Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69651) zeon.hu válasza chatran (#69650) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Zsák van itthon, párszor próbáltam eddig, egész jó.
(Nálam kb 6 percig kell mikrózni, mert elég régi már)

#?*@&!

(#69652) zsiz válasza chatran (#69650) üzenetére


zsiz
őstag

Ilyen mérleget használok évek óta. Teljesen jó kis cucc. Néha az okoz gondot, hogy pl egy lapostányér már kitakarja a kijelzőt. De a megfelelő tállal nagyon jó, főleg ennyi pénzért. Én még 4.70$-ért vettem 1 éve egyet, a másikat még korábban vettem, de már nem tudom mikor és mennyiért. Még az is használatban van.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#69653) MenőManó03


MenőManó03
csendes tag

Sziasztok,

nyáron nagy sláger volt a Veithdia napszemcsik.
Érdeklődni szeretnék, hogy van-e ajánlott vétel síszemüvegbe, símaszkba és síbukóba?
Válaszokat előre is köszönöm!

Ha az élet citromot ad, csinálj belőle limonádét!

(#69654) Breki válasza AcCEsS (#69645) üzenetére


Breki
veterán

bocsánat rosszul írtam 585-ért rendeltem + egy dollár posta

Én innen rendeltem

[link]

Vertigo18 oké köszi :R

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#69655) Breki válasza Real_Necro (#69648) üzenetére


Breki
veterán

Mint írtam olvasom, csak az itteni vélemények érdekeltek ezzel kapcsolatban ha már szóba került illetve az akciós árról amit kaptam, hogy melyik ár számít jönak.

Szerintem ezt simán meg lehet kérdezni itt ha már a téma szóba került.

A többit meg a topikjában.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#69656) zolmesz válasza Breki (#69654) üzenetére


zolmesz
aktív tag

Ilyen felépítésű lámpát én is vettem, csak máshonnan (TinyDeal), és nekem bejött, azóta már úton van egy ikertestvére is. A jó benne, hogy megy sima elemmel is, de én rendeltem hozzá 18650-es akksit is.
Ezt a formát egyébként már vagy 5 féle néven láttam, mondjuk nem ilyen olcsón, mint a Tied, mindenhol minimum 5.99 USD volt.

(#69657) tlala válasza chatran (#69650) üzenetére


tlala
addikt

A mérlegbe milyen elem való? Gombelem vagy AAA?
Vennék egyet, de csak ha az utóbbi elemfajtával megy.
Köszi.

(#69658) zsiz válasza tlala (#69657) üzenetére


zsiz
őstag

2db AAA elem kell bele.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#69659) Skillet


Skillet
addikt

KATT
aldiban (16. oldal) van még ma és holnap gáz-forrasztópáka, 7ezerért.
mellesleg felsőmaró és lapostiplimaró is van...
szóval gázforrasztópákában esetleg otthon van valaki? a workzone jó választás lehet?
még ezeket nézegettem: KATT és KATT
melyik topik lenne igazán alkalmas ennek a kérdésnek?

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#69660) Breki válasza zolmesz (#69656) üzenetére


Breki
veterán

Köszi az infót, pont ezért kérdeztem meg itt.
:R :C
Milyen aksit rendeltél bele és mennyivel lett erősebb a fénye a sima elemhez viszonyítva?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#69661) Bandus99


Bandus99
őstag

Sziasztok!

Ez az ajanlat Onda V80Plus tablet EU raktarbol jo ajanlat lehet? Esetleg valaki tudna jobb ajanlatot, vagy valami hasznalhato kupont?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#69662) kcsa válasza Skillet (#69659) üzenetére


kcsa
veterán

Vettem egyet, sokszor jól jött volna már olyan helyen, ahol nincs elektromos forrasztásra lehetőség. (Persze most hogy van szerszámom, soha többet nem fog kelleni :D ).

A készlet ránézésre 99%-ban megegyezik a második linkeden szereplővel, az eredeti gyártó pedig ez.

(#69663) Breki


Breki
veterán

Ha már ALDI a most akciósan kapható 128 GB-os pendrivet vett már valaki?

Medion 128GB USB-Stick E88030 MD 87710

11.990 FT :Y :F

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#69664) bul07 válasza kcsa (#69662) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem ipari munkákhoz, pl parkolóban kocsiban forrasztáshoz jó lehet a USB-s páka is
Ad annyi hőt hogy másfeles vezetéket is tudtam vele forrasztani
Power Bank-ról táplálva

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#69665) kcsa válasza bul07 (#69664) üzenetére


kcsa
veterán

Ezzel hogy melegítsek át egy 0.5 vagy egy 0.75-ös kábelt? :)

szerk.: látom, másfelest írtál. Nem tudom, a 8w azért az elég satnya rendes forrasztáshoz.

[ Szerkesztve ]

(#69666) tlala válasza zsiz (#69658) üzenetére


tlala
addikt

Köszi!
Dobnál egy linket is a beszerzéshez?

[ Szerkesztve ]

(#69667) bul07 válasza kcsa (#69665) üzenetére


bul07
nagyúr

Egy led reflektornak a vezetékeit forrasztottam össze ami másfeles volt, szépen sikerült megvolt a megfelelő hőmennyiség, és nem kellet hozzá sok idő se
Bár az is igaz hogy ez szinte új állapotára igaz, lehet később mikkor már kicsit használtabb lesz a főtőszál is akkor már nem lesz elég, de ez még nem jött elő
Két és feles vezetékhez már kevés szerintem

De mondjuk autóba rádió beszerelés forrasztáshoz bőven elég

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#69668) dugesz77


dugesz77
őstag

Gáz pákából én ezt ajánlom. Jól állítható , a szúrólángos előtét is jól használható. Szerintem ez árban a legalja a használhatónak. Usb-s is van annál ez jóval erősebb (60W körülire tippelnék)Ezt az olcsót nem éri meg megvenni hamar tönkremegy, sokszor magától kialszik.

[ Szerkesztve ]

(#69669) #04441088


#04441088
törölt tag

Ha BG-ról veszek egy ilyen laser pointert: link.
abból lehet bármi féle baj vagy simán átjön a vámon? Nem az összeggel van a baj, hanem, hogy lehet túl nagy a teljesítménye, tiltott, stb... :R

(#69670) zsolti72837 válasza maestro87 (#69635) üzenetére


zsolti72837
őstag

[link] :D

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#69671) Skillet válasza kcsa (#69662) üzenetére


Skillet
addikt

azt hiszem veszek egyet.
a második linken egy PT230 van, a harmadikon egy PT500.
az aldis inkább PT600.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#69672) zsiz válasza tlala (#69666) üzenetére


zsiz
őstag

Akitől én vettem, az már nem árulja, így eladót nem tudok ajánlani. De szerintem a típusra, vagy a "kitchen scale 5kg" kifejezésre rákeresve ugyanazt kapod bárkitől. [link] [link]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#69673) nimfas válasza MenőManó03 (#69653) üzenetére


nimfas
addikt


Én ilyet rendeltem, nyaralásra pont ideért, aztán múlt héten nézem, hogy belül koszos.... hát nem koszos volt, hanem ahogy a GYÁRI tokjában tartottam, szépen az alumínium szára összekaristolta függőlegesen a szemüveg lencséjét. Úgyhogy ha a gyári tokban tartanád és alu a szára akkor tekerj rá szigszalagot a végére. :W

(#69674) korcsillio


korcsillio
őstag

Sziasztok.Napelemes reflektort tudnátok ajánlani nekem?

(#69675) nimfas válasza Tarek El-Ali (#69605) üzenetére


nimfas
addikt

Hátha tudsz segíteni....

Ilyen távirányó van anyáméknál a kapuhoz:

Szétszedve:

Ilyen távom van a kerti lámpához, de hiába nyomom az AB gombokat egyszerre, nem reagál semmit, nem kezd el villogni....:

Ez most akkor melyik fajta?

(#69676) nimfas válasza korcsillio (#69674) üzenetére


nimfas
addikt

Normális fényűt szerintem nem fogsz kapni, nem termel annyi energiát a napelem, hogy normálisan feltöltse az akksit. Jobban jársz ha kábelezel kicsit, és feldobsz egy 10W-os 230V-os ledes refit.

(#69677) Real_Necro válasza nimfas (#69675) üzenetére


Real_Necro
veterán

Elem jó benne?

A felprogramozás első lépése, hogy erre a két gombra reagáljon. Megnyomod, nyomva tartod míg a led nem villog. Utána egyszerre nyomod a régin meg az újon a gombokat, mit mire szeretnél beprogramozni. Majd a másik két gomb együttes nyomása, amíg nem villog.

Elvileg ezeket a nem ugró kódosokat így kell. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#69678) Breki


Breki
veterán

De hol járhat a Kínából rendelt csomagom a világban?

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#69679) DavidQ


DavidQ
tag

Ilyen olcsón szerintem még sosem volt LED szalag (hidegfehér, beltéri, 3528). 1,99$. Ráadásul le lehet pontozni is!!!!

Nem minden kínai szirszar szar!

(#69680) sambenez válasza Breki (#69678) üzenetére


sambenez
addikt

Talán ha egy normálisan követhető TN számmal próbálta volna, akkor nem ezt az eredményt kapja.
Nekem a tegnap érkezett csomagomat teljesen jól jelezte a trackchecker végig.
Okos újságíró.

[ Szerkesztve ]

(#69681) Fail3D! válasza DavidQ (#69679) üzenetére


Fail3D!
addikt

Ugy vennek, de a nagyon nem ertek a kapcsolasi rajz es egyebbhez amit nezni kell ennek a beuzemelesehez. Van valami szajba ragos leiras ledhez? Mert lenne elkepzelesem hova epitenem be.

(#69682) meridaharcos válasza chatran (#69650) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Hahó!
Ehhez a krumli sütő zsákhoz kaphatnék beszerzési helyet ?
Köszi!

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#69683) Real_Necro válasza Fail3D! (#69681) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ehhez nem igazán kell jártasság, max annyi, hogy a jelölésekre figyelsz.

Megveszed a szalagot, a végén van csatlakozó. Veszel hozzá egy kontrollert, azon is van csatlakozó. Mindkettőn van egy kis nyil, azok egyfelé kell, hogy nézzenek. Megkérdezed a ledes topicban, hogy mekkora tápegység kell x méter szalaghoz, ott megmondják és megveszed a műanyag házast dc csatlakozóval, amit értelemszerűen egyik oldalon a konnektorba, másik oldalon a kontrollerbe kötsz.

Kb ennyi. Persze lehet ezt bonyolítani, de alap felhasználáshoz annyi ész kell, hogy ne csapasd magad agyon.

;)

Szerk.: oké, nekem valamelyest szakmába ütközik, de szerintem tényleg nem bonyolult. ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#69684) DavidQ válasza Fail3D! (#69681) üzenetére


DavidQ
tag

Az ilyen egyszínű led szalag beüzemelése gyerekjáték. Ezekhez nem kell kontroller sem (az RGB fajtához kell).
A led szalag végére egy + és egy - jelölésű vezeték van forrasztva alapból. Ezt rákötöd egy ilyen DC csatlakozóra, majd egy adaptert dugsz ebbe a csatlakozóba és már világít is. (Hogy mekkora adapterre van szükséged azt a szaktopikban meg tudják mondani.)

Kb 5 centinként vágható a ledszalag, de a vágások helyére tudsz vezetéket forrasztani (így például a sarkokban tud kanyarodni) a ledszalag.

Nem minden kínai szirszar szar!

(#69685) schawo válasza Breki (#69678) üzenetére


schawo
titán

Az ostobája nem olvasta el a rendes R-es csomagszámot ami a cainiao rendszeréből az LP csomagszám alapján kiolvasható.
Pedig ha csak annyit csinál, hogy egy sorral többet tesz be a screenshotba, máris látszik, hogy mi a teendő.

idióta :U

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#69686) Real_Necro válasza DavidQ (#69684) üzenetére


Real_Necro
veterán

Igaz, RGB-hez kontroller, egyszínűhöz dimmer. Kb ugyan az a folyamat csak kevesebb az érpár. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#69687) nimfas válasza Real_Necro (#69677) üzenetére


nimfas
addikt

Villanyszerelőkénk azért ne nézz ennyire bénának. Nyilván jó az elem, ez alap. A Sonoff-hoz kapott távon világít a kék fény ha nyomom, de nyomhatom ujjszáradásig akkor sem kezd el villogni, hogy akkor jöhet a programozás.... :(

(#69688) Janos250 válasza #04441088 (#69669) üzenetére


Janos250
őstag

Nem nagy annak a teljesítménye, csak az eladó mond nagyot. A gyufát természetesen nem gyújtja meg, nem is éget. Én még akkor vettem őket, amikor még jóval drágább volt, nem volt vele semmi gond. Egyébként jó játék :) Ma már a magyar piacokon is árulják, azok is behozzák.

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#69689) w.miki


w.miki
veterán

Akkuhoz melyik eladó is ajánlott?
SE BST-33 kellene.
(Azt néztem, sokan nem is szállítanak ide :( )

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#69690) Janos250 válasza nimfas (#69675) üzenetére


Janos250
őstag

"Ez most akkor melyik fajta?"
Lepattintod az alját, és leolvasod a proci típusát. Ha ESP8266, akkor WiFi.

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#69691) korcsillio válasza nimfas (#69676) üzenetére


korcsillio
őstag

Sima lámpa is megtenné ami annyi fényt ad hogy éjjel ki tudjak menni az udvarra faért .

(#69692) dugesz77


dugesz77
őstag

Xiaomi is beállt a Lego másolásba. Mondjuk ez legalább profi cuccnak tűnik. Xiaomi robot.

(#69693) spidersoft válasza DavidQ (#69679) üzenetére


spidersoft
senior tag

Ha még ugyanabból a készletből árulnak, akkor nem túl acélos a fénye, de cserébe slim LED-ek vannak benne (feleolyan lapos). A szalagkábel zavarbaejtően hajlékony, talán épp ezért elég tetemes ellenállása is van. Én azt mondanám, hogy célszerű lenne mellette végigengedni egy vezetéket, és minimum két oldalról (vagy középről) megtáplálni. Ezzel a trükkel ez a konkrét szalag az 5m-en másfélszer annyit fog fogyasztani, így a fényereje is jóval magasabb lesz (persze még így sem éri el a névleges 24W-ot, ahhoz még több betáp pont lenne szükséges). Itt bajlódtam vele.

Mostanság érkezett egy kullancs kiszedő csipesz (okt. 18-án rendeltem), amit legközelebb tavasszal fogok tudni letesztelni, már ha a család egyetlen tagja, akibe időnként kullancs megy, megéli a tavaszt (egy öreg macska -- valahogy a többi macska nem gyűjti a kullancsot, meg még bennünk se volt eddig). Jó bivaly rugó van a csipeszben, de azért megnyomható a gombja...

Jött egy plüss lábtörlő szőnyeg is, nov. 1-ji rendelés (nagy böhöm A3 borítékban érkezett kettéhajtva). A képen úgy tűnik inkább, mintha tűzött cérna/fonál volna a felülete, de ezzel ellentétben nagyon finom tapintású, de szerintem túl ritkás szőre van (kb. 5x2mm-enként van a tűzése). Maga a szőnyeg hátulja csúszásmentesített (gumi mintázat van rányomtatva), de a hosszú lágy szőröknek köszönhetően kb. 3cm-t könnyedén megcsusszan az ember lába rajta (amíg laza a szőr a talp alatt), ezért lehet, hogy nem ajánlott arra, amire árulják -- nekem az íróasztal elé kellett, mert hideg a padló, arra teljesen jó.

[ Szerkesztve ]

(#69694) Digitalpimp válasza Breki (#69642) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ez a 6 cella alapján T6 LED, ennek max. 1000 lm a fényárama kb. 3A áramfelvétel mellett. Ezt elemről tuti nem tudod kiszolgálni, kell hozzá az akku. Illetve az is lényeges, hogy milyen LED meghajtó van benne, mert van olyan modell, hogy csak 1A-es. Amennyiben igény a rövid ideig tartó max. fényerő, ki kell cserélni a meghajtót 3A-re, Ebay-en 700-800 Ft körül kapni. Érdemes előbb megmérni, hogy most melyik van benne.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#69695) Breki válasza schawo (#69685) üzenetére


Breki
veterán

Nekem van ilyen számom de csak az van, hogy célországba elküldve meg transit majd egy hónapja. Ilyenkor mi van?

#69694) Digitalpimp köszi az infót !

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#69696) AcCEsS válasza Breki (#69642) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Köszönöm szépen! :R

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#69697) chatran válasza meridaharcos (#69682) üzenetére


chatran
őstag

Aliexpress-ről jött, link.

(#69698) AcCEsS válasza chatran (#69697) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Egyből megéheztem! :D

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#69699) schawo válasza Breki (#69695) üzenetére


schawo
titán

És, már megkaptad? Tényleg tranzitban van valamilyen hajón. A cikkíró azon akadt ki, hogy már a kezében van a csomag, és még mindig úton mutatja a tracking.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#69700) Breki válasza schawo (#69699) üzenetére


Breki
veterán

Nem, azért idegesít mert holnap jár le a határideje.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.