Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66801) daver88


daver88
aktív tag

(#66802) komzs


komzs
tag

Sziasztok,
melyik mágneses töltő kábel ajánlott és hol érdemes megrendelni?
Android és iphone is kell
Minőséget szeretnék, de nem túl drágán...

(#66803) Saccco válasza attiati (#66794) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én innen szeretnék egy Choetech kábelt venni, 50cm 0,96$ lesz.

Egyébként érdemes megnézni a Choetech flagship store-ját, kezd kinőni ez is.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#66804) Laci.M válasza atyca (#66799) üzenetére


Laci.M
senior tag

Köszönöm szépen, hiába használtam a keresőt nem találtam... Csak azt hogy mobilon meg lehet venni, de azt a kiskapot már bezárták! :)

De akkor újra kell regisztrálni vagy mi? Nem a fiókon beállított címet nézi?

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#66805) Monoton


Monoton
tag

Sziasztok!

A több terméket rendelek külön, azt a végén csomagolhatják egybe és átlépheti vámköteles összeget, vagy külön-külön küldik?

(#66806) Sanki válasza Saccco (#66803) üzenetére


Sanki
addikt

Ez nem akció, ez drágább, mint szokott lenni. Eddig $1-ért lehetett venni, most pedig $1.25 az "akciós" ára...

(#66807) Monoton válasza Monoton (#66805) üzenetére


Monoton
tag

Bocs lemaradt, aliexpress. :B

(#66808) Saccco válasza Monoton (#66807) üzenetére


Saccco
nagyúr

Egy boltból egybe csomagolják.

(#66806) k.sanyi92:
0,96$-ot megér.
Más termék, amit néztem az is felment 20-30$-t. Most meg elengedik. :DDD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#66809) bazsimano válasza Mr.Csizmás (#66787) üzenetére


bazsimano
őstag

szia!

a back order az azt jelenti, hogy elfogyott a keszlet es mar kertek belole es meg nem kaptak meg!

(#66810) bazsimano


bazsimano
őstag

na megsertettem az eladot! :)
"your tracking number 32579064905 is surely true, and we can check it on http://track.yw56.com.cn/en-US/.pls see image i attached to you ,if you want to refund ,pls tell me ,it isnot expensive ,we can refund to you,but dont say it is fake ,we do business on ebay about 7 year ,never deceive any customer .and never let our customer suffer any loss,so honesty is importent for me,ok?"

fake-nek mertem nevezni a tzn-jet :)

(#66811) fateless válasza bazsimano (#66810) üzenetére


fateless
veterán

Ha azt mondod, hogy nem találod, hol lehet nyomon követni, akkor valószínűleg normális kommunikációt kapsz. Ha azt mondod, hogy fake a nyomonkövetési szám, akkor ne csodálkozz, hogy ilyen választ kapsz. :U Én is így vagy hasonlóan reagálnék.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#66812) kirkri válasza fateless (#66811) üzenetére


kirkri
addikt

Ugyan részben igazad van, én például a false és az incorrect kifejezést szoktam inkább használni, de az eladók tisztában vannak vele, hogy a Yanwen kamu, hiszen ők állítják be ezt a szállítási módot, szóval ne legyen ennyire sértődős.

Ha az első levelemre is azt írja, hogy de igenis látszik a küldemény státusza, akkor már meg szoktam írni, hogy ne nézzen hülyének, tisztában vagyok vele, hogy a Yanwen nyomonkövetés az egy blöff. Ezután már nem szoktak erősködni. :)

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#66813) bazsimano válasza fateless (#66811) üzenetére


bazsimano
őstag

hat most igaz vagy nem igaz hogy fake! :) legyunk oszintek!
okt 14en redneltem es 16an mar Mo-on volt.
Azert legyunk realisak...elhihetunk sok mindent de azert...na...

szerk: amugy fake/not real kifejezest hasznaltam! :)

[ Szerkesztve ]

(#66814) tlala válasza bazsimano (#66813) üzenetére


tlala
addikt

Meg is jött 2 nap alatt??
Vagy csak a tracking állította ezt?
Vagy az eladó?
És ugyanennek a küldeménynek az ügyében leveleztél vele?

[ Szerkesztve ]

(#66815) Gsx-rr válasza dugesz77 (#66792) üzenetére


Gsx-rr
veterán

:R

(#66816) kirkri válasza tlala (#66814) üzenetére


kirkri
addikt

Szerinted megjöhetett 2 nap alatt Kínából? :)

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#66817) bazsimano válasza tlala (#66814) üzenetére


bazsimano
őstag

nem jott meg maig...csak ezt arra irtam h mennyire fake a szam...h 14en renedelem es 16 mar repteren van...szoval ennyi..

[ Szerkesztve ]

(#66818) XtremLor válasza kirkri (#66816) üzenetére


XtremLor
őstag

Persze ha repulovel jon, es szemelyesen hozza el. :DD
5 munkanap igen arra volt precedens.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#66819) kirkri válasza bazsimano (#66817) üzenetére


kirkri
addikt

Azt mondjuk nem igazán értem, hogy miért nem vársz még 1-2 hetet.
Nincs egy hónapja, hogy megrendelted, és mostanában mindenkinek a megszokott időkhöz képest 1-2 hetes csúszással érkezik a csomagja.
Attól, hogy a TN nem valós még jó eséllyel úton van a csomagod.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#66820) Silent77 válasza XtremLor (#66818) üzenetére


Silent77
veterán

Nekem most 2 nap volt kínából, dhl-el. :)
Kedden feladták, tegnap kaptam meg.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#66821) tboy93


tboy93
nagyúr

Tegnap jött ez a pici Bluetooth usb dongle pc-hez, olcsó és jó. USB-re dugva azonnal felismeri a windows és párosodik mindennel :K ebay

(#66822) KrAt


KrAt
veterán

Aliexpress, 11.11, Choetech vagy Ugreen (HDMI, TYPE-C, micro) kábel? Az ugreen drágább, de annyival jobb?

[ Szerkesztve ]

(#66823) havri1 válasza KrAt (#66822) üzenetére


havri1
félisten

A sima, nem lapos verzió, jó.

[link]

havri

(#66824) Garold válasza tboy93 (#66821) üzenetére


Garold
senior tag

Ez müködhet PC-vel és bluetooth headsettel? Próbáltam korábban így filmezni, de az én usb-s bt vevőm erre úgy tűnik nem volt alkalmas. :(

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#66825) rover45 válasza Dluinet (#66725) üzenetére


rover45
senior tag

[MantisTek-Mbox2_5-Tool-Free-USB-3_0-SATA-HDD-and-SSD-Enclosure-HDD-External-2_5-Case-with-USB-3_0-Cable]
Augusztus végén rendeltem, akciós volt és kuponoztam is :) Így utólag 2-3db-ot kellett volna rendelnem :D

(#66826) tboy93 válasza tboy93 (#66821) üzenetére


tboy93
nagyúr

Illetve jött még egy ilyen GPS tartó is, fater használja 5.5"-os telefonnal, szilikon tokon keresztül is erősen fogja a mágnes a telefont. Szintén ajánlott. ebay[link] 810Ft

(#66827) KrAt válasza havri1 (#66823) üzenetére


KrAt
veterán

Köszi :)

Szívás, hogy mindent egyesével kell megrendelni, hogy free shipping legyen. Mondjuk a kártyát elmentettem, így 2 katt, de ez így biztonságos (paypal-t szeretem...)

Szerk: 3 fizetés után nem is enged tovább, bank nem igazolja vissza.. Dejó..

szerk2: de, kis várakozás után mégis..

[ Szerkesztve ]

(#66828) mobilizmo


mobilizmo
addikt

Tud valaki esetleg Chuwi Hi10 Pro EU-s linket? Illetve legolcsóbb beszerzési lehetőség érdekelne.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#66829) Saccco válasza KrAt (#66827) üzenetére


Saccco
nagyúr

Netbankban állítsd át a limitet. (napi vásárlás)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#66830) AlyrArkhon válasza mobilizmo (#66828) üzenetére


AlyrArkhon
senior tag

legolcsobb lehetoseg: ha a banggood-on elhozod snapupban $11.11-ért azt az egyet :)

Redmi Note8,11/Band4,8/watch3a/Xiaomi S10

(#66831) Jofi81


Jofi81
őstag

Most jött meg egy Jakemy JM-8127 csavarhúzókészlet a Banggoodról. A kódot megadtam az ellenőrző oldalon, ami azt írja, hogy "Can not find the anti-counterfeiting code, please check and enter again." Ráadásul mire ideért, le volt róla törve két kis pöcök, az egyik pont az, amibe a zár beleakadna, így lecsukni sem lehet. Szerintetek megreklamáljam? Egyébként újraküldött termék, az előző nem érkezett meg.

(#66833) Jofi81 válasza #46372352 (#66832) üzenetére


Jofi81
őstag

Én nem próbáltam még ki, de sokkal jobb minőségre számítottam. Így utólag már bánom, hogy nem vettem inkább a Lidl-ben bitkészletet, az komolyabbnak néz ki és még olcsóbb is... :((

(#66834) vidaila


vidaila
aktív tag

(#66835) dugesz77 válasza mobilizmo (#66828) üzenetére


dugesz77
őstag

Hát én nem vagyok elájulva a Chuwi-tól :( Hiába a 4GB ram android alatt játékbetöltésnél tud olyan szépeket laggolni,hogy öröm nézni. Sok ennek a gépnek a 2560*1600 felbontás. Érzésre a régi Ipad 3 sokkal pörgősebb használhatóságban. Windows része jó közepes. Még egy Remix Os,lehet rádobok majd kiderül. A billentyűzete az jó(maestro87 köszi innen is :R elboltoltuk), bár elég szenvedős volt mire a tapipadról sikerült a w10 beépített gesture-t letiltani(állandóan lerakta tálcára a megnyitott ablakokat) .

[ Szerkesztve ]

(#66836) w.miki


w.miki
veterán

11.11 az átverés.
egyetlen értelmes dolgot láttam 8GB Mixza memóriakártyát, 2.21 USD-ért.
Beraktam a kosárba, úgy volt, annyi lesz az ára.
Erre most írja 3.79 only today.... a nyátokat.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#66837) Merlini


Merlini
tag

AUKEY 2*2,4A autós USB töltő 11.11-es akcióban US $3.39

Fali töltőben ilyen ár/minőségben látott valaki mostanában 2*2,4A-est?

(#66838) KrAt válasza Saccco (#66829) üzenetére


KrAt
veterán

Ha vásárlási limit fölé csúsztam (már módosítottam), és nem vonta le a kártyáról a pénzt, payment processing van, akkor nem is fogja, rendeljek újra?

(#66839) havri1 válasza KrAt (#66838) üzenetére


havri1
félisten

Nem fog többet próbálkozni. Cancel order, és rendeld meg újra. Vagy állítsd át a limitet, és pay now.

havri

(#66840) cris78 válasza w.miki (#66836) üzenetére


cris78
őstag

16GB-os 4,11-ért nem jó?

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#66841) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

aliexpresszen nektek is eltűnt a feedbacknél az angol fordítás? tegnap este óta a feedbackek 95%-a oroszul van :D

(#66842) Silent77 válasza cris78 (#66840) üzenetére


Silent77
veterán

Hol, hol? komám. :C

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#66843) w.miki válasza cris78 (#66840) üzenetére


w.miki
veterán

Ennyiért sincytől is kapok, akkor hol a nagy akció?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#66844) dugesz77


dugesz77
őstag

A Yotaphone 2 nagyon jó árban lett. A GByota kóddal 125,9$. Nem tudom a többi gyártó miért nem erőlteti ezt az e-ink másodlagos kijelzőt.

attiati pedig sok problémát nem olvastam eddig róla. Lehet egyedi eset volt.

[ Szerkesztve ]

(#66845) attiati válasza dugesz77 (#66844) üzenetére


attiati
veterán

dual sim topikban olvastam, hogy 2 nap után meghalt valamelyik kijelzője

(#66846) kirkri válasza attiati (#66845) üzenetére


kirkri
addikt

Kollégámnak fél éve ilyen van, semmi probléma nincs vele. És valóban nagyon mutatós az E-ink hátlapi kijelző. :K

21 éve a Prohardveren! ™

(#66847) Ferike81 válasza dugesz77 (#66844) üzenetére


Ferike81
senior tag

És milyen szimpatikus kis "elhasznált babaszappan" formája van. :D Csak fekete szappan.

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#66848) #04441088 válasza dugesz77 (#66844) üzenetére


#04441088
törölt tag

Őszintén, mi értelme van a 2 kijelzőnek?
Ugyan olyan faszság ez, mint a VR dolog. Felkapott lesz, szarrá reklemázzák, húhdejóvegyünkegyeténismenőakaroklenni, aztán megvan, használod pár napig, keménynek érzed magad, aztán unalmas, értelmetlen lesz az egész.

[ Szerkesztve ]

(#66849) Mad_Wolf válasza Garold (#66824) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

milyen bluetooth verziója van a tiédnek?
én ezt vettem és használom filmnézésre napi szinten:
ORICO BTA-403

(#66850) dugesz77 válasza Ferike81 (#66847) üzenetére


dugesz77
őstag

Létezik fehérben is.

(#66848) staker fene tudja. Azért az állandóan látható óra,értesítés,naptár szerintem nem rossz. Nem kell érte feloldani stb. Például:

Nekem tetszik. Nem az a sivár műanyag. Az ára meg úgy leesett,hogy nem drágítja meg.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.