Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67651) macilaci78 válasza daniel2121 (#67649) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha szettben adták, akkor az a táp a szalag teljes hosszát kiszolgálja - maradhat.
Még egyszer: ha vízálló, akkor könnyebb takarítani, ha nem vízálló, akkor macerás, vagy búra alá rakod.
A szükséges fénymennyiség előállításához alkalmas ledszalag fog hőt is termelni, olyan felületre ragaszd, ami elvezeti a hőt.
Gyere bátran a fent említett topikba, kapsz segítséget a választásban. :K

Don Kihote: 2835 =! 3528
3528/60 WW ledet használok dekorvilágításnak, mert arra elég. Ha két sorba tenném, akkor érne egy 3528/120-assal fel és még az is lóf@sz egy pultvilágításhoz.
Ezzel szemben a 2835/60 már elég lehet.

mgy: sincerytity-től vagy hogy írják egy microSD-kártya és hozzá akár hazánkból egy 500 Ft-os micros SD olvasó. Én kulcstartón hordom, kisebb, mint egy 100Ft-os érme. Ami ettől nagyobb, annak nincs helye és elhagyom.
Az a panasz szokta érni, hogy az érintkező elkopik. Én ezt nem tapasztaltam, igaz, nem is szedegetem ki a kártyát még hetente sem.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#67652) gabe_ válasza mgy (#67641) üzenetére


gabe_
őstag

Sinceritytől, Sandisk cruzer fit.
Nekem van belőle 16gb-os, teljesen jó. (kocsiba, fejegységbe ideális, alig áll ki a csatlakozóból)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#67653) tahepa válasza Dluinet (#67650) üzenetére


tahepa
senior tag

97.4% Positive feedback az gondolom több mint a 90%....de lehet tévedek mivel gyenge vagyok matematikából...vagy 40 éve..

Amire te gondolsz az a 99 százalék...gondolom....
Nem mindegy hogy vidd ki a bilit vagy idd ki a bilit....

....és ez nem ebay rendelés ha rosszul tévedek...

[ Szerkesztve ]

(#67654) marton.m válasza gabe_ (#67652) üzenetére


marton.m
tag

Akkor már inkább a SanDisk Ultra Fit, méretre ugyan olyan kicsi, árban sem több, de már USB 3.0-ás.
Én is ilyet vettem a fejegységbe, viszont mikor gépen adatot másolok rá rendesen tud melegedni.

(#67655) Dluinet válasza tahepa (#67653) üzenetére


Dluinet
nagyúr

feedback-et soha nem nézem, azt kamunak tartom

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#67656) gabe_ válasza marton.m (#67654) üzenetére


gabe_
őstag

Igen, az enyém is melegszik rendesen :)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#67657) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Mára egy csomag jutott, megjött az előrendelt Chuwi QC3.0 10050mAh kapacitással bíró powerbank, elsőre kellemes tapintású, ugyan műanyag, de prémium, nagyon jó tényleg a tapintása. Első körben 1.6A-t tudtam kicsalni belőle a 2A-es műterhelésemmel. A kábelét nem próbáltam ki egy rövid lapos kis kábelt adnak hozzá, nem brandelt, valószínűleg valami noname :DDD. A QC3.0 funkciót sajnos nem tudom kipróbálni, mert nincs ilyen készülék a közelben. Illetve azt sem, hogy mennyivel lehetne tölteni, mert közel maximumra töltve érkezett.

Akit érdekel csapjon le rá. 1$-ral olcsóbb, mint előrendelésben. :C

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#67658) Beni2360 válasza vlevi (#67632) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát nem tudom mikortól és ez az ingyenes szállítás de most kemény 20 € felszámol szállításra. 41 € a számla. És a váltása is 18 Ft több. :F

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#67659) nimfas válasza daniel2121 (#67649) üzenetére


nimfas
addikt

Megmondtam vagy megmondtam.... Lehet itthon kapni normalis 3528/120-as ledet, igaz 1150 Ft/m, dekorszalag ugynanugy 3528/120 fele fennyel 700/m körül. En Anrodiszlec.hu oldalról szoktam rendelni. Terrel Del kepeket a konyhai világításról... Pont ma ma is csináltam led világítás a konyhában. Később majd teszek fel képeket.

Van persze 2538-as szalag is.
[link] ára is van, még fogyasztása is. 18-24W/m

[ Szerkesztve ]

(#67660) macilaci78 válasza nimfas (#67659) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Te is diszgráfiás vagy? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#67661) Vladi


Vladi
nagyúr

Ügyes kicsi kínaiak. Megrendeltem ezt, erre elküldte ezt. :W
Érdemes valamit visszajelezni, vagy nem ér annyit az egész?
tápcsati sincs rajta, a többin szokott lenne. Ettől még jó a cucc? Merjem gépbetenni?
Mondjuk egy usb 3 kártya jó lenne... :DDD

Olyat lehet, az illető cuccait ne jelenítse meg a keresőben?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#67662) Skillet válasza Skillet (#67274) üzenetére


Skillet
addikt

Vettünk belőle. Mosható, minőségi párna... nekem csak a teljesítményével van bajom.
Az előző ilyesmi melegítő egy 3 fokozatú, 60 wattos ősrégi ddr cucc volt (még megvan), aka electric hk900.
Na az 60 watton olyat melegít, hogy idővel lejjebb akarja venni az ember fia. Na ilyesmit ennél a párnánál nem érzek. Forrót ez nem tud, 100 wattja ellenére sem.
Talán az anyaga miatt sem, nehezebben jön át rajta a hő... vagy passz.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#67663) daniel2121 válasza nimfas (#67659) üzenetére


daniel2121
senior tag

Ez a 2538-as azért erősnek tűnik nagyon pult alá.

[ Szerkesztve ]

(#67664) oszy válasza retesz147 (#67553) üzenetére


oszy
veterán

szerintem ez az

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#67665) retesz147 válasza oszy (#67664) üzenetére


retesz147
addikt

:K

Xiaomi 13 eu dev...

(#67666) Sanki válasza Vladi (#67661) üzenetére


Sanki
addikt

Én megreklamálnám, nem azt küldte, amit rendeltél és az áruk sem ugyanannyi. Felét küldje vissza minimum, mert nem veszed hasznát.

(#67667) nimfas válasza macilaci78 (#67660) üzenetére


nimfas
addikt

[link]
Szerintem van "némi" ledes tapasztalatom. ;] A linkelt helyen épp 25meter rgb szalagot szerettem fel, 5 meterenkenti betappal, jelismétlő is kellett, mert kevés volt a vezérlő kraft hozzá. :)

(#67668) nimfas válasza daniel2121 (#67663) üzenetére


nimfas
addikt

[link]

A 2538-as valóban erősnek tűnik, oda a 2m szalaghoz kell egy 60-80W körüli trafó. :)

3528:
Ez a kettő van, nyilván a 60 ledesnek fele fénye van, nálam a 120 ledes változat van és bevált, sajnos az asztalosok előszeretettel használják a 4,8W/m-es fogyasztásút, abból is a dekor változatot még kevesebb fényerővel. Mert hogy az olcsó, és az kell a népnek. Én inkább megkérdezem, hogy mennyit szán a dologra, hogy olcsó legyen, vagy drágább, de ellássa a célját és adjon fényt is.

Másik sarkallatos pont az alu profil búrája, van átlátszó és opál. Az opál kapásból 20-40 % fényt lekap, cserébe nem látod a ledeket. Nálam átlátszó búra van, nem nézegetek a konyhapult alá :)

Kínából én már csak fémházas trafót szoktam rendelni, azok normálisak. Mondjuk régen néztem milyen áron vannak, szóval nem vagyok naprakész.

Szerk: az előbb rossz árat írtam, 1490 ft helyett 1150-et a ledszalagra.

[ Szerkesztve ]

(#67669) choco01


choco01
addikt

iPhone 7-re valaki rendelt már 3d keretes üvegfóliát, 1000ft alatt? :U

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#67670) mgy


mgy
senior tag

Urak, köszönöm a pendrive tippeket, a Sandisket néztem előtte is, abból rendeltem. És persze röhögök magamon, hogy (megint) nem jutott eszembe a micro sd adapter, amit amúgy csomót használok. :D
Szóval kösz kétszer is!

(#67671) Vladi


Vladi
nagyúr

dehamárerrejártam: jó pc-s csavar készletet nem tudtok? Sokféle csavarból sok darabos?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#67672) Real_Necro válasza nimfas (#67668) üzenetére


Real_Necro
veterán

Tedd hozzá, hogy a 120led/méter dupla fogyasztásban is.

De akkor nekem is van már tapasztalatom, majdnem 28 métert szereltem, csak nálam idővezérelt meg mozgásérzékelővel kapcsolt. :P ;] :DDD ;)

Ellenben meggyőztem asszonyt, új projekt a konyhapult teljes megvilágítása. :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#67673) nimfas válasza Real_Necro (#67672) üzenetére


nimfas
addikt

Nyilván.... ott a link, utána kell nézni :)

De ez (9,6W/m) még mindig semmi a 2835-ös 24W/m fogyasztásához ;]

Nekem egy 18W-os fénycsőarmatúra volt előtte a pult alatt a mosogatónál, aztán úgy is rendelnem kellett szalagot máshova, így egy rendeléssel letudtam az itthonit is. Nekem szakmából adódóan nem csak ez a 25 méteres projektem volt. Most pl kitalálták, hogy lépcsőfogok alá tervezzem meg. Másik helyen a lépcsővel "párhuzamosan" felfelé kellett bevésni és begipszelni az alu profilt a falba. Az lesz a lépcsőházvilágítás. :)

[ Szerkesztve ]

(#67674) zoltan6 válasza Vladi (#67671) üzenetére


zoltan6
őstag

itt találsz mindenfélét:
[link]

(#67675) Juditta_56


Juditta_56
aktív tag

Alis topikban nem kaptam választ, hátha itt...

Ilyen csengővel van valakinek tapasztalata? (Tényleg vízálló-e, csöng-e, ha nyomják stb., nincsenek nagy igényeim... ) :N

"You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

(#67676) pimmi válasza Juditta_56 (#67675) üzenetére


pimmi
senior tag

ezekkel az a baj, hogy a vevő oldal állandóan figyeli a jelet, ezért folyamatosan elemet kell cserélni, volt nekem pár , mindenféle, aztán meguntam és vettem egy konnektoros vevőoldalit, ott csak a kintiben van elem, és most már kb 2 éve megy elemcsere nélkül, abból is olyat kell nézni amiben microceruzaelem megy, a gombelemes elég hamar behal, én itt vettem anno villamossagibolt

(#67677) HornedReaper válasza pimmi (#67676) üzenetére


HornedReaper
senior tag

Ez a Linbell G2 a csengő elvileg csak a konnektorból vesz áramot a vevő-oldalon a házban, "mechanikus áramtermelős" az adó oldal :)

Videók alapján nem kell túl erősen nyomni.

[ Szerkesztve ]

Keress kínai shopokhoz kuponokért

(#67678) pimmi válasza HornedReaper (#67677) üzenetére


pimmi
senior tag

ez jó lehet, de nem én kerestem... és árban nem biztos hogy belefér neki

[ Szerkesztve ]

(#67679) XtremLor válasza pimmi (#67676) üzenetére


XtremLor
őstag

Nekem egy Delight 55332 van, a kulteribe LR23A megy, 1.5eve van felrakva meg nem kellett cserelni..
A kulterinek hajtottam egy lemezt ho, eso csak nem ugy eri.......a nap megszivta kicsit ezen kivul semmi baja.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#67680) Beni2360 válasza XtremLor (#67679) üzenetére


Beni2360
félisten

Én meg egy 25 db-s CD lemez henger felső részivel szereltem fel. Védi minden oldalról. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#67681) Tarek El-Ali


Tarek El-Ali
tag

[link]

Hamarabb jött a karácsony :))
Most látom hogy tegnap már más is posztolta

[ Szerkesztve ]

Lenovo Yoga500 i5 , Config 1:AMD X4 760K 4000 MHz ,ASRock FM2A75 Pro4-M ,2*4Gb HyperX 1600MHZ AMD R7770 KINGSTON V300 120 GB,HDD 1TB, Config 2 :AMD X4 630 , 12GB Kingston HyperX 2*2+2*4 VGA: HD5770 , MiniPC1 : OrangePiPC+ , MiniPC2: BPi M1+

(#67682) pimmi válasza XtremLor (#67679) üzenetére


pimmi
senior tag

én is erre az elemre gondoltam a microceruza szövegemmel, és igen az is jü csengő mert a benti része hálózati, azt írtam, hogy olyat ne vegyen amiben bent elem van, mert az állandóan cserélgetheti.

[ Szerkesztve ]

(#67683) RBJ


RBJ
addikt

Tiszteletem.
Rendeltem egy ilyen hülyének is megéri :DDD [quantum medal t] Igaz még 1.59 ért.
MOndom ha még placebo hatásügyileg is csinál valamit már jó. ;]
De utána olvasgatva, meg itt az értékeléseknél egyesek írják sugárzik a kicsike.
Lávakőből van egyem. Innentől kezdve jó bevagyok fossintva mert írják még bőrrákod is lehet, nesze.
Ha tudnám megméretném tényleg mi a helyzet, nehogy már kettes blokk legyen a házba.
Valakinek van valami tapasztalata ilyen hülyeséggel? :D

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#67684) azka79 válasza RBJ (#67683) üzenetére


azka79
aktív tag

Maximum agyhugykövet kapsz ezektől.

(#67685) csadi0011


csadi0011
őstag

-

[ Szerkesztve ]

(#67686) Essejó válasza RBJ (#67683) üzenetére


Essejó
veterán

Veszel hozzá egy ilyen "olcsó" kis Geiger-Müller Counter-t és megméred. :D

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#67687) bally4


bally4
tag

Hali!
Nem vagyok egy tőzsdeguru, meg nem követem napi szinten az árofolyamokat, az feltűnt, hogy 11.11-i vásárlásaim 300 Ft/$ árfolyamon számolta a bankom. Ezt kicsit sokallom, bár nem tudom, mi lenne az ideális, de ködösen a "középárfolyam", meg ilyen szavak jutnak eszembe.

Na most:
1. ez természetes, másnál is ennyi a dollár,
2. lehet álligatni konverziót, mint a paypalnál, hogy ne a bankoknál csapódjon le a haszon, hanem nálam,
3. Trump az elnök, ezért az árfolyam ilyen és kész.

Üdv!

(#67688) Mr.Csizmás válasza bally4 (#67687) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

paypal csíráskodik, random átrakja saját árfolyamra.

azt figyeld, hogy az oldalon az eredeti valutát írja ki, 50€-ért banggoodon ne fizess PP kiírás szerint 16ezret mondjuk...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#67689) pimmi válasza bally4 (#67687) üzenetére


pimmi
senior tag

másnál is, felment a dollár, és a bank váltása is rájön, euroban számolnak a bankok
nem lehet ,
ez ilyen

[ Szerkesztve ]

(#67690) sambenez válasza bally4 (#67687) üzenetére


sambenez
addikt

Középárfolyam kellene legyen, egyébként az utóbbi napokban pont 11-én volt alacsonyabban a $ árfolyama. De nem az számít hanem amikor lekönyveli a bankod. Viszont a 300ft/$ még eladási árfolyamnak is sok.

(#67691) pimmi válasza sambenez (#67690) üzenetére


pimmi
senior tag

290 a kézép épp ma, plusz a sallang,,

(#67692) dugesz77


dugesz77
őstag

Hátha van rá érdeklődő Orange Pi PC H3 alexlinkazus kuponnal most 12,99$.

[ Szerkesztve ]

(#67693) tboy93 válasza dugesz77 (#67692) üzenetére


tboy93
nagyúr

Egy ilyen gepet pontosan mire szoktak használni? Arduinom van, azt kezdem megismerni, de ez joval erosebb kutyu.

(#67694) dugesz77 válasza tboy93 (#67693) üzenetére


dugesz77
őstag

Végül is van rá minden. Médialejátszás, nas, linux, retro konzol gépet. Érdemes mondjuk youtubon rálesni mit tud egy ilyen pöttöm kis cucc. Ezekből azt lehet összehozni amit akar az ember. Bár a Raspberry-nek sokkal jobb a támogatottsága,közössége.

[ Szerkesztve ]

(#67695) GZoli7 válasza dugesz77 (#67694) üzenetére


GZoli7
senior tag

Én próbáltam megvenni, el is fogadta a kupont, de a fizetésnél már az eredeti ár van. :F

(#67696) dugesz77 válasza GZoli7 (#67695) üzenetére


dugesz77
őstag

Fizetésig nem próbáltam :((( A kupont néztem működik-e még az ment. Akkor ha másnál sem megy sorry. Lehet csak új felhasználóknak él a kód mint már eljátszották egy párszor.

[ Szerkesztve ]

(#67697) cris78 válasza GZoli7 (#67695) üzenetére


cris78
őstag

Egyből paypal-ra nyomj, ne a check outra.
Ha minden igaz új regisztráltatnak 9$ De ez az információ nincs megerősítve!!!

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#67698) GZoli7 válasza dugesz77 (#67696) üzenetére


GZoli7
senior tag

Köszi azért. Nem támadás volt, csak gondoltam van valami trükk.
Engem a gearbest kezd egyre jobban kiborítani. Pontozni sem tudok egy ideje, pedig régen tudtam.
Egyszerűen nem jelenik meg az a rész az oldalon. Több terméket is próbáltam, szal' nem akciós dolog volt.

(#67697) cris78 Természetesen úgy is próbáltam. A paypalnál 12,99 volt, majd visszairányít címet megadni, utána már ott is az eredetivel jön vissza.

[ Szerkesztve ]

(#67699) madgie


madgie
titán

(#67700) GZoli7 válasza GZoli7 (#67698) üzenetére


GZoli7
senior tag

Csináltam egy új acc-ot, ugyanez, de ott már tudok pontozni. ;]
Ez a gearbest nem a kedvencem. Csúnyábbat nem írok. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.