Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67751) RedCactus válasza k5.20 (#67744) üzenetére


RedCactus
senior tag

Az enyém is, 11:45-kor. Még akármi is lehet a holnapi napon! ;)

(#67752) Samus válasza #04441088 (#67735) üzenetére


Samus
addikt

Tessék: [link] Azt hittem két napos akció, de azóta is tart. November másodikán rendeltem. Ma jött meg.

Más.
Vett már valaki ilyen autós multifunkciós hőmérő-óra kütyüt? Mennyire jól látható a kijelző? Volt egy másik fajta ilyen kütyüm, ha nem jó szögből néztem, akkor invertálódott, látszott minden karakter, szóval volt baja...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#67753) ZS3NI válasza Samus (#67752) üzenetére


ZS3NI
őstag

Nekem is ma jött meg a LED-sor, soha nem volt még ilyenem de gondoltam ha ennyibe kerül kipróbálom. Persze most látom, hogy adapter nincs hozzá.

Milyet érdemes venni?

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#67754) Joe63 válasza Juditta_56 (#67750) üzenetére


Joe63
tag

Nekem ilyen van, számomra tökéletes.

• Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.

(#67755) Janos250 válasza dugesz77 (#67692) üzenetére


Janos250
őstag

Kösz, megrendelve :-)

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#67756) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Alin vissza leptem egy vasarlastol es az elado elfogadta, hogy nem veszem meg a cuccot. Mennyi ido ameg az utalas vissza erkezik?

[ Szerkesztve ]

(#67757) Czimby


Czimby
addikt

Banggood tracking numberét a 17track-en ellenőrizzem?

Lassan egy hete fel van adva de nem találja...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#67758) Juditta_56 válasza Joe63 (#67754) üzenetére


Juditta_56
aktív tag

Kösz, Neked is! :R Ez részben out of stock, másrészben csak egy vevő van hozzá.

Végül ez a csengő lett, meg is rendeltem. Talán ideér karácsonyra, reménykedek.

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#67759) jerry311 válasza Czimby (#67757) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ez kb. annyit tesz, hogy megrendelték a postát és van tracking number. (szép magyar szóval ragszám)
Majd a ha egyszer a "feladó oldali" posta is látta a küldeményt, akkor láthatod te is.
Jártam már úgy velük, hogy megvolt a tracking és kb. 2 hét múlva aktiválódott csak. Akkor látta először a holland posta a csomagom. Utána még 3 nap volt mire ideért. Mindez kínai raktárból.
Nagyon úgy néz ki, hogy a Kína-Hollandia távot hajón küzdötte le a csomag valamilyen köztes fuvarozó cég jóvoltából, de hogy nem a posta által az biztos.

(#67760) Essejó válasza 206 cc (#67724) üzenetére


Essejó
veterán

Valami hasonlóra, de legalább most már tudom a keresőszót. :)

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#67761) Joe63 válasza jerry311 (#67759) üzenetére


Joe63
tag

+1, én is így vagyok.
Hajóval küldik Hollandiába, majd utána lehet csak követni.

• Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.

(#67762) Janos250 válasza dugesz77 (#67692) üzenetére


Janos250
őstag

Hoppá!
Mégse sikerült megvennem, mert a Paypalos fizetésnél "felismert", hiába csináltam új regisztrációt, nem engedte :-(

Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

(#67763) Czimby válasza jerry311 (#67759) üzenetére


Czimby
addikt

Köszi! Jó tudni :-)

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#67764) AllTheBest válasza Samus (#67752) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Ez tényleg csak 700ft 5m LED-ért? Mennyire erős a fénye ? :) Nagyon elgondolkoztam most egy ilyen berendelésén :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#67765) TheProb


TheProb
veterán

Hali!

Olyan kesztyűt keresnék amivel lehet simogatós telefont is használni, meleg és lehetőleg tapadósabb a tenyér része, hogy vezetni is lehessen benne.

Tud esetleg valaki ilyesmit?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#67766) AllTheBest válasza TheProb (#67765) üzenetére


AllTheBest
senior tag

[link]
Én egy ilyet rendeltem, 3 napja jött meg, kényelmes, gumis a belső fele, meleg is és lehet vele telefont is simogatni :)

Csak annyi, hogy ajánlom, hogy egy mérettel nagyobbat vegyél, mint amilyen alapból a kezed, rám az L-es kesztyűk a jók, de ez nagyon határeseten van méretben nekem.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#67767) Jarod1 válasza RBJ (#67683) üzenetére


Jarod1
addikt

akkor te leszel paks3 :U

(#67768) jerry311 válasza AllTheBest (#67766) üzenetére


jerry311
nagyúr

Hmm, jól néz ki.
Remélem jó lesz a lapát kezemre az XL és nem csúszik le a sörétes puskáról sem. :U

(#67769) jerry311 válasza RBJ (#67683) üzenetére


jerry311
nagyúr

Kérdés mennyit sugároz.
Ha elég sokat, akkor már a vámon/postán elakad (legalábbis illene). Ha annál kevesebbet, akkor meg nem valószínű, hogy bajod lesz tőle.

(#67770) Donki Hóte válasza Samus (#67752) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Itt korábban nagyon leszólták a 3528-as LED-ekkel szerelt szalagot, mondván hogy alig van fénye.

A tiédnek mennyire erős a fénye?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#67771) szaboger


szaboger
tag

Sziasztok strapa főleg porálló nyomógombos telefont csak telefonálásra milyet ajánlott telefon van most olcsón kintről ami tudja a hazai 2g frekiket.

(#67772) dugesz77


dugesz77
őstag

Befutott mára az első Joybuy rendelésem. 1,19$ késélező. Szokásos csomagolás viszont időben egész jó,mert november 4. rendelés. Maga az élező nem egy nagy eresztés , erős a tapadója viszont sorjásra/harapósra húzza az élt egy finom kővel érdemes még le finishelni. Mindegy próba vásárlásnak tökéletes volt.

Led témához: Itt volt egy régebbi hozzászólásom, hátha segít valakinek 3528/5050/2835 összehasonlításában.

[ Szerkesztve ]

(#67773) nimfas válasza Donki Hóte (#67770) üzenetére


nimfas
addikt

Nálam is 3528-as Led van, 120ledes. Qrva jól világít.

Nem a 3528-as lett leszólva, hanem a 700/ 5 méter típusúak. 😎

(#67774) Bazi.Joe válasza Skillet (#67705) üzenetére


Bazi.Joe
tag

Ez ... !! :C :C :C

(#67775) molb válasza Skillet (#67705) üzenetére


molb
csendes tag

huha! mindjárt megkapod hogy sok méreg kiázik belőle..

az áram alatt lévő vezeték ugyanúgy néz ki mint amibe nincs áram csak más a fogása!

(#67776) zoltan6 válasza Fail3D! (#67756) üzenetére


zoltan6
őstag

Erre én is kíváncsi lennék nov 11.-én lemondtam a rendelést,egyből megrendelés után 10 perccel,mert rosszat rendeltem véletlenül,írtaim neki,de se válasz,se pénz,egyáltalán alin honnan tudja az eladó hova kell visszautalni? :(

[ Szerkesztve ]

(#67777) #04441088 válasza zoltan6 (#67776) üzenetére


#04441088
törölt tag

Ezért lenne hasznos Alipay, ott látod mi történik, történt e már refund..stb.

[ Szerkesztve ]

(#67778) szami777


szami777
addikt

Hali,
tudnátok valami olyan usb kütyüt ajánlani, amivel a gépembe menő vezetékes netet meg tudom ugy csinálni, hogy a mobilommal rá tudjak csatakozni vezeték nélkül? Volt egy tp link wi-fi adapterem anno, azzal elv adhoc hálozatot lehetett csinálni, de sehogy sem sikerült, meg tönkre is ment, olyasmi kéne, amivel nem kell mókolni sokat, bedugom a gépbe és a mobilom látja, mint wifi hálózatot. Köszi előre is.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#67779) Fail3D! válasza zoltan6 (#67776) üzenetére


Fail3D!
addikt

Idegesito, mert 20$ es azert nem akarok izgulni hetekig, mi van... 1 v 2 het utan kell irni es hogy, kinek?

(#67780) #04441088 válasza Fail3D! (#67779) üzenetére


#04441088
törölt tag

Írom neked is, ha lenne Alipay látnád pontosan, hogy mikor refundolt az eladó, arra 3-4 max. 5 munkanap és visszaér a kártyádra a pénz.

(#67781) BullZeye válasza AllTheBest (#67766) üzenetére


BullZeye
veterán

Engem is érdekelne a dolog, de a méretezés egy picit wtf.
Mérettáblázat szerint S-es kéne (9cm/3.54"), gyakorlatilag meg L-es kesztyűk is éppen, hogy jók rám.

L-es kesztyűnek megadnád a méreteit? Meg hogy mekkora akezed amire éppen jó? :D

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#67782) Samus válasza Donki Hóte (#67770) üzenetére


Samus
addikt

Kiprobáltam, nem veszélyes, alig 700 forintért kifejezetten jó. Itt-ott rajta van a vágás nyoma (vékony fecnik lógnak néhol), ez gyártás maradványa, de ennyi pénzért jó. Hogy meddig bírja, azt nem tudom, de részemről ajánlott. Sötétben szép fénye van, az áramfelvételt nem néztem, de ez a 60LED/méter verzió.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#67783) trebrona válasza madgie (#67699) üzenetére


trebrona
nagyúr

Vót. :D

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#67784) xcvbxcvb válasza AllTheBest (#67766) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

A stop táblát le lehet szedni róla ? Nekem az nem tetszik rajta. Rá van varrva vagy ragasztva van?

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#67785) AllTheBest válasza BullZeye (#67781) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Hát itt inkább az ujjak hossza az ami épphogy megfelel, alapvetően ez még kényelmesen hordható.

Ehhez hasonló Oneal kesztyű L-es van itthon és abban kényelmesen elfér a kezem, ebből kiindulva rendeltem meg ezt is L-es méretben [link]

Itt van róla pár kép négyzetrácsos alapon, hogy lehessen számolgatni a méreteit ;]
[link]
[link]
[link]
[link]

Azért készültek a képek a bal kezemről, mert azzal nem tudom megfogni még a telefont normálisan :)

xcvbxcvb: Varrva van, leszedni nem próbáltam, nekem nem lényeg, csak motorozáshoz fogom használni a hidegben és annyira nem tud érdekelni :)

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#67786) ALgore2


ALgore2
tag

Sziasztok!
Jól, megbízhatóan működő micro sd kártyát ajánlanátok nekem 16-32 gb méretben?
Köszönöm!

(#67787) DJGABI válasza AllTheBest (#67785) üzenetére


DJGABI
addikt

ááá, asztalos baleset?

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#67788) TheProb válasza AllTheBest (#67766) üzenetére


TheProb
veterán

Mondjuk nekem pont, hogy rohadt kicsi a kezem. Még az M-es aldi-s kesztű is nagy volt. Nemtom ennek fényében ebből milyen méret lenne az ideális. De köszi a tippet, ez egész szimpatikus.

Bár annyira nem tűnik időtállónak az anyaghasználata, varrása alapján. Legalábbis ami képekről átjön.

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#67789) gorbep


gorbep
senior tag

Touch képes olcsó bordó kötött kesztyűvel nem futott össze valaki? ( iFEEL, iGLOVES, iTouch... etc.)

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#67790) AllTheBest válasza TheProb (#67788) üzenetére


AllTheBest
senior tag

1 hónapon belül tudok majd írni róla, hogy mennyire bírja a strapát, de szerintem meglepően jó minőségű, a tenyérnél a gumi sem tűnik olyannak, ami le akar esni az első tárgy megfogásánál,és maga a szövet is egy rugalmasabb anyag, holnap majd igyekszem jobb minőségű képeket lőni róla rendes háttérfénnyel

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#67791) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Ez a kettő fake vagy rendes TN lehet?
RO320016144EE
LP00063777025307

Csak mert elsőnél track 17 alapján valami észt dolog, miközben Kína/Hongkong-nak kellene lennie. :R

[ Szerkesztve ]

(#67792) zoltan6 válasza #04441088 (#67780) üzenetére


zoltan6
őstag

Látjuk hogy mit írsz,csak lehet nem értjük,mert nem tudjuk mi is az.volt nekem szerintem alipay,mert sose kéri a kártyaadatokat,de most ráklikkeltem a profilomba a my alipayre és regisztrálni kellett rá,viszont a kártyám ott volt már benne.mi fog most változni?addig se kellett beírnom a kártyaszámomat.

(#67793) P.mini válasza #04441088 (#67791) üzenetére


P.mini
aktív tag

Nekem Kínát ír, igaz nem a 17track. [Cainiao] Másik: [Cainiao]

[ Szerkesztve ]

(#67794) macilaci78 válasza nimfas (#67667) üzenetére


macilaci78
nagyúr

2538-at írsz, 2835-öt linkelsz.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#67795) Saccco válasza ALgore2 (#67786) üzenetére


Saccco
nagyúr

Samsung EVO+, sinceritytrading eBay

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#67796) _ak_


_ak_
addikt

Nem rég volt kérdés, hogy elemmel meddig bírja ez a digitális óra elemmel. Nos a IKEA-s LADDA frissen bontva fél napig bírta úgy, hogy kettőt nem is akar tölteni a Voltcraft töltő.
Jön is a kérdés, hogy ha nincs nem okos töltőm, akkor hogyan lehetne "bebikázni" azt a kettő akkut?

Illetve volt szó a 2,5"-ös HDD házakról. Nem rég kaptam meg ezt és ezt az Orico-t.

Alapvetően mindkettő jó, de az elsőnek jobb műanyagból van a burkolata (fogásra olyan, mintha egy kicsit gumis lenne), kompaktabb is. A másikat az USB-C csatlakozó miatt rendeltem, de méretre, majdnem hogy bumszli az előzőhöz képest: Furcsa, hogy enyhén ovális, de a probléma , hogy gyárilag nem marad a helyén a HDD, kicsúszik a foglaltból hordás következtében. Persze könnyen orvosolható egy kis kitámasztással, csak erre idő volt rájönni, mert félrevezetett a led. Akkor is kéken világit, ha nincs benne (rendesen) a vinyó.

[ Szerkesztve ]

Let's begin, de gozaimasu!

(#67797) Beni2360 válasza _ak_ (#67796) üzenetére


Beni2360
félisten

Általában nem ajánlott aku használata bizonyos digitális eszközökben.
Pl a várnyomás mérő leírásában is szerepel, hogy nem szabad 1.2V aksit használni mert nem mér pontosan becsapja a kevesebb feszültség a rendszert. Azért mielőtt beteszünk egy aksit feltöltjük, megpezsdítjük a belsejét.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#67798) csadi0011


csadi0011
őstag

Ilyen Parallel Port DB25 25Pin LPT Printer to PCI-E Express/ PCIe párhuzamos port adaptert vett már valaki? A héten jött meg, de nem akar működni. Még tesztelés alatt van, de hátha van vele valakinek tapasztalata. Még csak 64 bites rendszeren lett tesztelve. A lemezen van 64 bites rendszerhez is driver, de hátha ez a gondja, kipróbálom 32 bites rendszeren is.

[ Szerkesztve ]

(#67799) jerry311 válasza csadi0011 (#67798) üzenetére


jerry311
nagyúr

Azzal a driverrel sem, ami a termék ebay weblapján van?

(#67800) géeles válasza ALgore2 (#67786) üzenetére


géeles
aktív tag

Micro SD; nálam ezek beváltak, nem lassúak. Vannak már régebbiek is, bírják.

https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=AS_20161117195711&SearchText=ld+micro+sd

TV Box Amlogic S905X4 4GB+64GB 8K 2.4G/5G X96Max, OnePlus Nord2-5G, "P."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.