Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67051) Sanki válasza havri1 (#67003) üzenetére


Sanki
addikt

Köszi a linket, nekem is aktuális volt a táska. :)
Ez pontosan milyen fb csoport lenne?

(#67052) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Ez ugyanolyan amit a GB-n árulnak? :D

beg: Én múltkor GB-n drágábban vettem, de az semmiség.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 222 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#67053) beg válasza zsolti72837 (#67052) üzenetére


beg
veterán

Tedd egymás mellé, nézd meg. Szerinted?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#67054) Fail3D!


Fail3D!
addikt

Orulok, hogy megtalaltam ezt a kozosseget... Tegnap 15k felett koltottem valoszinuleg es majdnem meg 40k korul vasaroltam meg... Ma meg azon agyalok minek vettem a cuccok tobbseget... Draga csatlakozas volt es meg mennyire az lesz:) Leakarom cserelni mar a villanykapcsolokat, es nezegetem folyamatosan mi lehetne venni csak mert olcso...:)

(#67055) pimmi


pimmi
senior tag

urak, egy kérdés, lányomnak lenne egy bluetooth fülhallgató szinte csak zenére, nem profi és ha lehet olcsóbb de azért ne 1 hónapot bírjon ki, agybadugós legyen, ajánlott? köszi

[ Szerkesztve ]

(#67056) KTU válasza dugesz77 (#66985) üzenetére


KTU
addikt

gumis cipőfűző, gyereknek óvodába,
kihagyhatatlan!
és nagyon szeretik használni.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#67057) AndrewBlase válasza KisApám (#67046) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

"Annak a szivargyújtónak/12 V-os csatlakozónak szerintem minden kocsiban egyformának kellene lennie (HA jól tudom)."

Jól mondod, kellene. De nem az. Annak idején vettem egy szivargyújtót (mármint magát az izzító bizbasz részét), és persze, hogy nem ment bele a foglalatba. Némileg vastagabb a kelleténél. :(((
Pedig én is rákérdeztem, hogy ez univerzális, jó mindenfajta kocsiba, vagy márkaspecifikus?

Miért mindig én???

(#67058) TheProb válasza Fail3D! (#67054) üzenetére


TheProb
veterán

Ha találsz vmi jó kapcsolót akkor oszd majd meg pls, én is keresek csak nem találtam olyat ami árban jó lenne. Gyakorilatilag mindegyikre 1000huf a szállítás ami valahogy kinéz, itthon már 6-800ért is kapni sima, snassz kapcsolót.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#67059) beelink válasza syler123 (#67044) üzenetére


beelink
csendes tag

Hali, ugyanigy jartam, de nekem csak az egyik oldal volt benyomhatatlan, a masik siman rugozott es szinte teljesen sikba be lehetett nyomni. Nem mertem beletuszkolni a foglalatba, nagyon erosen kellett volna belenyomni, feltem hogy ha kihuzom kijon vele az egesz. Mivel tobb ilyen pockos toltot hasznaltam mar gond nelkul, es latszott hogy csak az egyik oldala hibas, ezert csinaltam videot es kertem refundot, amit meg is kaptam (elobb ujrakuldest ajanlottak, de vegul refund lett). A rodimi masfajta foglalatba valo, ott nagy a szoras, de szerintem ezek a pockosek bele kell menjenek. Rodimi vasarlas elott olvasd el a topicjat, sok tipusba nem valo.

[ Szerkesztve ]

(#67060) Fail3D! válasza TheProb (#67058) üzenetére


Fail3D!
addikt

Erintes erzekenyt keresek, illetve taviranyitoval kapcsolost a lusta fajtamnak...:) de ha latok akciosat, majd szolok. Egyenlore izgulok, hogy egy skeleton ora 16 dollarert mit tud. A tissot oram nem fogja levaltani szerintem...:)

(#67061) Game-over válasza dugesz77 (#66957) üzenetére


Game-over
aktív tag

Köszi, sokakhoz hasonlóan én is vettem egy ezüstöt :)

(#67062) gorbep válasza dugesz77 (#66844) üzenetére


gorbep
senior tag

De király ez az E-ink másodlagos kijelző.... :C

- Micimackó! Hogyan betűzik azt, hogy szeretet? - Sehogy Malacka, azt érzik .......

(#67063) zsiz válasza Fail3D! (#67060) üzenetére


zsiz
őstag

Livolo? Baromi jól néz ki, érintős, van belőle távirányítós is, és minőségi cucc. Bár annyira nem olcsó. Van hazai forgalmazója is: [link]. Én is Livolo kapcsolóra akarom majd egyszer cserélni a villanykapcsolómat a szobámban.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#67064) Laci.M válasza TheProb (#67058) üzenetére


Laci.M
senior tag

Én megvettem a legolcsóbbat amit találtam 13.15-ért. Kiváncsi vagyok milyen lesz.
[link]

Aláírás

(#67065) Fail3D! válasza zsiz (#67063) üzenetére


Fail3D!
addikt

Olcsobb kintrol rendelni, de igen ezt neztem es majdnem rendeltem 6 kapcsolot...:) Tegnap a joy napokon 50k vasaroltam, aztan alin ia elszalltam... Az akkcio szo mindig megbolondit:(

(#67066) toeki válasza Fail3D! (#67054) üzenetére


toeki
senior tag

szia

Én a teljes házat innen szereltem fel:
[ali kisuns]

Van mindenféle, sima, váltó, 1 vagy 2 gombos és ezek variációja is
Ki lehet nála fogni akciókat, de az itthoni Liv*lo elszállt áraihoz képest ezek az utánzatok nagyon megérik...
Gyorsan szállit, tracking-el.

egyik tipus pont nem volt nála amikor kellett, azt ebay-ről sikerült :
[ebay]
ez viszont nem másolat hanem az eredeti (természetesen a hirdetésben nem irja) - töredékáron...

[ Szerkesztve ]

(#67067) szjoci válasza zsiz (#67063) üzenetére


szjoci
őstag

+1 a livolora. Húgomék házfelújításkor mindenhova ilyet vettek. Mindenhol még a régi szerelődobozok voltak, ezt meg csavarral lehet rögzíteni. Kicseréltem nekik az összes(!) dobozt, helyére raktam mindent, majd írtam a magyar képviseletnek hogy azért egy ilyen drága termékcsaládnál gondolhattak volna arra, hogy nem biztos hogy újépítésű házakba lesznek ezek beszerelve... Erre visszaírt a tag hogy tudnak hozzá fület is adni, ha kérjük :W Picit morci voltam hugira :DDD

(#67068) Gergosz2 válasza zsiz (#67063) üzenetére


Gergosz2
veterán

Nálunk nagyjából az összes kapcsoló érintős Livolo. Van belőle dimmelős változat is, de ott mindenképp érdemes valami hálózati szűrőt is eléjük rakni, mert benne lévő tápot könnyen szétcsaphatják zavarok. Sőt még az aljzatokat is ilyenre cseréltük az összhatás miatt.

Szerk:

Kínából érdemes venni persze. Alin van hivatalos shopjuk is és készségesen segítenek is.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#67069) Fail3D! válasza Laci.M (#67064) üzenetére


Fail3D!
addikt

Szemeztem ezzel is:) Panel lakasba vennem... Ha jol olvasom a rogzitest, szoval ezt lehet fel se tudnam rakni?:)

[ Szerkesztve ]

(#67070) fateless válasza Bendegúz98 (#67026) üzenetére


fateless
veterán

Tudod, számomra ez nem rendes óra, de ez nem azért van, mert a tied gagyi, hanem mert más az ízlésünk. Nekem ilyen kinézetű órám már sok évtizede nem volt, most már a klasszikus kinézetű órákat keresem.
Viszont azt nagyon élvezem, hogy más és más öltözethez más órát veszek fel. Kb olyan ez nekem, mint egy nőnél a retikül vagy hogy hívják. Viszont míg régen megvettem a drága órákat (anno 14 éves koromig hosszan kuporgattam, míg megvettem egy akkor 16.000Ft-os órát - már akkor a klasszikus órakinézetet kerestem), most úgy vagyok vele, hogy bár van néhány márkásabb órám, de már inkább megveszem a "noname" kínaiakat.

Kb fél éve bent voltam a kedvenc órásomnál, épp egy Tag Heuer órát vittem be (barátomé, de Angliából is az öreg szakihoz hozza az óráját). Elmondta, hogy ez kb 18-20 éves óra (2000-es sorozatból való), Elmondta a dolgait, valamint hogy mit érdemes csinálni vele, majd mondta, hogy milyen szép kort megélt ez az óra, hogy ennyi idős és még működik. Rácsodálkoztam, mire mondta, hogy igen, ezek az alap órák (nem a profi szerkezetek, hanem ezek a párszázezres (1000EUR alatti) darabok kb 10-15 évet bírnak. Ha valóban tartós órát akarok, akkor mechanikus szerkezetben szabad csak gondolkodni. Arra viszont nekem nincs pénzem, így maradnak ezek az egyszerű darabok, mert 10-20 évre nem költök el soktízezer forintot per óra,ha több darabot is akarok...

Hogy lezárjam a mondanivalómat: vagy veszek egy órát 4-15.000Ft között, és van több órám különböző alkalmakhoz, öltözetekhez, vagy veszek egy darabot drágábban, de nem marad meg tovább, vagy veszek egy komoly darabot, de annyim nincsen.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#67071) Beni2360 válasza Fail3D! (#67060) üzenetére


Beni2360
félisten

Én ilyet vettem taviranyitoval kapcsolost amint írod de tegnan 3$ olcsóbb volt és egy másikat amit tudok az első távjával is irányítani. Ez meg 2,5$ volt ocsóbb

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#67072) Laci.M válasza Fail3D! (#67069) üzenetére


Laci.M
senior tag

Én Archer mintáját követem, a felszereléssel ráérek majd akkor aggódni ha megjön! :D

Nekem is "régi" házba megy, 27 éves kapcsolót vált ki. Az "mm falikábel" bekötésétől is tartok.

Aláírás

(#67073) toeki válasza Gergosz2 (#67068) üzenetére


toeki
senior tag

nekem bármelyik külföldi oldalnál azt irja, h livolót nem rendelhetek mert hungaryba nem szállitanak a képviselet miatt (ali, banggood, stb)

(#67074) Fail3D! válasza Laci.M (#67072) üzenetére


Fail3D!
addikt

Akkor en megvarlak... Masfel honap hip hop elmegy:) majd elmeny beszamolot a kerhetunk irjal ide.

(#67075) macilaci78 válasza Sanki (#66938) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez nem fa, a bambusz fűféle. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#67076) Sanki válasza macilaci78 (#67075) üzenetére


Sanki
addikt

Jólvanna. ;]
De jól néz ki és van 1 kis értelme. :DD

(#67077) dugesz77 válasza toeki (#67073) üzenetére


dugesz77
őstag

Itt a megoldás a Livolo rendelésre.

Arra kell egyedül figyelni,hogy ezeket már nem igazán lehet a régi körmös szerelődobozokba rakni, mert oldalsó két csavarral lehet felfogatni csak.

[ Szerkesztve ]

(#67078) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Rendeletem a kollégának egy ilyen fülest. Megérkezett. Csak éppen hibás. Csak akkor működik ha töltőn van. Ha kihúzom a kábelt leáll azonnal. Vagy rossza az akksija, vagy hibás.
Van valami más alternatíva, ehhez hasonló füles, hasonló árban? Valami bevált cucc érdekelne.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#67079) GIJoe válasza Czimby (#67000) üzenetére


GIJoe
addikt

csak egyet mutass... én 2 hónapja 12$ ért vettem 64 Gb micro SDt Mixza-t, 16 volt a legolcsóbb...

(#67080) tboy93


tboy93
nagyúr

Sziasztok! Erről a xiaomi hangszóról mik a vélemények? Milyen hangzás? Pár ezer Ft-os PC-s hangszórónál jobb lehet?

(#67081) kovisoft válasza pimmi (#67055) üzenetére


kovisoft
őstag

Nekem ilyen Plextone BX240 bluetooth fülesem van, én meg vagyok vele elégedve (most valamiért a kék és a zöld olcsóbb, mint a fekete).

(#67082) GIJoe válasza tboy93 (#67080) üzenetére


GIJoe
addikt

a Blitzwolf hasonló termékeire less rá... (2x5W, nem 1,8, ha jól emlékszem)

(#67083) Ra3 válasza fateless (#67070) üzenetére


Ra3
őstag

Valószínűleg át fognak tessékelni mindenkit az órás topicba, de azért leírom, attól hogy párszázezres svájci kvarcokban alap szerkezet van, ami könnyen döglik és az óra árához képest olcsón kicserélik, vannak japán vonalon sokkal olcsóbb órák (bőven 100k alatt) amikben profibb, sokkal többet tudó és tartósabb a szerkezet.
Ilyen például az előbb ha jól értettem ledivatmárkázott Citizen, ami egyébként ettől a jelzőtől igencsak távol helyezkedik el.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#67084) mirci18 válasza Ra3 (#67083) üzenetére


mirci18
addikt

Én már csak azt nem értem minek beszélgetünk itt filléres ebay-es cuccos fórumon 70 meg 100 e ft-os órákról.
Szerintem egy ujjamon meg tudom számolni na jó max egy kezemen kinek vannak itt ilyen drága órái.
Nem mi vagyunk a célközönség az fix.

Arról nem is beszélve hogy számomra izgalmasabb 20 év alatt 20 órát viselni mint eggyetlen egy darabot.
Ha meg tönkremegy vagy ellopják legalább nem fáj a fejem.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#67085) Czimby válasza Czimby (#67000) üzenetére


Czimby
addikt

A grafikus multiméter/szkóp pl ami 170dodó helyett 70 volt idehaza meg 60-70e Ft.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#67086) tboy93 válasza GIJoe (#67082) üzenetére


tboy93
nagyúr

A blitzwolf f1 9200Ft, ezt meg el tudnám hozni 5900-ért, azért nem mindegy :B

(#67087) pimmi válasza kovisoft (#67081) üzenetére


pimmi
senior tag

köszi, végül ezt választotta, Awei A610BL

[ Szerkesztve ]

(#67088) Dzsolo


Dzsolo
senior tag

Sziasztok,

Szükségem lenne 20 db AA elem akkura, igazából fake kamerába kellene, elvileg napelem tölti majd fel.... na jó efelől kétségeim vannak. :U
Milyet érdemes venni?

(#67089) pimmi válasza Dzsolo (#67088) üzenetére


pimmi
senior tag

semmit, nekem egy kamera- riasztó szerelő mondta ha a kamukamerába elemet teszek a legtöbb tolvaj felismerri kamunak, de anélkül nem biztos, a nem kamuk nem igazán villognak így.[--- a csövet ami kamu ugye dugd be a talpba, de tegyél a végére csomót vagy kábelkötegelőt hogy ne tudják mondjuk egy bottal kihúzni, mert akkor bukta van..

[ Szerkesztve ]

(#67090) Dluinet válasza Dzsolo (#67088) üzenetére


Dluinet
nagyúr

IKEA LADDA

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#67091) Czimby válasza tboy93 (#67086) üzenetére


Czimby
addikt

Elég jól szól!

Egy ilyet kb kiváltana.

Méretben fele se, mélyben kicsit jobb, és hordozható.
Szerintem megéri.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#67092) Dr. Gonzο válasza Dzsolo (#67088) üzenetére


Dr. Gonzο
senior tag

Sosem fogom megérteni a kamu kamerákat. Csak egy kicsivel többért már rendeset kapni.

(#67093) Dzsolo válasza Dluinet (#67090) üzenetére


Dzsolo
senior tag

Köszönöm.

(#67094) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Alap multimétert keresek, gondoltam ez megfelelne, tud valaki esetleg jobbat hasonló áron?

(#67095) embe válasza PainKiller13 (#67094) üzenetére


embe
nagyúr

Ebay-en egy ezresnél kezdődnek.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#67096) pimmi válasza embe (#67095) üzenetére


pimmi
senior tag

a legelső találat van nekem, nem ajánlom, nagyon gyenge minőség mindene, a kábel hamar törik, és eszi az elemet...

(#67097) tboy93 válasza Czimby (#67091) üzenetére


tboy93
nagyúr

Köszönöm a velemenyt :R

(#67098) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Tegnap megérkezett kedvenc eladónktól ez a pendrive.
Nosza, gondoltam le is tesztelem a h2testw programmal (természetesen USB3-as portban). Kapacitással minden rendben, viszont a sebessége kritikán aluli. :W

Lefuttattam Aida64-en is:

Elég lehangoló eredmény. :((( Persze nem vártam, hogy majd ténylegesen 150 MB/s sebességgel hasít, de ez, ez ez.... :O

Miért mindig én???

(#67099) DJ. Ru$y válasza AndrewBlase (#67098) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kérdezhettél volna előtte... Ezeknek a nanoknak a legrosszabb az írás/olvasás képessége. Ezekből a kicsik arravalók, hogy teleírod és beteszed a kocsiba a fejegységbe zenét hallgatni, vagy teleírod ezt adattal és beteszed a fiókba :(

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#67100) Flexy90


Flexy90
senior tag

$5!! Infrás hőmérő - kosárba rakva látszik ennyinek

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Fan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.