Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69401) zoltan6


zoltan6
őstag

és a xiaomi okos vízforralóhoz mit szóltok? :DD
Xiaomi Mi 1.5L Smart Kettle Stainless Steel Electric Water Tea Kettle

(#69402) Criminal017 válasza zoltan6 (#69401) üzenetére


Criminal017
őstag

(#69403) joe-ker


joe-ker
senior tag

Xbox360 kontroller szétszereléshez keresnék, valami olcsó jó Torx készletet aminek a közepe lyukas.

(#69404) DavidQ válasza joe-ker (#69403) üzenetére


DavidQ
tag

EU-n belülről, 25 az 1-ben csavarhúzókészlet: ingyen postával, kuponnal fél áron: XMA50. (1300ft)
Tudom, hogy máshol olcsóbban is meg lehet kapni (például Alin), de eu-ból ennyiért simán jó! :D

Szerk. mégsem jó xbox kontrollerhez, ebben sima torx fejek vannak.

[ Szerkesztve ]

Nem minden kínai szirszar szar!

(#69405) Csepy válasza DavidQ (#69404) üzenetére


Csepy
senior tag

de legalább nincs benne neki lyukas torx security fej egy sem.

Regards: Csepy

(#69406) zsiz válasza fateless (#69392) üzenetére


zsiz
őstag

Megnéztem alatta a videót, de nem győzött meg.. :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#69407) werszomjas


werszomjas
őstag

Ha azt írja a nyomkövetés, hogy
HUNGARY, the transfer of customs-- 28-Nov-2016 09:24 AM

Az azt jelenti, hogy már kézbesítés alatt van, vagy még a postán/vámon vár feldolgozásra?

Mintha elakadt volna a csomag.

üdv

(#69408) tonyrulez válasza DavidQ (#69404) üzenetére


tonyrulez
őstag

Egy gond ezzel a készlettel hogy a fejek felét úgy kell beletuszkolni a tartóba, aztán fogóval meg kihúzni. Van amit bele kellene kalapálnom, már betolni sem lehet. Tűréseket leszarták gyártáskor :N

4 8 15 16 23 42

(#69409) Ittnemaz


Ittnemaz
aktív tag

kollegák,gearbest nél hogy kell reklamálni?
kaptam egy okosorát,de félora után letérdelt :(

(#69410) trebrona válasza Ittnemaz (#69409) üzenetére


trebrona
nagyúr

DOA rész az érdekes neked: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#69411) Ittnemaz válasza trebrona (#69410) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

köszönöm.

(#69412) ZS3NI válasza joe-ker (#69403) üzenetére


ZS3NI
őstag

Sima torxxal is szétszedhető ha megfelelő szögben, erővel csinálod. Legalábbis nekem sikerült.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#69413) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

Keresek fogasfélét, amit a plafon alatt 10 centire futó fűtéscsőre tudok akasztani, így elérni azt hogy lentebbre tudjak teregetni.

A fűtéscsőre szoktam akasztani a fogast hogy ott száradjon de nagyon magasan van, miként lehetne megoldani, hogy ne kelljen olyan magasra nyúlkálni? :)

[ Szerkesztve ]

(#69414) pprod94


pprod94
aktív tag

Sziasztok! Jack dugós távirányítót keresek, vagy minek is mondjam. :) Szóval, van egy mezei fejhallgatóm, csak nem szeretem a telefont mindig előszedni a zeneváltáshoz. Keresgéltem, de főleg a jack dugós infrát dobta az e-bay. Remélem értitek, mire gondoltam!

(#69415) bul07


bul07
nagyúr

Megjött a új telefonom(A5 2016) és a gyári kábele 1m-es és rövid nekem, ilyen töltője ilyen

Kellene nekem egy olyan micro usb kábel ami 9V 2A tud és 1.5m hosszú

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#69416) joe-ker válasza ZS3NI (#69412) üzenetére


joe-ker
senior tag

Persze én is szét tudnám szedni ha annyira akarnám,de inkább vennék hozzávalót.
Mivel még működik csak a start gomb szorul kicsit így nem sürgős.

bul07: nekem egy lenovo van annak még rövidebb,én egy sima usb hosszabbítóval oldottam meg.

[ Szerkesztve ]

(#69417) fant0mi válasza PainKiller13 (#69413) üzenetére


fant0mi
addikt

Seprunyel es ket madzag. :)

(#69418) DJ. Ru$y válasza riszter (#69400) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Zárolás = bankkártyás fizetés. Még nem könyvelte le a bankod. Fizetéstől számított 3-4 banki munkanapon belül kerül le a zárolásból, akkor eltűnik onnan az az összeg.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#69419) Dluinet válasza bul07 (#69415) üzenetére


Dluinet
nagyúr

$3.22 ,Ugreen Fast Charging Mobile Phone USB Cable Data Sync Cable

ez biztos, hogy tudja

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#69420) retesz147


retesz147
addikt

(#69421) Dluinet válasza retesz147 (#69420) üzenetére


Dluinet
nagyúr

egyik drágább
1 elírás
2 próbálkozik és statisztikákat néz
3 elrontotta a régiót, így mind a kettő látszik
4 és még száz oka lehet az ár különbségnek, de tök egyforma

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#69422) TripleB


TripleB
senior tag

Nyissatok már külön topikot annak a r.hadt töltőnek! :P

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#69423) 1eske válasza beg (#69369) üzenetére


1eske
tag

Nem az a lényeg, hogy most azonnal utalja vissza a pénzt, hanem hogy írja meg azt, hogy vissza fogja-e utalni. Mert ezt sehol se írta, csak annyit, hogy törölve a rendelés és ennyi....

De látom nagyon kötekedős kedvedben vagy és semmit se tudsz a dologról.

[ Szerkesztve ]

(#69424) beg válasza TripleB (#69422) üzenetére


beg
veterán

Ha minket nem zavar, téged miért igen? :)
Az otthoni feszültség mérés megosztás vagy mikroelektronikai szakkör nem zavar?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#69425) beg válasza 1eske (#69423) üzenetére


beg
veterán

Taníts mester :C
Kb. 5x leírtuk, hogy 1 db-ot kapsz 2 dollárért, a többit paypal számládra visszakapod 3-4 munkanap múlva. Banggood customer service elég segítőkész, ha gondolod kérj emailben megerősítést.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#69426) MADcat válasza beg (#69425) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

ez ilyen ;]

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#69427) 1eske válasza beg (#69425) üzenetére


1eske
tag

Az senkit se érdekel, hogy Te mit írsz magadtól, mindenféle hivatkozás nélkül. Engem az érdekel, amit maga a Banggood ír.

[ Szerkesztve ]

(#69428) beg válasza 1eske (#69427) üzenetére


beg
veterán

Nosza, cservice@banggood.com
Magamtól nem írok semmit, nézz át a banggood topikba is. Kóstolgatást meg a hangnemet lejjeb lehet tekerni.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#69429) MADcat válasza beg (#69428) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

hagyd rá, majd ha valami baj van, akkor majd kelleni fog a segítség... :U

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#69430) 1eske válasza MADcat (#69429) üzenetére


1eske
tag

Látom nem érted. Nem az a bajom, hogy segít valaki, a bajom az, hogy biztosan állít olyan dolgokat, amit a Banggood nem írt le és ez borzasztóan bosszant, hogy ezzel sok embert akár félre is vezethet, hogy vár a pénzére, miközben nem fog megjönni, mert a BG elfelejtette visszautalni a különbözetet. De itt meg mindenki abban a hitben van, hogy majd jönni fog az, így nem ír.

(#69431) werszomjas válasza 1eske (#69427) üzenetére


werszomjas
őstag

Akkor miért itt kérdezel? Tudtommal a banggood nincs fent a PH!-n, ....még..... ;]

üdv

(#69432) beg válasza 1eske (#69430) üzenetére


beg
veterán

Ha elfelejteti visszautalni (amire eddig nem olvastam példát) akkor ott a PayPal. De szerintem feleslegesen jártatom a számat, úgyis félrevezetek mindenkit :D
Majd szólj mit írt a banggood.

Jaj, ez is biztos kamu: [link]

For your order xxxxxx, have you received the email from our system, we can only send one to you, and the other two give you a refund, is that OK?

Szerintem ő is félrevezető ember, sokan vagyunk és mások megtévesztése tesz minket boldoggá.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#69433) MADcat válasza 1eske (#69430) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

A stílus a bajom, nem véletlenül Ő a topik gazdája, nyilván tisztában van a dolgokkal, legalábbis jobban mint mi. De én itt abba is hagytam. Bocsi az offért.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#69434) 1eske válasza werszomjas (#69431) üzenetére


1eske
tag

De ha valaki bemásolja a hivatalos választ Banggood részéről, az hiteles számomra.

beg:

Na ez már érthető és így már tényleg hihető a dolog. Mondjuk annyiból furcsa, hogy nekem nem küldtek ilyen üzenetet, így most én is írtam nekik. Köszönöm az útbaigazítást!

MADcat:

Szerintem semmi baj nem volt a stílussal, nem személyeskedtem. Az, hogy valaki félrevezet rangtól függetlenül előfordulhat, még rossz szándék se kell hozzá feltétlen. Elég csak rutinból beszélnie és elnézni valamit.

(#69435) beg válasza 1eske (#69434) üzenetére


beg
veterán

Legközelebb igyekszem 4 aláírt példányt hozni 6 tanúval és hatósági pecséttel, törzskönyvel. ;)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#69436) maestro87 válasza beg (#69424) üzenetére


maestro87
őstag

Mert nekünk nem jutott 2$-os töltő. :DDD
Egyébként meg: [link] ;]

(#69437) -ZeeZee-


-ZeeZee-
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani valamilyen fényfüzért/fénytömlőt kültérre? Az eresz mellé, alá szeretném felrakni és kb 30m kellene. A színe egyelőre még ismeretlen, csak igényfelmérés céljából. Az OBI-ban láttam 9m-est 4300Ft-ért, sok szín volt még, de nem tudom, hogy LED-es volt-e, vagy csak sima "karácsonyfaizzós". (LED-es előnyben ;) )

Előre is köszönöm.

(#69438) sambenez válasza -ZeeZee- (#69437) üzenetére


sambenez
addikt

Itt nézz körül.

(#69439) TripleB válasza maestro87 (#69436) üzenetére


TripleB
senior tag

Van már itthon annyi töltő, még véletlenül sem hiányzik. :)
Viszont sokszor benézek ide és várom a jó ötleteket minden témában . :)

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#69440) -ZeeZee- válasza sambenez (#69438) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Köszönöm. Megnéztem, közben találtam ilyet. Ez ha jól értem ,akkor akár 2 felé is tudom szedni? Tehát tudnék csinálni belőle egy 20 és egy 30 méteres világítást? Gondolom ehhez kellene vennem még egy trafót, de csak árulnak hozzávalót. Vagy rosszul gondolom?

Bocs az erősen off-ért...

(#69441) Vectra2 válasza chatran (#69323) üzenetére


Vectra2
csendes tag

Nem ajánlom.
Én a Gearbestről rendeltem: [link]
A 4. alkalommal már nem bírtam befejezni a borotválkozást, mert annyira életlen volt. Az 5. penge sincs benne.
Ha nem akarod megvenni az eredeti és méregdrága Gilettet, akkor ajánlom a Bic Flex 3 Easy borotvát, 4 fejjel 1200-1600 Ft az itthoni boltokban.

(#69442) MADcat válasza Vectra2 (#69441) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

BIC-re +1 én is ezt használom, nagyon sokáig bírja a fej. Az érzékeny nyakamra, eddig ez volt a legjobb. Teljesen véletlen találtam rá és próbáltam ki. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#69443) zeon.hu válasza MADcat (#69442) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Na, lehet így letesztelem.
Megjelenése óta használom a Mach 3-at, de jó ideje nem találok olcsón jó pengét hozzá.

#?*@&!

(#69444) zoltan6 válasza -ZeeZee- (#69440) üzenetére


zoltan6
őstag

Elég bika trafó kell hozzá 27 Ampert vesz fel,ez a 30A-es akár jó is lehet hozzá,de elég határeset [link]
én inkább kettészedném és 2db 20A-essel táplálnám [link]
vagy kiszuperált számítógép tápegység, a 400-450W-osak olyan 17-20A tudnak a 12V-os ágon.tehát 1db feléhez jó.
Ha itthonról kell.akkor pedig anrodiszlécről 400W-os ipari táp.

(#69445) csmat válasza -ZeeZee- (#69437) üzenetére


csmat
senior tag

Én a bauhausban vettem 27m, kültéri LED, 15cm enként van a LED, trafója is külteret is bírja, nem emlékszem pontosan, asszem 4e ft alatt volt..

(#69446) GH111 válasza woodworm (#69337) üzenetére


GH111
csendes újonc

Kedves woodworm.

Sajnos semmi tippet nem kaptam sem PÜ-ben sem egyéb felületen. Egyenlőre még meg vagyok rekedve.
Amit írt az Android készülékek hátrányairól arra egy boltban ugyan így felhívták a figyelmemet azzal a kiegészítéssel, hogy amik elterjedtek most a piacon telefonba integrált GPS-ek, azok úgy nevezett A-GPS-ek amik frekvencia, csatorna és egyéb tartományokban messze elmaradnak a kimondott navigációktól.

A telefonokat két okból zárom ki:
1. Ahogy kikértem a tanácsokat ismerősöktől és bolti eladóktól, összegyűjtve árakat és típusokat azt lehet észre venni, hogy olcsó készülékeknél ( 20000 - 35000 Ft között ) sok a panasz. A Telefonra magára és a navigációra is.
2. Ennél feljebb 35000 Ft-tól, pedig már a kizárólag navigációk megelőzik navigációban a telefonokba épített navigációkat.

Egy-két boltban a kritériumok felsorolása után mondták azt is, hogy Lehetséges hogy van olyan navigáció amit Android rendszerűre építettek, de olyanokat nem ismernek mert csak a bolti árukat kell ismerniük.

Viszont köszönöm Kedves woodworm a tanácsát és nyugodtan írjon bármit nekem ebben a témában.
Mai napon új kérdésekkel gazdagodtam amiket felteszek ide és a másik témába is.

Sokat hallok a Garmin-ról, de eddig még senki nem tudott érdemben tanácsot adni erről a típusról.
Tegnap tanácsolták, hogy ezeket a kérdéseket majd tegyem fel, így fel teszem itt is:
Lehet, úgy nevezett, SD kártyán a térképet tárolni/tartani?
Lehet, úgy nevezett, topográfiai téret elérni hozzá ( amivel megvalósul a hegyekben történő navigáció ) ?
Ezek a térképek ha SD kártyán vannak cserélhetőek?
Ha nem lehet SD kártyán, Lehet mindkét fajta térkép a navigációban?

Ebay-ről rendelni tudó, segítőkész partnert keresek, http://hardverapro.hu/apro/ebay-rol_rendelni_tudo_segitokesz_partnert_keresek

(#69447) -ZeeZee- válasza zoltan6 (#69444) üzenetére


-ZeeZee-
senior tag

Köszi. Erre nem is gondoltam, hogy ennyire komoly trafó kell hozzá. Azt hittem egy sima "átalakító" elég lesz. Valami komplettebb dolog jobb lenne...

#69445 csmat
Upsz, mennyivel barátságosabb. Tudnál esetleg valami plusz infót adni? Jöhet akár privátban is. :R

(#69449) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Ez a Bt Headset vajon milyen lehet? Be kellene szereznem egyet (vezetéshez), de nem tudom, hogy milyet/melyiket érdemes venni. :F

Miért mindig én???

(#69450) choco01 válasza AndrewBlase (#69449) üzenetére


choco01
addikt

Ennyiért már van itthon Samu, kicsiért többért meg Plantronics is.. :U persze ez designesabb.. :K

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.