Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66851) Bendegúz98 válasza dugesz77 (#66844) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Valami nem kerek a yota korul mert vagy nem lehetett kapni vagy 200 dodo felett volt aztan hirtelen felbukkant ezerszamra 130 korul. Vagy csak ennyire elaraztak magukat most meg menekulnek a keszlettol.

(#66852) Ferike81 válasza dugesz77 (#66850) üzenetére


Ferike81
senior tag

:R Szép :C

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#66853) cris78 válasza Silent77 (#66842) üzenetére


cris78
őstag

Itten ne! :DDD
Szokásos módon, mobilnézet meg pontozva.
A csoportot nem nézed? :Y

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#66854) Bendegúz98 válasza #04441088 (#66848) üzenetére


Bendegúz98
senior tag

Nekem mondjuk eleg lenne egy csak e-ink kijelzos mobil, szep vekony egy 2500-as akksival havi toltesigennyel.

(#66855) Silent77 válasza cris78 (#66853) üzenetére


Silent77
veterán

Lusta voltam, ma még nem néztem. :DDD
Köfi!

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#66856) ktommy91 válasza cris78 (#66853) üzenetére


ktommy91
addikt

Szabad tudnom a fb csoport nevét?

Nincs kerítés.

(#66857) repvez


repvez
addikt

KZ-ED2 fülhallgatót használ valaki? milyen a hangja és a minősége?
most 6 dollárért van 30 ról leértékelve.

(#66858) interstate76 válasza repvez (#66857) üzenetére


interstate76
addikt

Mármint a KZ-EDR2? Gearbesten 4,49 USD a mikrofonos verzió.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#66859) Garold válasza Mad_Wolf (#66849) üzenetére


Garold
senior tag

Sony SBH50, bluetooth 3.0. Azért szeretem mert igény szerint bármilyen fej és fülhallgató csatlakoztatható hozzá. Megnézem akkor ezt az oricot.

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#66860) repvez válasza interstate76 (#66858) üzenetére


repvez
addikt

[link]
Én alin néztem a gyártótól, rengeteg eladás sok pozitiv és adnak mellé tokot is.

(#66861) HornedReaper


HornedReaper
senior tag

Mindeközben erősödik az USD szépen..

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#66862) Ittnemaz válasza attiati (#66845) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

ez tud dual simet? :F

(#66863) HoTaZo válasza komzs (#66802) üzenetére


HoTaZo
őstag

A WSKEN és az USAMS nevek szoktak felmerülni. Biztos vannak drágábbak is, de szvsz. felesleges.
Én egy wsken utánzattal (az eredetin rajta van az X-Cable felirat és dobozban küldik) kezdtem. Hibásnak tűnt, de küldtek cserét és az jó volt, az elsőnek is csak a feje volt hibás.
Tehát szerintem alapjában véve nem lehet nagyot hibázni az olcsóbbakkal se. A lényeg, hogy töltésre (esetleg QC is) és adatátvitelre is alkalmas legyen, hogy ne kelljen kivenni a kis fejet a telefonból egy számítógépre való csatlakoztatáshoz. Hiszen azért használjuk, hogy ne kelljen erőltetni az usb csatit.

Viszont utóbbi időben jobban ajánlom az adaptereket. Micro usb , Lightning. Igaz az iPhonost nem ismerem, ezt se elsőre találtam.
Az adapterek előnye,hogy más kábelével is tudsz tölteni vagy adatot átvinni. Nem kell spéci autós töltő vagy a kábelt magaddal vinni mindenhova.

Ja és még egy dolog: Van 5mm-es és 7mm-es fejhosszúságú (micro usb) a hosszabb a tokot használóknak segítség.

néhány link:
1.
2.
3.
4.
Topik

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#66864) Sanki


Sanki
addikt

Alin elvileg official store-ból a miband 2 legolcsóbb változata $22.99. Vajon eredeti lehet? :U

(#66865) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Ma jött meg ez az ásó-kapa-nagyharang multi cucc... Csodálkoztam már kibontáskor, hogy nem könnyű, van benne anyag rendesen. Tescoban vásároltam RENDES méretű űsót, ami annyira lemez volt, hogy az első ásó nyomnál 90 fokot görbült is! :D :W

Ez viszont eléggé stabilnak tűnik. Nem azt mondom, hogy ezzel fogok fát kivágni, de kisebb munkálatokhoz, ha hirtelen kell, akkor jól jön. Egyedül ez a gagyi hatást keltű tatyó nem jön be.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#66866) interstate76 válasza repvez (#66860) üzenetére


interstate76
addikt

Értelek, de ez megint egy kamu-leárazásnak tűnik. Ez a fejhallgató tokkal együtt sem szokott 10 USD felett lenni, nemhogy 30 környékén. Ettől még jó vétel: én. pl. tegnap rendeltem meg a Gearbestről (lepontozva 3 USD alatt volt) egy KZ-ED9 társaságában. Mindkettőről jókat hallottam és olvastam (teszt1 teszt2).

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#66867) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Üdv!

Ezek a cuccok mennyire átverősek?

Rendeltem egyet asszonynak ... de van olyan sejtésem, hogy soha nem fog ideérni, mert csak a fizetés ténye van ebay-en .. azóta semmi....

[link]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#66868) tboy93 válasza Sanki (#66864) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hát official storeból elég valószínű :U nem elrugaszkodott az ár, 25-27$ környékén szokott lenni máskor.

(#66869) tboy93 válasza Vangelis (#66867) üzenetére


tboy93
nagyúr

Hát nézd meg az eladót. 108 feedback és 55%-os. Szerintem szinte biztos, hogy nem fog megjönni, refund lesz belőle.

(#66870) Sanki válasza tboy93 (#66868) üzenetére


Sanki
addikt

A hirdetést sem tudom eldönteni, hogy igazi vagy kamu, nem nagyon néztem eddig ezt a mibandet, csak megakadt rajta a szemem.
Láttam van gearbesten is 25 körül, de ahhoz nincs plusz fólia és egy extra pánt..

(#66871) tboy93 válasza Sanki (#66870) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szerintem innen nyugodtan megrendelheted.

(#66872) Vangelis válasza tboy93 (#66869) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Aham... még soha nem kértem vissza...
Mikortól lehet?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#66873) tboy93 válasza Vangelis (#66872) üzenetére


tboy93
nagyúr

Vársz 20-30 munkanapot, ha tényleg nem jön meg, akkor ebay case. De van egy sejtésem, hogy még mielőtt letelne ez az idő, az ebaytől fogsz kapni egy üzit, hogy törölték az eladót és ha nem kaptad meg a terméket akkor jön a refund :K

(#66874) cris78


cris78
őstag

VIP tagsághoz? ;] :DD

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#66875) Mad_Wolf válasza Garold (#66859) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

kb 4 m-re szoktam lenni a tv-től (mellette van a HTPC)
de ha mondjuk kimegyek a mosdóba vagy felmegyek az emeletre kisebb akadozásokkal még oda is küldi a jelet.
nekem bejött, de azért érdemes szétnézni aliexpresszen, mert van olcsóbb, pl:
ugreen
orico, itt olcsóbb
vagy ez
vagy ez

ezeknek mindnek jók az értékeléseik.

(#66876) padi68 válasza daver88 (#66801) üzenetére


padi68
senior tag

Feketében van, ezt használom futáshoz ipodhoz: tökéletes minden szempontból..... :-)

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#66877) repvez


repvez
addikt

[link]Ez mennyire kamu ennyi engedmény és enyni tudással?
Pont egy ilyen minden tudo órára lenne szügségem, de még igy is elég huzos az ára ahhoz, hogy ha nem tudja azokat amit igér.

Köszi akkor még nézelődök a füles ügyében, ha nem lesz jobb vétel akkor marad.

(#66878) Vertigo18 válasza cris78 (#66874) üzenetére


Vertigo18
addikt

Köszönöm szépen a linket, meg is rendeltem a kislányomnak! :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#66879) XtremLor válasza repvez (#66877) üzenetére


XtremLor
őstag

"Spovan GL004" igy ratudsz keresni.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#66880) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Én vagyok ennyire béna, vagy tényleg nincs értelmes cucc az Ali-n, 11.11 ide vagy oda?
Egyelőre ott tartok, hogy vettem egy chotec kábelt (1.05usd), csak hogy legyen valami, és nézegetem ezt a "lego"puskát meg ezt az órát. Utóbbit is csak azért, mert van -5USD kupon.

Semmi kirobbanó kábel, tablet, mobil, kütyü akciót nem látok. van még kb 1300 coinom is, de nincs semmi értelmes amire beváltsam...

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#66881) kirkri válasza MittuDomain_ (#66880) üzenetére


kirkri
addikt

ÉN sem találtam semmit. :(

21 éve a Prohardveren! ™

(#66882) vasi89 válasza MittuDomain_ (#66880) üzenetére


vasi89
addikt

Nem te vagy béna, idén elértek arra szintre h egy nagy kamu az egész. 1-2 jó akció van de bestbuy nincs. LED szalagot vettem 4 és 4.20ért, két különbözőt. De ennyiért bármikor megveszem... Szóval én csak azt figyeltem h több ne legyen mint eddig, mert olyan is van. Pár hete még olcsóbb volt, felvitték az árat aztán most akciósan is több mint 2 hete.

(#66883) Digitalpimp válasza MittuDomain_ (#66880) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Nem vagy egyedül, idén igen harmatosak mindenütt a"nagy akciók". :( Tavaly alig tudtam kifizetni a cuccot, mert annyira túlterhelt volt a fizetős oldal, most meg simán ment egyből.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#66884) Garold válasza Mad_Wolf (#66875) üzenetére


Garold
senior tag

Köszönöm a segítséget, orico megrendelve. :R

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#66885) repvez


repvez
addikt

én is nézelődök egész nap, de nem látok semmi értelmeset amit karácsonra lehetne venni a gyerköcöknek 8 éves lány és 2 éves fiú, mind csak ilyen gagyi figurák, semmi olyan amivel lekötné magát és közben jól szórakozna anélkül, hogy bármit összetörne vagy megsérülne vele.

(#66886) interstate76


interstate76
addikt

Ilyen "kínai legót" rendelt már valaki? Jókat olvastam a neten erről a GUDI nevű márkáról.

A linkelt űrállomáshoz hasonló méretű és darabszámú, eredeti Lego majdnem 23 ezer Ft.

Vannak jóval olcsóbb dolgaik is, amik jók lehetnek akár karácsonyi ajándéknak is (sokan kerestek ilyesmit), csak azért linkeltem ezeket a drágákat, mert itt találtam nagyon hasonló Lego-t. Viszont a mai akcióban semmi kirobbanót nem találtam. Volt valami repülő 15 helyett 13 USD-ért, oszt jónapot.

Szerk.: ha már kínai Lego, akkor íme, egy olcsóbb dolog a Gearbest-ről, szintén bomba áron: 139 darabos készlet 5,66 USD-ért. Tegnap rendeltem belőle a korábban linkelt 2 fülhallgatóval együtt - remélem, jó minőségű.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#66887) macilaci78 válasza Vangelis (#66872) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én a közölt érkezési idő letelte előtt 2-3 nappal szoktam írni az eladónak, hogy mizu? Kifejtem, hogy nem jött a csomag és az illetékes postahivatalban is hiába érdeklődtem. Megvárom a választ, a 2. levélben, vagy válasz hiányában az utolsó napon case-t indítok és full refundot kérek.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#66888) mm89 válasza Minstrel (#66647) üzenetére


mm89
őstag

köszönöm!

ELADÓ HONOR 8 32GB KÉK | ÚJ AKKUVAL! Ááá, így már nem is eladó!

(#66889) Monoton válasza interstate76 (#66886) üzenetére


Monoton
tag

Lepin vs Lego összehasonlítás. Youtubeon is érdemes nézelődni, ott is rengetek review van ezekről a "kínai legokrók".

Én egy ilyet rendeltem ma.

Annyit érdemes ezekről tudni, hogy a legtöbb ilyen terméket nem "Lego" dobozban küldik, hanem csak simán be van zacskózva (+manual). Érdemes ezt figyelembe venni, ha esetleg ajándéknak lenne.

[ Szerkesztve ]

(#66890) fateless válasza kirkri (#66812) üzenetére


fateless
veterán

Így van, ha az első levelemre azt írja vissza az eladó, amit felvázoltál, akkor szembesítem a dologgal, de az már a "második forduló".

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#66891) interstate76 válasza Monoton (#66889) üzenetére


interstate76
addikt

Igen, a zacskó vs. doboz része a dolognak fontos, ezt elfelejtettem kiemelni. Viszont egyes eladóknál lehet dobozost is rendelni.

Láttam az általad linkelt cikket, de utána valahol azt olvastam, hogy a GUDI termékek állnak legközelebb a LEGO-hoz. Nem tudom, igaz-e, de az űrsikló nagyon babán néz ki! :K

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#66892) KrAt


KrAt
veterán

Sziasztok!

Bocsi a hülye kérdésekért, Ali-n nagyon nem vagyok otthon.. :)

Ha egy cancelled ordert levontak a kártyámról, akkor mit tudok tenni?

(#66893) DJ. Ru$y válasza KrAt (#66892) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szerintem erre a kérdésre itt előbb kapsz választ.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#66894) #04441088 válasza KrAt (#66892) üzenetére


#04441088
törölt tag

Ha belépsz Alipay-en, akkor láthatod a tranzakcióid, persze ha ezen keresztül fizettél és nem simán kártyával.
Belépés után láthatod mi történt, lehet volt már refund,(Trans.details szöveg mögött egy függőlegesen áthúzott S betű formájú nyíl) annak kell 2-3 munkanap mire megérkezik.
Ha semmi, akkor írj az eladónak.

(#66895) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok.
Aliexpressen van most ez a 11.11
Tudok esetleg valami best buy játékos fejhallgatót mikrofonnal? Nem bedugóst szeretnénk.
köszi

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#66896) rover45 válasza AlyrArkhon (#66830) üzenetére


rover45
senior tag

Hát nem az enyém lett :( :D

(#66897) mobilizmo válasza repvez (#66860) üzenetére


mobilizmo
addikt

Most akkor 98 vagy 120 dB a sensitivity, nem mindegy. Így ez nekem nem tűnik túl hitelesnek.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#66898) vidaila


vidaila
aktív tag

Tudtok okoskarkötőt melyben egyszerre van music controll és pulzusmérő is?

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#66899) Saccco


Saccco
nagyúr

Ilyen figurákból láttatok más fajtát is?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#66900) interstate76 válasza interstate76 (#66891) üzenetére


interstate76
addikt

Egy ilyen és egy ilyen, LOZ típusú legóutánzatom már jött Gearbestről (a 2. csak 13,59 USD volt, amikor megrendeltem), mindkettő dobozban érkezett és mindegyik jónak néz ki (ajándékok lesznek, szóval az építőelemeket rejtő zacskókat nem téptem fel).

Ja, és itt egy olyan, GUDI típusú rendőrségi helikopter az Aliról, amelyiknél lehet dobozos verziót választani.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.