Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69201) choco01


choco01
addikt

Ilyen BT headsetet próbált már valaki?Milyen? :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#69202) Beni2360 válasza choco01 (#69201) üzenetére


Beni2360
félisten

Semmilyen itt van mellettem a dobozban semmire nem jó.
Olyan halk szinte nem is hallani.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#69203) choco01 válasza Beni2360 (#69202) üzenetére


choco01
addikt

Akkor valami alternatíva?Telefonáláshoz kell kocsiba. :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#69204) baandii válasza #21715712 (#69198) üzenetére


baandii
senior tag

ez engem is érdekelne

(#69205) choco01 válasza choco01 (#69203) üzenetére


choco01
addikt

Esetleg ez?

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#69206) IG55 válasza zebede (#69190) üzenetére


IG55
senior tag

Ki akarod szedni? Annak ott a helye.

(#69207) DeFranco válasza IG55 (#69206) üzenetére


DeFranco
nagyúr

így van. nekem pl. gyárilag nincs. elég szívás.

[ Szerkesztve ]

(#69208) XtremLor válasza DeFranco (#69207) üzenetére


XtremLor
őstag

Persze, a haj is ontisztito, de megis mosunk hajat, normal keretek kozott kell tisztitani, eleg vandal cucc amit linkeltek, nem kizart tobbet art mint hasznal. :D

"Legen...Wait for it...Dary"

(#69209) htc07 válasza XtremLor (#69208) üzenetére


htc07
addikt

audispray (50 ml sósvíz kétezerért)

[ Szerkesztve ]

(#69210) DeFranco válasza XtremLor (#69208) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ilyen formán nem kell tisztítani, nem is szabad. a hallójárat olyan mint egy (nem tudok jobbat) csapágy, kell neki a kenés. ahhoz hogy egészséges maradjon, bizonyos mennyiségű kenőanyagnak ott kell maradnia, mert különben kiszárad, és így könnyen elfertőződhet, begyulladhat, stb.

a maradékot meg az elhasználtat a fül automatikusan kilöki, azt kiszedni, kipiszkálni nem szabad, egyrészt azért, mert megbontod a fennálló egyensúlyt (és ha borul az ökoszisztéma úgy jársz mint én) másrészt könnyen megsértheted az érzékeny szövet.

ha úgy érzed nem tisztul, gyógyszertári paraffinolajat lehet cseppenteni, az fellazítja és segít magától üríteni (figyelem, sem a xiaomi waxfolyató sem a xuangho tigrisbalzsam nem jó erre, teccik bemenni patikába). félévente-évente meg fül-orr gégészet és fülmosás, ami egy marha kellemes élmény egyébként, ha egészséges a füled, csak az emberek akkor mennek amikor be van gyulladva, és akkor meg baromira fáj, ezért félnek tőle, pedig egészségesen inkább fun mint juj.

vannak olyan emberek, mint pl. én, akinek vagy megborult valamitől a rendszer (pl. mert rászokott hogy minden szarral minden áron kipiszkálja takarítja), vagy sose vó't (ilyen is van, van akinek egyszerűen nem zsírosodik a füle) na annak a legszarabb, mert vagy csepegtet naponta, vagy szétviszket a füle meg plusz mivel baszlatja még rosszabb lesz.

a függő énem csorgatja a nyálát erre a linkelt cuccra, ideális fülbaszlató, de inkább ne.

bocs, nagyon off, de népnevelési jelleggel ennyit fontosnak tartottam, ha lehet maradjon má'

@htc07: mondom, elsődlegesen paraffincsepp, fül-orr gégész szerint ezek az audispré szerű izék inkább ne.

[ Szerkesztve ]

(#69211) air válasza choco01 (#69205) üzenetére


air
nagyúr

Egyfüles sztereó? :C
Tudom, hogy a kínaiak ügyesek, de ennyire. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#69212) andrisbandi válasza choco01 (#69201) üzenetére


andrisbandi
őstag

"BT headset"
- telefonálásra alkalmatlan. A vonal másik végén nem hallanak/értenek, hiába üvölt az ember.
- Mozgáskor, pl max sétálás közbeni webrádiózásra jó, mert valami kotyog benne. Kocogáskor már idegesítő a kotyogó hang.
- Nyilván ennyi pénzért nem lehet jó minőségű hangot elvárni. Fél órát elrádiózgat az ember, elég hangos is. Akár irodai munka mellett is használható, mert nem zárja ki a környezet hangjait. Halkan használva érteni a körülöttünk lévők beszédjét.

Abszolult nem ajánlott.

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#69213) FingR86 válasza #21715712 (#69198) üzenetére


FingR86
őstag

bluetooth hatótávból igen.

[ Szerkesztve ]

(#69214) nimfas


nimfas
addikt

Nemrég volt szó LEGO és hasonmásairól, ott volt egy autó (amiből két féléből össze lehet rakni egy harmadikat...) amit a Kínaiak gyártottak, másoltak.
Ma voltam Aldi-ban és láttam LEGO-ban az eredetit, ára 5.000 Ft ha jól rémlik.

Más:

Még múlt héten jött meg az Oral fogkeféhez a 4db-os fej készlet. 3.09 USD volt a 4 db....
[link]

(#69215) baandii válasza FingR86 (#69213) üzenetére


baandii
senior tag

akkor max. 10 méter

ha jól látom EZ a fajta okos izzó megy wifi-vel is? esetleg vki használ ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#69216) Breki válasza nimfas (#69214) üzenetére


Breki
veterán

Van olcsóbban is

Persze figyelni kell a minőségre

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#69217) air válasza Breki (#69216) üzenetére


air
nagyúr

De hol?
Mert ebből a képből nem derül ki. :U

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#69218) Gsx-rr válasza baandii (#69215) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Hasznaltam,1 hetig amig mukodott! Utana mar nem latta a halozatot.
Azota is kuzdok veluk!

(#69219) baandii válasza Gsx-rr (#69218) üzenetére


baandii
senior tag

köszi az infót, akkor lehet az olcsóbb ami már bevált a kollégánál az a nyerő

(#69220) nimfas válasza Breki (#69216) üzenetére


nimfas
addikt

Aham, és ez mitől olcsóbb??

3.09 USD / 4 db = 0,7725 USD/db... kb. 228 Ft/db (295 Ft/USD-vel számoltam)

(#69221) AndrewBlase válasza air (#69217) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Pl ez is elég olcsó, 1.27 USD. Igaz, ez drágább, mint a Breki fórumtárs által mutatott.

Miért mindig én???

(#69222) Saccco válasza nimfas (#69214) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én linkeltem azokat az autókat. :)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#69223) nimfas válasza nimfas (#69220) üzenetére


nimfas
addikt

BOCS :DDDDDDDDD

hogy a 4 db 29X Forint? Hát az tényleg olcsóbb.... de hogy miből van bakker ;]

(#69222) Saccco

11-12 Dollár... akkor annyival nem drágább a LEGO itthonról :)
És doboz nélkül küldik zacskózva :W

[ Szerkesztve ]

(#69224) Saccco válasza nimfas (#69223) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem kerestem konkrétan rá, elképzelhető, hogy van olcsóbban. Majd egyszer veszek valamit, LEGO-m van pár (sok). :D

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#69225) BullZeye válasza nimfas (#69223) üzenetére


BullZeye
veterán

De Wish-en ráküldenek még 1-2 usd szállítást is, szóval 2-3 dollár lesz így.

(#69226) nimfas válasza Janos250 (#69181) üzenetére


nimfas
addikt

SONOFF-ot jobb ha ebay, vagy Aliexpressről rendelsz, mert itt a linkelt boltnál ugyan olcsó, de postára rádobnak rendesen, tehát kb 10db felett éri meg, akkor meg lehet a Vámon akad fent :)

(#69227) Breki válasza BullZeye (#69225) üzenetére


Breki
veterán

Egyet, abból lejön a 20% kedvezmény vagy kedvezménykártya kb 500 forint.

Lehet 20-asával is rendelni az még jobb ár, de előtte érdemes megnézni a minőséget.

Oral-B Fake Brush Heads
Leírás, lépek

[link]

Oral-B Fake Brush Heads
videó

[link]

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#69228) Bandus99


Bandus99
őstag

Ha már oral-b van itthon kb 3db különböző típus. Mostanra mindben kellene akkumulátort cserélni.
Nem foglalkoztam eddig vele lehetséges hogy azonos aksik vannak az eltérő típusokban?
A lényegi kérdés tudtok linket honnan érdemes rendelni bele aksit? Nem feltétlen a legolcsóbb ajánlat érdekel sokkal inkább a hosszútávú használhatóság.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#69229) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Valami hasonló kivitelű kemping lámpát nem tud valaki?
Lényeg, hogy ne túl drága, akkumulátoros és nagy fényerejű legyen, a többi mellékes.
Előre is köszi.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#69230) cris78


cris78
őstag

Remélem ti jobban jártok...
For your order xxxxxx, so sorry for the inconvenient,we found that we had not sold the item BlitzWolf® BW-S1 40W Smart 5-Port High Speed Desktop Charger With Power3S Tech For iPhone iPad Samsung[ Plug;EU plug] on our website today, we can arrange refund to you, is that OK?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#69231) DJ. Ru$y válasza Bandus99 (#69228) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Meg kellene bontani és megnézni milyen aksi van benne, aztán lehetne ugyanolyat vagy hasonlót keresni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#69232) KisApám válasza nimfas (#69214) üzenetére


KisApám
addikt

Melyik ALDIban voltál? Vagy netán mindegyikben annyi az a LEGO?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#69233) Janos250 válasza nimfas (#69226) üzenetére


Janos250
őstag

Igen, félreérthető volt. Csak a típus miatt linkeltem, én is ebayről veszem őket. És azonnal le is cserélem a firmware-t arduinora.

[ Szerkesztve ]

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#69234) kelly416 válasza KisApám (#69232) üzenetére


kelly416
veterán

A Párom most mondta, hogy tegnap a Lidl-ben is volt nagyon hasonló 5000 körül. Én majdnem mindent megnéztem, de a Lego általában nem olcsó, így lehet, hogy már tudat alatt kikerültem, mert nem emlékszem rá. :DDD

(#69235) Taci válasza Breki (#69227) üzenetére


Taci
addikt

Köszi az infót, nem is tudtam/gondoltam, hogy ezt is hamisítják... Bár igazából maximum a tartóssága lehet kifogásolható, hisz' a célnak valószínűleg amúgy megfelelne a replika is.

(#69236) davenport válasza Taci (#69235) üzenetére


davenport
aktív tag

Vettünk utángyártottat, és volt amelyik 2-3 nap után szétesett.

@ (#69228) Bandus99: pont a napokban agyaltam én is ezen Pimp ypur toothbrush

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#69237) szabolcs77


szabolcs77
tag

ilyet [link] ebay-en hogyan tudok keresni?

mert a nessie merőkanál is ici picit drágább... [link]

(#69238) DJ. Ru$y válasza szabolcs77 (#69237) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Így.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#69239) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Utangyartott oral-b fogkefefejbol ami nalam bevalt az a EB18A es a EB25A, masszivabb fejkikepzesuek.
A SB17A es a SB20A gyengus, hamarabb elgyengul a rotalasa, de mindegyik kibirta az 1 honapot, amit hasznalok egy fejet.

(#69240) dudikpal válasza szabolcs77 (#69237) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Nem értem ezt az eszközt: ha belemerítesz vmibe, akkor a talpa is dzsuvás lesz :U

(#69241) gabe_ válasza xcvbxcvb (#69200) üzenetére


gabe_
őstag

Én kerestem, köszönöm. Ma el is szaladok, megnézem.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#69242) woodworm válasza dudikpal (#69240) üzenetére


woodworm
veterán

Ne a fotó alapján értelmezd!
A láb célja, hogy nessie ne a fazék szélén pihentesse a fejét, mint más merőkanalak nyele, hanem büszkén kukucskáljon a leves közepén.

(#69243) dudikpal válasza woodworm (#69242) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Aham, így már világos: az volt a cél, hogy ne lehessen fedőt tenni a fazékra :DDD

(#69244) Breki


Breki
veterán

Keresném ezt

Ennél jobb áron.

[link]

Bár úgy látom itt a ruhák és kiegészítők nem nagyon mennek, de hátha van nálam ügyesebb aki megtalálja.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#69245) szabolcs77 válasza DJ. Ru$y (#69238) üzenetére


szabolcs77
tag

nem a nessie merőkanalat keresem, olyanom van és a gyerekek játszanak vele. A kaparós térkép amit keresek.

bocs a link lemaradt: [link]

[ Szerkesztve ]

(#69246) cadtamas válasza Breki (#69244) üzenetére


cadtamas
tag

Ruhát, táskát csak a nagyon bátrak rendelnek ebay-ről.

Én azt tapasztaltam, hogy olcsóbb valamelyik kínai áruházban megvenni és még fel is lehet próbálni.
Egyszer vettem egy katonai táskát, mert a képeken nagyon vagányul mutatott, moll-e kompatibilis meg minden, aztán kiderült, hogy a valóságban egy kis homártasi 5k-ért :(. De ez az én saram, nem figyeltem eléggé.

[ Szerkesztve ]

(#69247) kelly416 válasza szabolcs77 (#69245) üzenetére


kelly416
veterán

Mi a baj a merőkanállal? Túl kicsi, vagy használhatatlan? Nekem pont meghoztad a kedvem, hogy berendeljek egyet.

(#69248) Breki válasza cadtamas (#69246) üzenetére


Breki
veterán

Én ilyen sapkát én már rendeltem másmilyet 1200 forintért és az bevált.

Előtte Springfieldben vettünk 7000-ért és kb ugyanaz a minősége.

Most is rendelek pl ilyet
[link]

Csak ez korábban szintén akciós volt és keresnék hasonló árban.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#69249) szabolcs77 válasza kelly416 (#69247) üzenetére


szabolcs77
tag

hát több féle ilyen merőkanál van, saját vélemény, hogy szerintem nagyon jól néz ki, de azért teszteld használat előtt, hogy:
- nem olvad-e el a forró ételbe
- meg tud-e állni a lábán
Ami nekem van inkább érdekesség mint használati tárgy, nagyon kicsi a merőkanál része, mondjuk a 4 éves gyereknek 2x kell mernem, hogy elég legyen :) de ettől függetlenül jópofa, csak egy családi ebédet mire kimersz kihül a leves

(#69250) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok! az ominozus 2 dollaros bw toltojet valakinek mar feladtak? nekem tovabbra is ready to process.. es ennyi :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.