Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67301) beg válasza tomcsi23 (#67298) üzenetére


beg
veterán

Többeknél előjött, PayPal kicsit aljas húzása így az ünnepi roham előtt.
Mindenki figyeljen oda, mert nagy tételnél jelentős konverziós ráta is lehet ha a PayPal váltja a dollárt.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#67302) vidaila


vidaila
aktív tag

Valaki nem látott androidos telefont maximum 10ezer forintért? Bárhol akárhol. Független vagy Telekomos jöhetne szóba

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#67303) Mr.Csizmás válasza vidaila (#67302) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hardverapró

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#67304) PainKiller13 válasza Hopkins_001 (#67300) üzenetére


PainKiller13
őstag

Ezt hol is kell figyelni? Illetve hol látom hogy hogy váltotta a rendelésnél.

(#67305) ZS3NI válasza PainKiller13 (#67304) üzenetére


ZS3NI
őstag

Összefoglaló.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#67306) beelink válasza sambenez (#67294) üzenetére


beelink
csendes tag

Xiaomi YI sima verziot hasznalok (nem 4k), a video kepminoseg teljesen jo, kijelzo nelkul furcsa de megszokhato. Viszont az allokep nem egy minosegi, ha ez is fontos akkor ha sikerul probald ki ismerosnel vasarlas elott. Telefonnal jobb kepeket lovunk mint yi-vel.

(#67307) tboy93


tboy93
nagyúr

BT-s fejhallgatóból van ajánlott 5-10k között? Ezeket nézegettem, de egyik sem ismert márka számomra.

Bluedio HT
ZEALOT B5

Általános használatra kéne, filmezés, játék, zene, hogy ne zavarjam a párom éjszaka :) Alapvetően rádió, usb, sd card slot nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#67308) tomcsi23 válasza beg (#67301) üzenetére


tomcsi23
veterán

+Denyel, köszi.
Figyelni kell bizony, csak a számlán vettem észre, hogy nem dollárt vont le, hanem forintot.
Szerencsére csak egy 99 centes cucc volt. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#67309) Nandivagyok


Nandivagyok
aktív tag

Üdv!
Érdeklődnék hogy tudtok-e ajánlani USB type C csatlakozóval ellátott megbízható powerbank-et? Nexus 5x-et töltenék vele.
Illetve USB to USB C kábel vagy Micro USB to USB c átalakító ajálnása esetén egy sima Xiaomi powerbank is megteszi (ha még mindig az az ár-érték bajnok), ha tudtok esetleg linkelni. :)
Előre is hálám!

(#67310) Saccco válasza Nandivagyok (#67309) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ezeket nézd meg:
Ugreen
Orico
Choetech
Ezek boltok linkjei.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#67311) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Most érkezett meg a 128GB-os pendrive-om.
Sentinel és H2testW már kiéhezve várja.
Lehet tippelni mennyi lesz belőle használható :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#67312) #04441088 válasza Dr. Romano (#67311) üzenetére


#04441088
törölt tag

'This listing was ended by the seller because the item is no longer available.'

De ha írod, hogy mennyiért vetted írom a tippemet én is.

(#67313) DJ. Ru$y válasza #04441088 (#67312) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Lejjebb görgetsz ott a teljes hirdetés. Amúgy 2k, ha jól látom.

Romano!
8-16 GB-ra tippelek. ;]

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#67314) powerwade válasza #04441088 (#67312) üzenetére


powerwade
senior tag

Az semmi... Itt 512GB -t kapsz 2,600 forintért! :W :(((

[ Szerkesztve ]

(#67315) Dr. Romano válasza DJ. Ru$y (#67313) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Így van 2k volt. Remélem a 16GB meglesz aztán jöhet is a refund :D

powerwade
Az majd a következő körben lesz. :K

Úgy döntöttem ezeket a fake driveokat áruló eladókat lehúzogatom, egy egy ingyen pendrive-al.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#67316) #04441088 válasza DJ. Ru$y (#67313) üzenetére


#04441088
törölt tag

És tényleg, addig már nem jutottam el.
13-15 GB-ra tippelek.

[ Szerkesztve ]

(#67317) w.miki válasza Dr. Romano (#67315) üzenetére


w.miki
veterán

nem lesz meg :(

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#67318) maestro87 válasza beg (#67293) üzenetére


maestro87
őstag

Tudtommal még szabad véleménynyilvánítás van, így ez vonatkozik rád is. És nem kérek a kioktatásból főleg úgy, hogy nem én lennék az eső itt aki mások "kütyübuzériáját" megkérdőjelezi (pl. karóra ízlés terén), de érdekes, hogy csak nekem szólsz, talán a tegnapi kis "összetűzés" miatt...
Egyébként lehet neked sem ártana valami stressz levezető biz-basz. :K

dugesz77: Mivel a vásárlási kényszer nem igen köthető a stresszhez, így ettől a bigyótól szerintem ne várj gyógyulást. Az, hogy megrendeled, csak egy újabb bizonyíték lesz arra, hogy vásárlási kényszerben szenvedsz. :DDD Bár ha jobban belegondolok és ha eddig csak a bubis borítékok miatt rendeltél kacatokat, akkor lehet, hogy ez mégiscsak megváltás lesz a pénztárcádnak.:D
Mindenesetre én maradok a nem olyan menő nyomógomboknál és dip kapcsolóknál.:D

DJGABI: Értem én, de ez még így is lehúzás. Ha ennek az árát levonnád például a tegnap linkelt BT kazetta adapter árából, mindjárt nem tűnne olyan drágának. Szóval én csak azon akadok ki, hogy egy ilyen semmiségért sokan hajlandók kiadni 10 dollárt (mások 24-et), de más értelmesebb dologra meg sajnálják ugyanazt a pénzt. :U
De nem is idegeskedek rajta tovább, megyek inkább bubis borítékot pukkasztgatni. ;]

(#67319) beg válasza maestro87 (#67318) üzenetére


beg
veterán

Talán át kellene gondolni a fórumozási technikádat, ha egymás után 2 nap is kötekedésbe torkollott :U
Valószínűleg ezért jutott ma is, mert friss az élmény.
Véleményt lehet szofisztikáltabban is formálni, ennek hiányára hívtam fel a figyelmedet.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#67320) TheProb válasza beg (#67319) üzenetére


TheProb
veterán

Ha jól dereng a kollega már régebben, más topic(ok)ban is csinálta már a fesztivált, nem új keletű dolog. :U

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#67321) beg válasza TheProb (#67320) üzenetére


beg
veterán

Jól, de ne feszegessük szerintem. Lapozzunk vissza a filléres vackokra.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#67322) DreadZozzy válasza 2thletme2day (#67230) üzenetére


DreadZozzy
csendes tag

Nekem is még processingben van.

(#67323) wallee86


wallee86
csendes tag

Sziasztok!

Tudtok ehhez kupont, vagy ennél jobb biciklis telefon tartót ajánlani?

(#67324) maestro87 válasza beg (#67319) üzenetére


maestro87
őstag

Ne zavarjon, hogy a tegnapi csak egy tőletek tanult egyszerű topik átirányításos mondat volt a sok off-ra ("Ezt inkább az excel topikba kéne."), amit egy kissé túlragoztatok és jött a durci nem éppen "szofisztikáltan" (nem is válaszoltam rájuk). Ilyen az amikor a fagyi visszanyal. :U De úgy látszik ilyeneket csak nektek szabad írni. :R
Most is te ragoztad túl, míg más elment mellette mert nem látott benne olyat ami nincs benne.
-----------------------------------------
ON

(#67325) maestro87 válasza wallee86 (#67323) üzenetére


maestro87
őstag

Ha van elég pontod, akkor szerintem pontokat válts be rá (-15%), vagy 1080 pontért lehet venni 5$ off kupont. Ha nincs pontod akkor keress rá itt a kérdőív szóra, azokkal lehet gyűjteni ha még nem töltötted ki őket.
15%-nál nagyobb kedvezményt biztosító univerzális kuponokat nem nagyon szoktak osztogatni. :(

[ Szerkesztve ]

(#67326) DessertFox válasza wallee86 (#67323) üzenetére


DessertFox
aktív tag

Szia, én ilyet vettem és használom: [link] Stabilan tart, rezgéseket jól bírja, nekem bevált.

(#67327) wallee86 válasza DessertFox (#67326) üzenetére


wallee86
csendes tag

Nem rossz, de ez még drágább, mint a másik.

(#67328) Dr. Romano válasza w.miki (#67317) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Valóban nem a Sentinel 12GB-nál dobta le az írási tempót 5-6MB/s-ról egyenletes 3MB-ra. Holnap még a H2W-vel ellenőrzöm, de úgy tűnik ez a vége :)

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#67329) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Kapott már valaki ilyen levelet? Nevetséges! Amúgy mit kellett volna csinálnom ,ha a beígért 2-3 hét helyett 7 hét alatt ért ide?

Dear friend,
i am sorry to bother you,but I just check that you left us the negative feedback.
If you have any problem,would you pls contact with us before you leave the feedcack? We will give you the satisfied service.
now,my boss noticed that your negative feedback,and he was seriouly angry,and abuse me,otherwise,this month he will deferred pay from me.
i am so sad,because i must be send my salary to my mother each month.
you know,There are many population in our country,
we are not easily to make money.because of your negative feedback make me some effect in my life.
maybe next time,my boss will dimiss me.
If you want,i will refund your money by my own money,Is that OK?
so could you please change your negative feedback into the positive feedback,
i am really sorry about that.
i hope you can understand me and i beleive everyone was a kind man.
waiting for your reply.
Thank you so much!
Best regards!

[ Szerkesztve ]

(#67330) vidaila válasza Gsx-rr (#67329) üzenetére


vidaila
aktív tag

...és téged ki sajnál?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#67331) #04441088 válasza Gsx-rr (#67329) üzenetére


#04441088
törölt tag

Ennyit rég nevettem. Linkeld már be az eladód, veszek tőle valami 1 dolcsi körüli vackot, esetleg keresek valami rossz/fake cuccot és negatívat kap tőlem is. :C

(#67332) beg válasza Gsx-rr (#67329) üzenetére


beg
veterán

Persze, nem is egyszer. Családra, rokonra, gyerekre hivatkoznak. Ha ez igaz (nagyon kevés az esélye), akkor sajnálatos, ha nem akkor pedig agyban nagyon beteg emberek dolgoznak ott, hogy ilyenekre hivatkoznak.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#67333) Gsx-rr válasza #04441088 (#67331) üzenetére


Gsx-rr
veterán

[link]

[ Szerkesztve ]

(#67334) Bence123 válasza Gsx-rr (#67329) üzenetére


Bence123
tag

hagyjad. igaz, a lassú posta nem az ő saruk, de kapják csak a negatívat, nem árt nekik. egyszer én is adtam, sok levél után nem voltak hajlandóak visszaadni valami piti összeget, csesztek rám, ment a negatív, utána hetekig naponta küldték a nagy érzéki leveleket... én nem sajnálom tőlük :)

(#67335) w.miki válasza Gsx-rr (#67329) üzenetére


w.miki
veterán

:0 ugyanaz a főnökünk!
egyébként tényleg azért adtál negatívat, mert nem 2 hét, hanem 2 hónap alatt érkezett meg a csomag kínából?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#67336) bul07


bul07
nagyúr

Én most egy angol küldeménnyel vagyok bajba [link]
október 25-én lett rendelve és még nincs itt
És nem is magamnak rendeltem ezért is lett feláras angol eladó, kínából kb fele ennyi lett volna de így karácsony előtt ki tudja mikkor jött volna meg, erre tessék angliai eladó
(Félek hogy belefutottam egy vaterás szintű eladóba aki Kínából rendeli meg rám a cuccot)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#67337) TheProb válasza Gsx-rr (#67329) üzenetére


TheProb
veterán

Hirtelen elképzeltem, hogy szegény főnök üti őket ostorral, ha negatívat kapnak.. ;]

(#67335) w.miki: Rég rendeltem ebay-ről, ott nincs még ez az értékelési rendszer, hogy külön értékeld a szállítást, stb.-t?

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#67338) Gsx-rr válasza w.miki (#67335) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Igen! Pont azért! Mit kellett volna adni neki?Ha valamit ígérnek akkor tartsák már be.szerintem ez normális ,ha számon van kérve rajtuk és hangot ad az ember. Ne járjon más így ha valami neki időre kell.
Sok embernek nem mindegy mikor ér ide! Nem egy hetet csúszott!
Az Ebay-en az első kérdés a feedback-nél ,hogy megérkezett-az ígért időre.
Ismerősömnek kellet aki a telefonjának a vásárlása előtt rendelt direkt időben ,mire meglesz a telefon addigra megérkezzen! Így kénytelen volt venni máshol 5x ennyiért!
Amúgy a minőség miatt is megérdemelné a negatívot.

[ Szerkesztve ]

(#67339) gulac12 válasza Nandivagyok (#67309) üzenetére


gulac12
tag

Nekem is Nexus 5x van és alaposan átnéztem a topikját. Javaslom te is tedd meg (legalább az összefoglalót olvasd el). A kábel eléggé kényes dolog ennél a telefonnál, a lényeg a következő:

Mivel az USB Tpye-C eszközökhöz megfelelő mennyiségű USB Type-C kiegészítő hiányában egyelőre legegyszerűbben USB 2.0 A vagy USB 2.0 micro B típusú perifériákat, hubokat vagy töltőket lehet csatlakoztatni, így átalakító kábel használatára van szükség. Természetesen a gyártók felismerték a vásárlói igényeket, így már olcsó átalakító kábeleket is szerepelnek a kínálatukban, ám a spórolás ezúttal nem biztos, hogy kifizetődő. A teszt alapján a 22 megvizsgált kábelből és adapterből összesen 3 felelt meg a szabványnak. Ha a szabványt betartják, akkor az átalakító kábeleken egy 56 kΩ (+/-5%) értékű felhúzó ellenállást kell alkalmazni annak érdekében, hogy a régebbi eszközökkel való kompatibilitás biztosított legyen. A gyártók ezzel szemben kisebb, 10 kΩ értékű ellenállást használnak, vagy éppen teljesen lespórolják az említett ellenállást, ami veszélyt jelent, hisz így az USB 3.1 Type-C eszköz 3 ampert próbál felvenni az adott USB porton (például hubon vagy töltőn) keresztül, márpedig ekkora áramerősség leadására a régebbi portok nem képesek. A nem megfelelő kábel alkalmazásával mind az USB 3.1 Type-C porttal ellátott eszköz, mind pedig az átalakító kábel másik végére kapcsolt töltő vagy USB hub sérülhet, így érdemes megbízható kábelt választani – még ha az picivel drágább is.

Itt egy lista a tesztelt type-c kábelekről és egyéb kiegészítőkról, ezt Benson Leung mérnök készítette és folyamatosan bővíti, ebből érdemes választani.

[ Szerkesztve ]

(#67340) #04441088 válasza w.miki (#67335) üzenetére


#04441088
törölt tag

Megérdemli, akkor is, ha nem tehet róla, bár sok eladó csinálja azt Ali-n és Ebay-en is, hogy megrendelés után pár nappal rákattint, hogy márpedig ő feladta, te sem parázol, mert viszonylag gyorsan postára lett adva, aztán ha megérkezik látod a pecséten, hogy igazából amit ő állított, ahhoz képest napokkal/egy héttel később történt a feladás. Anno már ment itt a vita, hogy mi van akkor, ha az ember rendel valamit, a várható érkezés pl. egy szeptember 1.-i rendelés esetén október 9.-e, de még 20.-án sincs sehol, megy a refund, erre 25.-én befut a csomag. Visszafizeted a pénzt vagy nem. Negatívat vagy pozitívat adsz...A saját véleményem az, hogy az eladó akkora és olyan háttérrel, beszállítókkal, postával dolgozzon, akik megbízhatóak, vállalják határidőre normálisan a kézbesítést. Én pl. nem szoktam visszafizetni nekik semmiféle pénzt, legyen szó 1 dolcsiról vagy 20-ról. Ali-n Ebay-en is a várható szállítás után ha 2-3 héttel nincs itt a rendelés, írok, jön a refund, ha később befut, akkor így jártak, tőlem nem látnak pénzt.
Gondolj bele. Festő vagy, elvállalsz egy munkát x határidőre. Nem leszel kész vele addigra? Kifizetnek normálisan? Nem hiszem. Vagy kevesebbet kapsz, vagy keresnek egy megbízhatóbb, pontosabb alakot. Ennyit erről. Persze az pofátlanság, ha nem érkezik meg időre másnap már rögtön követelik a refundot, mert sokan ezt is megteszik.

[ Szerkesztve ]

(#67341) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Hi! Xiaomi külső akksit ebayről szigorúan EU-ból honnan szabad rendelni? Félek, hogy belefutok valami hamisítványokba... meg a Blitzwolf külső akksik is jók? Azt is ugyanolyan szemtelenül hamisítják vagy olyant már nyugodtan lehet venni bárkitől? Esetleg valami hasonló minőségű alternatíva olcsóért van?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#67342) cadtamas válasza #04441088 (#67340) üzenetére


cadtamas
tag

Aztán ha majd megelégelik a kínaiak a problémás magyar vásárlókat és egységesen átraknak minket fizetős szállításra, gondolom te fogsz a leghangosabban méltatlankodni.

(#67343) hardline válasza tboy93 (#67307) üzenetére


hardline
senior tag

Több, mint egy éve vettem Bluedio H+ fülest. Az gyakorlatilag ugyan ez, csak kártyaolvasója is van.
Alig egy hónap után a remek minőségű műanyag pánt mind a két oldalon szarrá repedezett aztán el is tört. Gányoltam a műanyag helyett fém pántot rá, azóta úgy használom. Nincs vele gond. Jól szól, az akku jól bírja. Én szeretem. Minden nap használom több órát. De összességében nem ezt vártam ~8 ezerért. Ha nem mállik szét a pánt, akkor hibátlan, de így nem ajánlom.

(#67344) Dyingsoul válasza jjeahh (#67341) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Miért fontos a szigorúan EU? Az új akkutörvény miatt? Lehet, hogy csak nekem volt mákom, de a 10k-s Xiaomi akksi nekem simán megérkezett Kínából kb 6 héttel ezelőtt (Banggoodról rendeltem asszem).

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#67345) #04441088 válasza jjeahh (#67341) üzenetére


#04441088
törölt tag

Xiaomi dolgokat Banggood-ról szoktunk rendelni általában, onnan biztos eredeti jön. Kuponnal vagy pontbeváltással egész jó ár kihozható.

cadtamas: Látom téged sem az eszedért szeretnek.

(#67346) Ferike81 válasza cadtamas (#67342) üzenetére


Ferike81
senior tag

Na ja. Van már 2 eladó akitől csak úgy tudtam rendelni az idén, hogy Németországba kértem a csomagot, mert nem volt hajlandó Magyarországra postázni pénzért sem. Még jó hogy egy ismerős útján megoldódott dolog.

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#67347) jjeahh válasza Dyingsoul (#67344) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Egyrészt nálunk a vámos emberkével mindíg szívok, másrészt jó lenne ha gyorsan ideérne.

staker: Soha nem vásároltam még Banggood-on, van EU-s raktáruk meg paypal fizetési lehetőség is?

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#67348) #04441088 válasza jjeahh (#67347) üzenetére


#04441088
törölt tag

Van eu raktáruk, viszont ott nincs Xiaomi power bank. Paypal van persze.

(#67349) g4bb3r


g4bb3r
tag

Sziasztok. Égető szükségem lenne egy BT hangszóróra. :C Mit érdemes vemmi ami legalább olyan jól szól mint egy JBL Go és árban is közelít? Kollégámnak van egy meglepő mennyire jól szól a kis doboz..

Blitzwolf Bf3-on gondolkozom a por és vizállóság miatt (kint kellene főleg) de még senkivel nem találkoztam akinek lenne...

(#67350) Samus válasza #04441088 (#67345) üzenetére


Samus
addikt

Azért remélem Gearbestről is eredeti jön, mert onnan van úton egy.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.