs1956 (#69920) üzenetére


cris78
őstag

Menj bele a rendelésbe.

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#69922) zeon.hu válasza balazs1956 (#69920) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Gondolom, mindenkinek hasonló van írva a rendeléséhez:

"Expected Shipping Date:2016-12-15 01:12:18"

#?*@&!

(#69923) kcsa válasza balazs1956 (#69920) üzenetére


kcsa
veterán

Ahogy a többiek is írták :)

(#69924) zsiz


zsiz
őstag

3 méteres Micro USB kábellel van tapasztalata valakinek? Voxlink-et néztem, de itt rákeresve alig van vélemény róla, és ami van, az se túl pozitív. Jó lenne, ha 1k HUF alatt meglenne. Telefon töltéshez kellene.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#69925) balazs1956 válasza kcsa (#69923) üzenetére


balazs1956
senior tag

Biztosan vak vagyok, de ott nekem november 30 szerepel, ahogyan a bemásolt oldalon látszik.
Lehet, hogy azért, mert TN-t kértem rá?
Vagy valahol máshol kell keresni, akkor bocsánat, de sehol sem találom.

(#69926) Saccco válasza zsiz (#69924) üzenetére


Saccco
nagyúr

1.100-ért még belefér? :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#69927) Dr. Gonzο válasza havri1 (#69895) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Valami banki bibi lehetett. 19:07-kor sorban jöttek az sms-ek a banktól, többek között erről is, meg a BW töltő visszatérítéséről is. Kicsit gyanús, hogy hirtelen ennyi tranzakció jött egyszerre! :)

(#69928) zsiz válasza Saccco (#69926) üzenetére


zsiz
őstag

Attól függ :D Vajon tudja is amit ígér? Nem a Ugreen kábelekkel volt itt többeknek rövid időn belül problémája? Jó lenne ha valaki tapasztalatból tudna írni ilyen hosszú kábelekről. Nekem még mérőm sincs hozzá.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#69929) Donki Hóte válasza Saccco (#69926) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ilyen UGreen 3 méteres kábelem van több is, abszolút ajánlott kábel :R

Vannak színesek is, meg van fekete is, mind remekül szuperál. Itt a fórumon egyetlen embernek volt gondja a UGreen kábelével, mindenki más csak ajánlja :K Ráadásul 10-12 nap alatt ideér, nekem mindig Ausztriából jött minden UGreen cuccom.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#69930) dugesz77 válasza zsiz (#69924) üzenetére


dugesz77
őstag

A múltkor nekem érkezett 2m-es belőle, hát én nem vagyok tőle elájulva. Közben befutott a 0,5 méteres Voxlink kábel is. Hát ettől sem:
1A: 4,85V 0,99A 2A: 4,62V 1,96A 3A: 4,44V 2,73A Elég sokat esik a feszültsége sajnos. Ugreen töltő és Mantistek mérővel mérve.

(#69931) kcsa válasza balazs1956 (#69925) üzenetére


kcsa
veterán

Az a rendelés időpontja, hiszen mindenki akkor rendelte. Felette ott van hogy order date. Ennyire nehogy már ne menjen...

(#69932) CoRt3z válasza DJ. Ru$y (#69909) üzenetére


CoRt3z
tag

Én pont tegnap kaptam emailt, hogy feladták postára a headsetet.

(#69933) Skillet válasza Saccco (#69926) üzenetére


Skillet
addikt

nekem ezt a linket miért héberül nyitja meg? :DDD ennyire akciós? :C

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#69934) DJ. Ru$y válasza Skillet (#69933) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Nekem angolul nyitja meg, nálad valami bekavar. Nála is szokott ilyen lenni, van, hogy németül nyitja meg az amúgy .com-os angol alis linkeket.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#69935) balazs1956 válasza kcsa (#69931) üzenetére


balazs1956
senior tag

Hát ez az! Nekem ott szerepel a nov 30

(#69936) Saccco válasza dugesz77 (#69930) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem az 50cm-es Choetech nem adja, minőséginek hat, de nem tölt vele valami gyorsan a telefon.

(#69933) Skillet:
Nálam oroszul szokott feljönni néha.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#69937) andrisbandi válasza Skillet (#69933) üzenetére


andrisbandi
őstag

Ma a melóhelyen nekem is ezt csinálta.
Chrome-os proxy szerveren át lehet csak internetezni, azt hittem amiatt van... hiába állítottam át európai szerverekre.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#69938) zeon.hu válasza balazs1956 (#69935) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Klikk a "view"-ra!

#?*@&!

(#69939) balazs1956 válasza zeon.hu (#69938) üzenetére


balazs1956
senior tag

Végignéztem, 100x!
Feladom.
Megjön, akkor megjön, ha nem ,így jártam.

(#69940) kcsa válasza balazs1956 (#69935) üzenetére


kcsa
veterán

Ha feljebb emeled a tekinteted a dátumok felett láthatod, hogy "order date" nem pedig "shipping date". De most már én is lezárom, egyszer csak feladják :)

(#69941) Real_Necro válasza kcsa (#69940) üzenetére


Real_Necro
veterán

En mar feladtam... ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#69942) DJ. Ru$y válasza balazs1956 (#69935) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

A képed jobb szélén lévő "View" feliratra kattintasz, (vagy, ha onnan nem nyílik, akkor a narancssárga rendelési számra, ami ennek az egésznek az elején kellene legyen) akkor feljön egy ilyen rész:

"Track Number: Untracked
Order Placed Date: 2016-11-25 07:47:12
Ship From: CN
Shipped Date: 2016-12-07 20:32:43"

Ahol a Shipped Date helyett neked ez lesz:

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#69943) Vasinger! válasza DJ. Ru$y (#69942) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nekem speciel tök üres ez a része:

(#69944) tonyrulez válasza Skillet (#69933) üzenetére


tonyrulez
őstag

Nekem Aliexpress linkek minden nyelven megnyiltak már csak angolul nem :DDD

4 8 15 16 23 42

(#69945) moriak


moriak
tag

Sziasztok. Xiaomi temperature and humidity sensorral kapcsolatban szeretnék érdeklődni, hogy hogy lehet párosítani iOS eszközzel? Láttam, hogy páran rendeltetek, elnézést ha rossz a topic. Köszönöm.

(#69946) synar


synar
őstag

NFC-vel? :DDD
Bocs nem tudtam kihagyni.

(#69947) MonRo válasza Donki Hóte (#69823) üzenetére


MonRo
tag

Nekem meg ez a Tronic akksi nem vált be. Többféle eszközbe is beleraktam (fogkefe, játékok), hol működött, hol nem az eszköz. Rájöttem, hogy a pozitív felén a kis kiálló érintkező méretével van gond (kicsi). Nem érintkezik ez miatt rendesen. A külső méretével is gondjaim voltak, úgy kellett beleerőszakolni sokszor a helyére, ahova egy Ladda vagy Eneloop simán bement. Kidobtam az összeset mert felidegelt...

(#69948) cris78


cris78
őstag

Ez a led szalag jó vétel lehet? A számozások mit jelentenek?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#69949) Jeffjn válasza cris78 (#69948) üzenetére


Jeffjn
tag

Szerintem igen, csak ne felejtsd el, hogy ehhez még venned kell egy 12 V-os tápot is.

"(Power supply is not included)"

Ja és két tekercs van hozzá, tehát nem 10 méter egyben hanem két gurigában 5-5 m.

[ Szerkesztve ]

(#69950) dugesz77 válasza cris78 (#69948) üzenetére


dugesz77
őstag

Nem jó fajta. RGB-ből csak az 5050 használható. Itt a 2835-nél 3 alapszín az 3 led, tehát egy kevert színre el kell használni 3 lednyi hosszt. Nem keverhető ki vele rendesen kis távolságból a kívánt szín. Ha meg teszem azt csak alap kéket szeretnél beállítani akkor csak minden harmadik led világítana. Ha fehéret, akkor ügye egyszerre világít mind a három led ,de mivel a nagyobb távolság miatt nem jól keveredik az inkább vörös,zöld,kék színnek fog látszódni és nem fehérnek.
5050-nél egy tokozáson belül van a három alapszín az sokkal jobb,erősebb.
Karácsonyi dekorációnak viszont használható. Mondjuk az ablakkeretre felragasztva.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.