Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69101) tahepa válasza DJ. Ru$y (#69099) üzenetére


tahepa
senior tag

Nem egyszerűbb lett volna belinkelni válaszként elsőre a BG lehetőséget mint az én válaszomat baszlatni?
Persze ez az egyszerűbb mint csak szimplán segíteni.
Gondolom büszkén hátra dőlve a fotelodban veregeted a saját válladat..smiley erre még nincs.

(#69102) DJ. Ru$y válasza tahepa (#69101) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Hűha, mekkora probléma, összedőlt a világ, hogy bedobtam egy poént egy smileyval. Befejeztem, mert látom neked nem megy.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#69103) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Az Alis app nálatok is csinál olyat, hogy egyik nap kattintva a Coins-ra megkapod az éppen aktuális pontot, másnap meg 1-ről kezdi?
Ma is úgy jártam, hogy délután még a come back tomorrow to get 12 coins szöveg fogadott, pár órával később meg 1 coin-t adott, mintha kimaradt volna egy-két nap. És ezt nem először játssza velem. :(((

Miért mindig én???

(#69104) notika77 válasza AndrewBlase (#69103) üzenetére


notika77
senior tag

Nem magyar időszámítás szerint ketyeg. Nem mindegy, hogy délután vagy délelőtt kattintasz.

[ Szerkesztve ]

(#69105) Studi válasza sambenez (#69092) üzenetére


Studi
addikt

A rezsicsökkentés lejjebb vitte a feszültséget is nálatok. :K :DDD

(#69106) MADcat válasza Studi (#69105) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

4 hozzászolással előrébb megvan az. :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#69107) AndrewBlase válasza notika77 (#69104) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Addig oké, de 2-3 óra eltérés a két nézés között (lásd a mai esetemet) nem 24 óra akkor se, ha más időzóna szerint nézik.
Mert mint írtam, délután még nem tudtam kattintani, mert azt írta, majd holnap próbálkozzak, pár órával később meg 1 coin-t adott, mintha kimaradt volna egy nap.

Miért mindig én???

(#69108) zoltan6 válasza sambenez (#69092) üzenetére


zoltan6
őstag

Egy kis olvasnivaló Msz.1-es szabvány.több mint húsz éve áttértünk 380V-ról 400V-ra.illetve 220V-ról 230V-ra,ha nálad 218V van,akkor cserélj vezetékeket a házba,nálunk 227V :K

(#69109) Donki Hóte válasza sambenez (#69092) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Sajnos így van, nálunk is 221-222 V szokott lenni a konnektorban a feszültség. Ezt költői túlzás lenne 230 V-nak nevezni :( Ezért nálam is marad a hálózati feszültség neve a 220 volt.

Az autókban is 14,4 Volt a rendszer feszültsége, mégis az emberek 99 %-a 12 voltos rendszerről beszél :K

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#69110) choco01


choco01
addikt

Hiába állítom át, ha nem jegyzi meg... :DDD

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#69111) lsebestyen válasza Donki Hóte (#69109) üzenetére


lsebestyen
addikt

Nálunk 236V, közel van a trafó. :K

[ Szerkesztve ]

(#69112) Imy válasza Donki Hóte (#69109) üzenetére


Imy
veterán

A KIF hálózatokon a megengedett feszültség esés 10%... Ha 220V lenne akkor 198-242V, de ez a jelen esetben 230V-nál 207-253V-ig való tartományt jelent...

(#69113) sambenez válasza zoltan6 (#69108) üzenetére


sambenez
addikt

De nem a szabványt engedte a ledsorra. :D

(#69114) beg


beg
veterán

Ha mindenki megmérte otthon a feszültséget akkor visszakanyarodunk?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#69115) Saccco válasza beg (#69114) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ha eBay-es multiméterrel mérik, akkor érvényes hsz. :U ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#69116) beg válasza Saccco (#69115) üzenetére


beg
veterán

Egye fene, lehet banggood-os is. :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#69117) Jarod1 válasza beg (#69114) üzenetére


Jarod1
addikt

hja 230 V körül,,, egyszer kattogás hallotam a Panel lakáaban a konnektor felől, (egy hosszabító volt bedugva)
jelzem hogy 30 éves konnektor szokásos alu vezetékkel(kb ilyen csak 30 ezelőtti [link])

a konnektornak a műanyag burkolata meleg volt kb 45-55 fokos, a hosszabító egyik villa tövében megolvad megbarnult a műanyag. Az Alu vezetékek anno Sodrásos módszerrel voltak összekapcsolva.
elkezdett oxidálni. a vezték szigetelése megszenesedett és hozzáért a Földeléshez..

Ja igen,,, és 197 V ot mértem a konnektorban.. :Y :O

(#69118) csabooooo


csabooooo
aktív tag

Nálam nagyon gyönyörű dolgokat produkál a kedves émász. 190-276V-ig bármi előfordulhat. Szegény szünetmentesben elkopik az AVR, annyit dolgozik.

[kép] [kép] [kép]

Így kellene ennek kinézni?

(#69119) tipuka válasza beg (#69116) üzenetére


tipuka
addikt

linkeljetek már kérlek multimétert, amit megéri rendelni kedvem támadt venni egyet :D
a forrasztót is csak úgy rendeltem múltkor és 1 hét múlva pont kellett, tucatnyi idegszálamat megmentve.

[ Szerkesztve ]

(#69120) zoltan6


zoltan6
őstag

Tök jó hogy törölték az olcsó 5 portos blitzwolf töltőmet bangoodon :W írtam nekik,hogy cseréljék ki EU plugos-ra,mert véletlenül US plugost rendeltem,erre írták hogy sajnos elfogyott az EU-s,írtam hogy jó akkor az US-es,erre írták hogy sajnos az is elfogyott és törölték a rendelésemet,kellett nekem variálni. :(

(#69121) vizimento


vizimento
senior tag

www.faspeed.com csomagkövetős oldallal találkoztatok már?
Aliról rendeltem egy terméket, egy 11karakteres nyomkövetési számot kaptam, ami csak számokból áll.
El is könyveltem magamban, hogy kamu tracking number...

Nem jött meg a termék, reklamáltam, és ott adta a fenti webcímet a küldő (17track nem találta), és legnagyobb meglepetésemre ez a kép fogadott:

Vagy csak nekem fura, hogy ez élő TN, illetve hogy házszám pontos címet is kiír?

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#69122) géeles válasza tipuka (#69119) üzenetére


géeles
aktív tag

Multimeter, ha nem kell túl komoly...

https://www.aliexpress.com/item/A830L-LCD-Digital-Multimeter-Voltmeter-Ammeter-DC-AC-Voltage-Diode-Freguency-Multitester/32612956138.html?spm=2114.13010308.0.0.Ygu340

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

(#69123) janakbacsi


janakbacsi
őstag

Telefon hátlap leszedő bisz baszra hogy keressek rá alin? Phone Back cover removal tool nem fasza.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#69124) XtremLor válasza janakbacsi (#69123) üzenetére


XtremLor
őstag

Phone repair tools?

"Legen...Wait for it...Dary"

(#69125) Real_Necro válasza janakbacsi (#69123) üzenetére


Real_Necro
veterán

"Hammer"? ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#69126) janakbacsi válasza XtremLor (#69124) üzenetére


janakbacsi
őstag

Kösz. Ez egyértelmű csak nem jutott eszembe.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#69127) Xforce11 válasza choco01 (#69110) üzenetére


Xforce11
csendes tag

Megjegyzi az, de nem érdekli :)
Minden vásárlásnál állítsd át a fizetési oldalon, hogy ne a paypal váltson.
Egy másik blogon azt írta egy "hozzáértő", tudnak a hibáról majd javítják, na erre nem vennék mérget karácsony előtt.

Xforce11

(#69128) vizimento


vizimento
senior tag

RR592571977CZ
Ezzel vajon mi lehet? Csehország lenyelte?

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#69129) k5.20 válasza choco01 (#69110) üzenetére


k5.20
senior tag

EZT nézd meg, csináld végig, hátha sikerül.

(#69130) cris78


cris78
őstag

Én most akartam kifizetni a Blitzwolf töltőt. Azt írta, hogy az árat átirták és nem lehet fizetni már. App-ban meg engedte :))

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#69131) Norbii87 válasza vizimento (#69128) üzenetére


Norbii87
csendes tag

Szinte biztos sajnos. Többször is jött már ilyen cseh postás cuccom és legrosszabb esetben is 5-8 nap alatt a célországba elküldvéből eljut a megérkezett vagy a belföldi feldolgozásra továbbítvára. Ha novemberi lenne még akár bele is férhetne, de így hogy október nem.

(#69132) FingR86 válasza Pubszon (#69040) üzenetére


FingR86
őstag

megnyugtatott a válaszod :D

[ Szerkesztve ]

(#69133) Samus válasza Norbii87 (#69131) üzenetére


Samus
addikt

9 nap alatt ért be az országba, most feldolgozásra vár a cseh postás csomagom. Xiaomi Powerbank, Gearbestről.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#69134) spiky03


spiky03
veterán

Ezt a kamerát ismeri valaki?
Érdemes beruhazni rá?
Nincsenek nagy igenyeim, csak mobilról meg kintről megfigyelni a kutyát. :)

[link]

Köszönöm

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#69135) dugesz77 válasza Norbii87 (#69131) üzenetére


dugesz77
őstag

Hát nekem nincs ilyen jó tapasztalatom a cseh postával. Általában 2 hétig a TN sem változik. Átlag egy hónap de volt 50 nap is mire megjött valami. Gearbest Cseh posta amúgy.
(#69134) spiky03 erre tökéletesen megfelel a Digoo is. Vettük itt egy páran az elődjét (az drágább most :F ) nincs gond vele.

[ Szerkesztve ]

(#69136) htc07 válasza spiky03 (#69134) üzenetére


htc07
addikt

banggoodon van már 20 euró körül hasonló kamera, nekem is épp úton van (ill. még preordered) egy digoo vagy milyen márkájú.

javaslom mellé egy otthoni vpn szervert berakni, és tűzfalon letiltani a kamerát internet felől, hogy ne törje fel / nézegesse boldog-boldogtalan

(#69137) spiky03 válasza htc07 (#69136) üzenetére


spiky03
veterán

Értem.
Majd akkor számolj be ha megérkezik, hogy az milyen.

Hát azt a VPNES dolgot nem biztos hogy megtudom majd csinálni :D

De persze minden segítséget szívesen fogadok PMben is :) :R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#69138) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Kinek nem jött még meg a BF-es Megir órája? (GearBest)
Nálam 11.15-27 közt nem látszott semmi mozgás, 27én az országba ért, de azóta semmi. Pedig csomag szempontból nagyon jó helyen lakom...

Szerk:
PainKiller13: én is csak a free ship mellé ingyen adott TN-t nézem.

[ Szerkesztve ]

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#69139) PainKiller13 válasza MittuDomain_ (#69138) üzenetére


PainKiller13
őstag

Nekem sem jött meg, 12-én rendeltem meg. Igaz én TN nélkül (általában így gyorsabban megjönnek).

(#69140) Janos250


Janos250
őstag

Ebben mi lehet a csavar?
http://www.gruppi.hu/index.php?c=cart&rnd=9145
Mert, hogy 3240 Ft-ért házhozszállítással nem kapunk 20 000 mAh-s bankot az biztos.
Bár a magyar házhozszállítós cégekkel nagyon rossz tapasztalatom van. Vettem pár hónappal ezelőtt két olyan cuccot is, amit l
kizárólag házhozszállítással lehetett megvenni. Mindkettő hibás volt, de az eladó elérhetetlen, mivel futár hozta a cikket. Az egyik azóta is hirdeti a kézi szerszámgépeit az interneten más néven, más "telephellyel".

[ Szerkesztve ]

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#69141) Beni2360 válasza Janos250 (#69140) üzenetére


Beni2360
félisten

Mire gondolsz mert nekem több termék jön be.
Nem szeretem ezen oldalakt semmi számla, szállító levél és a beígért garancia meg nulla.Elérhetetlenek .
ups: megelőztek de több vélemény többet nyom

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#69142) XtremLor válasza Janos250 (#69140) üzenetére


XtremLor
őstag

Jo az 2000-nek is 1000x le lett irva a xiaomi PB kb ar/ertek aranyban a legjobbak ami ez alatt van es noname, khhmm atb@szas a kapacitas a beka segge alatt.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#69143) cris78


cris78
őstag

Változott a BW töltő státusza : contact customer
:DD
Ilyen még az olcsó dronnál sem volt....

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#69144) Janos250 válasza Beni2360 (#69141) üzenetére


Janos250
őstag

"Powerbank ULTRA töltő 3 USB, 20000mAh, "
2490 Ft+ futár 750 = 3240 Ft.

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#69145) Janos250 válasza XtremLor (#69142) üzenetére


Janos250
őstag

OK, csak amíg várok a Geekbuying regisztrációs válasz levelére, közben ezt is megnéztem. Borzalom, hogy kicsinyke hazánkban (is) bárki bárkit nyugodtan átverhet, következmények nélkül. Pedig biztosan meg lehetne őket szorongatni, mert ezek adót sem fizetnek, legalább az adóhivatal vagy a fogyasztóvédelem nyaggathatná az átverőseket.

[ Szerkesztve ]

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#69146) balazs1956


balazs1956
senior tag

Sziasztok!

Én is berendeltem 2 db töltőt 2 dollárért/darab.

A Banggood oldalán a view orders menüpont alatt a sor végén a Apply Refund gomb világít.
Mit jelet ez?
Ki van fizetve, + a TN-is.
Nem merek rányomni,nehogy az legyen , hogy vissza akarom kapni a pénzem:))
Nektek hogy áll a rendelés?
Ja, és szépen visszaigazolta a Paypal is, meg a Banggood is.

(#69147) Dr. Gonzο válasza balazs1956 (#69146) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Nálam:
Order Status: Ready To Process
A refund gomb meg had virítson! :)

(#69148) dugesz77 válasza balazs1956 (#69146) üzenetére


dugesz77
őstag

Nehogy rányomj. Akkor lemondod és visszafizetik az árát. Persze van még egy biztos ezt akarod kérdés is. Pont arra találták ki ha postázás előtt meggondolod magad, chat levelezés nélkül le tud mondani a rendelést ha nem kell.

(#69149) jansky1


jansky1
senior tag

Egérkábel tartót keresek, pár napja linkelt valaki egy Star Wars figurát, de nem találom a HSZ-t. Ismer valaki ilyesmit ?

(#69150) retesz147 válasza MittuDomain_ (#69138) üzenetére


retesz147
addikt

Nekem TN-es volt a szállítás, tegnap postás dobott értesítőt róla, szóval megjött, de nincs időm ma bemenni, majd holnap veszem át.

Xiaomi 13 eu dev...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.